Inuyasha

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Kikyou szvsz több szempontból jobb mint Kagome..
Kagomét egyre jobban nem bírom..idegesít. :?
És én is bánom hogy nem jött össze Inu Kikyouval..de ez volt szegénynek a sorsa. ._.
Avatar
Asami
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.02.05. 09:04
Tartózkodási hely: Itthon
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Asami »

Szerintem az InuYasha igen jó anime több szempontból is van benne minden humor kaland romantika (ez talán a legkevesebb szerencsére)
Én az amit eddig adtak az A+on indet láttam csak sajna korlátozott az net és igy nem tudok annyi részt letölteni ::bawl:: eddig öt van meg...de ha valaki tud olyan oldalt ahonnan lehet tölteni akkor legyenszíves írni egyet =)
Azonkívül én sokkal jobban szeretem Kikyou-t mint Kagome-t mert Kagome csak nyávog és nem csinál semmit csak van a nyakukon...(na jo látja az ékkőszilánkokat de... :neutral: ) Viszont Kikyou sokkal komolyabb és amugy InuYasha nem érdemelné meg Kikyou-t...szerintem... ::jwar::
Azonkívül még nagy kedvencem Sango És Sesshoumaru Sango azért mert olyan kedves és szeretnivaló lány Sessh pedig azért mert ő is komoly és nem olyan mint inu ::reliev::

-----
Edina-chan írta:Kikyou szvsz több szempontból jobb mint Kagome..
Ez nagyon is így van egyetértek ::jeye::
Avatar
Macsek04
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2005.12.17. 07:40
Tartózkodási hely: Szeged

Hozzászólás Szerző: Macsek04 »

Szerintem Kagome azért jobb mert nem csak, mert látja a Shikon szilánkokat, hanem nagyon kedves, szeretetre méltó és mindenkinek segít akinek tud. És szerintem sokkal jobban szereti Inu Yasha-t mint Kikyou. Ezért szeretem nagyon Kagome-t és annak szurkolok, hogy összejöjjön Inu Yasha-val. Igaz láttam már a 167. részt de szerintem majd még folytatni fogják. Remélem! :D Happy End-et szeretnék ::hehe::
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Én Kikyot szeretem jobban. Amikor vannak a visszaemlékezések, akkor sokkal romantikusabbak a jeleneteik Inuval, mint Inunak Kagomével. Főleg az amikor Kikyo kiszáll a hajóból megbotlik és Inu elkapja, átöleli. Olyan szép jelenet.:D
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Macsek04
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2005.12.17. 07:40
Tartózkodási hely: Szeged

Hozzászólás Szerző: Macsek04 »

Nekem a 2. filmjében a csók jelenet tetszik nagyon :D Meg amikor hirtelen átöleli Inu Yasha a Kagome-t meg amikor Kagome odaáll Inu elé amikor a nyil Inu elé megy és Kagome-t találja el. Jaj ezeken majdnem elsírtam magam ::reliev::
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Elhaym:
jah, ez igaz^^
Macsek04 írta:Szerintem Kagome azért jobb mert nem csak, mert látja a Shikon szilánkokat, hanem nagyon kedves, szeretetre méltó és mindenkinek segít akinek tud. És szerintem sokkal jobban szereti Inu Yasha-t mint Kikyou.
Mert ugye Kikyou soha senkinek nem segített a büdös életben, és ő meg nem látja a szilánkokat..hah..^^"
Kagome harc közben is áll mint egy rakás tudodmi és végig nyafog: "Inuyasha!!! Inuyasha!!"
De mit tesz Kikyou?
Hiába nem bírja a csapatot, ha még csak 1 nyíllal is, de segít.
Inuyashát Kikyou régebben nagyon szerette...különben nem akarta volna neki adni az ékkövet, megbízott benne.
Ettől függetlenül szeretheted, és gondolhatod jobbnak Kagomét (bár őt eléggé egy "standard szereplőnek" mondanám, olyan mint a többi animés iskolás lány), csak én leírtam a saját véleményemet, ne vedd sértésnek ha olyat írtam. ^^

EDIT:
btw, régebben én is inkább Kagomét szerettem de akkor Kikyou nem is nagyon érdekelt, nem is kedveltem, de most már jobban bejön. :)
Avatar
Macsek04
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2005.12.17. 07:40
Tartózkodási hely: Szeged

