Inuyasha

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

A mélyülő hang lehet a lejátszóprogi hibája is, vagy pedig a file hibás. Nálam nem csinált ilyet, pedig én is japánul láttam először végig.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ilyen probléma nálam sem volt. O_O Narumi, VLC Playerrel próbáltad már?
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

BSPlayerrel nyomom...
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Próbáld ki ezzel. :wink:
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Jesszusom, lehet, hogy inkább a már gépen lévő másik pár lejátszóval próbálkozok először, már így is van vagy 5 a gépen, egyszerűen nem létezik, hogy ennyi programra szüksége legyen valakinek... @_@
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Én Media Player Classic-ot használok, és az mindent visz.
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Az is van nálam, csak nekem valamiért a feliratot nem akarja rendesen vinni, valamit át kéne állítani rajta, de hülye vagyok hozzá. XDD
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Lejátszási problémákat légyszives a megfelelő topicban, vagy privátban beszéljétek meg! Köszi.
Kép
Sango
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2007.01.10. 14:49

Hozzászólás Szerző: Sango »

Szasztok!!!


Annyira boldog vagyok, hogy végre bejutottam:):):)
Tudom, hogy ez nem sokakat kavar fel, de azért örülök, hogy végre anime-rajongókkal dumcsizhatok, mert élőben egyet sem ismerek:(:(:(

Mostanság jelenik med új Inu-dvd, ez hanyadik lesz?! :lol:
CSONTTÖRŐ!!! :):):)
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Lehet, hogy hülye kérdés, de miért írják a+-nál, hogy 104 részes (gondolom, annyit adtak le), miközben 167 részes?

Igazából egy részt sem láttam és nem is hiszem, hogy valaha fogok, csak kíváncsiságból kérdezem. Talán a történetben van valami óriási változás? :weh:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Azért mert még annyit adtak le.

105. résztől vége a fillernek és újra beindul a sztori. Ez a 20 összefüggő rész nagyon jó.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Ha onnan emelkedik a színvonal, akkor miért hagyták abba ?! Magyar mentalitás?
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Mert addig vették meg. Egy évben 52 részt vesznek mert nem olcsó. Idén jön a maradék. Amit még fordítani és szinkronizálni kell. Így talán kb nyár körül várható. Vagy legkésőbb évvégén.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Oh, akkor köszi. Azt hittem, nem is fogják leadni a többit...
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

nekem megvan az összes rész.. :oops: :D
és még nemnéztem végig... még csak a 93as résznél vagyok.
Az eleje magyarul van meg nemtommeddig, aztán meg nagyon érdekes.
Mármint úgy értem , hogy csak bizonyos player ek tudják lejátszani és angol szinkronnal... Másik player meg nemismeri benne angol szinkront és beadja japánul jobbesetben felirattal angolul. Na most itt az a bökkenő, h a féltucat playeremből 1 beadja a jpán verziót felirattal jól, míg a többi angol szinkronnal és elcsúszott képpel és hanggal. Hogy ezt ki érti? :?
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

