Inuyasha

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Az albínó törpe beszólás sem volt semmi. A másik kedvencem: "Be vagy oltva veszettség ellen?" Ezen nagyot derültünk húgommal. :)
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Hányadik Inuyasha részben fog újra szerepelni Naraku,Kykio és Rin?
36 részt láttam idáig.
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Később, jóval később. Amikor Naraku elrabolja Rin-t asszem. Most még csak Kagura és Kanna bukkan majd fel.
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Andro írta:Később, jóval később. Amikor Naraku elrabolja Rin-t asszem. Most még csak Kagura és Kanna bukkan majd fel.
Hányadik részben fogja Naraku elrabolni Rint?
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Andro írta:Később, jóval később. Amikor Naraku elrabolja Rin-t asszem. Most még csak Kagura és Kanna bukkan majd fel.
Hát most nézzetek hülyének, de én nem emlékszem, hogy Naraku elrabolta Rin-t. Legalábbis a magyar leadottban biztos nem. Én láttam mind az 52 részt, és semmi ilyen nem volt benne. Ez 100%. De szóljatok, ha később elrabolják szegény Rin-t.
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Igen, később lesz, a 79-81. részek, érdmes megnézni :D
Kép
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Hellóka! ::jhihi::

Én is nagyon szeretem az Inuyashát. ::daisuki:: Az a+ (/+)-on nézem, meg az rtl-n, de nem sokára utól éri az a+ a rtl-t és akkor átváltok arra, ugyanis úgy vettem észre, hogy vannak olyan részek, amelyeket a rtl-n kivágnak, s az a+-on meg nem:-D Aminek nagyon örülök^__^ ::jthrill:: Egyébként nem tudjátok az a+-on is vágott részeket adnak, vagy a teljes verziót adják?
És most a zenéjéért vagyok nagyon oda! ::daisuki:: Annyira tetszik...

Tudom, hogy ez nem igazán a témába vág, és inkább a beszerzésbe kellene írnom, de had kérdezzem már meg légyszi, hogy nem tudna valaki nekem segíteni? Nagyon szeretném megszerezni az InuYasha zenéit! ::jhuh:: Hol lehet megszerezni? ::jhuh:: Nagyon megköszönném, ha valaki tudna rá válaszolni ::jbow::


Üdvicsek ::jhihi::
Kép
Avatar
Lionela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.01.05. 16:28
Tartózkodási hely: Álmok Világa

Hozzászólás Szerző: Lionela »

Keresd az usteam-en, vagy az aHQ-n.
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

XTea:Kik a kedvenc Inuyasha szereplőid?
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

XTea írta:És most a zenéjéért vagyok nagyon oda! ::daisuki:: Annyira tetszik...

Tudom, hogy ez nem igazán a témába vág, és inkább a beszerzésbe kellene írnom, de had kérdezzem már meg légyszi, hogy nem tudna valaki nekem segíteni? Nagyon szeretném megszerezni az InuYasha zenéit! ::jhuh:: Hol lehet megszerezni? ::jhuh:: Nagyon megköszönném, ha valaki tudna rá válaszolni ::jbow::
Ha van DC++-od, ott rá tudsz keresni, ha nincs, MSN-en átküldhetem, ha kell. Csak szólj melyik kell, mert nekem sincs mind meg. De megkereshetem BCDC++-on, és akkor a problémád meg is van oldva...
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

XTea írta:Egyébként nem tudjátok az a+-on is vágott részeket adnak, vagy a teljes verziót adják?
Az A+ a teljes verziós. :)
Kép
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Lionela: Ennyire nem vagyok jártas a számítógépek/internet világában, így biztosan jó páran kifogtok röhögni, de bár már sok helyen olvastam az oldalon az aHQ-ról és a Usteamről, fogalmam sincs mi az... :oops:

Elhaym:Én még nem járok annyira hátul a sorozatban, csak azt nézem, amit a tv-ben is adnak, így sok szereplőt még nem ismerek. De a kedvencem egyértelműen Inuyasha :D ::daisuki:: ::hehe:: . Chippo nagyon aranyos ::neko:: Kagomét is szeretem. S jó hogy gyengéd szálak alakultak ki közte és Inu között. Miroku olykor igen fárasztó tud lenni :drop: A bolha igeny gyáva, Sangot pedig még nem igen ismerem. Kikyoért nem rajongok ::pirate::. Néha idegesít.De valahol azért sajnálom szegényt. De csak akkor utálom, ha szemét. Calde anyó pedig semleges... Narakut pedig gyűlölöm, álnok kígyó! :evil: ::pirate:: Sesshoumaru..., róla nem tudom még mi is a véleményem... Mindenesetre jól néz ki :hee: Ja, Jakkent is utálom...