Hozzászólás Szerző: Macsek04 »

Semmi gond nem vettem sértésnek :) De Kagome is segít Inu Yasha-éknak meg persze hogy mindig csak Inu Yasha nevét kiáltja mikor bajban van, hisz aggódik érte. Kagome is ugyanúgy segít a többieknek mint Kikyou. Ő is ugyanúgy kilövi a nyilat az ellenségre. Van olyan rész mikor akkor is segít Inu Yasha-nak mikor inu Yasha kéri, hogy inkább menyjen el onnan. Persze mindenkinek megvan a saját véleménye és a saját kedvenc karaktere :D
Avatar
Yankee
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2006.01.25. 14:57
Tartózkodási hely: somewhere,I don't know,where...

Hozzászólás Szerző: Yankee »

bocsi,aki szereti az inuyasha-t,de én nem értem,miért szeretik annyira! sztem béna!!!! van annál jobb anime is!!!!! pl:DNAngel,Wolf's Rain ráadásul ezeknek jobb a grafikájuk is! én mindenkinek ajánlom ezeket az animéket! +Noir(még ez is jobb inuyasha-nál...) és még 1x bocs,hogy így leszólom,de tényleg nemértem!
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Jó, akkor most visszakérdezem: Akkor te meg mit szeretsz azokban az animékben, amiket ott felsoroltál? Jó, ezek közül szerény én csak a Wolf's Raint láttam úgy-ahogy, de azt se bírtam befejezni, mert szerintem a vége csapnivalóra sikerült. És attól függetlenül jó anime a maga nevében! Ne hasonlítsd össze az animéket így ennyire, mert az Inuyasha és a Wolf's Rain két teljesen különböző stílus.
És hogy válaszoljak a kérdésedre: azért szeretjük, mert vicces, szerelmes, + középkori Japán rulez, és Inuyasha 4-ever!
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

hagyjuk, Macsek04 ^^
Yankee írta:bocsi,aki szereti az inuyasha-t,de én nem értem,miért szeretik annyira! sztem béna!!!! van annál jobb anime is!!!!! pl:DNAngel,Wolf's Rain ráadásul ezeknek jobb a grafikájuk is! én mindenkinek ajánlom ezeket az animéket! +Noir(még ez is jobb inuyasha-nál...) és még 1x bocs,hogy így leszólom,de tényleg nemértem!
Lámlám...
láttál egy-két animét és most rögtön jöttél fikázni egy másikat?
Gratulálok...
Ez olyan mint amikor az NGE-t istenítik hogy fúú de kemény anime, még egy ilyen durva és drámai nincs..hát lol. :dirr:
Én több mint 2 éve szeretem az Inuyashát.Nem a magyar tévéből ismerkedtem meg vele..régebben nagyon szerettem, most már nem annyira, de inkább csak azért mert nagyon el lett húzva.
És nagyon sokan szeretik (Japánban is rengetegen, és az Inuyasha zenéjét szinte a legjobb jpop énekesek adják elő), nem tudom hogy az elnyújtás és sok filleren kívül mi a baj vele...
Grafika...ugyan..a karakterdizájn lehet hogy szebb, de szerintem nem olyan rossz a grafika.Egy Mononoke Himével bizti nem ér fel de mind1..
Ha neked az Inuyasha béna, akkor te öregem még nem láttál béna animét.
Bocsi ha bunkó voltam... :roll: csak nem szeretem a "húdenagyanimeotakuvagyokláttampáratenyémavilágésbátranfikázomatöbbianimét" típusú embereket..ha nem ezek közé tartozol, akkor bocsánat.

És pontosan azért szeretjük, amiért Narumi szerint.^^
Avatar
Macsek04
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2005.12.17. 07:40
Tartózkodási hely: Szeged

Hozzászólás Szerző: Macsek04 »

