Inuyasha

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
nOOdle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2003.12.02. 17:19
Tartózkodási hely: DrEaMwOrLd ^.^
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nOOdle »

Most néztem + a 153. részt... Kikyo még mindig él ^_^"" Komolyan, mostmár kezdem +szeretni őt... úgyis annyit szenvedett... ::jtears::
Kép Kép
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

nOOdle írta:Most néztem + a 153. részt... Kikyo még mindig él ^_^"" Komolyan, mostmár kezdem +szeretni őt... úgyis annyit szenvedett... ::jtears::
a 151. részben támadt fel megint.
:roll:
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Jesszusom.....X.X... Akkor a 151. részt kihagyom!! Kikyot ha meglátom máris dührohamot kapok...... Kevés ilyen idegesítő anime figurát ismerek.... szerintem ő már eléggé lerágott csont.... :x
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Titkos írta:
Ki mondta, hogy a renkarnálódott személynek hasonlítania kell az eredetire? :) Nem a klónja, csak a reinkarnációja. Amúgy meg külsőleg hasonlítanak (a mangában még jobban mint a sorozatban) és, ha az ízlésük is egyezik, akkor már van bennük 1-2 közös vonás. :)
Amúgy megy Kagome-ban tényleg Kikyo született újá, Kagome pedig a múltba utazott vissza, így nem értem miért ne találkozhatnának.
Hát izé, ti tudjátok ^^;; Szerintem ez a dolog Kikyo körül akkor is baromira elhúzott és erőltetett szál, pláne hogy most hallom hogy még száz fölötti részekben is szerepel intenzíven, most komolyan hányadszor éled föl? X_x Jó ez csak az én véleményem, szimplán nem a kedvenc karakterem, a véleményem meg Soráéval egyezik... ^_^"
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Szerintem Kikyo jelenléte fontos a sorozatban... elvégre valahogyan tisztázni kell a "múltban" történt félreértéseket és Kagoménak vissza kell menni ugye a végén a saját idejébe ... tehát... nem sok választás marad..
Mondjuk nekem úgy alle kezd olyan rétestészta érzésem lenni, annyira elhúzzák ezt az egészet...értékelném pl ha a sorozatban többet látnám pl Sesshoumaru-t hiszen ő nagyon is jó karakter kár hogy keveset foglalkoztatják..
Ami most az új részekben tetszik az az, hogy kicsit több szerep jutott Sangonak és Mirokunak...ennek nagyon örülök, mert nagyon kedves és fontos szereplők szerintem az egész sorozatban...
De ebből az ezernyi- rosszarcú és hűdenagyongonosz vagyok - karakterből pl kezd nagyon elegem lenni...
Felhoztátok, hogy hanyadjára van benne Kikyo...engem sokkkal jobban zavar, hogy hányszor kell még kinyírniuk Naraku-t..pl...
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Én úgy vettem észre, hogy Kikyo össz-vissz egyszer halt meg (annál a bizonyos 50 évvel ezelőtt történt dolognál) és egyszer támadt fel (amikor Urasue a démonboszorkány a tizenvalahanyadik részben feltámasztotta). Igaz, a feltámasztás után leesik egy szurdokba, de ott a folyóba esett úgyhogy semmi baja sem lett. A 124. részben úgy tünt, hogy Naraku végleg végzett vele, mert megsebezte és belelökte a savfolyóba (vagy mibe :) ), de igazából abba sem halt bele, csak a teste nagy része szétroncsolódott, valamint a vállán lévő sebből folyamatosan szívárgott a testébe a méreg/gonosz aura, de ezt Kagome megtisztította, így a seb begyógyult, a két segítője (akiknek a neve nem jut az eszembe :wink: ) pedig elhozták a sírjából a hamvait (amivel gondolom a teste szétroncsolódott részeit pótolta) így sikerült regenerálódnia, bár még a 154. részben sem gyógyult fel teljesen.

------
Ynah írta:Kagoménak vissza kell menni ugye a végén a saját idejébe ... tehát... nem sok választás marad..
Hát, én azért nem bocsátkoznék jóslatokba azt illetően, hogy mi lesz a sorozat vége. (Főleg, ha Takahashi-ról van szó. :) )

