Inuyasha

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

bár "csak" olyan 110 részt láttam belőle, de azért vélemény:
Naraku egy ócska dög, a főgonoszok szégyene- a már említett dolgokért
aztán én nem tudom eldönteni melyik lánynak szurkoljak... Kagomét látja az ember többet, vele könnyebb együttérezni, végignézzük ahogy beleszeret Inuba meg egyebek... nade szerencsétle Kikyou meg mondhatná hogy stipi-stopi én voltam itt előbb- és teljesen igaza lenne - bár ha azt nézzük hogy a dög naraku ki tudta egymás ellen játszani őket, lehet mégsem volt meg köztük a feltétlen bizalom. az egy dolog hogy naraku alakváltó, de mivel mindketten jártasak a démonok terén, talán elöbb gyanakodhattak volna arra mintsem -tudjuk mi történt... na jó befejezem az elméletgyártást mert kezdek belegabalyodni- szóval nem tudom eldönteni kinek lenne több "joga" Inuhoz (miyu-megoldás: kéne egy Inureinkarnáció Kagomének XDDDD-bocs)
mangára is kíváncsi lennék ha nem lenne ilyen elképesztően hosszú, ha majd egyszer időmilliomos leszek nekifekszem és elolvasom. anime is izgi és a manga tapasztalataim alapján mindíg jobb
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

miyume írta:Naraku egy ócska dög, a főgonoszok szégyene- a már említett dolgokért
Na igen, bár karaktertervezési szempontból az az egy dolog tetszik benne, hogy tényleg gonosz. Nem magyarázzák azzal, hogy "ő a szíve mélyén jó, csak rossz eszközöket használ", nincs a múltjában lelki törés, vagy hasonló. Ő egyszerűen egy velejéig romlott rohadék, akit szándékosan olyannak csinált meg Rumiko, hogy az olvasók szívből gyűlöljék. Remélem ez így is marad egészen a végéig, engem speciel nagyon zavarna, ha Naraku legyőzésénél bejátszanának valami flashbacket, hogy ő az elején még jó ember volt. :? (Bár ismerve a múltját Onigumóként, erre igen kevés az esély, és valahogy nem is hatna meg. :lol: )
miyume írta:bár ha azt nézzük hogy a dög naraku ki tudta egymás ellen játszani őket, lehet mégsem volt meg köztük a feltétlen bizalom. az egy dolog hogy naraku alakváltó, de mivel mindketten jártasak a démonok terén, talán elöbb gyanakodhattak volna arra mintsem -tudjuk mi történt...
Végülis a bizalommal kapcsolatban igazad van, Naraku is ezt mondta IY-nek, amikor először találkoztak a 20. rész körül. Viszont én meg tudom őket érteni. Kikyou ugye gyerekkorától kezdve úgy volt nevelve, hogy a démonok gonoszak, és mind a gyöngyöt akarják, ő pedig kénytelen lesz megölni mindet, ha meg akarja védeni magát és a gyöngyöt is. IY pedig szintén tapasztalta, hogy milyen gonoszak tudnak lenni ez emberek. Ha mondjuk Naraku pár hónappal, vagy egy fél évvel később kezd el ügyködni, lehet, hogy szépen felsül, de így még túl korai volt a dolog, és sikerült egymás ellen uszítania őket. Abban is van valami, hogy kapcsolhattak volna, de szerintem ezidáig még nem láttak olyan démont, aki képes tökéletesen lemásolni egy másik ember alakját. (Sőt, így a manga 50 kötete alatt egyszer sem emlékszem hasonlóra.) Ez valószínűleg azért van, mert Sango is mondta még az eleje körül, hogy csak a legerősebb/leggonoszabb démonok képesek egyáltalán emberi alakot felvenni, más testét lemásolni pedig valószínűleg csak egy olyan "überdémonnak" sikerült, mint Naraku, aki már eddig is több száz démon egyesüléséből jött létre. :) Persze még mindig ott van az, hogy Kikyou megérezhette volna azt a hatalmas gonosz energiát, ami Narakuból áradt, elvégre a sorozat alatt láttuk, hogy a papok és papnők simán érzik az ilyet. De az IY-Kikyou specialból kiderül (meg lehet, hogy a mangából is), hogy amikor Kikyou szerelmes lett IY-be, ezzel együtt meggyengültek a papnői képességei is. (Van is a specialban egy olyan jelenet, amikor a több száz démon előbújik az erdőből és Kikyou meglepetten gondolja, hogy "Ennyire elgyengültem, hogy már ezt sem éreztem?") Szóval Naraku születésénél enyhén nem volt ereje teljében. ^^" IY max a szagán érezhette volna, hogy az nem Kikyou, aki rálőtt, ez mondjuk lehet, hogy baki, bár az is lehetséges, hogy aki nálam jobban érti, az tudna magyarázattal szolgálni.
miyume írta:na jó befejezem az elméletgyártást mert kezdek belegabalyodni- szóval nem tudom eldönteni kinek lenne több "joga" Inuhoz (miyu-megoldás: kéne egy Inureinkarnáció Kagomének XDDDD-bocs)
Ez nem hülyeség, már több fan is gondolt rá, hogy lehet ez lesz a vége, köztük én is. :) Amiért nekem mégsem tetszene ez a befejezés:
1. Egy "Fushigi Yuugi copycat" lenne, és azért Rumikótol valami eredeti ötletet várnék, nem egy másik történet lemásolását.
2. Az IY-ben a reinkarnációk eléggé eltérnek az eredeti személytől. Legalább is Kagome és Kikyou jellemileg totál mások. Na most, ha a sztori végére előlépne valami Houjo személyiségű IY reinkarnáció, az nekem sem tetszene, a fangirlök pedig levélbombát küldenének Rumikónak. XD

