Inuyasha

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Ainariel-hime:JaJa! Igazad van! Egyetértek... Azt hittem felrobbanok... ::argh:: Szegény Inu folyton megmenti, ő meg mással foglalkozik ::jwar:: ...Jó, jó megértem, hogy mással is foglalkozik, meg Koga testében terjedt a méreg, de legalább annyit oda bökhetett volna Inunak is, hogy jól van-e?.. És akkor csodálkozik, ha Inu valamiért megsértődik vagy haragszik...
De azért a mai rész elején tetszett a meztelen felsőtestű bekötözött Inuyasha XD több ilyen kéne
Ezzel is egyetértek ::jblush2:: ::jeye:: ::jsmile:: :oops: :^_^:
Kép
Avatar
Lionela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.01.05. 16:28
Tartózkodási hely: Álmok Világa

Hozzászólás Szerző: Lionela »

Narumi írta:Hehe... Bukunk a pasik mellkasára? ::jblush::
Akkor most mondjam azt hogy van olyan rész amiben InuYasha tök meztelen csupán némi fürőhab takarja a kényes helyen. :wink:
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Elhaym írta:Én Naraku meztelen felsőtestét nézném. :D Remélem nem vágják majd ki a hétvégi részből.
Én is remélem. Marha jól néz ki a pasas félmeztelenül. :)
Kép
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Uááhh Lionela, ez melyik részben volt? (megyek Google-ra :P)

Az A+ NAGYON remélem hogy nem vágja ki Naraku felsőtestét ::hehe::
Avatar
Lionela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.01.05. 16:28
Tartózkodási hely: Álmok Világa

Hozzászólás Szerző: Lionela »

Ainariel-hime írta:Uááhh Lionela, ez melyik részben volt? (megyek Google-ra :P)

Az A+ NAGYON remélem hogy nem vágja ki Naraku felsőtestét ::hehe::
A 82. részben van.

Nagyon állati! ::hehe::

InuYasha besétál (jobban mondva berohan) Kagome szobájába, mire az a látvány hatására minden keze ügyébe kerülő dolgot a sráchoz vág! ::jhihi::

------

Huh! Kimentettem az emlegetett képet. Sajna bármit csináltam a szöveg mindig belkerült, de ez legyen a legkisebb probléma:

Tessék élezzétek! ::daisuki::

Kép


Ez meg Kagome rakciója: pár repülő könyv. ::jhihi::

http://i3.photobucket.com/albums/y76/Li ... iptiz2.jpg


Ráadásnak ott a képekepen Sota is. (Ne unatkozanak a pedofilok se :wink: )
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

::jhihi:: EZ NAGYON TETSZIK!!! sajnos erre akkor még sokat kell várnunk asszem mert ha jól tudom az a+ még csak a 43. résznél tart(ha a UPC programinfója nem hazudik)

Külön köszi hogy felraktad mert nincs google-on találat XD LOL
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ainariel-hime írta:::jhihi:: EZ NAGYON TETSZIK!!! sajnos erre akkor még sokat kell várnunk asszem mert ha jól tudom az a+ még csak a 43. résznél tart(ha a UPC programinfója nem hazudik)
És az 52. résznél egyenlőre nem is vett meg többet. :( Jah, aki Naraku-felsőtestet akar látni, az nézze meg azt a részt, aminek a végén elrabolja Kikyou-t, ott 99%-ban meztelen. :wink:
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Titkos írta:
És az 52. résznél egyenlőre nem is vett meg többet. :( Jah, aki Naraku-felsőtestet akar látni, az nézze meg azt a részt, aminek a végén elrabolja Kikyou-t, ott 99%-ban meztelen. :wink:
És ez a jelenet hányadik részben van?Látni akarom.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Elhaym írta:És ez a jelenet hányadik részben van?Látni akarom.
Ez a 32. rész.
Kép
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Na hát én a 32. et nem láttam, úgy a 35től nézem rendszeresen.
Épp ezért nem értem hogy Kikyo miért van Inuyasha ellen?(ha már kiderült. Ha nem akkor ne mondjátok el :))
Avatar
Lionela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.01.05. 16:28
Tartózkodási hely: Álmok Világa

Hozzászólás Szerző: Lionela »

