Inuyasha

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Nakamura Kazuma
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2006.05.19. 20:46
Tartózkodási hely: in your mind
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nakamura Kazuma »

csak így egyszerűen :D
'SYD BARREEEEEEEEEEEEETT!!!!!!!!!!'


http://kazuma.middangeard.org.uk
Pink Floyd Fan Site
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Nakamura Kazuma írta:
Raisu írta:Kikérem magamnak!! Nekem Kikyou a kedvencem :) Kagome meg a legjobb úton halad afelé, hogy 100%-ig utáljam... (lsd. manga 455. fejezet)
nem találom... miért mi van akkor?? :?: :neutral: egyébként én is Kikyou Fan vagyok :D
Olvasd el itt. :wink:
Kép
Avatar
Macsek04
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2005.12.17. 07:40
Tartózkodási hely: Szeged

Hozzászólás Szerző: Macsek04 »

Kár, hogy nem tudok angolul :(
Avatar
Nakamura Kazuma
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2006.05.19. 20:46
Tartózkodási hely: in your mind
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nakamura Kazuma »

eddig is rendesen utáltam Kagomét, na de most... :mad:
Ez egy jó oldal, vmikor már láttam, csak elfelejtettem... ::reliev::
'SYD BARREEEEEEEEEEEEETT!!!!!!!!!!'


http://kazuma.middangeard.org.uk
Pink Floyd Fan Site
Avatar
Nakamura Kazuma
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2006.05.19. 20:46
Tartózkodási hely: in your mind
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nakamura Kazuma »

Macsek04 írta:Kár, hogy nem tudok angolul :(
hát én se értek minden egyes szót, de el lehet rajta igazodni
'SYD BARREEEEEEEEEEEEETT!!!!!!!!!!'


http://kazuma.middangeard.org.uk
Pink Floyd Fan Site
Avatar
Macsek04
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2005.12.17. 07:40
Tartózkodási hely: Szeged

Hozzászólás Szerző: Macsek04 »

Én imádom Kagome-t bármit művel is :D Remélem nem arról szólt ez a rész, hogy InuYasha Kikyou-t választja :?
Avatar
Nakamura Kazuma
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2006.05.19. 20:46
Tartózkodási hely: in your mind
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nakamura Kazuma »

nem pont
'SYD BARREEEEEEEEEEEEETT!!!!!!!!!!'


http://kazuma.middangeard.org.uk
Pink Floyd Fan Site
Avatar
Macsek04
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2005.12.17. 07:40
Tartózkodási hely: Szeged

Hozzászólás Szerző: Macsek04 »

Akkor megnyugodtam ::reliev::
Avatar
Nakamura Kazuma
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2006.05.19. 20:46
Tartózkodási hely: in your mind
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nakamura Kazuma »

hát sztem elég nyilvánvaló hogy Kagomét választja, ez várható, Rumiko inkább Kagome párti, Kikyout (sajnos) szerintem csak azért tette be hogy a történet szerelmi részét feldobja. (és én ezért is szerettem meg az animét, mert eldobtam az agyam, amikor Kikyounak nem sikerült InuYashát levinni a pokolba :^_^: és kb attól fogva Kagome az esküdt ellenségem, mertő akadályozta meg. Viszont elvileg ők ugyanazok [így magyarosan] de inkább ég és föld... :? ) Szóval bizti hogy Kagome lesz a nyerő... InuYasha sem változik át, pedig lesz lehetősége, vagy ilyesmi.
'SYD BARREEEEEEEEEEEEETT!!!!!!!!!!'


http://kazuma.middangeard.org.uk
Pink Floyd Fan Site
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Kagome. ::argh:: Főleg mikor rájön, hogy Inu fekszik. ::jcrazy:: Az őrületbe kerget. :D :D :D
Avatar
Raizen
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2006.01.14. 12:07
Tartózkodási hely: Dreamworld

Hozzászólás Szerző: Raizen »

Nakamura Kazuma írta:és kb attól fogva Kagome az esküdt ellenségem
Ehh... nem érzed, h egy kicsit átestél a ló túlsó oldalára? ^_^''
Egyébként tényleg Kagome lesz a befutó, ez érezhető. Én egyáltalán nem utálom őt, más kérdés, hogy Kikyou százszor szimpatikusabb és legalább százszor jobban illik Inuhoz, mint Kag, Imho.
Urzu7 írta:Kagome. ::argh:: Főleg mikor rájön, hogy Inu fekszik.
Na az speciel vicces ^_^
Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the hand of god hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own destiny.