Midoo:DC++ van, próbáltuk már rajta, de nem volt, csak negyedbe vágott verziós. Amúgy egyedül az I want to chage the world-ösnek tudom valamennyire a címét, a többiről nem tudom kicsoda énekli, vagy mi az, csak hallom a mese alatt, vagy zárózeneként és nagyon tetszik. ::sugoi:: ::daisuki:: Most az tetszik nagyon, ami most megy az a+-on záródalként, Sesshoumaru sétálgat alatta, meg az aktuális részekből vágnak be jeleneteket. Igazán kedves tőled, hogy felajánlottad, tényleg megtennéd? ::jhuh:: Nagyon megköszönném, ha átküldenéd őket, ::jbow:: ::gome:: -lehetek szemtelen?... :oops: akkor jöhet az összes, amit csak át tudsz küldeni... :oops: ha nem jelent problémát. No, és mit kérsz cserébe? Szívesen viszonoznám a kedvességedet!Bár fogalmam sincs mi érdekelne és nincs is sok mindenem, de hátha tudok valamiben segíteni. Nagyon köszönöm! ::jbow:: Köszönöm ::jbow:: A profilomban msn címet adtam meg, my241angelus@msn.com
Köszi köszi köszi ::jbow:: :D


Titkos:WoW! Az tök jó! :D
Kép
Avatar
Lionela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.01.05. 16:28
Tartózkodási hely: Álmok Világa

Hozzászólás Szerző: Lionela »

XTea írta: Ennyire nem vagyok jártas a számítógépek/internet világában, így biztosan jó páran kifogtok röhögni, de bár már sok helyen olvastam az oldalon az aHQ-ról és a Usteamről, fogalmam sincs mi az... :oops:
Egyszerűen mondva: az usteam és animeHQ is egy szuper tárhely, ahová bárki feltehet avagy letölthet mangát, animét, animezenét, stb.
Ha keresel valamit mindig ezen a két helyen kell kezdeni, mert kevés olyan dolog van amit itt ne találnál meg. Már az új animéket is fellelheted itt, egy-két héttel azután hogy Japánban leadták az új részt. ::jthrill::

Mindkettő Ftp oldal, azaz valamilyen program segítségével tölthetsz le róla. (Habár az usteam simán behozható böngészővel is (ftp://usteam.uw.hu).
A legegyszerűbb a Total Commander használata, mert az rendelkezik "beépített" Ftp - vezérlővel.

Szóval érdemes e két dologban elmerülni, mert a legtöbb ember innen szerzi meg a dolgait. Nem ritka eset, hogy ha nincs fennt egyik címem se a keresett anime, ha elég szépen kérsz valakit felteszi a két oldal egyikére, így már szabadon letöltehető a hőn áhított anime.
XTea írta: Amúgy egyedül az I want to chage the world-ösnek tudom valamennyire a címét, a többiről nem tudom kicsoda énekli, vagy mi az, csak hallom a mese alatt, vagy zárózeneként és nagyon tetszik.
Elöször is:MESE? :wwall: :computer:
Kérlek mondd, hogy csak elírtad!
Ha valaki szimplán lemesézi az animéket arra ugrani szoktam...
Jól van. Egyszer még elnézhető a dolog.

A másik (amiért valójában elkezdtem választ írni): InuYasha zenék közül nálam abszolút favorit a Come című ending zenéje (Amit ha jól tudom Namie Amuro énekel). Csak ajánlani tudom. :sing:
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Lionela:
Elöször is:MESE?
Kérlek mondd, hogy csak elírtad!
Ha valaki szimplán lemesézi az animéket arra ugrani szoktam...
Jól van. Egyszer még elnézhető a dolog.
OOOOoooopssz.... Úgy látszik sikerül az oldal tagjait magamra haragítani... :oops: :dirr: Nem akartam simán lemesézni. Őszintén szólva nem is gondoltam úgy erre mikor írtam... Azért be kell látnod, mondjuk, hogy nem is film... Jó: anime... nem figyeltem erre, úgy tűnik kellett volna! :oops: Igazad van, bocsánat. ::gome::
Már az új animéket is fellelheted itt, egy-két héttel azután hogy Japánban leadták az új részt.
WoW! Friss manga/ANIME :D részek, hmmmm nyammmm ::ramen:: :D

Oké, értem, akkor megpróbálom megérdeklődni az okosabbaktól, hogy hogy is megy ez a Total Commanderrel, meg az ilyesmivel:-D

Köszönöm ::jbow:: :D
Kép
Avatar
Lionela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.01.05. 16:28
Tartózkodási hely: Álmok Világa

Hozzászólás Szerző: Lionela »

XTea írta: OOOOoooopssz.... Úgy látszik sikerül az oldal tagjait magamra haragítani... :oops: :dirr: Nem akartam simán lemesézni. Őszintén szólva nem is gondoltam úgy erre mikor írtam... Azért be kell látnod, mondjuk, hogy nem is film... Jó: anime... nem figyeltem erre, úgy tűnik kellett volna! :oops: Igazad van, bocsánat. ::gome::
Nem gondoltam azért ennyire véresen komolyan a dolgot! ::jblush2::
Csak nekem ez a téma a vesszőparipám.