Egyébként a mangában már kiderült, hogy IY kivel fog összejönni, és az is, hogy Kagomének választani kell majd a két világ között, szóval valószínűleg megszűnik a kúton át való utazgatás.
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Hmm... Nem szoktam mangát olvasni, de lehet, hogy ez esetben kivételt fogok tenni. Már ha az tényleg lezárja a sorozatot, akkor már csak azért megéri.
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Szerintem megéri olvasni, ha az ember túl tudja magát tenni azon, hogy eléggé rétestészta stílusban halad a történet. ^^" Bár mentségére szóljon, hogy már így is lezárt pár olyan dolgot, amit az anime vége nyitva hagyott. (Meg lehet ha az ember kötetenként olvassa, akkor nem olyan zavaró, de így heti egy fejezet tempóban eléggé elhúzódik.)
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Én bírom Narakut, meg hát gonosz párti is vagyok. Addig jó míg él.:D

RPGkben is a főgonoszok az embereiket küldik el harcolni, és hát Naraku is ilyen.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Elhaym írta:RPGkben is a főgonoszok az embereiket küldik el harcolni, és hát Naraku is ilyen.
De Naraku nem ilyen. ^^" Hanem :arrow:
Narumi írta:Narakut többek között azért utálom, mert nem tisztességes ellenség. Aki csak egy gömb védelmében tud kiállni az ellensége elé, az menjen már a fenébe... Gyáva dög.
Szóval kiáll ő ellenük személyesen, de általában mindig úgy intézi, hogy többszörös túlerőben legyen: zsarolja az ellenfelet valamivel, áttörhetetlen pajzsot használ, mérget szór szét, különválasztja a szívét a testétől, stb. Aztán ha valahogy hőseink még ilyen körülmények között is a javukra fordítják a meccset, akkor azonnal elrepül. (Szóval amikor az embereit használja, azt általában azért teszi, mert épp nem érzi magát kellően übertápnak, hogy összecsapjon Inuékkal.)
Kép
Avatar
Shinzo
Profi
Profi
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2006.08.15. 22:37
Tartózkodási hely: Dark Zone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shinzo »

Ok, hogy ilyen, de nem csak az az igazi erő, ha valaki folyton a fizikai erejét fitogtatja. Nem védeni akarom, de jól taktikázik, ami viszont Inuékra nem teljesen igaz. Inkább az agyát használja elsősorban, mint az erejét. Ez pedig nem feltétlenül a gyávaság jele :cool:
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Inuyasha mindig is önfejű volt, de már csak ezért is szeressük. XDD
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Titkos: Fushigi Yuugi-ból még csak 3 kötetet olvastam... :sobsob:
egyébként tényleg elég mások a reinkarnációk, viszont azt nem hinném hogy Inuból a maga erőteljes személyiségével egy olyan nyápic kölyök lenne mint Houjo- de azt hiszem leszögezhetjük hogy úgysem ez lesz a vége és van egy olyan sanda gyanum hogy Kagome húzza a rövidebbet- valahogy az egész légköréhez nem illene ha nem így lenne- vagy csak én lettem túl pesszimista az elmúlt időben
Narakuhoz még annyit hogy részemről jobban csípem a stílusos főgonoszokat (pl manga Aion), akiknek értelmes motivációjuk van nem csupán a hatalom megszerzése blablabla
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

