Inuyasha

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Mesi
Profi
Profi
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2006.06.27. 20:07
Tartózkodási hely: Szeged

Hozzászólás Szerző: Mesi »

Antras írta:Egy kéréssel fordulok hozzátok.

Tudna nekem valamelyikőtök Inuyasha apjáról, Inutaisho jó felbontású képet küldeni. Örülnék neki, mert én nem igen találta.

Köszönöm előre is!
Nekem van otthon egy képem,ahol az anyukája és az apukája is szerepel,és inuyasháék még csecsemők. Ha érdekel,akkor szólj és szívesen elküldöm emilben,vagy feltöltöm valahova :wink:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Mesi írta:Nekem van otthon egy képem,ahol az anyukája és az apukája is szerepel,és inuyasháék még csecsemők. Ha érdekel,akkor szólj és szívesen elküldöm emilben,vagy feltöltöm valahova :wink:
Mármint Sessh és IY? :shock: Ez véletlenül nem valami fan-kép? Mert Sessh akkor már rég felnőtt volt, amikor Inu megszületett. (meg ugye nem is közös az anyjuk...)
Szerintem Movie 3-as képeket érdemes vadászni, azok között biztos van normális kép IY-ék apjáról. :)
Kép
Avatar
Adeline-Girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2006.05.02. 17:43
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Hozzászólás Szerző: Adeline-Girl »

Mesi írta:
Antras írta:Egy kéréssel fordulok hozzátok.

Tudna nekem valamelyikőtök Inuyasha apjáról, Inutaisho jó felbontású képet küldeni. Örülnék neki, mert én nem igen találta.

Köszönöm előre is!
Nekem van otthon egy képem,ahol az anyukája és az apukája is szerepel,és inuyasháék még csecsemők. Ha érdekel,akkor szólj és szívesen elküldöm emilben,vagy feltöltöm valahova :wink:
nekem elküldhetnéd... léccives
"...Nézd, ez az én harcom és csak nekem ég az arcom,
A remény bennem csak addig él, ameddig én életben tartom..."
Avatar
Nakamura Kazuma
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2006.05.19. 20:46
Tartózkodási hely: in your mind
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nakamura Kazuma »

'SYD BARREEEEEEEEEEEEETT!!!!!!!!!!'


http://kazuma.middangeard.org.uk
Pink Floyd Fan Site
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ezt a címet külön köszönöm. :) A képek mellett hasznos infók is vannak rajta, pl. hogy IY apjának sosem hangzott el a neve sem az animében sem a mangában, csak az "Inutaisho" annyira elterjedté vált, hogy sokan azt használják névként. (és ez idegesítő ^^")
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Igen, határozottan érdekes dolgokat írnak(bár én épp csak belenéztem). Bár, hogy az "Inutaisho" idegesítő lenne...hát, ha adtak volna neki nevet, nem lenne ilyen gond...
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Xelloss írta:Igen, határozottan érdekes dolgokat írnak(bár én épp csak belenéztem). Bár, hogy az "Inutaisho" idegesítő lenne...hát, ha adtak volna neki nevet, nem lenne ilyen gond...
Az "Inutaisho" engem azért idegesít, mert nem helyes. Ugyanolyan, mint ahogy újabban néhányan a "genki" szót használják köszönésnek, miközben az sem az... Amúgy attól, hogy nem tudjuk a nevét, még simán lehet "IY apjának" nevezni, én is úgy szoktam. :)

"I know that Inuyasha's father has no name! Takahashi left him nameless for (an unknown) reason, and who am I to question the goddess that is Takahashi?"

