Inuyasha

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Raisu igazad van.Na itt van a 39.A szél boszorkány-ból egy fergeteges szinkron hiba.Szerintem eddig ez a legjobb. :lol: Na figyú:
Kagura:"Drága férjem, minek ez az ékkõ szilánk, talán félsz vagy csak ovatos vagy?"
Mondja Kagura Naraku-nak. :D Jó mi?
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scineram »

Az volt a poén, hogy Kagome nem szólalt meg Sango hangján. Szerintem mindketten gondoltak valamire, de csak Sango belső hangját szólaltatták meg. Én is csak néztem, miért látná Sango a szilánkokat??
Kép
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Hát lehet, hogy így van, de Kagome-t hejezték elõtérben, és nekem nagyon úgy tünt, hogy mozog a szája.Szinte leestem a székrõl amikor meghallottam Sango hangján.Maradok Kagome hangnál. :D Az valahogy jobban illik hozzá, vagy csak a fülem szokta meg? :D
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
KazeKami
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2006.07.19. 19:29

Hozzászólás Szerző: KazeKami »

Ilyen hibából sajnos bőven akad.
A Szellemírtók című részben, Sango Kikara-nak hívja Kirara-t...(bár azok után amiket ti írtatok, ez semmiség...) :roll:

-----

Amúgy ha már a bakiknál tartunk, meg kell említeni a 130. részt is, amelyben szerepel egy olyan jelenet, mikor Shippou (szellem létére) a Tessaiga-val hadonászik... :lol:
Avatar
Shinzo
Profi
Profi
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2006.08.15. 22:37
Tartózkodási hely: Dark Zone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shinzo »

KazeKami írta: Amúgy ha már a bakiknál tartunk, meg kell említeni a 130. részt is, amelyben szerepel egy olyan jelenet, mikor Shippou (szellem létére) a Tessaiga-val hadonászik... :lol:

ez igen.... jó megfigyelő vagy :thumb:
Avatar
Genesis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2005.12.08. 14:04

Hozzászólás Szerző: Genesis »

Nem tudom, lehet szidni de szerintem még így is az Inuyashának van a legigényesebb szinkronja az animék közül... Ha nem lenne, nem lehetne ilyen népszerű Mo-n.
I LOVE REI! Drizzt Do'Urden rulzzz!
OBLIVION take you!!!
Ibram Gaunt komisszár, Tanithi Első és Egyetlen a Császárért!
Muse + SoaD forever!
Avatar
Ruka Jaganshi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2006.08.02. 12:54
Tartózkodási hely: Sárvár, Budapest... mikor hogy.

Hozzászólás Szerző: Ruka Jaganshi »

Nem olvastam vissza, hogy említődött-e ez már, de én személy szerint a németet jobban szeretem. Opening szempontjából is. Viszont Narakut a magyar hangja szerettette meg velem. Yeah.
"És ne nézz le a harmadik szememért, jó?" (Hiei)
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Írt nekem egy lány e-mailt, hogy igaz-e, hogy Inuyashából leadtak Japánban még 42 részt, és abba megölik Narakut.
Az infót egy gportalos oldalról szerezte..Istenem, mindig ki kell találni valami új hülyeséget. >_<
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Edina-chan írta:Írt nekem egy lány e-mailt, hogy igaz-e, hogy Inuyashából leadtak Japánban még 42 részt, és abba megölik Narakut.
Az infót egy gportalos oldalról szerezte..Istenem, mindig ki kell találni valami új hülyeséget. >_<
Igen, most tényleg ez a legújabb hülyeség, A+ fórumon is olvastam. ^^" Mondjuk az sem könnyítette meg a helyzetünket, hogy a PS 2-es játék záróvideoja kikerült a netre, most mindenki azt hiszi, hogy az az anime igazi befejezése. :roll:
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Én nem láttam, úgyhogy nincs ilyen illúzióm... :D Inkább kivárom, amíg a többit is leadják... ha pedig nem... akkor megkeresem... :D
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scineram »

Ruka Jaganshi írta:Opening szempontjából is. Viszont Narakut a magyar hangja szerettette meg velem. Yeah.
Arra gondolsz, hogy az openinget németesítették, mert akkor wtf? Most nem emléxem, mennyi ment az eredetiből szemétbe, csak szöveg, zene vagy a klip is, de tudom, hogy tök értelmetlennek találtam ezt csinálni. Hiába telik rá nekik. Ha ez kell annak közönségnek, akkor őket se értem.

Láng Bazsit én is imádom, és nem csak Naraku szerepében... :wink:

PS: Die Wahre Völkish Blauen :roll: (vagy mi)
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

scineram írta:Most nem emléxem, mennyi ment az eredetiből szemétbe, csak szöveg, zene vagy a klip is, de tudom, hogy tök értelmetlennek találtam ezt csinálni. Hiába telik rá nekik. Ha ez kell annak közönségnek, akkor őket se értem.
A német IY-nek úgy tudom, hogy eddig két openingje jelent meg, mindig amikor megvesznek újabb 52 részt, akkor csinálnak neki egy új OP-ot. (Mondjuk nincs RTL II-m már régóta, szóval javítsatok ki, ha tévednék.) Az első volt a Flieg durch die Zeit (remélem jól írtam ^^"), amihez a Change the world képeit használták fel. A zene és a szöveg is totál más, mint az eredeti, és a klipp is meg volt vágva (amikor pl. IY-t a nyíl a fához szögezi, azt kivágták), viszont nekem a zene tetszett (mp3-ban volt szerencsém hozzá). Nem azt mondom, hogy jó ötlet lecserélni az eredeti openinget, de legalább egy IY-hez passzoló számot sikerült találniuk, és nekem tetszett az egész. :) Viszont a második OP (amihez az I am-et használták) állítólag nagyon pocsék lett. :? (Én még nem hallottam.)
scineram írta:PS: Die Wahre Völkish Blauen :roll: (vagy mi)
Akkor ez biztos a második OP címe. :)
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scineram »

