Inuyasha

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Én is csak magamat akartam ezzel megnyugtatni.
Kép
Avatar
SZEL
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.12. 20:57
Tartózkodási hely: Mikor hol

Hozzászólás Szerző: SZEL »

Hát ajánlom magunknak, hogy vegyünk még részeket, külömben nem tudom mit csinálok :computer: , mert szeretem.
Az ember felelős, a saját élete és jövője alakításáért.
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Best of Inu Yasha 2 First Press Limited Edition DVD:

ed2k://|file|[IY-F]_Best_of_Inuyasha_2_-_DVD_[6F7444DD].rar|434371216|63949E5A0608D317079087421CE87EEC|/|sources,82.131.128.125:4662|/
Kép
Avatar
Pojki
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2004.10.06. 09:55
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP

Hozzászólás Szerző: Pojki »

Azon a véleményen vagyok, hogy inkább cenzúrázzank mint gondok legyenek az ORTT-vel (12-es karika ide vagy oda). Persze egy kicsit zavaró, hogy hirtelen az ember nem tudja mi van. De szerintem nem nagyon fogják tulzásba vinni a cenzúrázást mert az pénzbe kerül. És pénz az ugysincs. :cool:
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Állítólag a múlt heti részt is megvágták. Én nem vettem észre.
A németek most rendeltek meg megint 52 részt. Akkor szerintem mi is fogunk még rendelni.
Kép
Avatar
Kagome-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2004.10.13. 23:48
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kagome-chan »

nem tudom hogy a németeket követjük e. már csak azért is mert enyhén színvonalasabban csinálják a dolgaikat. mindentéren szinte...
pl ott nem akartak gyerekek ugrálni az ablakból, mert ott lehetett dragonballt nézni. úgy látszik csak a magyar gyerekek sérülékenyek szellemileg ... :D
"Osuwariiiiii"
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Nevelés kérdése is... A másik meg az, hogy azért mennyivel másabb Németországban az általános viselkedési norma, és Magyarországon... ::jumph::
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kaen írta:én egyébként nem érzem az IY komolyságát, de ez talán már nem ebbe a szobába tartozik.
Pontosan, ezért inkább itt válaszolok rá. :wink:

Szóval lehet, hogy nem érzed, de ha összehasonlítod az IY-t mondjuk egy Ranma-val vagy Urusei Yatsura-val, azért az előbbi észrevehetően komolyabb. Pl. A Ranma-ban meghal valaki? Nem nagyon, max. jól megverik. :wink: És az IY-ben? Hát elég szépen írtják egymást... :wink:
Kép
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Titkos írta:
Kaen írta:én egyébként nem érzem az IY komolyságát, de ez talán már nem ebbe a szobába tartozik.
Pontosan, ezért inkább itt válaszolok rá. :wink:

Szóval lehet, hogy nem érzed, de ha összehasonlítod az IY-t mondjuk egy Ranma-val vagy Urusei Yatsura-val, azért az előbbi észrevehetően komolyabb. Pl. A Ranma-ban meghal valaki? Nem nagyon, max. jól megverik. :wink: És az IY-ben? Hát elég szépen írtják egymást... :wink:
Meg szvsz a szereplők jelleme is sokkal összetettebb, kidolgozottabb. Mert imádom a Ranmát, de én nem tudnék sokoldalas jellemzést írni a szereplőiről, max. úgy, hogy mindenkiről :wink:

És messze nincs benne annyi ökörködés, bár a vicces jelenetek nem hiányoznak, de ahol a manga tart most, már jó ideje egyre kevesebb van belőlük, volt olyan fejezet (amiből előrébb is van azért néhány), ahol nem is volt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Maron 2004.12.28. 21:12-kor.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Maron írta:Meg szvsz a szereplők jelleme is sokkal összetettebb, kidolgozottabb. Mert imádom a Ranmát, de én nem tudnék sokoldalas jellemzést írni a szereplőiről, max. úgy, hogy mindenkiről :wink:

És messze nincs benne annyi ökörködés, bár a vicces jelenetek nem hiányoznak, de ahol a manga tart most, már jó ideje egyre kevesebb van belőlük, volt olyan fejezet (amiből előrébb is van azért néhány), ahol nem is volt.
Köszi Maron, én is valami ilyesmire gondoltam. :)
Kép
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

ez tény, h kevésbé vicces. mondjuk a romantikus vonulat is "kicsit" drámaibb. ez egyéni szociális probléma, h én annyira nem tudom komolyan venni.
40-ig meg annyira nem voltak összetettek a jellemek, főleg a nőcsábász pap és egyéb mellékszereplők...:\ (kicsit untam már a poénjait)
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kaen írta:40-ig meg annyira nem voltak összetettek a jellemek, főleg a nőcsábász pap és egyéb mellékszereplők...:\ (kicsit untam már a poénjait)
Azért annak a nőcsábász papnak (aki egyébként szerzetes, ezt ő maga is mondta Inu-nak :) ) is megvan a maga baja, ha nem ölik meg Naraku-t időben, akkor búcsút mondhat az életének. Az más dolog, hogy ő ettől nem lett az a "kúlosan angsty" (remélem jól írtam :drop: ) csávó, mint amilyen sok más anime karakter lesz az ő helyében, hanem jól viseli és még poénkodik is, de ugyanakkor (ahogy Sango-ék meg is jegyezték az egyik részben) valószínűleg nem telik el úgy egy napja, hogy ne gondolna a problémájára.
Kép
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

ez tény, de ettől még nem árnyalt jellem.