Kép
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Raizen
Na az speciel vicces ^_^
1x-2x ha véletlen becsúszik,de mikor Inu Shippou-t zúzza akkor már lehet következtetni(aztis megmerem kockáztatni, hogy99%) jön Kagome és Inu lepadlózik.

Egyébként jó újra látni Raizen. ::vic::
Avatar
Nakamura Kazuma
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2006.05.19. 20:46
Tartózkodási hely: in your mind
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nakamura Kazuma »

Én fejfájást tudok kapni tőle :mad: +az is hogy InuYasha stílusa jobban tetszett az elején, amikor mogorvább volt vmivel... De hát Kikyou is ezt csinálta volna vele, de azt szívesebben nézutem volna végig... :?

-----
Raizen írta:
Nakamura Kazuma írta:és kb attól fogva Kagome az esküdt ellenségem
Ehh... nem érzed, h egy kicsit átestél a ló túlsó oldalára? ^_^''
Háát, nem hiszem, de lehet. :^_^:
'SYD BARREEEEEEEEEEEEETT!!!!!!!!!!'


http://kazuma.middangeard.org.uk
Pink Floyd Fan Site
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Mindkettejüket lehet kedvelni(mármint Kagomét és Kikyót). Én speciel jobban kedvelem Kikyót a személyisége, külseje alapján, szóval egészében véve szimpatikus. Kagome is rokonszenves, csak másképp. Ő is kedves lány, csak néha hiányzik belőle az a higgadtság, ami Kikyót jellemzi.

Egyébként szerintem is valószínűbb, hogy Kagomét fogja választani, mivel Kikyo(akárhogy is nézzük), meghalt, önhibáján került abba a helyzetbe, amiben élni kényszerül. Már csak ezért is együttérzek vele.

Shippou pedig abban a kellemetlen helyzetben van, hogy Inuyasha kénytelen rajta levezetni a frusztrációját, ha valami feldühíti. Máson nemigen tudná... :wink:
Avatar
Raizen
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2006.01.14. 12:07
Tartózkodási hely: Dreamworld

Hozzászólás Szerző: Raizen »

Tartsatok szívtelennek, de ha engem vki. idegesít, akkor az Shippou... jó, időnként egészen aranyos, meg gyerek még, miegymás, de a sok róla készült filler sajna lerontja a róla kialakult képet, legalábbis számomra... nem sok olyan fannal találkoztam, akinek nem tetszett volna a a Soutenes rész, de én pl. egyáltalán nem találtam viccesnek, sőt >.>
Urzu7 írta: Egyébként jó újra látni Raizen. ::vic::
Arigatou ^^
Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the hand of god hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own destiny.

Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Ha elmondod, miért idegesít, én kiváncsian várom, hogy elmondd...
(én úgy emlékszem, hogy az aláírásodban van egy "but" szó is...
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Nakamura Kazuma írta:Én fejfájást tudok kapni tőle :mad: +az is hogy InuYasha stílusa jobban tetszett az elején, amikor mogorvább volt vmivel... De hát Kikyou is ezt csinálta volna vele, de azt szívesebben nézutem volna végig... :?
Mit csinált volna?

A Kagome-Kikyou témához: én még mindig szeretem mindkettőjüket, talán pont azért, mert két teljesen eltérő személyiség. Shippou szintén jó, aranyos gyerek. :)
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Miért, így nem elég mogorva, Nakamura? :wink:

Kikyo-Kagome ugyanannak az embernek két külön személyisége(mégsem skizofrén :wink: ). Egyébként, hogy érted azt, hogy "még"? Az eljövendő eseményektől függetlenül én kedvelni fogom mindkettejüket(csak Kikyót jobban). Kagome egyébként elég aljas módon bánt el a tegnapi részben Inuyashával("...fekszik, fekszik, fekszik..."). Ez azért nem volt szép...

