Inuyasha

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

Lehet, hogy Inu és Kagome első csókját nem úgy tervezte meg, ahogy a movieban volt és zavarja, hogy teljesen másképp van benne. Azért nem gondolhatja komolyan, hogy csók nélkül fogja lezárni az egész mangát. Magával szúrna ki sztem. (meg inuyashával és Kagomével, + a fanokkal)
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A csókjelenettel szerintem is annyi baja volt csak Rumikonak, hogy gondolom a manga végére tervezte a dolgot, teljesen más szituációban, erre itt az animések "elcsaklizták" tőle az első csók lehetőségét. XD
Aiko írta:Hát akkor ez nem HP, hogy a megfilmesítésbe is beleszól J.K. Rownling :) Ennyire nem érdeklik őket az anime hogyan alakulása? Ez fura...
Ezt én sem értettem soha, bár a legtöbb mangaka még a saját mangáját sem írhatja beleszólás nélkül, úgy értem, hogy igaz, hogy ők írják és rajzolják a történetet, de általában a szerkesztő folyamatosan figyeli a munkájukat, és ha csökken a népszerűség, azonnal beleszólhat, hogy min változtasson a mangaka. (Rumikonál speciel ilyen nincs, lehet ezért tudja így húzni a végtelenségig. ^^" XD)
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Titkos írta:A csókjelenettel szerintem is annyi baja volt csak Rumikonak, hogy gondolom a manga végére tervezte a dolgot, teljesen más szituációban, erre itt az animések "elcsaklizták" tőle az első csók lehetőségét. XD

(Rumikonál speciel ilyen nincs, lehet ezért tudja így húzni a végtelenségig. ^^" XD)
- a manga végére?! az azért már kegyetlenség lenne a rajongókkal szemben. szvsz avval pontot tenni a sztori végére olyan izémár ésakkor olyan régifilmes amcsi heppi endet kapna...
-ez jó, XD
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

az lol lenne már ha csak a legeslegvégére hagyná... elég izéj. én már igy se vagyok nagy inu fan... igazábol már csak sesshomaru miatt nézem.. (már amikor megnézem nagy ritkán)
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Jaj, ne hagyja már a legvégére, mert nem csak egyszer akarom látni Kagomét és Inuyashát csókolózni... (És még mindig Kikyou-párti vagyok, de ha már így alakulnak a dolgok...) És Mirokut és Sangot is adjuk már össze akkor...
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Én csak Rumiko többi mangájából indultam ki, azokhoz viszonyítva, ha IY-éket csak egyszer látjuk majd csókolózni, már az is jó arány lesz. ^^"
Kép
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

nah ezért nem fogok elolvasni 500 részes mangát ha nem jönnek össze inuék rendesen kagomeval...
Kép

life is pain, get over it
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

sztem nem csak attól lehet jó egy manga/anime hogy a főszereplők összejönnek e- akinek ez elengedhetetlen vágya az nézzen/olvasson inkább shoujo dolgokat, mert a shounen-ekben elég ritka a teljes összeborulás, inkább csak célozgatnak meg az ember idegeit húzzák
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

matsuo-chan írta:nah ezért nem fogok elolvasni 500 részes mangát ha nem jönnek össze inuék rendesen kagomeval...
igen, mondjuk igaz is, amit miyume ír, és elvileg ez az anime/manga nem kifejezetten a szerelemről szól (van benne természetesen az is, szerelmi háromszög, meg minden, de ez nem tipikus shoujo anime,sőt..), és nem az a célja hogy összehozza a főszereplőket, az már csak hab a tortán. :dirr:
szóval engem pl. teljesen hidegen hagy, ki-kivel jön össze, csak nyírják már ki végre Narakut. És kíváncsi vagyok, hogy oldják meg a történet végét. (bár van egy sejtésem, hogy valami hihetetlenül egyszerű lesz az egész...évekig húzzák az ember agyát, aztán nesze neked. Vagy Rumiko gondol egyet, és azt csinálja, amit J.K.Rowling.. :roll: :dirr: )
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

annyi kell neki h J.K. Rowlingot leutánozza.. mer akkor aztán tényleg elmegy a kedvem az egész inuyasha-tol...
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Edina-chan írta:(bár van egy sejtésem, hogy valami hihetetlenül egyszerű lesz az egész...évekig húzzák az ember agyát, aztán nesze neked.
az olyan mintamikor végigcsinálsz valami iszonyú hosszú egyenletet és az eredmény vagy 1 vagy 0. XD

