Inuyasha

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Én meg egy RTL-es hapsitól tudom, hogy még nem vették meg a folytatást, de sor kerülhet rá a közeljövőben. ^^" Amúgy csak akkor szabad biztosra venni, hogy megvették, ha már Tonyáék bemondták a Japanimániában, vagy valaki valamelyik szinkronszínésztől hallja, hogy "Igen, már nekiálltunk"
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Egy RTL-nél dolgozó lány ma írta be a fórumba.
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Írtak azok már mindent a fórumba. YGO! folytatást is ígértek, mégse lett. Egyébként ha megvették, akkor valszeg vasárnap mondják Tonyáék is :)
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Mivel ő is Inufan,ezért biztos nem hazudik.Sajnos most nincs fent MSN-en,hogy beszéljek vele.De pár nap múlva biztos többet fogunk tudni.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Raisu írta:Írtak azok már mindent a fórumba. YGO! folytatást is ígértek, mégse lett. Egyébként ha megvették, akkor valszeg vasárnap mondják Tonyáék is :)
Igen, már én is csak a Japanimániában és a szinkronosokban bízok. :wink: Volt itt nemrégiben ez a Ranma és Gravitation hír, aztán az is kacsának bizonyult, pedig hivatalos hírnek volt beállítva. :?
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Én úgy tudom, hogy 102-ig fogják megvenni. Amíg meg szinkronizálnak, addig az RTL Klubon lesz valami rövidebb sorozat.
Kép
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Hát igen, akinél van A+.. ::bawl:: .. elvették tőlünk! a drágaszágot!!!! az Inu Yasha jó anime.... csak annyi halgattam már itt baráti körben, hogy Inu így meg úgy... :hammer: :knife: :wwall:
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Amint lesz hír a folytatásról,szólok.
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Az jó lesz.
Kép
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

Megnéztem hétvégén a movie 4-et. A zenén,meg a karaktereken kívül nem nagyon tetszett. Nem volt sztori és az elején már ki lehetett számítani,hogy mi lesz...
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Nekem csak az nem tetszik (bár még nem láttam), hogy túl sok a Kikyou-s jelenet.
Ja, megvettem a DVD-t és nem is olyan rossz. Az extrák szerintem elég korrektek.
Kép
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Még szép :) Ha vágott lenne, akkor a japán hangsávot is megkellett volna vágni, és az + munka :D
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Jó volt a mai 47. rész.Bírom a Kikyo, Inuyasha jeleneteket.Meg Naraku is félmeztelen volt.:D
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Ja, ez nekem is tetszett, olyan romantikus volt. :D XD Pedig nem is bírom Kikyot. XD De most eltűrtem. :P
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Kagome14
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2004.02.07. 17:17
Tartózkodási hely: dusztom sincs
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kagome14 »

Andro írta:Nekem csak az nem tetszik (bár még nem láttam), hogy túl sok a Kikyou-s jelenet.
Ja, megvettem a DVD-t és nem is olyan rossz. Az extrák szerintem elég korrektek.
XDDD én meg pont a megjelenés előt költöttem el a pénzem ::bawl::
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Kagome14:Kik a kedvenceid a sorozatban?Hány részt láttál?
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Narumi írta:Wow! És mik vannak az extrákban? Ja, és vágatlanok a részek, ugye?
Előzetes, szótár, leírás a karakterekről, ismertető Takahashi Rumiko-ról, részválasztás, meg a japán hang. Sajnos magyar felirat nincs, de annyira nem is gáz. Ja és van egy IY-kvíz is, ami nagyon édes. :)
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Kvíz? Írd már le, milyen kérdések vannak! Lehet valamit nyerni is vele? XDD
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Narumi írta:Kvíz? Írd már le, milyen kérdések vannak! Lehet valamit nyerni is vele? XDD
Pl. Hogy hívják IY kardját? Mi Yura hatalmának forrása? stb. Nyerni csak képletesen lehet vele egy szilánkot a Shikon no Tama-ból. De nekem tetszik, egész jól el lehet vele szórakozni. :)
Kép
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Andro írta:Pl. Hogy hívják IY kardját? Mi Yura hatalmának forrása? stb. Nyerni csak képletesen lehet vele egy szilánkot a Shikon no Tama-ból. De nekem tetszik, egész jól el lehet vele szórakozni. :)
Kár, hogy a vevők (jobb esetben) nem démonok, így hatalmat sem lehet vele szerezni XD. Ha megvesszük az összes DVD-t, vajon összeáll a Shikon No Tama? XD
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

A hajas néni, akit IY annyira megtapizott, hogy a hátán jött ki a mancsa :)
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Raisu írta:A hajas néni, akit IY annyira megtapizott, hogy a hátán jött ki a mancsa :)
Hajas néni! LOL! :D Kicsit elvont gonosz volt, meg kicsit erőltetett is volt, de kezdésnek jó volt. :)
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Midoo írta: Kár, hogy a vevők (jobb esetben) nem démonok, így hatalmat sem lehet vele szerezni XD. Ha megvesszük az összes DVD-t, vajon összeáll a Shikon No Tama? XD
Az milyen poén lenne már! :lol:
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Raisu írta:A hajas néni, akit IY annyira megtapizott, hogy a hátán jött ki a mancsa :)
Ezentúl ha valaki megkérdezi, én is így fogom elmagyarázni. ::japhaha:: ::sugoi::

-----
Midoo írta:
Andro írta:Pl. Hogy hívják IY kardját? Mi Yura hatalmának forrása? stb. Nyerni csak képletesen lehet vele egy szilánkot a Shikon no Tama-ból. De nekem tetszik, egész jól el lehet vele szórakozni. :)
Kár, hogy a vevők (jobb esetben) nem démonok, így hatalmat sem lehet vele szerezni XD. Ha megvesszük az összes DVD-t, vajon összeáll a Shikon No Tama? XD
Működik az embereknél is, lásd a festőt azokban a részekben, amikor Miroku feltünt, ő pl. a tintába rakta a szilánkot aztán életre keltek a démonok, amiket festett. :wink: Ki nem szeretné lerajzolni álmai bishoujo-ját/bishounen-jét, hogy aztán megelevenedjen? :D Szóval megéri venni a DVD-t. :lol:
Kép
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Titkos írta:Működik az embereknél is, lásd a festőt azokban a részekben, amikor Miroku feltünt, ő pl. a tintába rakta a szilánkot aztán életre keltek a démonok, amiket festett. :wink: Ki nem szeretné lerajzolni álmai bishoujo-ját/bishounen-jét, hogy aztán megelevenedjen? :D Szóval megéri venni a DVD-t. :lol:
ROFL! :lol: :lol: :lol: Erre nem gondoltam... Csak Naraku ne jöjjön elő, hogy elvegye tőlünk... :?

Mit tudtok a készülő OVA-ről? Tartalom, vagy ez csak pletyka?
Válasz küldése