Neem, ez nem a második OP címe. :wink: Csak gondoltam, megmutatom hova vezet ez a logika, mi születhet abból. :-P
HINT: fordítsd le angolra.... :lol:
Kép
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Senki nem tud itt németül vagy csak hülyültök?XD
Nem hinném hogy jól írtad a címet, mert a völkisch az népit jelent. :shock: XDDDD
és akkor a jelentése valami "az igazi népi..öhhh...kék? " :roll: Simán blau lenne a jó, mert a blauen itt ragozva van de annak meg nincs értelme.^^" sehogy sincs értelme szerintem.
Najó, hagyom a németezést. @.@

Nademostakkor mi a 2. op címe? o_o *még reggel van bocsi ha hülyeséget írok*
Avatar
csemi andi
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2006.08.22. 06:14
Tartózkodási hely: A középkor :-)

Hozzászólás Szerző: csemi andi »

Imádom ezt a mesét! Amikor megláttam éppen nyaraltam. Elősször csak
undorító mesének hívtuk. Elsősorban azért mert nem tudtuk az igazi címét, másrész az első rész elég rémisztő volt. ::daisuki::
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csemi andi 2006.08.25. 16:54-kor.
Avatar
Yadana
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2006.08.22. 18:57
Tartózkodási hely: Kecsó

Hozzászólás Szerző: Yadana »

:shock: Hm? Szvsz semmi rémisztő nem volt az első részben.Bár ízlések és pofonok.
FOREVER FORNEVER

Kurama, Ichimoku Ren,Tasuki és Kyo 4ever! :D no da! :wink:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Edina-chan írta:Senki nem tud itt németül vagy csak hülyültök?XD
Én valóban nem tudok, viszont amit írtam az OP-okról, az igaz volt. XD
Yadana írta::shock: Hm? Szvsz semmi rémisztő nem volt az első részben.Bár ízlések és pofonok.
Neked lehet nem, de akinek az egyik első animéje volt? :wink: Amúgy emlékszem, hogy anno én nem az első részen, hanem a 3-on néztem egy nagyot, amikor a "zombi" főnökből előbújt a démonvarjú. :D (Pedig akkor már túl voltam pár RTL II-es animén.)
Kép
Avatar
csemi andi
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2006.08.22. 06:14
Tartózkodási hely: A középkor :-)

Hozzászólás Szerző: csemi andi »

Amúgy ha már a bakiknál tartunk, meg kell említeni a 130. részt is, amelyben szerepel egy olyan jelenet, mikor Shippou (szellem létére) a Tessaiga-val hadonászik... :lol:

Az már döfi! Én még nem láttam azt a részt, de meg kell néznem. Ekkora bakit még életemben nem hallottam. Én is nagyon szeretem az Inuyashát, de még nem vettem észre ilyesmit. Most már én is odafigyelek az ilyesmire, hátha észreveszek valamit. :hee:
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

csemi andi írta:másrész az elsõ rész elég rémisztõ volt. ::daisuki::
Hát esetleg a 2. rész tud rémisztő lenni, amikor InuYasha megölte volna Kagomet, ha nem botlik meg, vagy amikor átváltozik a Százlábu szörny, de az elsőben? :weh:
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Amy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2006.08.17. 12:51
Tartózkodási hely: Veszprém

Hozzászólás Szerző: Amy »

hali!

meg tudná nekem mondani vki h hány részes az Inuyasha?
nekem nagyon bejött! :)
szal minden infót szivesen fogadok!
előre is köcce
Amy
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

167, de ezt itt is megnézhetted volna. :wink: http://www.aoianime.hu/index.php?oldal=reviews&rev=136
Avatar
Shinzo
Profi
Profi
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2006.08.15. 22:37
Tartózkodási hely: Dark Zone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shinzo »

és arról se feledkezzünk meg hogy van hozzá 4 mozifilm is :cool:
Avatar
Goshujin-sama
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.08.25. 07:38
Tartózkodási hely: valahol ott

Hozzászólás Szerző: Goshujin-sama »

Találtam még 1 bakit az 53. részben, amikor az a bazi nagy szellem Inuyashát állandóan "kisember"-nek nevezi.(nem biztos,hogy baki...) :roll: :roll: :roll:
Az életben a legfontosabb a chips és az Ecchi... és a Hentai...
Avatar
Shinzo
Profi
Profi
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2006.08.15. 22:37
Tartózkodási hely: Dark Zone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shinzo »

biztos azért hivja igy mert nála kisebb :cool:
Avatar
csemi andi
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2006.08.22. 06:14
Tartózkodási hely: A középkor :-)

Hozzászólás Szerző: csemi andi »

Egyet értek Shinzoval. Azért hasonlítsd össze a tizenakárhány magas szellemet és az ember magasságú Inuyashát. Azért van külömbség a kettő között nem? ::uhoh::
Válasz küldése