Inuyasha

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Anonimus23
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2005.10.11. 17:46
Tartózkodási hely: a számítógép előtt

Hozzászólás Szerző: Anonimus23 »

Akkor viszont eléggé figyelmetlen voltam... :( Egyébként szerintem azt folytatásnak is be lehet rakni, mivel a 'főgonosz' nem halt meg, és a 'jó nem nyerte el méltó jutalmát'... :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Anonimus23 2005.11.29. 14:49-kor.
Tegnap még beképzelt voltam, de ma már tökéletes vagyok...
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Anonimus23: tipp - a SPOILEREKET fehér színnel szoktuk írni, hogy aki esetleg még nem látta addig, annak ne rontsuk el a meglepetéseket :)
Avatar
Baoko
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2005.10.11. 17:10

Hozzászólás Szerző: Baoko »

Nem baj, hogy ennyi rajongója van az Inuyashának, mert így terjed az anime Magyarországon. Aki ezt megnézte, az már tán tovább is érdeklődik majd...
Sztem meg nem lesz vége a sorozatnak, már mint olyan, ami tényleg minden szálat lezár. Rumiko-sama nem erről híres, és gondoljatok bele: ha összegyűjtik a Shikont, és nem Kagoménél lesz mindig, akkor nem fog tudni átjárni a világba, ergo lőttek a kalandoknak.

::jsmile:: ::jsmile::
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Baoko írta:Sztem meg nem lesz vége a sorozatnak, már mint olyan, ami tényleg minden szálat lezár. Rumiko-sama nem erről híres, és gondoljatok bele: ha összegyűjtik a Shikont, és nem Kagoménél lesz mindig, akkor nem fog tudni átjárni a világba, ergo lőttek a kalandoknak.

::jsmile:: ::jsmile::
Ebben van valami, viszont szerintem a Shikon szilánkokat biztosan összegyüjtik, és Naraku is meghal. (Illetve nagyon remélem.) Egyébként Kagome és IY Shikon szilánkok nélkül is tudja használni a kutat. :wink:
Kép
Avatar
Baoko
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2005.10.11. 17:10

Hozzászólás Szerző: Baoko »

Azt tudtam, hogy Inuyasha akkor megy át, amikor akar, de volt olyan rész még az elején, amikor Inu elvette a szilánkot Kagométól, hogy ne tudjon visszamenni. És nem is tudott.
Az amúgy kiderül, mért képes erre Inuyasha? Csaak tippem van: tán a szent fa miatt, amihez nyilazva volt? Mintha a 2-es movie-ban a fán keresztül beszéltek volna egymással.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Baoko írta:Azt tudtam, hogy Inuyasha akkor megy át, amikor akar, de volt olyan rész még az elején, amikor Inu elvette a szilánkot Kagométól, hogy ne tudjon visszamenni. És nem is tudott.
Emlékszem, viszont a sorozat utolsó harmadában (úgy 120-167 részek között) nem lesz náluk egy darab szilánk sem, és mégis használják a kutat. :)
Baoko írta:Az amúgy kiderül, mért képes erre Inuyasha? Csaak tippem van: tán a szent fa miatt, amihez nyilazva volt? Mintha a 2-es movie-ban a fán keresztül beszéltek volna egymással.
Az az 1-esben volt. ;) Egyébként jó kérdés, de még nem találtam rá magyarázatot. Hallottam olyat, hogy talán a kettőjüket összekötő szerelem miatt tudják csak ők ketten használni.
Kép
Avatar
Baoko
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2005.10.11. 17:10

Hozzászólás Szerző: Baoko »

Mindenesetre jó, hogy más szellemek nem mászkálnak át Kagome világába. Legalább van egy hely, ahol pihenni tud. Meg azok a jelenetek óriásiak, amikor Inuyasha boldogulni próbál a XX. században! A májlevestől kezdve amikor Sota hajszárítóval fújja Inu haját fürdés után, hát kész vagyok. Poén lenne, ha Mirokuék is át tudnának jönni, megnézném őket mai cuccokban. ::jeye::
Avatar
Hunted.Wolf.Kiba
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2005.11.19. 13:18
Tartózkodási hely: Dreamworld

Hozzászólás Szerző: Hunted.Wolf.Kiba »