Ainariel-hime írta:Na hát én a 32. et nem láttam, úgy a 35től nézem rendszeresen.
Épp ezért nem értem hogy Kikyo miért van Inuyasha ellen?(ha már kiderült. Ha nem akkor ne mondjátok el :))
Már a legelső részből kiderül (legalábbis félig-meddig), de a teljes igazságot csak egy picit később tudjuk meg, a tizenvalahanyadik részben.
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Titkos írta:
Elhaym írta:És ez a jelenet hányadik részben van?Látni akarom.
Ez a 32. rész.
Az melyik rész is volt?Szerintem azt a jelenetet pont kivágták,mert nem emlékszek rá. :(
Avatar
Lionela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.01.05. 16:28
Tartózkodási hely: Álmok Világa

Hozzászólás Szerző: Lionela »

Elhaym írta:
Titkos írta:
Elhaym írta:És ez a jelenet hányadik részben van?Látni akarom.
Ez a 32. rész.
Az melyik rész is volt?Szerintem azt a jelenetet pont kivágták,mert nem emlékszek rá. :(
Amikor mindenféle démon egy barlangba csatázott. Naraku odavonzotta őket, hogy majd a győztes testét magábaszívja (hát ez elég értelmes kifejezés!). Akkor volt az, hogy ott volt Kikyo is, sőt a végn még segített Naraku szökésében is.
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Lionela: azt tudom hogy becsapták Kikyót és Inut is az elején, és Kikyo meghalt, aztán feltámaszották stb... csak azt nem hogy mikor feltámadt akkor is elvarázsolták hogy ilyen genyó legyen, vagy hazudtak neki vmit, vagy hogy történt?(neten csak annyi van írva ami az elején volt)
Avatar
Lionela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.01.05. 16:28
Tartózkodási hely: Álmok Világa

Hozzászólás Szerző: Lionela »

Ainariel-hime írta:Lionela: azt tudom hogy becsapták Kikyót és Inut is az elején, és Kikyo meghalt, aztán feltámaszották stb... csak azt nem hogy mikor feltámadt akkor is elvarázsolták hogy ilyen genyó legyen, vagy hazudtak neki vmit, vagy hogy történt?(neten csak annyi van írva ami az elején volt)
Hogy a te szavaiddal éljek, azért lett ilyen genyó, ami az eljén történt. Mikor feltámasztották égett a bosszútól, és egyfolytában azt nézte hogyan tudná eltenni láb alól InuYashát.

Később egyébként valamelyest enyhülni fog a jelleme, de az animében soha nem fog a "jófiúk" közé tratozni.
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Ainariel-hime írta:Lionela: azt tudom hogy becsapták Kikyót és Inut is az elején, és Kikyo meghalt, aztán feltámaszották stb... csak azt nem hogy mikor feltámadt akkor is elvarázsolták hogy ilyen genyó legyen, vagy hazudtak neki vmit, vagy hogy történt?(neten csak annyi van írva ami az elején volt)
Bocsi, hogy beleszólok, mert nem vagyok egy Inuyasha-szakértő. Én is csak az A+-on láttam, de szerintem megértettem. Szal' szerintem Kikyo(u)-t a bosszú fűti, nem varázsolták el, nem hazudtak neki, egyszerűen csak ilyen lett, megkeseredett. Amúgy sztem Kikyo(u) alapból is genyó volt, mert elég hallgatag meg csöndes természet volt, elég nagy felelősség vigyázni a Shikon No Tama-ra, mondja is, hogy ki van rekesztve. Én így látom, tapasztalt Inu-fanok javítsanak ki, ha hülyeségeket beszélek, én csak segíteni szerettem volna, és remélem tudtam is. :D
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Kikyou azért segített Narakunak a szökésben, mert neki már ekkor komoly tervei vannak, hogy lehetne megölni. Hogy konkrétan mi ez, erre a mangában már választ is kaptunk úgy tavaly ősszel.
SPOILER írta:Hogy megölje Narakut, szülsége van arra, hogy a gyöngy teljes legyen, és mikor az egész Narakunál van, meg akarja tisztítani - Naraku lelkével együtt, amivel tkp végezne is vele.
Tessék a mangát is olvasni, az a ám jó, különösen mostanság :-P
Kép
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Maron írta:Kikyou azért segített Narakunak a szökésben, mert neki már ekkor komoly tervei vannak, hogy lehetne megölni. Hogy konkrétan mi ez, erre a mangában már választ is kaptunk úgy tavaly ősszel.
Pontosan! :D És ez volt az eddigi egyetlen húzása Kikyo(u)-nak, amivel szimpatizáltam. Jah, meg a csaj is tök szép.
SPOILER írta:Hogy megölje Narakut, szülsége van arra, hogy a gyöngy teljes legyen, és mikor az egész Narakunál van, meg akarja tisztítani - Naraku lelkével együtt, amivel tkp végezne is vele.
Igen, és ez az animéből is kiderült, vagyis elég nyilvánvaló, hogy mik a tervei.
Maron írta:Tessék a mangát is olvasni, az a ám jó, különösen mostanság :-P
Biztos jó, de nekem tetszenek Takahashi Rumiko mangái (a rajzai), én maradok az animénél. :wink:

