Inuyasha

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Nos mivel Inu Yasha,nekem is kell ide írnom valamit,mert nagyon szeretem,mégha csak 50-részt láttam akkor is! ::jeye::
Ehhez van egy kis történetem! ::japtoun::
Szóval 1 éven át azt hallottam mindenkitől,hogy Inu Yasha így,Inu Yasha úgy,és eleinte nagyon megakartam nézni!Aztán minnél többet hallottam róla annál jobban kezdtem megútálni ezt az anime nevet....míg egy nap az egyik barátnőm átírta nekem 1-45-ig ajándékba... :taps:
2-hétig hozzá sem értem.... ::reliev::
Aztán valami arra késztetett nézzek bele,hisz olyan nagy veszíteni valóm nincs... :hee:
Nos innentől sodródtam,alig vettem észre az időt,és pillanatok aratt a részek végére értem!!!!! :ossad:
Magával ragadott a történet és a szereplők.... :taps:
Inu Yashaaaaaa! ::daisuki::

-------

Sango-t naaagyon ceretem,de Kagome-san-t is..... ::jhuh::
Hmm....nyem is tudom!!!!! :hee:
Kép
Alderan
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2004.02.11. 18:34

Hozzászólás Szerző: Alderan »

Nektek mi a véleményetek a Shichinintai-ról? Mert szerintem egy kicsit el lett rontva velük a sorozat.
Valahogyan nem nagyon illenek a világképbe, nem?
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Alderan írta:Nektek mi a véleményetek a Shichinintai-ról?
A név tetszik :D Na vajon miért? :drop:
Kép
Avatar
cico
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2004.03.04. 15:59
Tartózkodási hely: na vajh hol?

Hozzászólás Szerző: cico »

ki az a Shichinintai?
tudom,hülye vagyok:)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Alderan írta:Nektek mi a véleményetek a Shichinintai-ról? Mert szerintem egy kicsit el lett rontva velük a sorozat.
Valahogyan nem nagyon illenek a világképbe, nem?
Szerintem alapjában véve nincs velük semmi baj, csak egy kissé talán túltápolták őket és ezért lógnak ki a sorból. (Úgy értem, érdekes, hogy sima ember létükre az egyik körfűrészeket lő, a másik immunis a mérgekre, stb...) De nekem tetszenek. :)

-------
cico írta:ki az a Shichinintai?
tudom,hülye vagyok:)
Nem "ki", hanem "kik". :) A Shichinintai hét harcos, akiket Naraku támasztott fel a Shikon szilánkokkal, annak reményében, hogy végeznek Inu Yasha-ékkal.
Kép
Alderan
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2004.02.11. 18:34

Hozzászólás Szerző: Alderan »

Titkos írta: Szerintem alapjában véve nincs velük semmi baj, csak egy kissé talán túltápolták őket és ezért lógnak ki a sorból. (Úgy értem, érdekes, hogy sima ember létükre az egyik körfűrészeket lő, a másik immunis a mérgekre, stb...) De nekem tetszenek. :)
Hát nem tudom, valahogy Ginkotsu igen keményen kilóg abból a világképből amit az eddigi részek mutattak. A többiek amúgy nincsen túl sok bajom -azt leszámítva amit te is mondtál, hogy ember létükre túl erősek-. Meg mondjuk Jakotsu igazán jól el lett találva.
Avatar
cico
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2004.03.04. 15:59
Tartózkodási hely: na vajh hol?

Hozzászólás Szerző: cico »

köszi:)
így névre már ismerem őket,csak az összefoglaló néven nem:)
Ehehe
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2003.12.21. 23:59
Tartózkodási hely: Győr

Hozzászólás Szerző: Ehehe »

Én végignéztem amennyit kiadtak belőle (142 rész) és eddig jó, csak egy kicsit elnyújtották ezt is, sztem egy anim-nak nem kéne többnek lennie max 60 rész. bár ez egyéni szoc problem :)

------

Én végignéztem amennyit kiadtak belőle (142 rész) és eddig jó, csak egy kicsit elnyújtották ezt is, sztem egy anim-nak nem kéne többnek lennie max 60 rész. bár ez egyéni szoc problem :)
Ne töröggyé semmivee, egyé zsömlét kiflivee!!!
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Ehehe írta:sztem egy anim-nak nem kéne többnek lennie max 60 rész. bár ez egyéni szoc problem :)
Engem viszont eléggé szíven ütött volna, hogy ha az egyik kedvenc sorozatom (a nevét most nem írom le :dirr:) 60 részbe lett volna összesűrítve (vagy a 60. résznél hirtelen vége lett volna). :dirr:
De ez is egyéni szocprobléma. :dirr:
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Alderan
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2004.02.11. 18:34

Hozzászólás Szerző: Alderan »

Nos szerintem is egy kicsit túl hosszú bár így legalább némileg fordulatos és van benne hely a szereplők alapos bemutatására.
Avatar
nOOdle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2003.12.02. 17:19
Tartózkodási hely: DrEaMwOrLd ^.^
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nOOdle »

Én most töltöttem le a 140. részt ::hehe::
Kép Kép
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

nOOdle írta:Én most töltöttem le a 140. részt ::hehe::
Én már 143 is láttam múlthéten :D
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Kint van a 144, 145. rész is.

saiyaman.info

nézzetek szét
Kép
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

Pata írta:Kint van a 144, 145. rész is.

saiyaman.info

nézzetek szét
Csoda történt, hogy haladnak? ::jhuh::
Kép
Avatar
cico
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2004.03.04. 15:59
Tartózkodási hely: na vajh hol?

