Inuyasha

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Lionela írta:Hát meg lett vágva, mint a szalámi annyi szent!
Hogy miért jó ez nekik?

Egyébként circa 5 percnyi Inu-Kouga "egymás ölést" hagytak ki.
Én is nagyot néztem. Mondom végre valami akció. Egymásnak ugrottak aztán, hopp. InuYasha félholttá vált. A NAGY SEMMITŐL!

Ha nem töltöttem volna le annak idején, biztos cask néztem volna ki a fejemből, hogy most mi van?

A legvégén meg az maradt ki, hogy Naraku kezében előtűnik Kagura szíve, és elkezdi azt szorongatni, mire Kagura igen csak ramatyul reagál.
De mi a szösznek vágták ezt ki? Ez kulycsjelenet, ugyanis ez add magyarázato arra hogy Kagura miért engedelmesekedik Narakunak, annak ellenére hogy gyűlöli. Ha nem lenne nála a szíve, már rég nekironottt volna.
Én sem értem ezt a vágás-affért, hiszen rajta van a tizenkettes karika, nem? Az A+-on is csak tizenkettes jelzéssel megy, érdekes módon ott minden maradt. Ez igen érdekes. Lehet, hogy a kilenc/fél tíz korán van ahhoz, hogy ne vágjanak rajta. De akkor miért ilyenkor adják? Jó, nem éri meg nekik.De ez olyan, mint az Inuyasha Inuyasha nélkül. Szal nem értem. Nagyon hülyén látom?
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Én még életemben nem láttam egy Inuyasha részt sem viszont most kaptam meg a Best of Inuyasha címő ost gyűjteményt. Egyszerűen fantasztikus. Most állandóan az megy itthon. Nagyon tetszik^^ l
Lehet, hogy ez után neki állok a sorozatnak is.^^
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Midoo: akkor azt hiszem félreolvastam amit írtál :) na mindegy. Azt meg hogy Rumiko rendezte, az interneten olvastam :neutral: ezért ne kövezzetek meg :)

Különben azt nem értem hogy mikor még volt DBZ az RTL-en, kábé délután 2kor, akkor semmiféle karika nem volt kitéve, és mégis vágatlanul mutatták Goku és Piccolo harcát, amikor átütötte egy hatalmas csata végén Goku testét a Special Beam cannonnal vagy mivel, és a sok vértől (nagyon jól meg volt amúgy rajzolva) én nagyon megijedtem. Az Inuyasha ezt meg se közelíti és mégis megvágják? Na neee...
Avatar
Lionela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.01.05. 16:28
Tartózkodási hely: Álmok Világa

Hozzászólás Szerző: Lionela »

Hát azért az InuYasha se épp Micimackó. Átlag 5-részenként egy narancsnyi méretű lyuk tátong InuYasha hasában. Hullanak a végtagok és fejek rendesen. Ráadásul kedvelt a testek kettévágása, ill az emberek megevése is. És még folytathatnám.
Ez nem véres?

Mielőtt megköveznétek, most mondom, hogy ezzel nem azt akartam kifejezni, hogy jól teszi az rtl hogy megvágja a sorozatot. Cask annyit akartam mondani hogy tényleg kell az a 12-es karika, és még így is lázadzhatnának a felnőttek, hogy mengrontják a gyerekt, rossz álmai lesznek tőle vagy mittudoménmi. (Az meg már megint más téma 6-8 éves gyereket nem kénne 12-es karikájú sorozat elé leültetni, csakhogy ne legyen láb alatt).

Szerintem ott tévedett órásit az rtl klub, mikor a sorozatot berakta a délelőtti gyerekmatinébe. A legjobb megoldás egy külön délutáni avagy kora esti programhely lett volna.
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Lionela írta:Szerintem ott tévedett órásit az rtl klub, mikor a sorozatot berakta a délelőtti gyerekmatinébe. A legjobb megoldás egy külön délutáni avagy kora esti programhely lett volna.
Na igen. Így látjuk mi, animések. Az RTL mit lát? Rajzfilm. És már repül is a rajzfilmblokkba, mint mese gyerekeknek.
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Engem is nagyon zavart a vágás.Kedden lesz gépem és valahogy megszerezem a teljes részt.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Midoo írta:Nem, nem azért genyó, mert hallgatag és csöndes, csak alapból az a "különc" fajta. Én sosem láttam olyan IGAZÁN érzelmesnek, még a visszaemlékezésekben sem. Most lehet, hogy nagyon félrenéztem, de én így látom: Kikyo(u)-ban már akkor is benne volt ez az ellenséges "természete", így a gyűlölete könnyebben szabadulhatott el. Így is kusza? :? Gomen, ha igen.
Így már értem, csak nem annyira értek egyet. :wink: Mármint nem tudhatjuk, hogy Kikyou jellemileg is ilyen különc volt, vagy a Shikon no Tama őrzése miatt kellett így viselkednie. Szerintem az utóbbi. Az lehet, hogy nem az az érzelmes fajta, de azért ki tudja mutatni az érzelmeit (IY-t is megcsókolta :) ), és ahogy halála után is mondta: "A lelkem most sokkal szabadabb, mint annak idején, amikor életben voltam. Szabadon gyűlölhetek és szerethetek." Szóval ő is bevallja, hogy élőként folyton erősnek és érzelemmentesnek kellett mutatkoznia, pedig nem örült a dolognak.