De nem lehet, hogy Houjo-kun már eleve Inu reinkarnációja? (Elvileg Kikyou megölte Inuyashát azzal a nyíllal a történet elején, tudtommal. Miért ne születhetett volna újjá?)
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Épp ez a lényeg, hogy Kikyou akármennyire is dühös volt Inuyashára, nem tudta megölni, mert szerette, ezért csak egy bénító nyilat lőtt belé. Azt hiszem, erre ki is térnek egyszer az animében. A reinkarnációnak meg hasonlítania kéne az eredetire szerintem, és hát Houjou nem igazán úgy néz ki, mint Inu ^^" (melleleg isten ments, hogy Kagome vele jöjjön össze XD) De ki tudja, mi jár Rumiko fejében...
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Én se szeretném, ha Houjo-kunnal jönne össze... Nem bírom azt a srácot... >.>
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

A második movie alapján valószínűtlennek tűnik. Bár ott némileg kényszerből történtek a dolgok, de azért nem teljesen.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

miyume írta:Titkos: Fushigi Yuugi-ból még csak 3 kötetet olvastam... :sobsob:
Gomen, nem akartam spoilerezni pedig, és direkt keveset írtam. ^^"
miyume írta:van egy olyan sanda gyanum hogy Kagome húzza a rövidebbet- valahogy az egész légköréhez nem illene ha nem így lenne- vagy csak én lettem túl pesszimista az elmúlt időben
Nem tudom, szerintem az IY sosem volt ennyire sötét sorozat, szvsz pont az lenne fura, ha Kagome nem lenne boldog a végén.

Más téma: Jó, az IY-Houjo hasonlat talán egy picit erős volt, csupán arra céloztam, hogy az IY-ben a reinkarnációk belsőre nagyon tudnak különbözni egymástól. (legalábbis Kagome és Kikyo különbözött) Ezért még ha IY reinkarnálódna is, nem ugyanaz a személy lenne, akibe Kagome beleszeretett, így nem is lehetne boldog vele. Azt pedig én sem mondtam, hogy Houjo-val kellene összejönnie, semmi bajom a sráccal, de Kagomének IY mellett a helye. :)
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

naná hogy mellette (amennyiben -eltekintve az én setét gondolataimtól-a szerzőúr ezt másképp nem gondolja), arról nem is beszélve hogy szerencsétlen Houjo labdába sem rúghat kedvenc kutyafülűnk mellett- szal ezt a kört bukta
az is tény hogy az anime nem annyira sötét, de azért az amit Naraku művelt Kikyoékkal annó elég rendesen rányomja a bélyegét az egész sorozatra.
bárhogy is alakuljon a történet valaki biztos szenvedni fog és ezt nem nevezhetjük pozitívnak. hamár abból indulunk ki hogy Inunak döntenie kell a két lány között -bárkit választ a másik szenvedni fog. vagy ott van Sango és Kohaku esete- ha Narakutól meg is szabadulnak, ott van még az az apró probléma hogy Kohaku halott, és csak a szilánk tartja életben, amit ha neki is adnának( és nem egyesítenék újra az ékkövet), állandóan üldöznék érte a szellemek + ott van az is hogy nincsenek emlékei amiket ha visszakap vagy megöli magát, vagy beleőrül. és ha kagoménak döntenie kell... hogy dönthet valaki a családja a barátai és azok között a dolgok között amik eddíg számára a világot jelentették, és a szerelem között... sztem ebben csak úgy születhetne happy end ha Inu költözne Kagome világába, hiszen ő az akit nem köt oda semmi csak a rossz emlékek- nemtom lehet csak én látom úgy hogy ez nem túl bíztató
őszintén kíváncsi vagyok hogy ezeket hogy oldja meg a mangaka
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Vagy az is egy lehetsőség, hogy Inu marad a saját korában, vár szépen párszáz évet, majd amikor a Kagome világának megfelelő kor jön, felkeresi Kagome-t és az égkő segítségével emberré változik.

