Inuyasha

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Jaja :) mindenféle feliratos cuccból sokat lehet tanulni, még japánul is, ha a feliratot teljesen jól érted, mert megfigyelhető egy idő után a gyakori szavak, kifejezések ismétlődése ;)
Avatar
chris6
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2005.06.05. 17:30

Hozzászólás Szerző: chris6 »

hello. nem tudjátok honnan lehet letölteni Inuyasha részeket 1 résztöl felfelé? az usteamon már nincsen.
Avatar
Lionela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.01.05. 16:28
Tartózkodási hely: Álmok Világa

Hozzászólás Szerző: Lionela »

chris6 írta:hello. nem tudjátok honnan lehet letölteni Inuyasha részeket 1 résztöl felfelé? az usteamon már nincsen.
Az biztos hogy 81-től a végigéig fennt van az http://www.anime-kraze.org címen. (Ugyanitt megtalálod a Moviekat is)
Az előtte lévő részek megkeresésével se lehet nagy gond mert InuYasha révén elég népszerű emiatt sok csapat meg lap foglalkozott vele.
Ajánlom a Google-t! :lol:
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

FayeValentine:Akkor az angol órán miért nem úgy tanítottak? :-P Tök jó lett volna, jobban élveztük volna hehe :D De már belekezdtem egyébként csak mangába angolul, elég jól értem, persze azért a netes szótár nyitva van. :D És amúgy én kétlem hogy megtudnék belőle mondjuk japánul tanulni, vagy németül. Ha még esetleg tudnám az alapokat.... Sokáig németen néztem animét és csak azt tanultam meg belőle, hogy hogy van az, hogy várjatok meg, a Sailor Moonból :D meg persze a köszönéseket, meg az igen nem, de ezek alapvetőek.. :D
Kép
Hoby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2005.05.21. 19:08

Hozzászólás Szerző: Hoby »

http://anime-hq.com/ -on fennvan dual audioval 1-87.Regelni kell asszem csak a tracker-en de lehet az oldalon is kell.
Az "új" részek mindig havonta jönnek a külföldi dvd megjelenése után. :lol:

Ja és http://anime-4ever.org/ itt is 1-80-ig van. Szintén dual audio-s.
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Ezek a DVD borítók azért eléggé le tudják lőni a poént... tegnap láttam a 6. DVDt boltban, és a képen Inu és Kagome csókolóznak... namármost aki nem tudja hogy össze fognak e jönni vagy nem, annak azért eléggé elrontja a meglepetést, mert hát minek tennének csókos képet ha nem lenne benne a sorozatban?

(itt most nem magamról beszélek, de öcsémnek pl nagyon nem tetszett a dolog)
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Erről a DVD megjelenésről egy linket dobhatnál ide, mert én nem láttam sehol...sajnos.
Arigato.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ainariel-hime írta:Ezek a DVD borítók azért eléggé le tudják lőni a poént... tegnap láttam a 6. DVDt boltban, és a képen Inu és Kagome csókolóznak... namármost aki nem tudja hogy össze fognak e jönni vagy nem, annak azért eléggé elrontja a meglepetést, mert hát minek tennének csókos képet ha nem lenne benne a sorozatban?

