Inuyasha

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Meg az is természetes, hogy tizenéves korban lévő fiúcskák is nagyon nehezen tudják kimutatni az érzelmeiket, és nem tudják, hogyan udvaroljanak. XD (Tisztelet a kivételnek, hát Inuyasha sajnos nem az. :P)

És miyuménak igaza van, a manga nincs befejezve...
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

és a mang mien hosszú? nagyon? mert ha nem akkor talán belekezdenék :D
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Nagyon hosszú... Túl van már az 500. chapter-en, (ugye jól tudom?) viszont érdemes elolvasni, mert sok olyan kérdésre ad választ, amit az anime nem fejt ki. (Lásd az anime "végét"...)
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

jól tudod, már túllépte az 500 ch-t- szal nem egy estés olvasmány- ezért is nem kezdtem még bele ^^"
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

te jó ég... 500? huuu. én szeretek olvasni, de azt hiszem h akkor ezzel várok a szesszió végéig :D
Avatar
Therru
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2007.05.10. 13:48
Tartózkodási hely: Magyarország :)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Therru »

Én már elkezdtem olvasni de még nem jutottam a végére, mert mikor elkezdeném mindíg közbejön valami. Ezért csak este tudom olvasni. :cry: :cry:
Kép
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Én úgy vagyok az Inuyashával, hogy jó, de nem vagyok annyira elszánt rajongó, hogy 500 fejezetet elolvassak :) