Inuyasha

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Lord Sesshoumaru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.12.05. 15:24
Tartózkodási hely: A középkori Japánban

Hozzászólás Szerző: Lord Sesshoumaru »

Genki!
Én végig néztem mind a 167rész!
Az uccsó rész sztem kicsit gyengére sikeredett! Igazaán kitalaálhattak volna vmi jobb befejezést Sztem.!Nah de mind 1! Várjuk a folytatást!
Mert azt hallotam h lessz!
hát az a Shippous rész az tényleg nagyon kivan! ::japhaha::
Kegyetlen!! Én majd bepisiltem a nevetéstől! (én is kegyetlen látványt nyújtotttam ahogy a padlón röhögtem.)
Annál már csak a 79rész volt jobb mikor Jaken +próbálja el lopni a Tetsusaigat! :gurul:
Shiroi Inu Youkai :: Lord of Western feudal Japan !!!
Az önbizalom az az érzés ami a hasraesés előtt töt el minket!!
hoshi-san
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2005.11.27. 08:29

Hozzászólás Szerző: hoshi-san »

Igen lesz még Inuyasha anime! Ez még nem a vége volt! Akkor fogják folytatni, ha teljesen befejezik a mangát! De a mangából + tudhtod a folytatást! Én már ezért várom, hogy végre elinduljon megint az AnimeHq, mert ott fent van a manga! ;-)

-----
Lord Sesshoumaru írta:hát az a Shippous rész az tényleg nagyon kivan! ::japhaha::
Kegyetlen!! Én majd bepisiltem a nevetéstől! (én is kegyetlen látványt nyújtotttam ahogy a padlón röhögtem.)Tetsusaigat! :gurul:
Én kb reggel 2-kor néztem, szóval nagyon örülhettek nekem, hogy röhögökmint atom!
Avatar
Raizen
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2006.01.14. 12:07
Tartózkodási hely: Dreamworld

Hozzászólás Szerző: Raizen »

hoshi-san: Ezt meg honnan vetted? Már olyan sok pletykát hallottam a folytatásról, hogy erősen megválogatom, miben hiszek és miben nem... vki mondja meg h melyik rész az a mangában, ahol az anime befejeződik pls!
A zsoldosok tényleg feldobják az Inu-t... de talán kicsit túl sok részen keresztül foglalkoznak velük. A Hakudoushis - Kikyovisszatérős - Kaguraárulós részek nekem jobban tetszenek... :wink:
Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the hand of god hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own destiny.

Kép
Avatar
sobrijoska
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2005.12.28. 12:31

Hozzászólás Szerző: sobrijoska »

Igazad van sok a pletyka de nem csak az inuyasharól szinte mindenról valaki feldobja ahírt sokan meg elhiszik.
Sz*r ügy.
Kép
hoshi-san
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2005.11.27. 08:29

Hozzászólás Szerző: hoshi-san »

Nekem is úgy mondták, hogy a manga befejezése után lesz Inu anime folytatás... HÁT REMÉLEM! Külöben is, szerintem nem hagynák, hogy így legyen vége! ;-)
Avatar
Lord Sesshoumaru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.12.05. 15:24
Tartózkodási hely: A középkori Japánban

Hozzászólás Szerző: Lord Sesshoumaru »

Genki!
Hát abban én is bítzok h lessz folytatás, mert így elég gyenge a vége. :tard: Nem illik a történethez.sztem olyan semmit mondom a167rész. De lehet h csak nekem nem teccik.:eyes: :x_x:
Tényleg nektek van elképzelésetek Sess Anyjáról???engem kifejezetten érdekelne h hogy nézhetett ki és h milyen volt a jelleme.Meg h mivolt az oka h Inu no Taishou ott hagyta. ::jcrazy::
Shiroi Inu Youkai :: Lord of Western feudal Japan !!!
Az önbizalom az az érzés ami a hasraesés előtt töt el minket!!
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Lehet, hogy lesz folytatás, ha a manga befejeződött, de nem 100%.
Kép
hoshi-san
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2005.11.27. 08:29

