Inuyasha

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

iskariotes írta:Miyume: Honnan veszed, hogy ezt így kijelnted? Jó elismerem a legutlsó részt még nem olvastam, de valahogy nem hiszem, hogy abban a részben ilyen megtörtént volna. Tudtommal meg még él a kis ember szóval lehet reménykedni. De én se bízok benne. Mert hát ...
úgy emlékszem hogy volt róla szó hogy mi lett/lesz vele vagy arról hogy ez a legvalószínűbb(- javítom hogy egyértelműbb legyen)
edit: először úgy emlkeztem konkrétan volt róla szó régebben,ezért írtam úgy, már rájöttem hogy csak elmélet volt
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

= )) látom le vok szavazva, de nekem akkor is tetszene a dolog : )) ha az apja megtette akkor Sess-ben is ott van a hajlandóság. benne van a vérében!!!! :D:D:D
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

ez enyhén pedofília azért, nemgondolod matsuo-chan?
szerintem is Sesshou olyan mintha a nevelőapja lenne Rinnek, tehát én mondjuk egy olyan képnek örülnék hogy a szép nagy Rin aki ügyes, és okaos és mélységesen tiszteli az apját ,mert az taníította mindenre.

--nah lehet kicsit énis eltúloztam :P
Titkos írta: 127-128. rész: A sokat emlegetett Kulturális Fesztivál. Lehet számolni, hogy hány egyéb anime szereplői tűnnek fel.
váú, asszem újranézem azt a részt. ::hehe::
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Azért, ha felnőne Rin, kíváncsi vagyok mit szólna Sesshoumaru. (még sincs jégből a szíve, és képes lenne szeretni). De jelen pillanatban nem tudom elképzelni azt, hogy Sesshoumaru szerelmes lenne Rinbe, inkább csak atyai szálak kötik hozzá..., de mondom, ha felnőne XD
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

de mivel Rin úgy nő fel hogy apjaként tekint rá ezért akkor is úgy fog rágondolni ha már felnőtt lesz is. nem azért a 20asért de az apád akkor is az apád marad ha felnőttél és soha nem fogsz rá "olyan" értelemben nézni már bocs (mégha csak nevelőapa is) :?
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Pontosan. És ahogy feljebb említetted miyume, nemillikbele Sesshou imidzsébe.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

na, itt egy jó kép ami szerintem leírja az érzéseket- szereti, ő az egyetlen eber akit elfogad maga mellett, de a gyereket látja benne és nem a lányt (aki mást lát a képben annak problémái vannak szerintem)
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Jaj, ez olyan édi kép!! ::daisuki:: Hol lehet megtalálni nagyobb méretben? ^^

Amúgy szerintem is olyan apa-lánya kapcsolat van köztük, csak rá kell nézni a képre. Vagy hugi-bátyus. Talán még jobban is illene hozzájuk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Narumi 2007.06.12. 19:26-kor.
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

szerintem is aranyos, nagyon tetszik ^^
tess link a nagyobbhoz:
http://i182.photobucket.com/albums/x112 ... kbabe2.jpg
edit: egyébként deviantarton találtam :D
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Én is az "apja-lánya" verzióra szavazok, főleg, hogy ha Sessh szerelmet érzett valaki iránt a történet folyamán, akkor az Kagura volt. :wink: Rin meg Kohakuval jöhetne össze, már ha túléli a srác a végső csatáig a dolgokat, de szvsz szerintem sem fogja. ^^"
A "The Woman Who Loved Sesshomaru" pedig a 133-134-es duplarész. :)
Kép
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Nah, Titkos, mindig lelövöd a poént. :) Én csak úgy mondom, hogy ha felnőne... elvégre nincs vérségi kötelék (bocsánat, de fanfiction énem bekapcsolt, milyen jó történet lenne), de én is az apa-lánya verzióra szavazok.

Csupán az a baj, hogy Rin halandó, ezért nem élhet olyan sokáig, mint Sesshoumaru.... Rossz belegondolni :( Kohakuval illene össze, és láttunk már rá példát (például a hegy gyomrában, mikor Narakur ármánykodik, mert ahhoz ért XD, ekkor Sesshoumaru nagyon félti, sőt a drága meleg Jakotsu barátunktól is megmenti a kislányt XDD), szóval nem elképzelhetetlen, de Titkos megint elszólta volna magát?
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

najó mostmivan? én lemaradtam...
a kép nagyon jó... deviantART rúlz.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Ayumie: Azon vitatkozunk, hogy Sesshomaru Rinnel milyen kapcsolatban van. ^^ Apja-lánya vagy szerelme és hasonlók...

De mondom, én még egy hugi-bátyus kapcsolatot is el tudnék köztük képzelni. ^^ (Nem egy animében van rá példa, hogy a bátyus milyen odaadóan gondoskodik hugocskáról... :)) Bár Sessh esetében az odaadás... Na mindegy. XD

Na jó, csak azért, hogy ne mondjam ugyanazt, mint a többiek, akkor én azt mondom, hogy hugi-báty kapcsolat van köztük. :D
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

aki egyéb nemű kapcsolatot is fel tud hozni az ajándékot kap XD

megnéztem a kultúr fesztivált- ez telleg naon LOL!!!
anniyra vártam a színpadi jelenetben hogy Inuyasha berontson és le akarja szedni Houjo-kun fejét XD és meg is kaptam :D nagyon adta magát a jelenet
ahogy elnézem Naraku pajti felszedett az alatt a huszonakárhány rész alatt pár plusz kilót- hiába- főgörénynek van mit a tejbe aprítania :dirr:
most keresem a többi lolságos részt ^^
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

húúú, és mit kapok? :D
-nagybátty-unokahúg-
-féltestvérek csak nemtudnak róla-
-távoli rokonok, csak nemtudnak róla-
-kiderül hogy a kis Rin születése pillanatában már odda volt ígérve Sesshou nak XD-
-sensei és tanítványa-

