Inuyasha

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Raizen
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2006.01.14. 12:07
Tartózkodási hely: Dreamworld

Hozzászólás Szerző: Raizen »

Kon-san írta:Összepakolta a cókmókját és emigrált Magyarországra.... :o_O:
Wehehehe... úgy hírlik, mostanában alakot váltott... többen azt állítják, hogy beépült politikusaink közé és vár a megfelelő pillanatra ^^

j.e.h.u.t.y.: Naraku egy Hakureizan nevű hegyen húzta meg magát. Nem véletlenül mutattak hegyeket a záró képsoroknál.
Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the hand of god hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own destiny.

Kép
Avatar
Ignesis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2005.09.18. 18:14

Hozzászólás Szerző: Ignesis »

Pálmai Szabolcs hangját nem tartom Jakotsuhoz illőnek...de ki tudja,ha nagyon belejön,talán jól fogja "játszani"... :) őt is elég sokat foglalkoztatják,van benne gyakorlata... :)
Ha te fölépítenéd a Világtornyot,előállna egy másik,s lerombolná.Ha te lecsöndesítenéd a meghasonlott népet,jönne egy másik,s föllázítaná.Ha te tüzet támasztanál,ő vizet zúdítana reá.Ha te vizet fakasztanál,ő sivatagba fojtaná.Némaságod túl hallgatná...
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Én amikor végiggondoltam, hogy milyen fiú hang illene Jakotsuhoz, csak Pálmai Szabolcsra tudtam gondolni, szerencsére ő is lett.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kon-san írta:Az A+-os részben pedig ha jobban odafigyeltél,látszott hogy valahol megint kezd összeállni a fennt említett úriember... mivel más főgonoszt nem volt kedve Rumiko-nak kitalálni ezért aztán hidd el nekem hogy az összes részben és mozifilmben találkozni fox a "higanyemberrel" aki mindig összeáll.
Ezt most nem értem. Naraku nem szerepel minden egyes részben, a mozifilmek közül is csak a 2-ben tűnik fel.
Raizen írta:j.e.h.u.t.y.: Naraku egy Hakureizan nevű hegyen húzta meg magát. Nem véletlenül mutattak hegyeket a záró képsoroknál.
Japánul valóban Hakureizan, de magyarul az Hakurei hegy lesz, angolban is Mt. Hakurei-nek fordították. :wink:

EDIT: A quote opció sem működik rendesen? :shock:
Kép
Avatar
Raizen
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2006.01.14. 12:07
Tartózkodási hely: Dreamworld

Hozzászólás Szerző: Raizen »

Titkos: De szinte az összes szálat ő mozgatja, Kohakutól a Shichintaiig mindennek a hátterében Naraku áll, még ha nem is szerepel minden egyes részben.

Hakurei-hegy? O.o És minek köszönhető, hogy a végét lehagyják?


Off: Igen, a quote már jó ideje vacakol...
Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the hand of god hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own destiny.

Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Raizen írta:Hakurei-hegy? O.o És minek köszönhető, hogy a végét lehagyják?
Annak, hogy a "zan" (山) hegyet jelent.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Megnéztem az első 2 DVD-t úgyh már csak 6 résszel vok lemaradva az elejéről (a 18. résztől láttam),most már 1 rakás dolog világosabb pl.: h nem is ölte meg Inu anyját Sesshy (az egyik részben bejátszottak az anyaszellemes részből és aszittem h megölte...)naszóva megnyugtató ::umh::
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
Raizen
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2006.01.14. 12:07
Tartózkodási hely: Dreamworld

Hozzászólás Szerző: Raizen »

Chiigirl írta:most már 1 rakás dolog világosabb pl.: h nem is ölte meg Inu anyját Sesshy
O.o Nemt'om, ha emlékezetem nem csal, szó nem volt arról, hogy Sesshy ölte volna meg Inu anyját...
Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the hand of god hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own destiny.

Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Raizen írta:
Chiigirl írta:most már 1 rakás dolog világosabb pl.: h nem is ölte meg Inu anyját Sesshy
O.o Nemt'om, ha emlékezetem nem csal, szó nem volt arról, hogy Sesshy ölte volna meg Inu anyját...
Szerintem azt a részt értette Chiigirl félre, amikor Sessh egy "anyadémont" (én sem tudok rá jobb szót ::reliev:: ) küld IY-re, hogy ássa elő a lelkéből az apjuk sírjának a pontos helyét. A démon felveszi IY anyjának az alakját, a vége pedig az, hogy amikor Sessh készülne IY-t lecsapni, a démon a testével megvédi, és bele is hal.
Kép
Avatar
Ignesis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2005.09.18. 18:14

Hozzászólás Szerző: Ignesis »

aztán a még beszélni képes fejet az "ostorával" Sesshoumaru csapja szét. :D szóval végülis ő öli meg...(bár nem tudom,egy fej mennyire életképes önmagában,mégha démoné is...bár Hakudoushi idején láthatjuk,meddig. :D)
Ha te fölépítenéd a Világtornyot,előállna egy másik,s lerombolná.Ha te lecsöndesítenéd a meghasonlott népet,jönne egy másik,s föllázítaná.Ha te tüzet támasztanál,ő vizet zúdítana reá.Ha te vizet fakasztanál,ő sivatagba fojtaná.Némaságod túl hallgatná...
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