Edina-chan, szerintem is :D
Igazad van télleg nagyon jó az Inu Yasha zenéi. Főleg köztük az amit Tackey & Tsubasa és a V6 ad elő ::jthrill:: Kedvenc japán énekeseim, együttesem :D Az Inu Yasha-nak is szép grafikája van, de szerintem nem a grafika a lényeg, hanem az, hogy egy anime jó legyen és szórakoztasson.
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Yankee: szerintem nem láttad még végig. Lehet, hogy megnézted az első pár részt, de igazából csak a 14.-től lesz nagyon jó. A zsoldosos részek meg a legjobbak.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

no ez a másik..ha nem láttad legalább a felét (akármilyen hosszú legyen is egy anime) nem lehet olyan jól véleményt alkotni róla, mert lesznek benne fordulatok, vagy olyan is van hogy az elején unalmas aztán kezd beindulni, stb.^^
de ha rögtön az elején nem jön be, az megint más, de attól még nem béna mert szinte nem is ismered...
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Nekem egyetlen "bajom" van az Inuyashával... borzasztó hosszú :D Nálam ha egy anime több mint 25 rész akkor fintorgok de 100 felett már sok :)

Ettől függetlenül minden más tekintetben szeretem és jó animének tartom :) Egyszer majd úgyis végignézem :) (abból fogyás lesz:D)
Kép
Avatar
Yankee
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2006.01.25. 14:57
Tartózkodási hely: somewhere,I don't know,where...

Hozzászólás Szerző: Yankee »

Elhaym: igezed van,nem néztem meg végig,sőt,csak egy részt láttam végig,de az nekem bőven elég volt!
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Egy rész alapján pedig nem kellene az egész sorozatot elítélni...
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Yankee írta:Elhaym: igezed van,nem néztem meg végig,sőt,csak egy részt láttam végig,de az nekem bőven elég volt!
Egy rész alapján nem lehet megítélni, mert mint írtam onnan lesz nagyon izgalmas és jó anime, amikor feltünik Naraku és újra Kikyo. A zsoldosos részek meg nagyon nagyon jók.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Mondjuk, egy rész alapján annyit már lehet tudni h tetszik-e a világ amiben játszódik vagy sem... de ettől függetlenül nem lehet egy egész sorozatot emgítélni egyetlen epizód alapján. Bár sokszor volt már h egy rész után abbahagytam egy animét, mert nem tudott megfogni, de ez elginkább a világ miatt amiben játszódik s nem a történet miatt...
van annál jobb anime is!!!!!
Persze h van... rengeteg anime van :D de ettőlmég lehet az Inuyasha jó :)
ráadásul ezeknek jobb a grafikájuk is!
Sztem a grafika nem minden egy animében, mert vannak animék ahol pont az egyszerű grafika a nyerő és van ahol kevésbé. Amúgy sztem az Inuyasha megrajzolásával semmi gond nincsen, habár nem tartom kiemelkedőnek, sztem telejsen jó.
bocs,hogy így leszólom,de tényleg nemértem!
Hát, sokan nem értik, mit szeretek az ElfenLiedben... de ez van el kell fogadni :) Azért ha jobban belegondolsz az Inuyasha megélt 160 részt, és többkötetnyi mangát... valakik mégiscsak megveszik és érdeklődnek iránta :)
Kép
Avatar
Macsek04
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2005.12.17. 07:40
Tartózkodási hely: Szeged

Hozzászólás Szerző: Macsek04 »

Pontosabban 167 részt és mindegyik nagyon jóó :D És állítólag még folytatni fogják. Remélem igaz ::japsmil::
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Az első rész grafikája tényleg gyengébb. De 100. rész körül már nagyon szépen megvan rajzolva.:D
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Yankee
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2006.01.25. 14:57
Tartózkodási hely: somewhere,I don't know,where...

Hozzászólás Szerző: Yankee »

legelőször egy részletet láttam a nővéremmel és semmit se értettünk belőle,hogy most miről van szó,meg minden! csak annyit,hogy Inuyasha nyert!(mint mindig)
Avatar
Jeanne
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2005.10.16. 13:11
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Inuyasha

Hozzászólás Szerző: Jeanne »

Szerintem jó hogy az A+ leadja a 104. részig. :D
Jeanne
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Yankee: Nah úgy meg végképp nem lehet egy Animét (vagy bármit) nézni, hogy belenéz az ember valahol a sorozatban... Így ne is csodálkozz ha nem tetszik :)
Kép
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Yankee írta:Inuyasha nyert!(mint mindig)
nem mindig :-P
Avatar
Yankee
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2006.01.25. 14:57
Tartózkodási hely: somewhere,I don't know,where...

Hozzászólás Szerző: Yankee »

tök mind1! valahogy akkor se értem,és az is igaz,hogy nem ugynolyan az ízlésünk,valakinek tetszik,valakinek nem,ez így jó!
Válasz küldése