Szóval amiket írtam csak a poénért meg az AjÁndÉkÉrt írtam ::tenshii::
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

XD Ayumie
tessék ez mind a tied: :dirr: :dirr: :dirr: :banan:

megnéztem az Inu no nii-chan bringát szerelt és a 3 Kagome részegen énekel a hegyent is XDDD
még mindíg a fülemben cseng Kagome ordítása amikor meglátja a "javítás" eredményét :lol: és ahogy Sango rámászott Inuyashára XD marha jó volt ^^
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Nem is, mert ezt kapja: :rozsaszintancoloelefant:

Azért a féltestvérek eléggé lehetetlen mód... Hm... :dirr:
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

az összes az, ami vérszerinti kapcsolatot jelentene de sebaj XD
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

: )) fél napig nem nézek fel fórumra, s ti máris azt feltételezitek hogy pedofil gondolataim vannak Sessröl meg Rinröl... szörnyűek vagytok.. de azért mutatok nektek vmt:P mellesleg nem én rajzoltam :D jah s nem az animéből van

http://i7.photobucket.com/albums/y299/L ... sh_rin.png

mindenki gondol amit akar:P

mellékesen ez rin amikor felnő :D

http://gportal.hu/portal/inuandtokiohot ... n-chan.jpg
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Aiko írta:Nah, Titkos, mindig lelövöd a poént. :) Én csak úgy mondom, hogy ha felnőne... elvégre nincs vérségi kötelék (bocsánat, de fanfiction énem bekapcsolt, milyen jó történet lenne), de én is az apa-lánya verzióra szavazok.
Bocs. ^^" A felnövésre már én is gondoltam, de szerintem továbbra is úgy tekintene rá, mint az apjára. (ahogy miyume is írta)
Aiko írta:Csupán az a baj, hogy Rin halandó, ezért nem élhet olyan sokáig, mint Sesshoumaru.... Rossz belegondolni :( Kohakuval illene össze, és láttunk már rá példát (például a hegy gyomrában, mikor Narakur ármánykodik, mert ahhoz ért XD, ekkor Sesshoumaru nagyon félti, sőt a drága meleg Jakotsu barátunktól is megmenti a kislányt XDD), szóval nem elképzelhetetlen, de Titkos megint elszólta volna magát?
Nem, vagyis a Kagura x Sessh dolog hivatalos, ha valaki olvasta a mangát, de a Kohaku x Rin-re még semmi döntő bizonyíték nem volt az 500 fejezet alatt, úgyhogy szerintem nem szóltam el magam. XD
Kép
Avatar
mokuczy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2007.06.03. 10:50
Tartózkodási hely: at home
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: mokuczy »

nah jó...nekem az a véléményem hogy, ha kohaku nem éli túl, akkor szerintem sota is megfelel neki. (ha persze el lehetne intézni az átutazást). amúgy kogaról tudtok valamit?
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

jólvan már! azért ne akarjuk már szegény Rint mindenáron férjhez adni! had élje a kis életét- egyébként is elég nagy hülyeség egy kisgyereket bárkivel is összepárosítani- lehet meg sem éri azt a kort amikor már gondolhat ilyesmire, a démonjárta japán középkorban a gyerekek halálozási aránya magasabb mint manapság... :dirr:
mellesleg Soutának van valakije az anime szerint :-P (hogy ideiglenesen elköltözött vagy mivolt az lényegtelen)
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

^^ Azaz Sotanak van csaja. Az is ilyen filler rész volt, bár nekem leg inkább Inu Sota közös jelenete vitte a pálmát.

Sess&Rin: Sesshomaru szereti Rin-t mint nevelt lánya, bár ő ezt soha nem ismerné el azért jócskán kitünik, hogy Rinnért szinte bármit meg tenne. Szvsz soha nem fordult meg a fejében, hogy mi lenne ha... Sesshomarunak ott van a szélboszorka, másra neki igazából nincs szüksége.
Rin pedig alapvetően mindenkihez kedves, de még nagyon fiatal. Még nem is foglalkozik ilyesmivel ahogy Kohaku sem. Majd idővel minden megoldodik.

Kouga: Azon kivűl, hogy nincsenek meg az ékkő darabkái egészjól elvan. Persze ezt csak gondolom, mert az utlsó Kikyous rész óta nem láttuk az pedig igencsak régen volt.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
mokuczy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2007.06.03. 10:50
Tartózkodási hely: at home
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: mokuczy »

na és szerintetek shippo-hoz ki illik a legjobban?
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

::jwar::
szerintem fagyasszuk picit a fanfic Tmát- az értelmes tartományt már kiveséztük, majd a mangaka eldönti hogy alkot e párokat avagy sem a mellékebb szereplők között
no.
kb egy oldallal ezelött feltettem egy Tsubakis kérdést amire még nem kaptam választ, de érdekelne. ötlet valakinek? (nem célzás Titkos XD)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miyume 2007.06.13. 16:01-kor.
Válasz küldése