------
A.Hidekai írta:Én még életemben nem láttam egy Inuyasha részt sem viszont most kaptam meg a Best of Inuyasha címő ost gyűjteményt. Egyszerűen fantasztikus. Most állandóan az megy itthon. Nagyon tetszik^^ l
Lehet, hogy ez után neki állok a sorozatnak is.^^
Az IY-nek tényleg a zenéje az egyik legnagyobb erőssége, és szerintem is kezdj neki a sorozatnak. :)
Kép
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Midoo írta:Pff...Ez kb. olyan, mintha a Recept Klubból kivágnának 3 percet. Max. nem lesz kaja délben, vagy ehetetlen lesz. :D A reklám fontos!
EZ NAGYON LOL! Csak egyetérteni tudok :D utálom a reklámokat. Amugy is mindenki el szokott kapcsolni, nem is nézik őket :)
t-motion
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2005.02.25. 15:17
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: t-motion »

Én nem nagyon szoktam nézni (mármint az magyaron), mert ha nézem, kiváncsi vagyok a folytatásra és csak a falat kaparnám, hogy már megint vége. Meg amúgy is az R.....ub egy nagy rakás **** a qrva sok reklámjával.

Szarok vagyunk, NANÁ!
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

t-motion írta:Én nem nagyon szoktam nézni (mármint az magyaron), mert ha nézem, kiváncsi vagyok a folytatásra és csak a falat kaparnám, hogy már megint vége. Meg amúgy is az R.....ub egy nagy rakás **** a qrva sok reklámjával.

Szarok vagyunk, NANÁ!
Azért vannak jó sorozatok az RTL-en is,meg más adón is vannak reklámok.A TV 2-őn még több.

Kiváncsi leszek,hogy az 52.részt lemerik-e adni majd.Félek,hogy nem. :(
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Azért ez elég röhej. Kivágni vmiből részleteket olyan, mintha szépségtapaszt tennénk egyes helyekre. Így az emberben teljesen más kép alakul ki az Inuyasha-ról, és nem is fogja érteni. És innen már csak egy ugrás az "anime vacak" teória. Sajnos.
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Nem baj, mindegy, ezért kell Apluszt nézni! Emeljük a nézettséget, és akkor ők is több és jobb animét fognak adni!

...na jó, ebbe a kategóriába nem tartozik bele a hamarosan induló Pokémon... mikor megláttam a reklámot azt hittem behalok...
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Na, ja! a megvágások, mikor elsőként vettem észre, hogy hopp ott egy vágás volt, azt hittem "megőrülök"...Hogy örülök, neki, hogy van a+-unk, és utólérték a rtlklubot, őst, le is hagyták, bár nem sokára vége a sorozatnak, asszem ezen a héten, vagy még a jövőhéten lesz egy két rész?... De ha elkezdik előlről adni, lehet, hogy felveszem kazira :D
Amúgy a DB-DBZ "korában" még nem igazán voltak ilyen korhatáros dolgok, legalábbis mesékre nem. Persze, tudom, hogy filmekre igen, a piros karika, meg a kék háromszög, asszem ezek voltak, de a megreformálás után szép karikákat kaptunk. Amúgy röhej, mert nemcsak az Inut vágja meg a RTL klub, hanem bizony filmeket is. Feltűnt pl.: hogy az Alien 4. részéből valahogy kimaradtak jelenetecskék, jó nem olyan fontosak, de annál véresebbek, meg a Hatodik érzékből sem mutattak egy-két ijesztő jelenetet, de könyörgöm, akkor minek van ott az a jelzés???
Kép
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Narumi írta:
Lionela írta:Szerintem ott tévedett órásit az rtl klub, mikor a sorozatot berakta a délelőtti gyerekmatinébe. A legjobb megoldás egy külön délutáni avagy kora esti programhely lett volna.
Elvileg a KölyökKlubon kívül adják az Inuyashát, nem a részeként. De akkor is, utána van, szóval az időpont így se jó... Tényleg át kellene helyezni...
Na igen. De mint már írtam, az RTL Klubot eddig se érdekelte a téma, és ezután sem fogja. Pedig ez a sorozat többet érdemelne.
XTea írta:...de könyörgöm, akkor minek van ott az a jelzés???
Arról nem is beszélve, hogy ennyi erővel a Híradóra is rátehetnék...Arra miért nem? Mert hírműsor? És? A gyerek SOKKAL több vackot lát benne...
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Midoo írta:
Arról nem is beszélve, hogy ennyi erővel a Híradóra is rátehetnék...Arra miért nem? Mert hírműsor? És? A gyerek SOKKAL több vackot lát benne...
Teljesen igazad van! Miért nem? Talán, hogy a gyerekek is képben lehessenek a világ dolgaiban... ::jwar::
És mi van azokkal, akik a teljes verziót szeretnék látni... Komolyan mondom lassan már nem azt fogják ki írni, hogy reklám, hanem, film...
Kép
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