IY bátyja milyen lesz később? na ő eléggé érdekelt például jellemileg:)
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kaen írta:IY bátyja milyen lesz később? na ő eléggé érdekelt például jellemileg:)
Ő is változik, ha lassan is. Bár továbbra is az a "kúlos halgatag csávó", azért már egyáltalán nem olyan ellenséges Inu-ékkal, mint eleinte, sőt néha egészen emberi megnyilvánulásokat is tesz, ha pl. Rin-ről van szó. :)
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Miroku imho az egyetlen karakter akit én igazán értékelni tudtam ^-^ Szerintem elég jól megcsinálták, és én egyáltalán nem éreztem, hogy olyan "sablon" nőcsábász lenne, mint sok más animében, aki folyton perverzkedik, aztán meg felkeni a főszereplő lány a falra. Sango sem igazán az a lány, aki folyton színpadiasan dühbe gurul (mint pl. Akane XD). Meg imho Mirokuban van egy olyan "elegáns" modor, amitől még viccesebb lesz az egész karaktere ^_^ Nem' tom, nálam az IY kifújt ott, hogy Miroku jó kari =D De az ő kedvéért se nézem sajnos egyelőre tovább >_> Se idő, se kedv ^^" Meg már nem is nagyon tud felcsigázni a téma -_-'
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Kíváncsi vagyok, miért vágták ki azt a jelenetet a legutóbbi részből, amikor Inu és Naraku harcolnak. Nem is volt benne semmi durva.
Kép
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Andro írta:Kíváncsi vagyok, miért vágták ki azt a jelenetet a legutóbbi részből, amikor Inu és Naraku harcolnak. Nem is volt benne semmi durva.
Valószínűleg kellett hely a sok jó reklámnak ::argh:: De (akinek van, mert kábelszolgáltatótól függ) az A+-on vágatlanul megy, tegnap este a Sesshoumaru vs Inu 2. része volt (19. rész amúgy), és nem volt benne egy deka vágás sem, nem úgy, mint az RTL Klubon... ::jwar::

Ugye azokból a részekből, amiből az Usteamen .mkv verziók vannak fennt, jó minőségű csak az .mkv van, vagy esetleg van egy normálisabb fansub, ami nem úgy néz ki, hogy egy hosszabb mondanivaló az kb. a kép felétől kezdődik? ::jhuh:: Csak mert most szedegetem a 66-67. részeket, és újra megálapítottam, hogy miért nem szeretem az .mkv-t... :neutral:
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Nekem sajnos nincs A+-om, így kénytelen vagyok a vágott verziót felvenni.
Kép
Avatar
romero83
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2005.01.01. 20:45
Tartózkodási hely: Nagykőrös
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: romero83 »

A Movie 4-et le lehet valahonnan már tölteni?
Mert már csak azt nem láttam.
A Movie 4 OST-jétől azért többet vártam....
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

Magyarország egy ojan hely ahol minden anime öröm számomra nagy öröm :lol: :lol: :lol: volt hogy nem csak a németen bámulhatom a szinkron normális a stori isteni szelemes meg minden a karaktereket imádom(nem úgy) mindenki poénosan van megcsinálva föleg mijoga meg shipóóóó ::hehe:: (nem tudom hogy irják öket) én nem hagok ki egy részt sem... ::jblush2::
Avatar
Lionela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.01.05. 16:28
Tartózkodási hely: Álmok Világa

Hozzászólás Szerző: Lionela »

Kissé szöszmötölös vagyok, és szeretem tudni, hogy mi miért van. Ezért is érdekelne egy dolog.

Mi a szöszért hurcolja magával Kouga azt a kardot (ami mindig az övébe van tűzve) ha soha az életbe nem használja azt?! ::jhuh::

Komolyan mondom nem értem. A rajzoló szerint jól mutat az oldalán egy karddal?

Bocs hogy ezzel fárasztom itt a jónépet, de tényleg érdekelne az oka.
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

romero83 írta:A Movie 4-et le lehet valahonnan már tölteni?
Mert már csak azt nem láttam.
A Movie 4 OST-jétől azért többet vártam....
Még csak most fut a japán mozikban, ezért legkorábban csak június végén lesz letölthető. Amúgy még én sem láttam. És ráadásul még az OST-t sem hallottam.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Lionela írta:Kissé szöszmötölös vagyok, és szeretem tudni, hogy mi miért van. Ezért is érdekelne egy dolog.

Mi a szöszért hurcolja magával Kouga azt a kardot (ami mindig az övébe van tűzve) ha soha az életbe nem használja azt?! ::jhuh::

Komolyan mondom nem értem. A rajzoló szerint jól mutat az oldalán egy karddal?

Bocs hogy ezzel fárasztom itt a jónépet, de tényleg érdekelne az oka.
Ez már nekem is feltünt, de az okát nem tudom, mert tényleg nem használja soha. :wink: Bár már szinte te magad is megválaszoltad a kérdést: jól mutat a kard az oldalán. :)
Kép
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Éljen, a mai rész végre vágatlan volt ::jthrill::
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Raisu írta:Éljen, a mai rész végre vágatlan volt ::jthrill::
Reméljük, végre leszoktak a vágásról... :wink:
Kép
Válasz küldése