Őszintén szólva már engem sem izgat annyira a szerelmi háromszög...inkább Naraku.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

szerintem meg nagy finálé lesz (mondom ezt úgy hogy még bele sem kezdtem a mangába ^^") ha ennyit húzza Rumiko a dolgot akkor az a minimum, hogy valami ütős befejezést csináljon neki- ennyi jár a rajongóknak akik végigolvassák a "manga háború és békét" XD
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

Sztem is nagy finálé lesz. Azért ezt nem lehet csakúgy hiphop befejezni. Meg valószínű, hogy Rumiko szívéhez nagyon odanőtt az inuyasha, szóval márcsak ezért is megérdemel egy nagy finálét.
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

InuYasha NagyFinálé Rúlz! XD
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Tegnapi Japanimania műsorában volt róla szó, hogy megjelenik dövödön az első két Mov, méghozzá szinkronosan. OMGWTFBBQ!! (Lehet újongani *Wotm* xDDD )
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

jejejeeeee........
::jthrill:: megint spórolhatok :D
Inuyasha movie-k magyar szinkronnal... sííírcsi.Kíváncsi vagyok a főgonoszok hangjaira. =)
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

nyihuuhuuuuu erre vártam már nemtommióta. :D
Komolyan, leadják végig az anime-ot, megjelennek a múvik. Ez álom?XD ::tenshii::
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
Avatar
Yumika
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2007.04.24. 21:18
Tartózkodási hely: Szlovákia

Hozzászólás Szerző: Yumika »

Szoval már ide is eljutott a hír.:D Hár nem szupi:D Olyan happy vok.:D
Yumika
http://gportal.hu/portal/landoftherisingsun/ - Japan land of the rising sun!
http://anime-fanfiction.animehq.hu - Átjáró a fantázia birodalmába.
Ajánlom figyelmetekbe.:D
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Úgyis rég láttam a filmeket, kíváncsi vagyok én is a magyar hangokra. :)
Kép
Avatar
Yumika
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2007.04.24. 21:18
Tartózkodási hely: Szlovákia

Hozzászólás Szerző: Yumika »

Hát én is, de ami azt illeti az elso meg a negyedik az amit eddig csak elkezdeni volt idom.:D Befejezni nem.:D
Yumika
http://gportal.hu/portal/landoftherisingsun/ - Japan land of the rising sun!
http://anime-fanfiction.animehq.hu - Átjáró a fantázia birodalmába.
Ajánlom figyelmetekbe.:D
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Ennyi erővel már Dallast is belekeverhetjük XD Mi lenne, ha Naraku csak álmodná az egészet, hogy egyszer meghal, és feltámadna, akárcsak a szereplő... jaj nem tom a nevét, a főgenyó olajmágnásnak a testvére asszem XDD.

Azért ne menjen le ilyen szintre az Inuyasha, de jó lenne, ha a csókjelenet nem a legeslegvégén lenne... Bár a harcok is nagyon murisak, kár, hogy Bankotsu is Naraku áldozata lesz, ő a legjobb bishi karakter az Inuban :) és imádom a hűvös, bár szeretetre méltó karakterét ahogy Jakotsuhoz viszonyul :)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Aiko írta:Ennyi erővel már Dallast is belekeverhetjük XD Mi lenne, ha Naraku csak álmodná az egészet, hogy egyszer meghal, és feltámadna, akárcsak a szereplő... jaj nem tom a nevét, a főgenyó olajmágnásnak a testvére asszem XDD.
Bobby Ewing? :D XDD Akkor már mondok jobbat: Kagome a Narakuval való végső csata közben felriad az ágyában, és kiderül, hogy az egész több, mint 500 fejezet csak az ő idióta álma volt, mert este túl sok dobostortát evett. :dirr:
Kép
Avatar
Macsek04
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2005.12.17. 07:40
Tartózkodási hely: Szeged

Hozzászólás Szerző: Macsek04 »

Ilyenre már én is gondoltam :D De akkor az lenne a halálom ::hoo:: Meg akkor Kagome elég részletesen megálmodta ezt a történetet ::japhaha:: ::japhaha::
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Ilyen nem hiszem, hogy történne, de poénnak jó XD. Bár mondom, ennél szánalmasabb fogást már nem lehetne kitalálni, mint a Dallasban..., csak mert a "rajongók" kérték. Phü.. elveszítené a mondanivalóját XD Így is egy eposz már
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Eposz XD

szegény InuYasha sztori... eztis jól kitalálgatják a rajongók aztán az ellenkezője fog történni és nemis lesz heppi end.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Válasz küldése