Baoko írta:Mindenesetre jó, hogy más szellemek nem mászkálnak át Kagome világába.
Kivéve amikor de ^^ Volt már rá példa a részek elején.
Baoko írta:Poén lenne, ha Mirokuék is át tudnának jönni, megnézném őket mai cuccokban. ::jeye::
Amikor Kagome elájul Tsubaki mérge miatt, egy csomó középkori szereplőt látunk új cuccokban járni-kelni a modern Tokióban :wink:
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Infók:


"A tegnapi Japanimániából kiderült, hogy az Inuyasha következő 52 részének (53-104) szinkronizálása megkezdődött, és hogy a "2. évad" 1. része karácsonykor kerül adásba! "
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Köszi az infókat, örömmel várjuk az újabb részeket. :D Damu Roland hangja tökéletes Sesshomaru-hoz. ::jthrill:: Amúgy az RTL Klub és az A+ is egy időben fogja folytatni?
Kép
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Nem, az RTL valószínűleg majd csak január vége felé kezdi, amikor vége lesz a MegaMan-nek. Úgyhogy az A+ durvány 1 hónappal hamarabb lesz.
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Mangával kapcsolatban nem tud valaki híreket? Voltam a Hungarocomix-on, de azt mondták még nem jelent meg. Idén még várható? :osnani:
Kép
Avatar
Lord Sesshoumaru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.12.05. 15:24
Tartózkodási hely: A középkori Japánban

Inu Yasha

Hozzászólás Szerző: Lord Sesshoumaru »

Osu!
Sztem ez az egyik legjobb anime a világon. no meg a DragonBall. :)
Én láttam mind a 167 rész + a 4movie-t. Állati jó volt már várom a folytatását..
Bocsi de elmondaná vki h hogyan kell képet rakni a nevem alá? meg az irományom alá?
Előre is Domo! ::hehe::
Jah.. Tavaszal lessz anime con Miskolcon vki tud róla vmit??

------

Osu!
Sajnos ki kell ábrándítsalak Pal-chan, de nem adják ki magyarul az InuYashát. mert azt mondták h "mivel le lehetett tölteni a netről ezért nincs értelme kiadniuk......" Ebből mi az igaz és mi nem azt nem tudom de én ezt a képregény kiállításon hallotam. Pedig én csak az InuYasha miatt mentem fel Pestre. ::jcrazy::
Vki mondja meg lécci h tudok képet rakni a nevem alá?! ::jcrazy:: ::jcrazy::
Shiroi Inu Youkai :: Lord of Western feudal Japan !!!
Az önbizalom az az érzés ami a hasraesés előtt töt el minket!!
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Ha lesz Inu manga, akkor már csak jövőre lesz. Valószínűleg azért ki fogják adni, ha már ennyit güriztek vele...
Avatar
Lord Sesshoumaru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.12.05. 15:24
Tartózkodási hely: A középkori Japánban

Inu manga

Hozzászólás Szerző: Lord Sesshoumaru »

Osu!
Bízom benne, h legalább jövőre kiadják. Nagyon tudnák neki örülni. Már annyira várom. De jó lenne ha a Gundam Winget is kiadnák magyarul.
::umh::
Shiroi Inu Youkai :: Lord of Western feudal Japan !!!
Az önbizalom az az érzés ami a hasraesés előtt töt el minket!!
Avatar
Inu no Taisho
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2005.12.08. 10:31
Tartózkodási hely: Középkori Japán

Hozzászólás Szerző: Inu no Taisho »

Baoko írta:Nem baj, hogy ennyi rajongója van az Inuyashának, mert így terjed az anime Magyarországon. Aki ezt megnézte, az már tán tovább is érdeklődik majd...
Sztem meg nem lesz vége a sorozatnak, már mint olyan, ami tényleg minden szálat lezár. Rumiko-sama nem erről híres, és gondoljatok bele: ha összegyűjtik a Shikont, és nem Kagoménél lesz mindig, akkor nem fog tudni átjárni a világba, ergo lőttek a kalandoknak.