Shippou leginkább akkor aranyos, amikor Inuyasha rajta veri le a mérgét, és Kagome a segítségére siet. Na, az tényleg vicces.
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Kár, hogy tegnap nem adták le a Gripet.

Nekem ez az egyik kedvenc epizódom volt. Hisz olyan aranyos. Újra
volt Sesshy és Rin. Tele volt szeretettel. Hisz Rin is mennyire szereti
Yakent. És Sesshy is hiába tagadja tegnap nagyon látszott, hogy
milyen fontos volt neki Rin. Na meg amikor a karjában tartotta olyan ari
volt.
Jinenjit megnéztem volna emberként is. Fura, hogy Izumo emberként
érzi jól magát. Jinenji meg démon alakban.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Elhaym írta:Kár, hogy tegnap nem adták le a Gripet.
Már az az opening következett volna? O_O
Kép
Avatar
Nakamura Kazuma
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2006.05.19. 20:46
Tartózkodási hely: in your mind
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nakamura Kazuma »

Titkos írta:
Nakamura Kazuma írta:Én fejfájást tudok kapni tőle :mad: +az is hogy InuYasha stílusa jobban tetszett az elején, amikor mogorvább volt vmivel... De hát Kikyou is ezt csinálta volna vele, de azt szívesebben nézutem volna végig... :?
Mit csinált volna?
Hát "megpuhítja" InuYashát. Ha visszanéznénk az első részeket és amit most ad az /+, hát ordítana a különbség... InuYasha most nagyon jópofizik és nem szeretem ezt a fülig-vigyor csapatot...
Xelloss írta:Miért, így nem elég mogorva, Nakamura? :wink:

Kikyo-Kagome ugyanannak az embernek két külön személyisége(mégsem skizofrén :wink: ). Egyébként, hogy érted azt, hogy "még"? Az eljövendő eseményektől függetlenül én kedvelni fogom mindkettejüket(csak Kikyót jobban). Kagome egyébként elég aljas módon bánt el a tegnapi részben Inuyashával("...fekszik, fekszik, fekszik..."). Ez azért nem volt szép...

Shippou leginkább akkor aranyos, amikor Inuyasha rajta veri le a mérgét, és Kagome a segítségére siet. Na, az tényleg vicces.
Hát nem! Ez az, hogy InuYasha stílusa jobban tetszett, amikor még mogorva volt, és nem ez a... jópofi. Azon nagyon ledöbbentem amikor az a majmos rész volt, a kismajmokkal. Akkor volt, hogy InuYasha elképzelte, hogy ha rátalálnának a kővel a kezén, akkor mi lesz. (Sessy elveszi a Tetsusaigát, Koga meg Kagomét), és Inu utánakiált, hogy "Héé, add vissza a NŐmet!!". Nna, erre Inu sokat vesztett a becsületéből nálam...

Ja, és ha lehet, inkább Kazuma a Nakamura helyett :oops: , ok? :lol:

-----
Elhaym írta: És Sesshy is hiába tagadja tegnap nagyon látszott, hogy
milyen fontos volt neki Rin. Na meg amikor a karjában tartotta olyan ari
volt.
Jinenjit megnéztem volna emberként is.
Ja, az télleg ari volt...:)
Jinenjit nehezen képzelem el 10 méteres "emberként", de én is kíváncsi vok... :D
'SYD BARREEEEEEEEEEEEETT!!!!!!!!!!'


http://kazuma.middangeard.org.uk
Pink Floyd Fan Site
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Elhaym