A Híradót is vágni kéne. Max. nem tudjuk meg, hol kell vigyázni az utakon...A filmeket is ollózhatnánk, a vége úgyse érdekes...

Én úgy hallottam (valszeg csak pletyka), hogy 102-ig megvették az Inu-t, csak még nem szinkronizálták le. Ha lesz is belőle vmi, az csak az első "szezon" után lesz. Meglátjuk.
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Én meg azt hallottam, hogy folytatják, de még nem tudják, hogy mikor :wink: 12-3 hét múlva kiderül :D
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Az tök jó lenne! :D

Na, és a talkshowkat nem kéne megvágni? Sőt, szerintem az egészet ki kéne vágni :-P Úgy ahogy van, azt a hülységet tudják adni! Hát, gratulálok...
Kép
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

XTea írta:Az tök jó lenne! :D

Na, és a talkshowkat nem kéne megvágni? Sőt, szerintem az egészet ki kéne vágni :-P Úgy ahogy van, azt a hülységet tudják adni! Hát, gratulálok...
CSAK EGYETÉRTENI TUDOK. Ami a Mónika showban megy a sok ordító,gyalázkodó vidéki emberrel akik közül nagyon sok roma, az szégyenletes szerintem, mert egy gyerek ebből arra asszociál hogy a romák mind ilyenek, ami faji megkülönböztetésben végződik ha a gyerek felnő.(félreértés ne essék én nem vagyok rasszista, pont ezért mondom)Ez nem ártalmas egy gyereknek a szellemi fejlődése szempontjából? SZerintem sokkal inkább az mint hogy Inuyasha levág egy szellemet a kardjával. Arról legalább tudja a legtöbb gyerek hogy "ez csak mese".

De jó lenne ha a pletyka igaz lenne! Alig tudom elfogadni hogy már csak 1 hétig lehet Inuyashát nézni :cry:
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Jővőhéten már nem lesz Inuyasha az A+-on.
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Június 13-ára várható az Inuyasha 1. DVD-je!
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Raisu írta:Én meg azt hallottam, hogy folytatják, de még nem tudják, hogy mikor :wink: 12-3 hét múlva kiderül :D
Ez tök jó lenne. :) De most akkor "1-2-3" vagy "12-13" hét múlva derül ki? Mert nem mindegy. :D

-----
Raisu írta:Június 13-ára várható az Inuyasha 1. DVD-je!
Ideális ajándék, hogy megünnepelje az ember a tanév végét. :mrgreen:
Kép
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

12-13 hét :P Amúgy tényleg jó kis ajándék lesz :) Már alig várom ^___^
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Raisu írta:12-13 hét :P
Jó, már leesett, csak biztosra akartam menni. :wink:
Narumi írta:Részeket vágás nélkül?
Ez engem is érdekelne.
Kép
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Titkos írta:
Raisu írta:12-13 hét :P
Jó, már leesett, csak biztosra akartam menni. :wink:
Narumi írta:Részeket vágás nélkül?
Ez engem is érdekelne.
Nem hinném, hogy a DVD-re a vágott verzió kerülne. Ha az RTL Klub ráteszi a DVD-re a 12-es korhatárjelzést, nem érheti szó a ház elejét. Szerintem a vágatlan verzió fog DVD-re kerülni (legalábbis remélem), mert a DVD-t már csak az vesz, akit érdekel, és mindenki megválogathatja, hogy mit vesz. SZVSZ.
Válasz küldése