Még jó hogy nem haragszom! Bocs ha kicsit durvának tűnt a dolog. ::gome::
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

XTea írta:[...]
Felvettelek az MSN-en.Én is csak a TV-s részeket láttam.Kinézetre nekem Naraku jön be.Meg én általában mindig a gonoszabb és a ridegebb szereplőket kedvelem.:)
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Lionela: Véresen komolyra én sem gondoltam, hogy gondolod. :D Csak tudom, hogy bizonyos dolgokkal fel lehet húzni az embert, főleg ha ez illető "allergiás" arra a dologra, mint pl. neked most ez. :) Örülök, hogy nem haragszol! :D És nem kell bocsánatot kérned. Ugyan ugyan.. tessék abba hagyni a hajlongást! :D ::jcheers::


Elhaym: Felvettél? Partnerként?-bár asszem máshogy nem is lehet... :drop: - micsoda megtiszteletetés. :LOL:
Naraku, mint pávián bőrbe bújt, vagy mint ember? :D Nekem kinézetre abszolute Sesshoumaru jön be. Ahogy nézni tud... olyan hideg, és felsőbbrendű.. Nekem ez jön le... Persze nem azért szeretem a kinézetét, mert felsőbbrendűnek képzeli magát-félre ne értsetek. Viszont hangra tényleg jó Naraku hangja, bár szeretem Inuyasha hangját is. Sesshou-jéra már nem is emlékszem... Én azt bírom nagyon, ha egy gonosz szereplő átál egy időután a jó oldalra, akkor biztosan a kedvencem ő lesz/, mint a Dragon Ballban Sátán-a barátaimmal elneveztük őt Szivecskés Sátánnak-, vagy mint Vegita. :D / Ha Sesshouval is ez történne, amit kétlek, akkor biztos hogy nagyon megszeretném. :D ::hehe::





Ja, egyébként, ami záródalt elkezdtem magyarázni, az a Do as Infinity. Eddig nem vettem észre, hogy az elején kiírják... :^_^:
Kép
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

XTea írta:Ja, egyébként, ami záródalt elkezdtem magyarázni, az a Do as Infinity. Eddig nem vettem észre, hogy az elején kiírják... :^_^:
Ami alatt Sesshoumarou látható? Az a Fukai Mori, és már leszedtem neked.
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Igen Sesshoumaru látható alatta. És az a Do as Infinity?
Köszike :D
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

XTea írta:Igen Sesshoumaru látható alatta. És az a Do as Infinity?
Köszike :D
Ami alatt Sesshoumaru látható, az a 2. ending, a Fukai Mori (vagy angol címén Deep Dark Forest), a Do As Infinity pedig az együttes neve, aki énekli.
Kép
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Titkos írta:Ami alatt Sesshoumaru látható, az a 2. ending, a Fukai Mori (vagy angol címén Deep Dark Forest), a Do As Infinity pedig az együttes neve, aki énekli.
Pontosan! :D
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

XTea írta:Naraku, mint pávián bőrbe bújt, vagy mint ember? :D Nekem kinézetre abszolute Sesshoumaru jön be. Ahogy nézni tud... olyan hideg, és felsőbbrendű.. Nekem ez jön le... Persze nem azért szeretem a kinézetét, mert felsőbbrendűnek képzeli magát-félre ne értsetek. Viszont hangra tényleg jó Naraku hangja, bár szeretem Inuyasha hangját is. Sesshou-jéra már nem is emlékszem... Én azt bírom nagyon, ha egy gonosz szereplő átál egy időután a jó oldalra, akkor biztosan a kedvencem ő lesz/, mint a Dragon Ballban Sátán-a barátaimmal elneveztük őt Szivecskés Sátánnak-, vagy mint Vegita. :D / Ha Sesshouval is ez történne, amit kétlek, akkor biztos hogy nagyon megszeretném. :D ::hehe::
Mindenképp emberként tetszik.Pávián ruhában nam bírom,bárcsak soha nem lenne olyan alakban. :D
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Igen, már tudom!:-))) Köszönöm itt is Mido a számot! Egyszerüen szuper! IMÁDOOM!!! :LOL:


Titkos:Igen én is úgy gondolom, szerintem is tök jó a klipp is. :thumb: És az is, hogy mindig az aktuális részből vágnak bele jeleneteket.



Elhaym: :-P Ja, ja, igazad van egyébként!:-)))
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Elhaym írta:Mindenképp emberként tetszik.Pávián ruhában nam bírom,bárcsak soha nem lenne olyan alakban. :D
Úgy a 120. rész után már nem lesz abban a ruhában. :wink:
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Titkos írta:Úgy a 120. rész után már nem lesz abban a ruhában. :wink:
Miért nem?
Válasz küldése