Inuyasha

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

Maron írta:
Ayumi-chan írta: Méghozzá azért kérlekszépen mert ha szeretné még Inut akkor nem igen hiszem,h a Shiko no tama talán felét odaadta volna Narakunak még az "elején".
Arra Kikyounak irtó jó oka volt, 2 hete végre kiderült a mangában, de ezt most nem spoilerezném le, ha nem gond... :drop:

Én lány és InuxKagome fan létemre szintén tökéletesen meg tudom érteni Kikyout (Raisu és Titkos tökéletesen megfogalmazták^^), és ez így volt a 17-48 előtt is.
Jó ok akkor gomen,de én ezt nem tudtam :( + mangát nemigen szeretek olvasni ::reliev:: Nem azt mondtam (vagy igen?),h nem értem meg amit Titkos és Raisu mond mert a megfogalmazás tökéletes volt, csak nem igazán tudok 1et érteni vele.ennyi.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Maron írta:Arra Kikyounak irtó jó oka volt, 2 hete végre kiderült a mangában, de ezt most nem spoilerezném le, ha nem gond... :drop:
Köszi. :) Nekem amúgy az eddig látott anime, illetve manga-részek alapján az volt az elméletem, hogy Kikyo egyszerűen azért adta Naraku-nak a Shikon no Tama nagy részét, mert azt akarta, hogy Naraku minnél hamarabb gyűjtse össze az összes szilánkot, hogy aztán majd a teljes gyöngyöt elvehesse tőle. Kikyo arra apellált, hogy Naraku nem képes ártani neki, mivel Onigumo szíve benne van, és ez igaz is volt, egészen addig a bizonyos Hakurei-hegységes részig, amikor Naraku kivette magából az emberi szívét, és így Kikyo számára balul ütött ki a dolog...
De most kíváncsian várom, hogy a manga mivel fog még előhozakodni ezzel kapcsolatban. :)

------
Ayumi-chan írta:Sztem 1 picit tévedsz. Kikyout azért utálja a nép többsége mert ő 1 nagy kavarógép -.- Méghozzá azért kérlekszépen mert ha szeretné még Inut akkor nem igen hiszem,h a Shiko no tama talán felét odaadta volna Narakunak még az "elején".
Válaszomat lásd az eggyel korábbi post-omban. :)
Ayumi-chan írta: Akkor meg az első filmben ugye mondta Kagomenek,h csak bajt okoz és mennyen vissza a saját világában, na ez még szemétség volt tőle nagyon -.-
Igen, viszont megint csak azt tudom mondani, hogy Kikyo szempontjából ez igaz volt. :wink: Amúgy ebben is nyilvánul meg a kettőjük közti külömbség, hogy míg Kagome kedvesebb, Kikyo nem szokott finomkodni. :drop: Bár megjegyzem, az anime és a Movie-k sokkal szemetebbnek állítják be Kikyot, a mangában nem ilyen dúrva, és a cselekedetei is logikusabbak. (Legalább is, én így vettem észre.)
Ayumi-chan írta:Én nem vetem észre,h Kagome nézőpontja szerint Kikyou 1 ídegesítő nő lenne.(lehet,h tévedek) Mert eddig ilyet én nem olvastam feliraton.
Szó szerint nem mondja ki, de szerintem tény, hogy idegesíti, hogy akárhányszor meghallják, hogy Kikyo itt vagy ott felbukkant, Inu Yasha elrohan utána, ő meg várhat rá. (A 161. részben is mondta, hogy: "Azt hiszem, hogy Inu Yasha-nak mégis csak a "második" vagyok.") Ilyenkor szomorú lesz, duzzogni kezd és ahogy te is mondtad, feleslegesnek érzi magát. (Sőt úgy a 40x-edik rész környékén, amikor a legjobban maga alatt volt, még valami olyasmit is mondott, hogy "Bárcsak Kikyo halott lenne!" Még ő is megijedt, hogy ilyesmit képes volt kimondani.)
Ayumi-chan írta:Kikyou szempontjából igen, Kagome 1 kavarógép de téved. Mert Kagomenek ha jól figyeltem a sorozatot esze ágában sincs Inu és Kikyou közé állni. Igaz nem örül annak,ha Kikyou Inuval van és ő is ott van, de 1 büdős szót nem szokott szólni és még talán feleslegesnek is érzi akkor magát.
Ez így van, ezért írtam én is mindig, hogy "Kikyo szempontjából". Mi tudjuk, hogy Kikyo téved, de ő nem. :drop:
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Onegai, ne bántsátok már Kagomét! Számomra az egyik legszimpibb karakter és nagyon szeretem. Mellesleg, nem mászott bele Inuék szerelmi életébe, hiszen Kikyou már halott.

Végre megvan az uccsó két rész, de még nem néztem végig. Pedig nagyon jó. Csak kár, hogy még nincs hozzá felirat.
Kép
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Nem bántjuk mi Kagomét, csak zavar mineket a "Kikyou gonosz rohadt állat - Kagome kedves, aranyos blablabla..." szöveg :) Kagome nélkül a sorozat olyan lenne mint a Milánói makaróni szósz nélkül :)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Raisu írta:Nem bántjuk mi Kagomét, csak zavar mineket a "Kikyou gonosz rohadt állat - Kagome kedves, aranyos blablabla..." szöveg :) Kagome nélkül a sorozat olyan lenne mint a Milánói makaróni szósz nélkül :)
Így van. :) Kagome a sorozatban az unicum. :D Amúgy már az előző üzeneteknél is éreztem, hogy ki kellene írnom: Nincs semmi bajom sem Kagome-val, sem Kikyo-val!
Kép
Avatar
SHiNJiN
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2003.10.14. 22:59
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SHiNJiN »