::jsmile:: ::jsmile::
Szerintem semmiféleképp nem lehet jó a vége! Ha belegondolok: Összegyüjtik az ékkövet: ha minden darab a helyére kerül Kohaku meghal, Sango megőrül. InuYasha démon lesz, mindenkit megöl, ha hanyou marad és összejön Kagoméval minden happy, de Kagome feleannyi ideig sem fog élni, mint InuYasha, a megoldás az lenne, ha InuYasha emberré válna, Kagome viszont hanyou-ként szereti (movie 2), de ha mégis elmenne Kagome világába, akkor mi lesz Miroku-val, Sango-val, Shippou-val, Sesshy-vel (mert azért valahol mégis csak testvérek!). Vagy az lesz a vége, hogy összerakják az ékkövet, összeverekednek és mindenki meghal! Egyik sem lenne túl jó befejezés! :weh:
Nemde?!

------
Lord Sesshoumaru írta:Osu!
Bízom benne, h legalább jövőre kiadják. Nagyon tudnák neki örülni. Már annyira várom. De jó lenne ha a Gundam Winget is kiadnák magyarul.
::umh::
Te vagy az musuko????? :-P
"Van valami, amit meg akarsz védeni?"
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Szerintem IY és Kikyou mennek szépen a túlvilágra, Kagome a saját idejébe, és találkozik Inu reinkarnációjával :D Legalábbis nekem ez a befejezés tetszene leginkább :)
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Raisu: az túlságosan FY-kopi lenne :) És az nem túl eredeti, Rumiko ötletei viszont mind azok. Szerintem majd valami egészen kiszámíthatatlan véget agyal ki XD
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Jamm Inuyasha meg Kikyo meghalnak szépen. Sango meg Miroku elválnak. Kouga elveszíti a képességeit és megölik a társai. Kagome meg visszamegy a világába éli tovább a mindennapjait, randizgat ( amikre nem megy el) a sráccal akinek nem jut eszembe a neve, aztán megöregszik és férjtelenül,gyermektelenül elmeséli az egészet az unokáinak akik kútba ugranak... :twisted:

Felesleges találgatni,mert szerintem nem lesz lezárva a történet. Nem ez az első anime ami úgy ér véget hogy nyitott legyen és mindenki úgy érezhesse az az igazi befejezés ami az ő kis agyában megszületett.
Kép
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Kon-san írta: Felesleges találgatni,mert szerintem nem lesz lezárva a történet. Nem ez az első anime ami úgy ér véget hogy nyitott legyen és mindenki úgy érezhesse az az igazi befejezés ami az ő kis agyában megszületett.
Nem az első anime, de most a mangáról beszélgetünk, nem? O.o az animének persze hogy nincs lezárása, mivel még megy a manga is ^^;
Avatar
Komugi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2005.12.09. 15:55
Tartózkodási hely: az ény kisz djága gépeckém előtt xP

Hozzászólás Szerző: Komugi »

Nagyon szeretem az InuYashát
nekem az animeje és a mangája is tetszett ::reliev:: bár lusta vagyok olvasni így ragaszkodok az animehez ::reliev:: ::reliev::
"Szerelem volt a neve régen,
Tavaszban, éjben vagy mesében,
Tegnap még szenvedés volt, kínos, kedves,
Ma emlék, holnap már csak felejtés lesz."
Avatar
Lord Sesshoumaru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.12.05. 15:24
Tartózkodási hely: A középkori Japánban

Hozzászólás Szerző: Lord Sesshoumaru »

Igen én vagyok az ChiChiyo sama!!
Jó lenne ha legalább jövöre kiadnék a mangát!
Én már anniyra várom!
Sajna németül nem tudok így csak a kéöpeket nézegetem a mangámban.... ::jsleep::
Shiroi Inu Youkai :: Lord of Western feudal Japan !!!
Az önbizalom az az érzés ami a hasraesés előtt töt el minket!!
Avatar
Jeanne
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2005.10.16. 13:11
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Inuyasha

Hozzászólás Szerző: Jeanne »

Nekem az a vég tetszene,hogy Inuyasha meg Kikyou összejön.Kagome pedig Kougával jönne össze.De tudom nem igy lesz.
Jeanne
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Szijja! Mizu? :cool:
Nekem van egy 10perces mangám, ami egy egész jó alternatív megoldás erre a kérdésre :-)))) megmutizzam?
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Mit szóltok ahhoz a befejezéshez hogy Kikyo összejön Kagomével, Inuyasha meg Sesshoumaruval? Érdekes megoldás lenne.
"Huginak" meg nekem is tetszene...

:thumb:
Kép
Válasz küldése