------
Ynah írta:Felhoztátok, hogy hanyadjára van benne Kikyo...engem sokkkal jobban zavar, hogy hányszor kell még kinyírniuk Naraku-t..pl...
Erről van szó! :) Purcanjon már ki véglegesen! Bár most, hogy már (elvileg) kevesebb, mint 50 rész van hátra, inkább én is azt mondom, hogy hajkurásszák még Narakut a hátralévő részekben, aztán a végén egy nagyszabású finálé kíséretében szagassák ezer darabra( :twisted: ), mert egy új főgonoszt most már értelmetlen lenne behozni. (Bár azért nem vagyok én abban olyan biztos, hogy a 200. résszel vége lesz ennek az egésznek. :) )
Kép
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Titkos írta:
Ynah írta:Felhoztátok, hogy hanyadjára van benne Kikyo...engem sokkkal jobban zavar, hogy hányszor kell még kinyírniuk Naraku-t..pl...
Erről van szó! :) Purcanjon már ki véglegesen! Bár most, hogy már (elvileg) kevesebb, mint 50 rész van hátra, inkább én is azt mondom, hogy hajkurásszák még Narakut a hátralévő részekben, aztán a végén egy nagyszabású finálé kíséretében szagassák ezer darabra( :twisted: ), mert egy új főgonoszt most már értelmetlen lenne behozni. (Bár azért nem vagyok én abban olyan biztos, hogy a 200. résszel vége lesz ennek az egésznek. :) )
ez oké.
De azzal a kis dög Hakudoshival mi lesz?Ha Narakut megölik,ő is meghal...? :roll: :twisted:
Egyébként...jövőhéten az egyik partneroldalam felteszi a 3. nagyfilmet,lehet,hogy letudjuk tölteni.És egy másik oldalnál csomó képet láttam belőle (screenshotokat)érdekesnek tűnik,de romantika nincs benne sok. :wink:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Edina-chan írta:ez oké.
De azzal a kis dög Hakudoshival mi lesz?Ha Narakut megölik,ő is meghal...? :roll: :twisted:
Nem tudom, de ha Narakut ki tudnák végezni, akkor szerintem Hakudoushi sem jelentene nekik túl nagy problémát (habár.... :roll: ). Viszont, ha Kagura elmélete helyes, miszerint Naraku azért védi annyira a gyermekét (aki Hakudoushi másik feléből született), mert a szíve benne van, akkor a legkifizetődőbb lenne rögtön a gyereket megtámadni. Persze nem biztos, hogy Inu Yasháéknak lenne lelkiiismerete lemészárolni egy védtelen (?) gyereket, de Kagura és Abihime szerintem gond nélkül megtenné. :)
Kép
Avatar
SHiNJiN
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2003.10.14. 22:59
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SHiNJiN »

Titkos írta:Persze nem biztos, hogy Inu Yasháéknak lenne lelkiiismerete lemészárolni egy védtelen (?) gyereket, de Kagura és Abihime szerintem gond nélkül megtenné. :)
Abihime... :roll: Nem tesz ő már semmit :drop:

Megjegyzem Kagura egyszer meg is tette. Széthasította szegény ártatlan Akago-t ::taka:: Csak épp haszna nem volt sok (ez is nézőpont kérdése). Most ezeket a neveket sem igazán értem. Amíg csecsemő volt (vagy mi) addig Akago-nak hívták és nagyobként lett Hakudoshi? Vagy a letépett darab Hakudoshi és a megmaradt (a szív hordozója) lenne Akago? ::jhuh::

------
Edina-chan írta:De azzal a kis dög Hakudoshival mi lesz?Ha Narakut megölik,ő is meghal...? :roll: :twisted:
Egyébként...jövőhéten az egyik partneroldalam felteszi a 3. nagyfilmet,lehet,hogy letudjuk tölteni.És egy másik oldalnál csomó képet láttam belőle (screenshotokat)érdekesnek tűnik,de romantika nincs benne sok. :wink:
Szerintem ha Akagot (?) megölik (azt akiben a szív van), akkor hal meg majd Naraku. Másként esélyét nem látom hogy meghal. Legfeljebb lebomlik, aztán összeáll, mint a Terminátor :^_^:

A hármas múvít úgy érzem nem egyszer fogom megnézni :wink:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

SHiNJiN írta:Megjegyzem Kagura egyszer meg is tette. Széthasította szegény ártatlan Akago-t ::taka:: Csak épp haszna nem volt sok (ez is nézőpont kérdése). Most ezeket a neveket sem igazán értem. Amíg csecsemő volt (vagy mi) addig Akago-nak hívták és nagyobként lett Hakudoshi? Vagy a letépett darab Hakudoshi és a megmaradt (a szív hordozója) lenne Akago? ::jhuh::
Akagonak hívták, amikor még csecsemő volt és az emberek lelkét vizsgálták Kagurával. Az egyik ilyen akciójuk közben egy szent ereklye (vagy valami hasonló, már régen láttam :wink: ) kettévágta Akagot. Ezután két félre szakadt, az egyik félből született Hakudoushi (ez a nagyobbik fél), a másik fele pedig ugyanúgy néz ki, mint anno Akago és csak szimplán "Naraku gyermeke" néven fut. :)
Kép
Avatar
SHiNJiN
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2003.10.14. 22:59
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SHiNJiN »

Titkos írta:Akagonak hívták, amikor még csecsemő volt és az emberek lelkét vizsgálták Kagurával. Az egyik ilyen akciójuk közben egy szent ereklye (vagy valami hasonló, már régen láttam :wink: ) kettévágta Akagot. Ezután két félre szakadt, az egyik félből született Hakudoushi (ez a nagyobbik fél), a másik fele pedig ugyanúgy néz ki, mint anno Akago és csak szimplán "Naraku gyermeke" néven fut. :)
Hm...igazad van, megnéztem a 141. részben valóban egy ereklye által szakad ketté. De Kagura is szétvágta egyszer. Csak akkor a jelek szerint összeállt utána.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