Hozzászólás Szerző: hoshi-san »

Lord Sesshoumaru írta:Genki!
Hát abban én is bítzok h lessz folytatás, mert így elég gyenge a vége. :tard: Nem illik a történethez.sztem olyan semmit mondom a167rész. De lehet h csak nekem nem teccik.:eyes: :x_x:
Tényleg nektek van elképzelésetek Sess Anyjáról???engem kifejezetten érdekelne h hogy nézhetett ki és h milyen volt a jelleme.Meg h mivolt az oka h Inu no Taishou ott hagyta. ::jcrazy::

Végülis így is mond valami szépet a vége, de azért örülnék 1 nagy harcnak Narakuval!
Avatar
Lord Sesshoumaru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.12.05. 15:24
Tartózkodási hely: A középkori Japánban

Hozzászólás Szerző: Lord Sesshoumaru »

Genki!
Najóóó! Van benne szép is de akkor sem illik a történethez. Legalább Narakuval harcoltak volna szemtől szembe és ha nem is hal meg Naraku az se baj (mivel kedvelem) csak vmi izgalmasabbal lett volna vége. :eyes:
De az a kérdésem még mindig áll H Ki hogy vélekedik és milyennek képzeli Sesshy anyját?! :bounce:
Shiroi Inu Youkai :: Lord of Western feudal Japan !!!
Az önbizalom az az érzés ami a hasraesés előtt töt el minket!!
Avatar
sobrijoska
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2005.12.28. 12:31

Hozzászólás Szerző: sobrijoska »

Sesshomaru anyja valószínű szellem lehetett én valami olyasminek képzelem elmint...
Nem tudom szerintem nem emberi alakja volt és hasonlóan erős volt mint Inuyasha és Sessh apja.
Vmi ilyesmi de szerintem azért nem tudni róla semmit mert a történések szempontjából jelentéktelen.
Kép
Avatar
Raizen
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2006.01.14. 12:07
Tartózkodási hely: Dreamworld

Hozzászólás Szerző: Raizen »

Rengeteg a találgatás Sesshy anyjával kapcsolatban, de szvsz teljesen fölösleges. Rumiko 1 mondatot nem mond róla, és a legtöbb info, amit a sok fan összehord róla, általában hatalmas baromság. Néha csak nézek... abból következtetnek Sessh anyjára, hogy milyen vonásai vannak neki, ami az apjára nem jellemző O_o Könyörgöm, Sessh nem egy Inu no Taisho-klón, lehet neki saját alakja meg egyénisége.
Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the hand of god hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own destiny.

Kép
Avatar
Lord Sesshoumaru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.12.05. 15:24
Tartózkodási hely: A középkori Japánban

Hozzászólás Szerző: Lord Sesshoumaru »

RAizen! ebben egyet értek veled!
De engem akkor is furdal a dolog.
meg sztem jó kis téma!
::jsmile::
Csak azt tudnám h a sok rajongo akik azt a sok elképesztő dolgot írják h Sessht verte az anya meg hasonlók azok honnan veszik ezt?? ::are::
Shiroi Inu Youkai :: Lord of Western feudal Japan !!!
Az önbizalom az az érzés ami a hasraesés előtt töt el minket!!
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

wahh..sok fanfic...baromságokat írnak @,@
az is durva volt amikor 1 (azaz inkább több..) fanficben Kagome terhes lett...-.-
Avatar
Lord Sesshoumaru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.12.05. 15:24
Tartózkodási hely: A középkori Japánban

Hozzászólás Szerző: Lord Sesshoumaru »