És köszi Maron a segítséget. :D
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Áh, Maron, köszi az infót! Most már minden világos :)
Midoo írta:
Biztos jó, de nekem tetszenek Takahashi Rumiko mangái (a rajzai), én maradok az animénél. :wink:
A mangát Rumiko Takahashi rajzolta. Az animét ha jól tudom csak rendezte ;) úgyhogy tessék olvasni :D
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Ainariel-hime írta:A mangát Rumiko Takahashi rajzolta.
Én nem ezt írtam? :weh:
Ainariel-hime írta:Az animét ha jól tudom csak rendezte ;) úgyhogy tessék olvasni :D
Hát ebben kételkedem, hogy egy mangaka rendezne, szerintem esetleg a forgatókönyvbe szólhat bele. De most javítsanak ki a fanok, nem értek hozzá, csak én mintha mást olvastam volna.
snakekiller
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2005.03.28. 13:06

Hozzászólás Szerző: snakekiller »

Lionela írta:
Ainariel-hime írta:Na hát én a 32. et nem láttam, úgy a 35től nézem rendszeresen.
Épp ezért nem értem hogy Kikyo miért van Inuyasha ellen?(ha már kiderült. Ha nem akkor ne mondjátok el :))
Már a legelső részből kiderül (legalábbis félig-meddig), de a teljes igazságot csak egy picit később tudjuk meg, a tizenvalahanyadik részben.
a legeslegteljesebbet, meg a 147. részben, ami egy egyórás special, és teljes egészében a Kikyo-Inu Yasha afférról szól, és nagyon sok dolog kiderül belőle.. :-)
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Lionela nagyon nagy a kép :oops: :D Biztosan nagyon muris az a rész. Kár, hogy akkor nem fogjuk látni, ha nem vették meg a teljes sorozatot :( ...
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Lionela írta:
Ainariel-hime írta:Lionela: azt tudom hogy becsapták Kikyót és Inut is az elején, és Kikyo meghalt, aztán feltámaszották stb... csak azt nem hogy mikor feltámadt akkor is elvarázsolták hogy ilyen genyó legyen, vagy hazudtak neki vmit, vagy hogy történt?(neten csak annyi van írva ami az elején volt)
Hogy a te szavaiddal éljek, azért lett ilyen genyó, ami az eljén történt. Mikor feltámasztották égett a bosszútól, és egyfolytában azt nézte hogyan tudná eltenni láb alól InuYashát.

Később egyébként valamelyest enyhülni fog a jelleme, de az animében soha nem fog a "jófiúk" közé tratozni.
Kikyou azért ilyen, mert úgy halt meg, hogy gyűlölte Inu Yasha-t, és ez az érzés feltámasztása után is megmaradt a lelkében. Még mindig szereti, de a gyűlölet is benne van, amit nem tud "kitörölni" magából. Amikor Naraku megsebzi, és Kagome gyógyítja, egy kis időre bele is lát a lelkébe, és látja, amint Kikyou 50 évvel ezelőtt a fához szögezte Inu Yasha-t. Ekkor meg is jegyez valami ilyesmit: "Most már értem, Kikyou számára akkor megállt az idő." Szóval Kikyou-ban az 50 évvel ezelőtt érzett gyűlölet és bosszúvágy, illetve az Inu Yasha iránt érzett szerelem érzése viaskodik egymással. Viszont szerintem nem gonosz.