Egyetértek vele. :D
Kép
Avatar
Nakamura Kazuma
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2006.05.19. 20:46
Tartózkodási hely: in your mind
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nakamura Kazuma »

en is, bar eddig Rumikot csak "Princess" of manganak ismertem :D
'SYD BARREEEEEEEEEEEEETT!!!!!!!!!!'


http://kazuma.middangeard.org.uk
Pink Floyd Fan Site
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

"Goddess"-nek és "Princess"-nek is hívják, csak az előbbi szerintem elterjedtebb. :)
Kép
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Na szoval Wagner, nekem a kedvenc szereplõim:Sesshomaru,Naraku
Még nagyon szeretem:Jakotsu,Bankotsu.
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

NEkem is Sesomáru a kedvencem...az ő bandáját birom egyedül, a Yaken, mer a Rin..aztán ennyi...az egész sorozatból. :)
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Rin-t én is komálom de Yaten hátmmm hogy is mondjam.Gennyláda. :lol:
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

Persze kis s*aros pöcs, ge*iláda, de jól kitalálták, Naraku is gennyláda mégis birod.
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scineram »

Yaken antiface, de mégis az egyik kedvenc részem, mikor Rin megmenti, és Sessh is tol valamit közben, aaszem Inuval harcol. Megint. Persze nem Yaken miatt szeretem, Rin nagyon kawaii. Ja és Naraku is természetesen az egyik legfacebb.
Kép
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

Igen, az a rész nekem is teccett, Yaken miatt is meg Rin miatt is...tök poén arc Yaken, mindig cseszegeti szegény lányt
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Nekem az a rész csak Rin miatt cool meg azért mert imádom Sesshomaru vs. Inuyasha párharcokat!! :lol:
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

Én is bírtam Sesomáru vs Inuyasha harcokat (amikor még úgy ahogy néztem a sorozatot), általában mindig Sesomárunak drukkoltam :lol:
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Én is csak kicsit az nem tetszett hogy Sesshomaru is Naraku elen fordult, ha õsszefognának s kinyírnák Inuyasha-t az jó volna de nem szokott meghalni a fõszereplõ. :D
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

EZ jó, erre még nem is gondoltam :) Ez teccik, helyes meglátás
Mondjuk Narakut én addig birtam, amig le nem vette a bundáját, addig ilyen tök relytéjes volt (nemtomhogykellirni)...sztem
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Nekem az új cumokja tetszett, olyan jó mint Sesshomaru szerkója kb. Csak fekete meg lila s kicsit más.
:D
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

Nekem nem igazán tetszett a figura amint leleplezte magát. Akkor már tudtad, hogy ki van a bunda alatt és úgy elvesztette az érdekességét a dolog sztem
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Hát van benne valami igazság. :-P De szerintem igy is jó.
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Nálam pont fordítva van. :) Jaken szerintem poén, Narakut viszont az első perctől kezdve utálom.
Kép
Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