Na Hol bulykál az a csúnya naraku bácsi?????
Valaki sugja meg....
Csak nem azon a fura hegyen ahol a gonoszok is nyugira lelnek....
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

j.e.h.u.t.y. írta:Na Hol bulykál az a csúnya naraku bácsi?????
Valaki sugja meg....
Csak nem azon a fura hegyen ahol a gonoszok is nyugira lelnek....
Khm... :wink: :arrow:
Raizen írta:j.e.h.u.t.y.: Naraku egy Hakureizan nevű hegyen húzta meg magát. Nem véletlenül mutattak hegyeket a záró képsoroknál.
Kép
Avatar
Sapi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2006.04.24. 19:30

Hozzászólás Szerző: Sapi »

Inuyasha? hmm... alap csak ennyit tudok hozzá fűzni! A kedvenc animém!
INUYASHA & KAGOME 4 EVER and ever and ever :D :D :D
Avatar
Macsek04
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2005.12.17. 07:40
Tartózkodási hely: Szeged

Hozzászólás Szerző: Macsek04 »

InuYasha és Kagome zutto :D alap :D
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

Sorry csak írok nem olvasok...(és azt is rosszul..)
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Titkos írta:[Szerintem azt a részt értette Chiigirl félre, amikor Sessh egy "anyadémont" (én sem tudok rá jobb szót ::reliev:: ) küld IY-re, hogy ássa elő a lelkéből az apjuk sírjának a pontos helyét. A démon felveszi IY anyjának az alakját, a vége pedig az, hogy amikor Sessh készülne IY-t lecsapni, a démon a testével megvédi, és bele is hal.
Nem értettem félre hanem az egyik részben (vmikor mostanában)bejátszottak ebből a részből és akkor még NEM LÁTTAM EZT A RÉSZT és csak most néztem meg DVD-n.Nah jóvan mind1 ha igyse világos akko' nemérdemes ezzel többet foglalkozni meg amugyse... ::jsleep::
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Chiigirl írta:
Titkos írta:[Szerintem azt a részt értette Chiigirl félre, amikor Sessh egy "anyadémont" (én sem tudok rá jobb szót ::reliev:: ) küld IY-re, hogy ássa elő a lelkéből az apjuk sírjának a pontos helyét. A démon felveszi IY anyjának az alakját, a vége pedig az, hogy amikor Sessh készülne IY-t lecsapni, a démon a testével megvédi, és bele is hal.
Nem értettem félre hanem az egyik részben (vmikor mostanában)bejátszottak ebből a részből és akkor még NEM LÁTTAM EZT A RÉSZT és csak most néztem meg DVD-n.Nah jóvan mind1 ha igyse világos akko' nemérdemes ezzel többet foglalkozni meg amugyse... ::jsleep::
Elsőre is világos volt, de akkor máshogy fogalmazom: mivel elsőre nem láttad azt a részt, ezért a flashback-ben szereplő dolgokat értetted félre, szóval ugyanarra gondolunk.
Kép
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Najóvan... ::taka::
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
EnNyY
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2006.04.28. 14:52
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: EnNyY »

Hy! Én még új vagyok itt.. De naon szeretem az Inuyasát!!!!!! ::daisuki:: + a Shipó!!!!!! olyan cuki!!!! ::hehe::
Avatar
Tonya
Japanimánia Staff
Japanimánia Staff
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2004.02.18. 11:21
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tonya »

Ma este 22 órától Inuyasha hangjáték a Japanimániában! :)

http://www.japanimania.hu/index.php?file=news2&nid=194
Avatar
Adeline-Girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2006.05.02. 17:43
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Hozzászólás Szerző: Adeline-Girl »

EnNyY írta:Hy! Én még új vagyok itt.. De naon szeretem az Inuyasát!!!!!! ::daisuki:: + a Shipó!!!!!! olyan cuki!!!! ::hehe::
Szia,Én is uj vok itt :)
Hát.. nekem Shippou nem annyira jött be, de Miroku-t imádom!!
Meg persze Inu örökös beszólásai is tök viccesek... :wink:

Ja meg kár h csak 7végén van Inu :cry:
"...Nézd, ez az én harcom és csak nekem ég az arcom,
A remény bennem csak addig él, ameddig én életben tartom..."
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Miroku ::japhaha::
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Eegen, Sango, és Miroku hamar megalapozzák az epizódok hangulatát... :wink: Miroku cserkészési kísérletei, és totál dinka arckifejezése egyszerűen frenetikus... :D De Inuyasha, és Kagome... khm... eszmecseréi is érdekesek :) Főleg, amikor Kagome elveszti a türelmét. Shipót én inkább azért kedvelem, mert Inuyasha mindig kupán vágja, amikor zavarja valami. De attól még tényleg aranyos.
Avatar
Black Winged
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.02.04. 10:20
Tartózkodási hely: iskolának nevezett állatkert

xxx

Hozzászólás Szerző: Black Winged »

asszem én is elöször vok itt.az 1ik barátom azt monta,h az inu naon gyerekes.én meg észrevettem,h ő pont olyan mint inuyasha.viselkedésre tök1formák.talán ezér szeretem mindkettejüket. ::daisuki::

kár,h kikiyot nem tudjuk közös erövel kiirtani.nem szereti senki.
Cut my life into pieces
This is my last resort
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: xxx

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Black Winged írta:kár,h kikiyot nem tudjuk közös erövel kiirtani.nem szereti senki.
Én ugyan nem vagyok Kikyou-fan, de szerintem fontos szereplő, bár az IY-ből pont ezért nem tudok kedvencet megnevezni, mert mind egyformán jók, és kellenek a történetbe. :) Kikyou-ra sem mondanám, hogy kevésbé szeretném, mint a többi szereplőt.
Kép
Válasz küldése