Elvégre elég lassan öregszik <3
Avatar
Lionela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.01.05. 16:28
Tartózkodási hely: Álmok Világa

Hozzászólás Szerző: Lionela »

miyume írta: hamár abból indulunk ki hogy Inunak döntenie kell a két lány között -bárkit választ a másik szenvedni fog.
Ez már megoldódott. Immáron nem kell döntenie két lány között :D
miyume írta:ott van az is hogy nincsenek emlékei amiket ha visszakap vagy megöli magát, vagy beleőrül


Már ez is megoldva a mangában. Nagyon is emlékezik a dolgokra...
miyume írta:sztem ebben csak úgy születhetne happy end ha Inu költözne Kagome világába, hiszen ő az akit nem köt oda semmi csak a rossz emlékek- nemtom lehet csak én látom úgy hogy ez nem túl bíztató
őszintén kíváncsi vagyok hogy ezeket hogy oldja meg a mangaka
Költözön a modern világba?.... Ja. Végülis rengeteg kutyafülű féldémon rohangál a modern Japánban, fel se tűne senkinek, és nem is tennék szóvá :wink:
Szerintem ott ugyanúgy szenvedne, csak pechére lehet még kísérleti nyúlnak is néznék XD Befognák és tanulmányoznák a japán tudósok :-P


Egyetlen esélye a modern korban való élésre, ha újraegyesítik az ékkövet és emberré válik vele.
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Szacsi írta:Vagy az is egy lehetsőség, hogy Inu marad a saját korában, vár szépen párszáz évet, majd amikor a Kagome világának megfelelő kor jön, felkeresi Kagome-t és az égkő segítségével emberré változik.

Elvégre elég lassan öregszik <3
hát nemtom... kagome korában nem láttam a No maszkon kívül egy szellemet sem rohangálni... biztos nem véletlenül

egyébként én csak azt írtam le miért tartom sötétnek az Inuyashát ahhoz hogy ne legyen akkora happy end ami a csövön kifér... és mint mondtam NEM olvastam a mangát szal lehet hogy ott megoldódnak a dolgok :wink:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

miyume írta:naná hogy mellette (amennyiben -eltekintve az én setét gondolataimtól-a szerzőúr ezt másképp nem gondolja)
Inkább "szerző". :wink: Amúgy amiket írtál, az mind igaz, csak a mangában már tényleg megoldódott ebből 1-2 dolog, így nem látom olyan borúsnak a helyzetüket. :) Viszon Kagomének tényleg választania kell majd a két világ között, és az biztos, hogy valaki mindenképpen rosszul fog járni:

1. Mindenki marad a saját világában, aztán Kagome összejön IY reinkarnációjával. Több szempontból sem tetszene ez a verzió, de fentebb már írtam.
2. Kagome hazamegy, és Houjoval, vagy valami random sráccal jön össze. Ez a lehető legnagyobb baromság lenne, de valóban, ki tudja mi jár Rumiko fejében?
3. Kagome IY világában marad. Elég szomorú lenne, ha ott kellene hagynia a családját, a barátait, a régi életét, stb.
4. IY átkerül Kagome világába. Ez már jobb egy fokkal, de azért nem az igazi. Egyrészt IY-t nem csak a fájdalom köti a saját világához, abba szokott bele, ott vannak neki Mirokuék, stb. Másrészt fél-démonként tényleg elég gázos lenne a modern világban élnie, lehet tényleg valami laborban végezné. XD (Amúgy nekem az is furcsa, hogy a jelenben kb. 2-3 démon szerepelt, az is a sztori elején, a múlt meg tele van velük. Lehet lesz valami "démon kihalás" az eltelt 500 év alatt, amiről még nem tudunk.)
5. A Shikon no Tamát felhasználják arra, hogy IY emberré váljon, és ezután együtt átmennek Kagome világába. Én erre a verzióra szavaznék, legalább a gyönggyel sem lenne több gondjuk, és IY sem tűnne ki nagyon az emberek közül. Mirokuéktól el kellene búcsúznunk, dehát ez van. :(
Szacsi írta:Vagy az is egy lehetsőség, hogy Inu marad a saját korában, vár szépen párszáz évet, majd amikor a Kagome világának megfelelő kor jön, felkeresi Kagome-t és az égkő segítségével emberré változik.