(itt most nem magamról beszélek, de öcsémnek pl nagyon nem tetszett a dolog)
Az véletlenül nem a Movie 2 DVD-je volt? :) Mert tudtommal eddig ez az egyetlen IY (animét és mangát is beleértve), ahol megcsókolták egymást. :wink:
Kép
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Titkos írta:Az véletlenül nem a Movie 2 DVD-je volt? :) Mert tudtommal eddig ez az egyetlen IY (animét és mangát is beleértve), ahol megcsókolták egymást. :wink:
Attól még rátehették a 6-dik DVD-re. A franciák lehet csak a képet vették onnan.
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Nem a movie volt... pont ezért akadt ki az öcsém, hogy mért kell lelőni a poént jó előre, mikor a 24. rész táján sehol sincsenek még a csóktól... szegény, ő Kikyo-nak drukkolt :D
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Ainariel-hime írta:Nem a movie volt... pont ezért akadt ki az öcsém, hogy mért kell lelőni a poént jó előre, mikor a 24. rész táján sehol sincsenek még a csóktól... szegény, ő Kikyo-nak drukkolt :D
Hehehe... :twisted: Szegény öcséd. Azért ez télleg gáz. Remélem azért továbbnézi a sorozatot... :D
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Midoo írta:
Ainariel-hime írta:Nem a movie volt... pont ezért akadt ki az öcsém, hogy mért kell lelőni a poént jó előre, mikor a 24. rész táján sehol sincsenek még a csóktól... szegény, ő Kikyo-nak drukkolt :D
Hehehe... :twisted: Szegény öcséd. Azért ez télleg gáz. Remélem azért továbbnézi a sorozatot... :D
Csak aztán majd nehogy az legyen a vége, hogy bejött az öccse megérzése. :wink: :twisted:
Kép
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Titkos írta: Csak aztán majd nehogy az legyen a vége, hogy bejött az öccse megérzése. :wink: :twisted:
hehehe :D majd meglátjuk... (én se láttam tovább a negyvenvalahanyadiknál de vki már nagyon régen lelőtte a poént számomra :weh: )
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ainariel-hime írta:(én se láttam tovább a negyvenvalahanyadiknál de vki már nagyon régen lelőtte a poént számomra :weh: )
Ez furcsa, mert én a mangát olvasom, ami már jóval messzebb jár, mint ahol az anime befejeződött, és még itt sem derült ki, hogy Inu konkrétan kit választ. :wink: (Szerintem majd csak a végén fog, de addig még majdnem 100 fejezet van hátra. :) )
Kép
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Láttam az Inuyasha mangáját, azaz olvastam az első részét is :D S annak ellenére, hogy előzetesen látam manga képeket az IYből és furcsáltam, hogy mennyire "rosszabb", mint az anime, nagyon tetszett :D Így eggyütt mindennel nagyon szépnek találtam. :D S az jutott eszembe, hogy bárcsak én is legalább háromnegyed ennyire tudnék jól mangát rajzolni ::hoo::
Kép
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Titkos: ennek nagyon örülök :D habár ugyanakkor meg nem, mert így meg tudom hogy úgyis húzza Rumiko mint a rétestésztát, egészen a végéig... nem szép dolog így váratni a rajongókat XD

XT: menj már... tudsz te ;)
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Oh :oops: Ainariel köszönöm szépen, bár én nem így érzem, de jól esik, hogy te így gondolod. :D
Kép
Hoby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2005.05.21. 19:08

Hozzászólás Szerző: Hoby »

Megjelent a 4. movie RAW-ja.Legalább is ezt olvastam.elöszeretettel várom a sub-os változatot :lol:

* 1 percel később: már megis van a RAW :)
Hoby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2005.05.21. 19:08

Hozzászólás Szerző: Hoby »

Remélhetőleg 1-2 hét. Az AnimeKraze már bejelentette hogy rá nenagyon számitsunk egy darabig. :( Én is a feliratosra várok mert sajna nemvágom a japánt.
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Sztem az Inuyasha 4Ever hozza ki leghamarabb felirattal. A 3-kat is ők hozták ki legelőször.
Kép
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

A RAW-ot lehet hogy én letöltöm, a saiyaman.info-ról le lehet. ( már csak azért is, mert az felirat nélküli, és amv-hez jó ..ja, és azért hogy nagyjából megtudjam, mi van benne :) )
De az IY4ever is kihozza hamarosan, a fórumján olvastam. ^^
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Titkos:
Én is, de már késő, megnéztem felirat nélkül,és tök jól megértettem.xD ^^
Marha jó volt. :shock: ::daisuki::
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Titkos írta: Örülök, hogy tetszett. ::jeye:: (A későbbi fejezetek legalább kétszer ilyen szépek lesznek, bár ezt már szerintem írtam. :wink: )
Igen, már említetted. :wink: és igazad is van. :D Szorgosan töltögetem :D
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Maron írta:Sztem az Inuyasha 4Ever hozza ki leghamarabb felirattal. A 3-kat is ők hozták ki legelőször.
Az jó! Őket szeretem. :)
Kép
Hoby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2005.05.21. 19:08

Hozzászólás Szerző: Hoby »

Hosszú idő után megnéztem az Inuyasha-t az rtl-en. Hát mennyenek a ....... . A kardtörős részletben mivolt a véres dolog amitért kivágták?(rég láttam). Második cut után már annyira ideges lettem hogy kinyomtam a tv-t és elkeztem forumot írni :)

Ilyen egy szerencsétlen bagázst mint az rtl!!!Kár pénzt költeniük az animákra ha ilyen randán megcsonkítják!!!
Válasz küldése