anubys írta:Igazából egy részt sem láttam és nem is hiszem, hogy valaha fogok, csak kíváncsiságból kérdezem. Talán a történetben van valami óriási változás? :weh:
Ha úgy érted, hogy az alapfelállás változott -e, akkor nem, még mindig Narakut kergetik. Ha a szereplők közti kapcsolatra és a történeti csavarokra gondolsz, akkor rengeteg. :) Végülis az anime úgy a 35. kötet környékén hagyta abba a sztorit, most meg már 50-nél járunk. Voltak halálesetek (nem csak a "gonoszok" közül), új szereplők bukkantak fel (ha jól emlékszem, Sessh anyjáról írtak itt is, amikor megjelent :D), egyes dolgokat és szereplőket pedig egészen más megvilágításban látunk, mint korábban (speciel a mostani fejezetek baromi jók voltak, a Tensaigáról derültek ki olyan dolgok, amire kb. mindenki úgy reagált, hogy "ez nem lehet igaz :shock: "). Engem egyedül csak az zavar, hogy túlságosan el van már nyújtva a sztori, de mostanában egyre több olyan fejezet van, ami a "régi szép kezdetek" hangulatát idézi, és ahogy a dolgok állnak, a manga valószínűleg idén végre befejeződik. :) Szóval szerintem akit az anime vége után érdekel a történet további része, az nyugodtan kezdjen bele a mangába. (Bár már megszoktam, hogy mióta az IY nem tartozik a most menő "divatsorozatok" közé, sokan elfeledkeztek róla. :? )
Kép
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Dehogyis Titkos. Én legalábbis nem feledkeztem meg róla. Még mindig nagyon szeretem :) Akkor a 35-ik fejezettől kutassam a mangát ha folytatni akarom az anime által le nem zárt storyt?
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ennek örülök. :) Amúgy a 35. kötettől. :wink: (Ami a 339. fejezettel kezdődik.) Mondjuk amik ebben történnek, azok még az anime utolsó részeiben is benne vannak, de néhány dolog értelemszerűen kimaradt, illetve olyasmik is kiderülnek, amiket az anime már nem magyarázott meg. (pl. az egész Goryoumaru-Moryoumaru dolgot)
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Akkor gondolom előbb-utóbb várható egy újabb sorozat, ami az azóta történteket dolgozza fel.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Hét én nem értek nagyon hozzá, de szerintem sorozatként nem fogják folytatni. Maradnak az Ova-k és a movie-k talán. Bevallom én nagyon kiakadtam ahogy befejezték a sorozatot és még ma is felmegy a pumpám ha rá gondolok. Ez a tönkrement Kagome cipője hazamegy újért aztán vissza a csapathoz és hajrá...ez olyan hollywood szagú Disney szindrómás CuCC
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Voltak olyan pletykák, hogy ha a mangának vége lesz, akkor talán csinálnak egy második sorozatot, ami majd végigviszi a teljes sztorit, de ahogy múlik az idő, erre sajos egyre kevesebb az esély. :( Én bármilyen folytatásnak örülnék, akár egy Final Movie-nak is a legvégéről. Egyébként engem nem a bejezés módja akasztott ki (azt már megszoktam, hogy a Rumiko animéknek sosincs normális vége, kivéve Maison Ikkoku, amit még nem láttam :? ), hanem az, hogy egyáltalán félbehagyták. Amennyire reklámozva volt, nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar vége lesz. Bár ebben az is közrejátszott, hogy már nagyon beérték a mangát, ezért egyre több fillert kellett berakni, és csökkent a nézettség is, valamint olyat is hallottam, hogy a készítőket gyorsan át kellett helyezni egy új projecthez, és ezért lett ilyen gyorsan összecsapott vége. (Mondjuk ez utóbbi megállapítás nem tudom, hogy mennyire igaz, utána kéne nézni.) Bár egy előnye van a dolognak: nem csináltak 80 résznyi fillert, mint a "tudjukmelyik" sorozatnál.
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Elhaym írta:Azért mert még annyit adtak le.

105. résztől vége a fillernek és újra beindul a sztori. Ez a 20 összefüggő rész nagyon jó.
Yay, valahol most itt tartok benne. ^^ Csak túl kéne jutni a holt pontomon, és újra nekiülni nézni, mert most eljutottam arra a szintre, hogy "unalmasdeelegemvanbelőlesatöbbi", de ha utána beindul a sorozat, akkor talán újra kedvet kapok hozzá. :D

Második sorozat... Hány résszel? x)
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Narumi írta:Yay, valahol most itt tartok benne. ^^ Csak túl kéne jutni a holt pontomon, és újra nekiülni nézni, mert most eljutottam arra a szintre, hogy "unalmasdeelegemvanbelőlesatöbbi", de ha utána beindul a sorozat, akkor talán újra kedvet kapok hozzá. :D
Kb. 80-100 részek azok, amik picit unalmasabbak, mert mind fillerek, de után tényleg újra beindul a sztori, pláne, hogy a Shichinintai részek jönnek, akik sokak szerint az IY legjobb gonoszai. :)
Narumi írta:Második sorozat... Hány résszel? x)
Jelenleg nincs második sorozat, és hír sem, hogy esetleg készülne, csak mi reménykedünk. ^^" (Azok után, hogy pont ma hallottam, hogy az Agent Aikának is lesz egy második OVA-ja, már tényleg azt mondom, hogy a remény hal meg utoljára. XD) Mindenesetre, ha tényleg lesz folytatás, az legalább ugyanennyi részes, vagy még több lesz, elnézve a manga méretét :D
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Csatlakozom a reménykedők táborához :)
Én most, pontosabban ma ha minden lehetséges befejezem a fillereket és amennyit ti regéltetek azután, hogy milyen jó hát mostmáraztán nagyon kitört rajatm hogy'nézninézninézni' :)
Én mentem is :wink:
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Hát ez meg is volt. Jöhet a 101edik rész. És asszem azután a bizonyos rész után már nem utálom Kikyou-t annyira.Annyira. :D
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Válasz küldése