Elvégre elég lassan öregszik <3
De szerintem ennyire azért nem lassan, pláne, hogy csak félig démon. :wink: Az Shikon no Tamát pedig szerintem rögtön utána meg fogják valahogy semmisíteni (mármint felhasználják), mihelyt Narakut legyőzték. Különben megint ott tartanánk, mint anno Kikyou-nál: valakinek mindig őriznie kellene a követ, és emiatt lemondania a normális életről.
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Én is a Titkos által leírt 5. verzióra szavaznék, az tényleg nem lenne rossz. Bár annyival kiegészítve, hogy Mirokuék is jöjjenek át Kagoméék világába... Vagy ez lehetetlen?
Bár véleményem szerint Inuyasha nem lenne Inuyasha, ha emberré változna. Olyan édesek a kutyafülei. ^^
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

*____* telleg nő? wooow hát ez eszembe nem jutott volna- valamiért a történetei alapján férfinak gondoltam :^_^:

ha Mirokuék átjönnének mi lenne abból... a mondern kor lenge öltözékeitől sztem a kedves szerzetes egyből agyvérzést kapna XD - Sango meg beépített embert csinálna belőle valamelyik házfalba
amúgy Inut azért egy kis rásegítéssel simán be lehetne olvasztani a tömegbe... kis manikűr, ruhaváltás, egy jó kis sapka, illemtan... de ha mindez nem válik be csak a Harajaku park környékére kell költözni- ott tuti nem tűnne fel senkinek ^^
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Narumi írta:Én is a Titkos által leírt 5. verzióra szavaznék, az tényleg nem lenne rossz. Bár annyival kiegészítve, hogy Mirokuék is jöjjenek át Kagoméék világába... Vagy ez lehetetlen?
Bár véleményem szerint Inuyasha nem lenne Inuyasha, ha emberré változna. Olyan édesek a kutyafülei. ^^
Sajnos Mirokuék nem jöhetnének át, csak IY és Kagome képes használni a kutat. ^^" (Leszámítva Yura hajszálait még az elején, bár azok is mintha úgy jöttek volna át, hogy valamelyikőjükre ráragadtak.)
IY "imidzséhez" végülis tényleg hozzátartoznak a kutyafülek, de ennyi áldozatot szerintem hozhatnának cserébe a békés életért. XD (bár én is jobban örülnék, ha ilyen maradna, csak az problémákkal járna, ahogy már írtam)
miyume írta:*____* telleg nő? wooow hát ez eszembe nem jutott volna- valamiért a történetei alapján férfinak gondoltam :^_^:
Anno nekem is leesett az állam. :) Nő létére a shounen mangákra specializálódott, baromi jókat rajzol, és nem mellesleg ő volt az első női mangaka, aki ilyesmivel próbálkozott. :D Miután nemrég megvolt a második megdöbbenésem is (amikor az derült ki, hogy az FMA alkotója is nő), már azon a véleményen vagyok, hogy a nők által rajzolt shounen cuccokra oda kell figyelnem. XD
miyume írta:de ha mindez nem válik be csak a Harajaku park környékére kell költözni- ott tuti nem tűnne fel senkinek ^^
Itt most nem értettem a poént, mit kell tudni a Harajaku parkról? ^^"
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Hmm, furcsa :o

Titkos
: Érdekesek ezek a vége-variációk, de ahogy az aláírásod is utal rá,
ez a történet még el fog tartani egy darabig XD
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Köszi, már értem. :) Ezért kérdezhették Kagome barátnői, amikor összeismerkedtek IY-vel, hogy "Rocker vagy, hogy ilyen hosszú a hajad?" XDD (vagy valami hasonló volt :lol: )
Szacsi írta:
Titkos
: Érdekesek ezek a vége-variációk, de ahogy az aláírásod is utal rá,
ez a történet még el fog tartani egy darabig XD
Azért remélem, hogy az aláírásom nem válik valóra. XDDD Eleve azért raktam ki, mert már most baromira unom, hogy ennyire húzza Rumiko a sztorit. De végre reális esélyek vannak rá, hogy idén befejeződjön a manga. XD
Kép
Válasz küldése