És Sesshy is hiába tagadja tegnap nagyon látszott, hogy
milyen fontos volt neki Rin. Na meg amikor a karjában tartotta olyan ari
volt.
Jinenjit megnéztem volna emberként is.
:angel: Ari volt.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Nakamura Kazuma írta:Hát "megpuhítja" InuYashát. Ha visszanéznénk az első részeket és amit most ad az /+, hát ordítana a különbség... InuYasha most nagyon jópofizik és nem szeretem ezt a fülig-vigyor csapatot...
Nah igen, az már személyfüggő, hogy kinek "melyik" Inu Yasha tetszik jobban, nekem mind a "kettő". :)
Nakamura Kazuma írta:Azon nagyon ledöbbentem amikor az a majmos rész volt, a kismajmokkal. Akkor volt, hogy InuYasha elképzelte, hogy ha rátalálnának a kővel a kezén, akkor mi lesz. (Sessy elveszi a Tetsusaigát, Koga meg Kagomét), és Inu utánakiált, hogy "Héé, add vissza a NŐmet!!". Nna, erre Inu sokat vesztett a becsületéből nálam...
Bevallom, én jót röhögtem IY ezen beszólásán. :lol: De megnyugodhatsz, az a dolog tulajdonképpen háromszorosan sem történt meg:

1. IY képzelte, szóval hangosan nyílván nem mondana ilyesmit, de mivel az egész benne játszódott le, ezért magának végülis bevallhatja. (bár szerintem is ez elég szókimondó volt tőle)
2. Már régen láttam ezt a részt eredetiben, de ott mintha nem azt mondta volna, hogy "a nőmet" inkább "Kagomét" vagy simán "hozd vissza!". (Erre most tényleg nem emlékszem. ::reliev:: ) Szóval a magyarok kicsit nyílvánvalóbbá tették megint a szereplők érzelmeit, mint pl. a Slayers Next-ben is volt ilyenre példa, hogy Gourry eredetiben azt ordítja "Ne hagyj itt!" (vagy valami hasonló volt), magyarban pedig "Szeretlek!".
3. Mangában ez az egész képzelődés benne sem volt. A majom-sztori igen, meg asszem az is, hogy a kezét a kőhöz ragasztották, de ez az "elviszik a nőmet és a kardomat" rész kimaradt. (amúgy ez megintcsak hülyeség volt a Sunrise-tól, Kouga még rendben van, hogy Kagomére vágyik, de Sessh-nek mi a francért kellene a Tessaiga, amikor hozzá sem tud érni, az emberkezes trükköt meg már próbálta és az is befuccsolt)
Nakamura Kazuma írta: Ja, az télleg ari volt...:)
Jinenjit nehezen képzelem el 10 méteres "emberként", de én is kíváncsi vok... :D
Én ezért nem szeretem az IY-ben a fillereket, mert nem képesek soha normálisan megcsinálni őket. (ez nem mindre igaz, de a többségében vannak hibák) Első körben nem tudom, hogy elfelejtettek Jinenjit rajzolni, vagy mi lett velük, de amikor először feltünt, akkora volt mint egy ház (épp, hogy befért), most meg ha jól láttam alig volt nagyobb IY-éknél. A takaró alatt meg elvileg sima ember volt, nem értem akkor miért világítottak a szemei, na mindegy.
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

"Sessh-nek mi a francért kellene a Tessaiga, amikor hozzá sem tud érni, az emberkezes trükköt meg már próbálta és az is befuccsolt"

Ebből a szempontból olyan, mint Inuyasha: nem hajlandó feladni az elképzeléseit.

Amikor Inuyasha pánikba esett, és maga előtt látta, hogy Kagomét, és a kardját is elveszíti, én csak sajnálni tudtam...bármilyen disznó is néha, ezt azért mégsem érdemelné meg :neutral: . Mondjuk az a majomkoboldos rész engem idegesített egy kicsit(nem igazán tetszett...).
Avatar
Nakamura Kazuma
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2006.05.19. 20:46
Tartózkodási hely: in your mind
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nakamura Kazuma »

Nekem az a rész nagyon tetszett, ami talán a majmos után volt, hogy Kikyou rátalál Onigumo "merénylőjére". De a 147-148ast várom nagyon :D
'SYD BARREEEEEEEEEEEEETT!!!!!!!!!!'


http://kazuma.middangeard.org.uk
Pink Floyd Fan Site
Válasz küldése