SHiNJiN írta:Hm...igazad van, megnéztem a 141. részben valóban egy ereklye által szakad ketté. De Kagura is szétvágta egyszer. Csak akkor a jelek szerint összeállt utána.
Ja, egyszer Kagura is szétvágta Hakudoushi-t, de ő sajna olyan mint Naraku, képes a darabjaiból újra összerakni magát. (Pedig abban a részben reménykedtem, hogy meghal, vagy legalábbis megsebződik és legyengül, de túl szép lett volna, hogy igaz legyen. :wink: ) A legutóbbi részekben amúgy azon lepődtem meg a legjobban, hogy még Inu Yasha vörös Tessaiga-ja sem tudta szétvágni Hakudoushi védőpajzsát, Kikyo nyila viszont simán átment rajta. :shock:
Kép
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

Lehet leszedni torrenttel a 3. movie-t:
1. fele: itt
2. fele: itt
Avatar
SHiNJiN
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2003.10.14. 22:59
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SHiNJiN »

Nona írta:Lehet leszedni torrenttel a 3. movie-t:
1. fele: itt
2. fele: itt
::jhuh:: ::japhaha:: ::jthrill::
Áldott legyen a neved! ::gome::
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

Csak nem nagyon tölti.... úgyhogy várhatok még jó sokat, hogy az első felét megtudjam nézni ::jtears:: Még csak 13%....
Avatar
SHiNJiN
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2003.10.14. 22:59
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SHiNJiN »

Hát igen, nekem is 222 mega jött le egész éjjel. Nem baj, hétvégén biztos megnézem 8)
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

WOOOOO-HOOOOOOOO!! Köszi szépen a torrenteket!^___________^
Én már töltöm is!!!:D
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

SHiNJiN írta:Hát igen, nekem is 222 mega jött le egész éjjel. Nem baj, hétvégén biztos megnézem 8)
Akkor te még mázlista vagy...akkor kezdtem el tölteni, amikor felraktam ide a linkjét és még csak 150 Mb-nál tartok, pedig végig ment idáig
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

INUUUU!!! Csak 1 pár részt láttam belőle.........hát... végülis tetszik. :D
Mint az kiderűűűűűlt...........AYASA NEM CSINÁL YAOIT AZ INUBÓL!!! :twisted: :D (Ayasa az oszt.társam)
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Tök jó!! Köszi a torrentekért!! Csak 1 kérdés: natúran japánul vannak, vagy esetleg englisül feliratozva? ::jhuh::
Kép
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

Maron írta:Tök jó!! Köszi a torrentekért!! Csak 1 kérdés: natúran japánul vannak, vagy esetleg englisül feliratozva? ::jhuh::
Hát..még nem tudom, mert még csak 20%-nál tartok, de szerintem van hozzá felirat
Wizard
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2004.05.03. 21:59
Tartózkodási hely: Dark Forest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wizard »

Inuyasha 4 ever !!!!!!
Az avatarom ne tévesszen meg, nekem is Inuyasha a kedvenc karakterek, de valahogy mindig is bejöttek a negatív, később már esetleg pozítivabb szereplők, ld. Vegita :)
Én sajna csak azokat a részeket láttam amik RTL2-n mennek, mert amire én leszedném a cuccot, beleőszülne a hajam :)
De attól függetlenül: Inuyasha a legjobb ::jthrill::
A hasonló animek között ő viszi a pálmát, legalábbis szerintem :)
Ráadásul még a füle is tök jó :)
Anime 4EVER!
a MA a TEGNAP HOLNAPJA ^^
Avatar
SHiNJiN
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2003.10.14. 22:59
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SHiNJiN »

Mi bajod azzal az avatarral? :mrgreen:

------

Ehh...azt tudtátok, hogy ez a Movie 3 kínai feliratos? Még nem láttam, de utánanéztem, és minden jel erre utal :cry:
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Kínai felirat? Kár, kár, kár... De nem tragédia. Conan szinte csak és kizárólag kínai felirattal, szóval túlélem.De angolul jobb lenne. Ha tudok helyet felszabadítani a gépemen, letöltöm, és nézem, amíg lesz angolul. Ha nem, akkor kihagyom és várok az angolra.
Kép
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Majd monjátok el milyen a képminősége, mert csak akkor állok neki letölteni ha azért valamilyen szinten értékelhető.
Kínai felirat nem gond, nagyobb lenne, ha kínai szinkronos lenne :wink:
Kedvenc karakter meg egyértelmű...InuYasha...

Amúgy meg kell vallanom, hogy szerintem Naraku is nagyon helyes pasi, kár hogy mindenféle csúszómászó lóg ki belőle deréktól lefelé...... ::uhoh:: ::reliev::
Kép
Válasz küldése