Ismét egy olyan anime amit ha nem húztak volna a végletekig akkor simán egy remek kis anime-t lehetett volna kihozni belőle amit 60-70 részben lelehetett volna rendezni.Részemről valahogy elvesztette a várázsát úgy a 60.-70. rész környékén amikor is megindulnak a bárgyú random főellenségek hadai és ezen csak rontott a Naraku a csáposmonszta esete.Aztán jöttek a zsoldosok és talán valamennyit sikerült visszahozni a szinvonalból bár lehet hogy bennem van a hiba de egy enyhén perverz beütésű homcsitól Jakotsu személyében valamint enyhén Hiten-re hajazó Bankotsu-tól(tudom azért több van benne) sem jött vissza túlságosan az élet kedvem de legalább valami fejlődést mutattak.Aztán tovább rontott a helyzeten a megöljük vagy ne öljek féle Kikyou-s helyzet plusz a Naraku féle osztódással szapordom terv amik ismét csak arról árulkodtak hogy a készítőknek vagy nincs merszük vagy egyszerűen nincs ötletük befejezni a sorozatot aminek ékes bizonyítéke az utolsó rész.Szal.részemről szép volt jó volt egy ideig utána pedig felejthető.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Sai írta:Ismét egy olyan anime amit ha nem húztak volna a végletekig akkor simán egy remek kis anime-t lehetett volna kihozni belőle amit 60-70 részben lelehetett volna rendezni.Részemről valahogy elvesztette a várázsát úgy a 60.-70. rész környékén amikor is megindulnak a bárgyú random főellenségek hadai és ezen csak rontott a Naraku a csáposmonszta esete.
A 70. résztől kezdődnek a fillerek, vagy "bárgyú random főellenségek" ha úgy tetszik (bár én főellenségnek mindig csak Narakut tekintettem, kivéve majd a mangában később, de nem spoilerezek...), és ez a tendencia tart kb. a 100. részig, amikor a zsoldosok megjelenésével az anime visszatér a mangához. Szóval ez a 30 rész tényleg unalmas tud lenni, bár van pár filler epizód, ami tetszett, de emlékszem, hogy anno én is megszenvedtem ezeket a részeket. (Mivel úgy veszem észre, hogy a legtöbb fan ezeknél dobja be a törölközőt, most már azt fogom tanácsolni, hogy a 70. rész után rögtön a 100-at nézzék. :D) A Naraku "csáposmonszta" nem itt lépett színre, hiszen már Sango első megjelenésénél is volt hasonló, igaz, az csak Naraku egyik bábuja volt.
Sai írta:Aztán jöttek a zsoldosok és talán valamennyit sikerült visszahozni a szinvonalból bár lehet hogy bennem van a hiba de egy enyhén perverz beütésű homcsitól Jakotsu személyében valamint enyhén Hiten-re hajazó Bankotsu-tól(tudom azért több van benne) sem jött vissza túlságosan az élet kedvem de legalább valami fejlődést mutattak.
Persze, hogy sikerült visszahozni, hiszen visszatértek a mangához. :D A zsoldosos részek szerintem nagyon hangulatosak, Jakotsu-t meg egyik ember szereti, másik nem, én jókat vigyorogtam a beszólásain. :lol: Bankotsuban tényleg van egy Hiten-es beütés, ez már nekem is feltünt. :wink:
Sai írta:Aztán tovább rontott a helyzeten a megöljük vagy ne öljek féle Kikyou-s helyzet plusz a Naraku féle osztódással szapordom terv amik ismét csak arról árulkodtak hogy a készítőknek vagy nincs merszük vagy egyszerűen nincs ötletük befejezni a sorozatot aminek ékes bizonyítéke az utolsó rész.
Na akkor sorban. :)
1. Mi van Kikyou-val? A Hakurei hegyes részek végén mindenki azt hitte meghalt, később aztán kiderült, hogy mégsem. Erre gondolsz? Más "megöljék vagy ne öljék" jelenet most nem ugrik be Kikyou-val kapcsolatban.
2. Naraku mindig is osztódással szaporodott. :) Már a 30-40. részek környékén elkezdte gyártani az ivadékait, Kagura, Kanna, és néhány másik démon belőle született. Hakureinél a különbség mindössze annyi volt, hogy egy olyan gyereket "gyártott le", amibe belerakta a szívét, ezután pedig mindig elbújtatta a kölyköt, így ő sebezhetetlenné vált.
3. Az anime készítőinek egész egyszerűen nem állt módjukban befejezni a sorozatot, mivel a manga még futott. Persze nyugodtan követhették volna a mangát továbbra is, csak egyrészt nagyon beérték, másrészt a csökkenő nézettség miatt jobbnak látták, ha befejezik az animét. (Ez a döntésük nekem kezdetben nagyon nem tetszett, de azt már régen is mondtam, hogy még mindig jobb, mintha valami saját befejezéssel álltak volna elő, manapság pedig egyre inkább helyeslem a döntésüket, tekintve, hogy a többi hasonló anime, amit annak ellenére is folytattak, hogy beérték a mangát, mind fillerdömpingbe fulladt.)
Ami pedig a mangát illeti, Rumiko a 20. kötet környékén mondta anno, hogy most tart a történet kb. a felénél, tehát mindig is kb. 40 kötetesre tervezte. Az egy dolog, hogy később már szerintem is nagyon elhúzta, mint a rétest, de azoknál a részeknél, amennyit az anime feldolgozott, én még alig vettem észre minőségromlást, a fillereket leszámítva nekem tetszett az egész. (sőt, még fillerekből is vannak jók) A mangát amúgy nem tudom megunni, volt olyan, hogy 1-2 kötetben alig történt valami, és azokra én is azt mondtam, hogy Rumiko inkább spórolt volna a tussal és a papírral, de ezt leszámítva nekem tetszik, egyetlen gond, hogy tényleg nagyon el van már nyújtva, de szerencsére a vége felé jár a sztori, és izgalmas. :)
Kép
Válasz küldése