Titkos írta:
Raisu írta:Nem bántjuk mi Kagomét, csak zavar mineket a "Kikyou gonosz rohadt állat - Kagome kedves, aranyos blablabla..." szöveg :) Kagome nélkül a sorozat olyan lenne mint a Milánói makaróni szósz nélkül :)
Így van. :) Kagome a sorozatban az unicum. :D Amúgy már az előző üzeneteknél is éreztem, hogy ki kellene írnom: Nincs semmi bajom sem Kagome-val, sem Kikyo-val!
:goodpost:
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Különösebb bajom nekem sincs Kagoméval, csak néha annyira csitri módjára tud viselkedni, hogy az szerintem nem is 15 éves lányhoz méltó. :neutral: De amúgy meg aranyos. :)
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Gondoljatok bele, hány poéntól fosztottak volna meg minket, ha nincsen Kagome ^^ Mondjuk azért nálam a Sango - Miroku páros a #01 :D
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Raisu írta:Gondoljatok bele, hány poéntól fosztottak volna meg minket, ha nincsen Kagome ^^ Mondjuk azért nálam a Sango - Miroku páros a #01 :D
Na, ők csúcsok :D 161. rész ::japhaha:: ::japhaha:: ::japhaha:: ::japhaha::
Kép
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Jaja :D Eddig is szerettem őket, de azóta tényleg a #1 XD
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Raisu írta:Gondoljatok bele, hány poéntól fosztottak volna meg minket, ha nincsen Kagome ^^
Az biztos, "Osuwari" nélkül pl. én már nem tudnék élni. :D
Raisu írta:Mondjuk azért nálam a Sango - Miroku páros a #01 :D
Igen, ők is nagyon jók, ezért szoktam mondani, hogy nekem nincs konkrét kedvencem, mert mindegyikőjükben szeretek valamit. (A makarónis hasonlathoz visszatérve: számomra ez olyan, mintha a szereplők lennének a hozzávalók, és belőlük állna össze a szósz. :) Bár az is igaz, hogy utálom a makarónit, de ez most nem tartozik a témához. :wink: )
Kép
Kilteh
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2004.09.21. 10:01
Tartózkodási hely: Nowhere
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kilteh »

Most végeztem pár napja az IY movie 3mal, nagyon jó lett! :D
A 160. rész a sorozatban meg nagyon kééész... XDDD
Kil
Who Loves The Whole Universe of .hack

"...You are here, no escape
from my visions of The World
..."
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Kilteh írta:A 160. rész a sorozatban meg nagyon kééész... XDDD
Na, az egy nagyon kész rész! Imádom! :D
Kép
Avatar
Nagase
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2004.09.25. 19:55
Tartózkodási hely: valahol messze

Hozzászólás Szerző: Nagase »

Narumi írta:Különösebb bajom nekem sincs Kagoméval, csak néha annyira csitri módjára tud viselkedni, hogy az szerintem nem is 15 éves lányhoz méltó. :neutral: De amúgy meg aranyos. :)
Szerintem is néha kb. 5 évesnek megfelelő módon viselkedik, pláne amikor nyávog :lufi: De olyankor olyan édes :drop:
Vans forever!! :boom: :gurul: :twisted:
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Amúgy, aki nem tudná, annak mondom, hogy állítólag (az ear-tweak szerint) folytatják az animet OVA-kkal és Moviekkal :D
Avatar
SHiNJiN
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2003.10.14. 22:59
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SHiNJiN »

Raisu írta:Amúgy, aki nem tudná, annak mondom, hogy állítólag (az ear-tweak szerint) folytatják az animet OVA-kkal és Moviekkal :D
:?: :?: :?:
::jthrill:: ::taka:: ::jcheers::
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Raisu írta:Amúgy, aki nem tudná, annak mondom, hogy állítólag (az ear-tweak szerint) folytatják az animet OVA-kkal és Moviekkal :D
Töj jó! :D Főleg az OVA-knak örülök, mert ahhoz lesz új opening és ending is. :)
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Ez már régóta tény, hogy lesz folytatás, hiszen a stúdió már régebben közölte.
Kép
Avatar
Nagase
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2004.09.25. 19:55
Tartózkodási hely: valahol messze

Hozzászólás Szerző: Nagase »

Raisu írta:Amúgy, aki nem tudná, annak mondom, hogy állítólag (az ear-tweak szerint) folytatják az animet OVA-kkal és Moviekkal :D
Én is örülök annak, hogy lesz folytatás ::jthrill:: remélem igaz :thumb:
Vans forever!! :boom: :gurul: :twisted:
Avatar
Hibiki
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2004.04.17. 08:17

Hozzászólás Szerző: Hibiki »

Nekem tetszett a története.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Hibiki 2004.11.14. 17:21-kor.
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Én is úgy tudom, hogy jövőre OVA-kkal folytatják.
Kép
Avatar
nOOdle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2003.12.02. 17:19
Tartózkodási hely: DrEaMwOrLd ^.^
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nOOdle »

Andro írta:Én is úgy tudom, hogy jövőre OVA-kkal folytatják.
Én is így tudom... Amúgy most láttam az uccsó részt, és egész yOO volt. :taps:
Kép Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Én sírtam az uccsó részen, mikor Kagome odarohant Inuhoz. :cry:
Kép
Avatar
SZEL
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.12. 20:57
Tartózkodási hely: Mikor hol

Hozzászólás Szerző: SZEL »

Eddig sehonnan se tudtam leszedni. Valaki tudna nekem dni ftp címet?
Az ember felelős, a saját élete és jövője alakításáért.
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

SZEL írta:Eddig sehonnan se tudtam leszedni. Valaki tudna nekem dni ftp címet?
Majd utánanézek, mert nekem is csak átírták.
Kép
Válasz küldése