Hozzászólás Szerző: cico »

nincs kint vége a sorozatnak?mert a www.inuyashaworld.com
oldalán kiakadtak a részek a 148. résznél
vagy csak nem frissítik az oldalt?
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

vagy nem frisítették az oldalt, vagy egyszerűen még nem hozták nyilvánosságra a kövi részek címét még japánban sem...
Kép
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

én most néztem meg a 143. részt.Úgytűnik lemaradtam....
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

nOOdle írta:Én most töltöttem le a 140. részt ::hehe::
Én még csak 110-ig láttam. De Vegi-chan ígérte, hogy elhozza nekem meetre a többit. Hurrá!!!
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Most biztos le leszek ordítva ^^"" De én az 50es részek környékén feladtam hogy valaha összeszedem a sok részt... majd ha végig kijön, na úgy már leülök és egybe megnézem, de így nem bírtam lépést tartani a részekkel, meg folyton durrogtam hogy hihetetlen gyorsan jönnek ki, cd-m meg nem volt mindig ^^"" Meg idegesített hogy Inuyasha képtelen dönteni folyton vacilál a két csaj között, pedig elég egyértelmű hogy kit kéne választania... -_-
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

MaKo írta:Most biztos le leszek ordítva ^^"" De én az 50es részek környékén feladtam hogy valaha összeszedem a sok részt... majd ha végig kijön, na úgy már leülök és egybe megnézem, de így nem bírtam lépést tartani a részekkel, meg folyton durrogtam hogy hihetetlen gyorsan jönnek ki, cd-m meg nem volt mindig ^^"" Meg idegesített hogy Inuyasha képtelen dönteni folyton vacilál a két csaj között, pedig elég egyértelmű hogy kit kéne választania... -_-
Teljesen egyetértek, de én nem bírom ki, hogy abbahagyjam, pedig jobb lenne, majd ugy egybe végignézni az egész sorozatot, mint kb egy hónapot várniúgy 2-3 részre...
De úgyis megnézem, amint látom, hogy letudom tölteni :D
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Yee, nem lettem megölve^_^ (csak mert meeten már páran lehordtak emiatt, hogy mi az hogy én nem nézek IY-t meg hogy abbahagytam?)

Amúgy még csak az első movie-t láttam de az is rátett egy lapáttal arra, hogy kevésbé szeressem sajnos... -_- mert hogy nem jött be nagyon az első movie... -_____- (de Ogata-sama király volt mint seiyuu! ^_^)
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

MaKo írta:Yee, nem lettem megölve^_^ (csak mert meeten már páran lehordtak emiatt, hogy mi az hogy én nem nézek IY-t meg hogy abbahagytam?)

Amúgy még csak az első movie-t láttam de az is rátett egy lapáttal arra, hogy kevésbé szeressem sajnos... -_- mert hogy nem jött be nagyon az első movie... -_____- (de Ogata-sama király volt mint seiyuu! ^_^)
A moviek nekem se jönnek be, viszont sorozatot imádom :D
De a 3. moviera kiváncsi vagyok, csak nem tudom honnan megnézni :cry:
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

MaKo írta:Most biztos le leszek ordítva ^^"" De én az 50es részek környékén feladtam hogy valaha összeszedem a sok részt... majd ha végig kijön, na úgy már leülök és egybe megnézem, de így nem bírtam lépést tartani a részekkel, meg folyton durrogtam hogy hihetetlen gyorsan jönnek ki, cd-m meg nem volt mindig ^^"" Meg idegesített hogy Inuyasha képtelen dönteni folyton vacilál a két csaj között, pedig elég egyértelmű hogy kit kéne választania... -_-
Most miért lennél leordítva? :) Én spec. egy "baleset" miatt kezdtem el nézni, ugyanis, azt hittem, hogy ami az USTEAM-en fent van, az az összes rész (pedig akkor még csak kilencven-valahány volt a max. részek száma :wink: ). Tudni illik nekem van egy olyan tulajdonságom, hogy nem szeretek még be nem fejezett animét elkezdeni. Persze így is megnéztem volna, mihelyt befejezték, csak így lehet, hogy még ma sem kezdtem volna el. :wink:
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Eh, jó csak már megszoktam hogy sok-sok-sok-sok őrült IY fan vesz körül úgyhogy inkább meghúzom magam ^_^""
Alderan
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2004.02.11. 18:34

Hozzászólás Szerző: Alderan »

Mennyire tervezik a sorozatot? 220-ra?
Válasz küldése