Genki!
De pontosan kitől? Mert olvastam ficcet ahol Kouga v Sesshoumaru volt a szerencsétlen apa. Inu mellett.
Néha érdekes dolgokat lehet olvasni. Engem az bosszant a leginkább mikor SEssh.ból egy síros kis hülye kisfiút csinálnak. Most komolyan falnak megyek :wwall: mikor azt írják róla h"dalra fakad és önfeledten rohangál másszor meg sír min egy kisgyerek akitől elvették a maciját!"
Nem akarok senkitse meg sérteni de ez már sztem egy kicsit sok. Nemkéne Sesshból egy érzéken kisfiút csinálni. :wwall: ::argh:: :crazyy:
Shiroi Inu Youkai :: Lord of Western feudal Japan !!!
Az önbizalom az az érzés ami a hasraesés előtt töt el minket!!
Avatar
Raizen
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2006.01.14. 12:07
Tartózkodási hely: Dreamworld

Hozzászólás Szerző: Raizen »

A legérdekesebb, hogy a fanfic-írok legtöbbje mennyire nem ismeri a karaktereket. Ami engem a legjobban kiakasztott: Sesshy soha nem fogja azt mondani egy halandó lánynak, hogy "Szeretlek!", még ha történetesen így is lenne. Vagy Kagome 15 évesen nem marad ott terhesen a középkori Japánban... hatalmas baromságokat tudnak írni a kedves rajongók...
Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the hand of god hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own destiny.

Kép
hoshi-san
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2005.11.27. 08:29

Hozzászólás Szerző: hoshi-san »

Raizen írta:A legérdekesebb, hogy a fanfic-írok legtöbbje mennyire nem ismeri a karaktereket. Ami engem a legjobban kiakasztott: Sesshy soha nem fogja azt mondani egy halandó lánynak, hogy "Szeretlek!", még ha történetesen így is lenne. Vagy Kagome 15 évesen nem marad ott terhesen a középkori Japánban... hatalmas baromságokat tudnak írni a kedves rajongók...
Hát igen Sesshoumaruról ezek a dolgok érdekesek! :LOL:
De a kagomés már 1 fokkal jobb! Ha jól + van csinálva akkor talán még jó is! ::jthrill::
Avatar
Lord Sesshoumaru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.12.05. 15:24
Tartózkodási hely: A középkori Japánban

Hozzászólás Szerző: Lord Sesshoumaru »

Genki!
Bevallom most írok egy ficcet ahol Sessh-t össze akarom boronálni egy szellemmel akit én találtam ki de Semmit sem változtataok Sessh jellemén!
::japsmil::
Szetem egyenesen kataszRóka az mikor teljesen meg másityák Sessh jellemét. Ez nem csak Sessh elleni merénylet is hanem Rumiko T. ellen is! :tard: ::bawl::
Mondjátok meg ha nincs igazam!
Shiroi Inu Youkai :: Lord of Western feudal Japan !!!
Az önbizalom az az érzés ami a hasraesés előtt töt el minket!!
Avatar
Macsek04
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2005.12.17. 07:40
Tartózkodási hely: Szeged

Hozzászólás Szerző: Macsek04 »

Én is írogatom az Inuyasha-s fanficemet, de Sesshoumaru jellemét nem változtatom meg. ::jblush2:: Ő úgy jó ahogy van ::japsmil::
Avatar
Raizen
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2006.01.14. 12:07
Tartózkodási hely: Dreamworld

Hozzászólás Szerző: Raizen »

Lord Sesshoumaru írta: Bevallom most írok egy ficcet ahol Sessh-t össze akarom boronálni egy szellemmel akit én találtam ki de Semmit sem változtataok Sessh jellemén!
Ez persze rendben is van ^^ Csak az a kiakasztó, amikor teljesen kiforgatják a szereplőket és olyat tesznek, ami vagy a történettel, vagy a jellemvonásaikkal teljesen ellentétes.
Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the hand of god hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own destiny.

