Inuyasha

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

SHiNJiN írta:Miért utálja mindenki ennyire szegény Kikyo-t???
A 147-148-as duplarész szerintem az egyik legszebb a sorozatban.
Én sem utálom...Sokkal inkább sajnálom.
És a 147-48-as duplarésszel kapcsolatban egyetértek. ::jeye::
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

SHiNJiN írta:Miért utálja mindenki ennyire szegény Kikyo-t???
A 147-148-as duplarész szerintem az egyik legszebb a sorozatban.

Én is kíváncsi vagyok a szinkronhangokra! Ha minden jól megy 1-2 héten belül tudok személyes élményt mondani róluk ::jwin::
Én sem utálom Kikyot, bár én úgy vettem észre, hogy elsősorban a fangirl-ök útálják és ők is inkább csak a feltámadott Kikyot. (Bár ez azzal jár, hogy a "régit" sem nagyon tudják kedvelni. :( ) Én még sajnos nem láttam az általad említette duplarészt, (majd, ha felkerül az USTEAM-re...), de abban egyetértek, hogy az Inu Yasha-Kikyo flashback-ek a sorozat egyik legszebb részei közé tartoznak. ::sugoi::
Kép
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Én régen gyűlöltem Kikyo-t.
Most már énis csak sajnálom,azért bele kell abba is gondolni,hogy őt átverték.
És hogy annak idején mennyire szerették egymást Inuyashával(mint ahogy a 147/148. rész is mutatja)
Avatar
SHiNJiN
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2003.10.14. 22:59
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SHiNJiN »

Edina-chan: nagyon kawaii a honlpod! ::^_^::
Látszik, hogy sokat dolgoztál rajta. Csak így tovább!!! Banzai! Banzai! Banzai! ::sugoi::
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

SHiNJiN írta:Edina-chan: nagyon kawaii a honlpod! ::^_^::
Látszik, hogy sokat dolgoztál rajta. Csak így tovább!!! Banzai! Banzai! Banzai! ::sugoi::
arigatou! :hee: ::jeye::
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Titkos írta:
SHiNJiN írta:Miért utálja mindenki ennyire szegény Kikyo-t???
Én sem utálom Kikyot, bár én úgy vettem észre, hogy elsősorban a fangirl-ök útálják és ők is inkább csak a feltámadott Kikyot.
Én nem vagyok fangirl hihi ^^" Úgy értem sosem nyáladzottam Inuyashára, mégse szimpi Kikyo. Szerintem agyon van nyúzva a drága, lehúzták az utolsó bőrt is a karijáról, ahelyett hogy meghagyták volna szépen homályosra, amilyennek egy halottnak kell lennie. De neeem, helyette visszahozták és folyton szerepeltették (ha belegondolok, hogy mikor én abbahagytam a sorozatot, 50.rész környékén is már hogy untam hogy folyton visszajön, pedig ezek szerint még a 140.rész környékén is van, te jószagúú... ^^" Hát ez furcsa. No mindegy, majd azért egyszer folytatom ha kedvem/időm lesz rá, de az nem most lesz sajna :cry: )
Egyébként a régi-énjét sose utáltam, az szép volt, csak maradt volna meg a keretei között... >_<
Avatar
SHiNJiN
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2003.10.14. 22:59
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SHiNJiN »