------
Midoo írta:Amúgy sztem Kikyo(u) alapból is genyó volt, mert elég hallgatag meg csöndes természet volt, elég nagy felelősség vigyázni a Shikon No Tama-ra, mondja is, hogy ki van rekesztve. Én így látom, tapasztalt Inu-fanok javítsanak ki, ha hülyeségeket beszélek, én csak segíteni szerettem volna, és remélem tudtam is. :D
Ezt nem teljesen értem. Most azért genyó, mert hallgatag és csöndes, vagy mert ő őrzi a Shikon no Tama-t, vagy mi van? :wink: Szerintem ezek miatt még senki sem lesz genyó. A kiresztettséget arra értette, hogy sosem volt szabad gyengének mutatnia magát, amíg más lányok kedvükre szórakozhattak, addig neki a göngyre és a feladatára kellett koncenrálnia, és emiatt kissé elhatárolódott az emberektől. (Ez a specialban látszik nagyon.)

------
Maron írta:Kikyou azért segített Narakunak a szökésben, mert neki már ekkor komoly tervei vannak, hogy lehetne megölni. Hogy konkrétan mi ez, erre a mangában már választ is kaptunk úgy tavaly ősszel.
Pontosan, ezen kívül azzal is tisztában volt, hogy ha nem töri meg a varázslatot, akkor Inu Yasha is beleolvadt volna Naraku testébe, ezt pedig Kikyou nem akarta. Hogy miért hagyta elmenekülni, illetve miért adta neki a szilánkokat, azt pedig már valóban többször is megmagyarázták a mangában.
Maron írta:Tessék a mangát is olvasni, az a ám jó, különösen mostanság :-P
Bizony. :)

------
Midoo írta:Hát ebben kételkedem, hogy egy mangaka rendezne, szerintem esetleg a forgatókönyvbe szólhat bele. De most javítsanak ki a fanok, nem értek hozzá, csak én mintha mást olvastam volna.
Az animét szerintem sem Rumiko rendezte, különben nem lenne benne 1-2 olyan hiba, mint pl. Kikyou ok nélküli gonoszsága.
Kép
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Titkos írta:
Midoo írta:Amúgy sztem Kikyo(u) alapból is genyó volt, mert elég hallgatag meg csöndes természet volt, elég nagy felelősség vigyázni a Shikon No Tama-ra, mondja is, hogy ki van rekesztve. Én így látom, tapasztalt Inu-fanok javítsanak ki, ha hülyeségeket beszélek, én csak segíteni szerettem volna, és remélem tudtam is. :D
Ezt nem teljesen értem. Most azért genyó, mert hallgatag és csöndes, vagy mert ő őrzi a Shikon no Tama-t, vagy mi van? :wink: Szerintem ezek miatt még senki sem lesz genyó. A kiresztettséget arra értette, hogy sosem volt szabad gyengének mutatnia magát, amíg más lányok kedvükre szórakozhattak, addig neki a göngyre és a feladatára kellett koncenrálnia, és emiatt kissé elhatárolódott az emberektől. (Ez a specialban látszik nagyon.)
Nem, nem azért genyó, mert hallgatag és csöndes, csak alapból az a "különc" fajta. Én sosem láttam olyan IGAZÁN érzelmesnek, még a visszaemlékezésekben sem. Most lehet, hogy nagyon félrenéztem, de én így látom: Kikyo(u)-ban már akkor is benne volt ez az ellenséges "természete", így a gyűlölete könnyebben szabadulhatott el. Így is kusza? :? Gomen, ha igen.
Avatar
Lionela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.01.05. 16:28
Tartózkodási hely: Álmok Világa

Hozzászólás Szerző: Lionela »

Hát meg lett vágva, mint a szalámi annyi szent!
Hogy miért jó ez nekik?

Egyébként circa 5 percnyi Inu-Kouga "egymás ölést" hagytak ki.
Én is nagyot néztem. Mondom végre valami akció. Egymásnak ugrottak aztán, hopp. InuYasha félholttá vált. A NAGY SEMMITŐL!

Ha nem töltöttem volna le annak idején, biztos cask néztem volna ki a fejemből, hogy most mi van?

A legvégén meg az maradt ki, hogy Naraku kezében előtűnik Kagura szíve, és elkezdi azt szorongatni, mire Kagura igen csak ramatyul reagál.
De mi a szösznek vágták ezt ki? Ez kulycsjelenet, ugyanis ez add magyarázato arra hogy Kagura miért engedelmesekedik Narakunak, annak ellenére hogy gyűlöli. Ha nem lenne nála a szíve, már rég nekironottt volna.
Válasz küldése