Kép
Avatar
Lord Sesshoumaru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.12.05. 15:24
Tartózkodási hely: A középkori Japánban

Hozzászólás Szerző: Lord Sesshoumaru »

Genki!
Halál PonTyosan!Igazad van!
Nem érztem mi a jó abban h teljesen ellentéte a Ficcben említett "név" a "valódi"nak? Izzé ezzel azt akarom mondani h miért jó meg másítani az eredeti jellem rajzot?!
Ezt magyarázza el nekem vki?! :bounce:
Shiroi Inu Youkai :: Lord of Western feudal Japan !!!
Az önbizalom az az érzés ami a hasraesés előtt töt el minket!!
Avatar
Macsek04
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2005.12.17. 07:40
Tartózkodási hely: Szeged

Hozzászólás Szerző: Macsek04 »

Szerintem azért írják másképp mert ők így is szeretnék látni vagy olvasni a rajzfilmet :) De persze szerintem senki sem állítja azt, hogy a fanficek a legjobbak. Igaz nekem tetszenek a fanficek de a legjobbnak persze az eredetit tartom :)
Avatar
Lord Sesshoumaru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.12.05. 15:24
Tartózkodási hely: A középkori Japánban

Hozzászólás Szerző: Lord Sesshoumaru »

Genki!
Szetm meg ne változtassák meg a ficceikben a karaktereket olyan gyökeresen.
Jó lehte h kell egy kicsit változtatni h bele illjen a ficcbe, ezt aláírom de ne olyan gyökeresen mint ahogy néhány ficcben láttam. (Pár hozzás szólással feljebb.Írtam egy Sesshes pldát)
De Javítsatok ki ha tévedek!
Shiroi Inu Youkai :: Lord of Western feudal Japan !!!
Az önbizalom az az érzés ami a hasraesés előtt töt el minket!!
Avatar
gt271
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2005.11.29. 10:06

Hozzászólás Szerző: gt271 »

Szerinzem Inujasha a legjobb anime az eddigiek közül amit láttam. Mindegyik részt láttam kivétel az első ötöt ez kicsit ciki ,de mindig lemaradtam róla.Amugy a kedvenc szereplőm Inujasha tetszik az önfejűsége.Régen valahogy nem jött be Kagome és Kikionak szurkoltam de most már ez is meg változott. :lol: Amugy Koga egyáltalán nem komálom kicsit ütödöt. A lényeg a legjobb anime az Inujasha: :D :D
Avatar
Macsek04
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2005.12.17. 07:40
Tartózkodási hely: Szeged

Hozzászólás Szerző: Macsek04 »

Egyetértek :D Téleg a legjobb anime az Inu Yasha és én is imádom benne Inu Yasha-t meg Kagome-t. Kikyou nekem már túl ellenszenves. Nem szeressem : P

-----

Egyébként tegnap szedtem le egy olyan Inu Yasha zenét ahol a karakterek énekelnek Inu Yasha + Kagome, Miroku + Sango és Shippou, és Sesshoumaru + Jaken és Rin :D Akit érdekel annak odaadhatom msn en. Nagyon jó ::jthrill::
Msn : anime@tvnetwork.hu :)
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

gt271 írta:Amugy Koga egyáltalán nem komálom kicsit ütödöt.
Miért? Szerintem semmivel se ütődöttebb Inuyashá-nál. Ahogy ők ketten marakodnak Kagome miatt, az meg egyenesen oltári! :lol:
Macsek04 írta:Kikyou nekem már túl ellenszenves. Nem szeressem : P
Mindenki ellenszenves lenne, ha ilyen keserű halált halna és később se lelne nyugalomra. Én sajnálom és meg tudom érteni a gondolkodását. De leginkább azt bánom, hogy 50 évvel ezelőtt nem jöttek össze Inuyashá-val. :( Kagome csak egy reinkarnáció, Kikyou az igazi szerelme! :osangry:
Kép
Válasz küldése