MaKo írta:Szerintem agyon van nyúzva a drága, lehúzták az utolsó bőrt is a karijáról, ahelyett hogy meghagyták volna szépen homályosra, amilyennek egy halottnak kell lennie. De neeem, helyette visszahozták és folyton szerepeltették (ha belegondolok, hogy mikor én abbahagytam a sorozatot, 50.rész környékén is már hogy untam hogy folyton visszajön, pedig ezek szerint még a 140.rész környékén is van, te jószagúú... ^^"
Hát nem tudom Te mit néztél, de Kikyo egyáltalán nem szerepelt sokat a sorozatban (bár az első 50 részben talán többet volt, mint az utolsó százban), talán Kouga-nál egy picivel többet láthattuk (de még ebben sem vagyok biztos).
Bőrlehúzás alatt sem nagyon értem mire gondolsz, még a 153. résznél is úgy érzem elég homályos dolgok vannak körülötte.
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Namost, én a 100akárhányadik részig láttam az Inuyashát, szal kicsit többet, mint Mako-chan, de mégis ugyanaz a véleményem Kikyouról ^^'' Lehet, hogy vannak dolgok, amiket nem tudunk róla, de én mégsem érzem rajta azt a "misztikumot", ami egy szellemet körülvesz. És tényleg elég sokszor szerepel a sorozatban. Nekem igazából semmi bajom nem volt vele (most sem utálom), csak egy idő után már kezdtem úgy állni hozzá, hogy "Már megint Kikyo..de unalmas!"
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Szerintem azért van benne misztikum, meg különben engem csak azért zavart a halála, mert:
1. Egy különleges személyiségű főszereplőt vesztettünk el vele.
2. Nem tetszett annyira a megoldás, hogy csak spontán megölik. Inkább tért volna vissza a lelke Kagome-ba (elvégre onnan jött) vagy valami hasonló.
(Bár ezek az érvek már úgysem számítanak, hiszen a 124. részben még nem hal meg véglegesen, az csak arra szolgált, hogy bemutassa, mennyire übertáp lett Naraku. :wink: )
Amúgy Kikyo még viszonylag elég sokszor szerepelt, akit igazán mellőznek az Ayame-chan. ::bawl::
Kép
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Titkos írta:Inkább tért volna vissza a lelke Kagome-ba
Nah, ez a másik, ami engem pl eléggé zavart. Kikyou reinkarnálódott Kagome-ban. A 2 személy teljesen különböző (kivéve az ízlésüket ^^'), jó oké... Aztán feléled Kikyou és találkozik Kagoméval, akiben saját maga született újjá...mivaan? ::jcrazy::
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
tarsonis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2003.11.23. 19:29
Tartózkodási hely: Crystalline Passage

Hozzászólás Szerző: tarsonis »

MaKo írta:De neeem, helyette visszahozták
Az még hagyján. De ott van Kagome! Mindig az a vége, hogy bedobják a kútba, de ő folyton kimászik és visszajön :? :wink:
Szóval Kikyo is fő(bb)szereplő, persze, hogy többet szerepel^^' Mondjuk ez az arrajárok-és-ellövök-egy-nyilat tényleg kicsit erőltetett (főleg a moviekban), de az esetek többségében ha Kikyo ott van, az azt jelenti, hogy végre halad valamit a történet. És az jó^^
Avatar
SHiNJiN
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2003.10.14. 22:59
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SHiNJiN »

Ahány ember annyi vélemény: szerintem Sesshoumaru mellett Kikyo a legmisztikusabb karakter. És nagy valószínűséggel mindenkinek az a karakter szerepel túl sokat, akit nem szeret (annyira).
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Én szeretem Sesshoumarut. ::daisuki::
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Sora írta:
Titkos írta:Inkább tért volna vissza a lelke Kagome-ba
Nah, ez a másik, ami engem pl eléggé zavart. Kikyou reinkarnálódott Kagome-ban. A 2 személy teljesen különböző (kivéve az ízlésüket ^^'), jó oké... Aztán feléled Kikyou és találkozik Kagoméval, akiben saját maga született újjá...mivaan? ::jcrazy::
Ki mondta, hogy a renkarnálódott személynek hasonlítania kell az eredetire? :) Nem a klónja, csak a reinkarnációja. Amúgy meg külsőleg hasonlítanak (a mangában még jobban mint a sorozatban) és, ha az ízlésük is egyezik, akkor már van bennük 1-2 közös vonás. :)
Amúgy megy Kagome-ban tényleg Kikyo született újá, Kagome pedig a múltba utazott vissza, így nem értem miért ne találkozhatnának.

------
tarsonis írta:
MaKo írta:De neeem, helyette visszahozták
Az még hagyján. De ott van Kagome! Mindig az a vége, hogy bedobják a kútba, de ő folyton kimászik és visszajön :? :wink:
Szóval Kikyo is fő(bb)szereplő, persze, hogy többet szerepel^^' Mondjuk ez az arrajárok-és-ellövök-egy-nyilat tényleg kicsit erőltetett (főleg a moviekban), de az esetek többségében ha Kikyo ott van, az azt jelenti, hogy végre halad valamit a történet. És az jó^^
Moviek-ból még csak az elsőt láttam, de abban szerintem az olyan szereplők, akik nem tartoznak a fő "maghoz" (Kikyo, Sesshoumaru, Kaede) csak azért kerültek bele, hogy a rajongóik örüljenek, mert a fősztoriban nem nagyon volt szerepük.
Kép
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Titkos írta:
tarsonis írta:
MaKo írta:De neeem, helyette visszahozták
Az még hagyján. De ott van Kagome! Mindig az a vége, hogy bedobják a kútba, de ő folyton kimászik és visszajön :? :wink:
Szóval Kikyo is fő(bb)szereplő, persze, hogy többet szerepel^^' Mondjuk ez az arrajárok-és-ellövök-egy-nyilat tényleg kicsit erőltetett (főleg a moviekban), de az esetek többségében ha Kikyo ott van, az azt jelenti, hogy végre halad valamit a történet. És az jó^^
Moviek-ból még csak az elsőt láttam, de abban szerintem az olyan szereplők, akik nem tartoznak a fő "maghoz" (Kikyo, Sesshoumaru, Kaede) csak azért kerültek bele, hogy a rajongóik örüljenek, mert a fősztoriban nem nagyon volt szerepük.
a movie 2-ben Kikyo ellő egy nyilat,meg besegít Kagura-nak.
ennyi.
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Apropó movie-k...Nem látta vki a 3-kat? A fansubosok - ha jól tudom persze - mostanára ígérték, mikor kijön Japánban a DVD,de arról meg kiderült, hogy augusztusban lesz csak. És eMule-on 2 movie 3 fájl kering, de az egyiknek hiányos fájszeletei vannak, a másikról meg kiderült, hogy az 1. film 2. fele.
Kép
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

én sajna nem láttam.
eMule-ban meg inkább nem bízom,ha ilyenek vannak.... :?
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Én inkább megvárom, míg felkerül az USTEAM-re. (Végül is az Anime-Kraze-eseknél tervbe van véve, hogy lefordítják...)
Kép
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Mivel több, mint 100 forrás lelhető fel aktuálisan emule hálózatokon, így érdemes lenne ott próbálkozni. Nekem 2 óra leforgása alatt leszedte a movie egyharmadát, pedig csak kíváncsiságból kezdtem el tölteni, ezen post után törlésre is kerül az eddig lejött 319 MB. Ne a sültgalambra tessenek várni, akinek minima xDSL kapcsolata van használja ki és töltsön.8)
Avatar
SHiNJiN
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2003.10.14. 22:59
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SHiNJiN »

Edina-chan írta:a movie 2-ben Kikyo ellő egy nyilat,meg besegít Kagura-nak.
ennyi.
Hát igen, ha jól emlékszem ott Sesshoumaru is pont ennyit szerepel (a főcím alatt lép hármat kb.)

------
Titkos írta:Én inkább megvárom, míg felkerül az USTEAM-re. (Végül is az Anime-Kraze-eseknél tervbe van véve, hogy lefordítják...)
Háááát...az AnimeKraze-nél a 152. rész is csak tervbe van véve (pedighát ugye már a 156. rész is lement).
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

SHiNJiN írta:
Edina-chan írta:a movie 2-ben Kikyo ellő egy nyilat,meg besegít Kagura-nak.
ennyi.
Hát igen, ha jól emlékszem ott Sesshoumaru is pont ennyit szerepel (a főcím alatt lép hármat kb.)
de a 3. filmben Sesshy sokat szerepel! (mivel az egész róla és Inuról szól...) 8)
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

Edina-chan írta: de a 3. filmben Sesshy sokat szerepel! (mivel az egész róla és Inuról szól...) 8)
Igen, de mikor lehet végre letölteni..? Már movie 4 lesz lassan..
Avatar
SHiNJiN
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2003.10.14. 22:59
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SHiNJiN »

Edina-chan írta:de a 3. filmben Sesshy sokat szerepel! (mivel az egész róla és Inuról szól...) 8)
Tudom, várom is már nagyon! :roll:
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Sesshoumaru a legjobb az egész sorozatban !!! ::daisuki::
Egyszer olvastam egy ő+Rin-es fanficet.. durva volt ...O_O... :whaaa:
Mindegy! Szóval a moviekat már én is várom. Nekem ez az emul dolog viszont nem működik >_<;; Nem értem miért...De bízom benne, hogy előbb vagy utóbb valakinek meglesz...^__^;
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

[quote="Edina-chan de a 3. filmben Sesshy sokat szerepel! (mivel az egész róla és Inuról szól...) 8)[/quote]

Azt már várjuk! Csak le lehetne már tölteni.
Kép
Válasz küldése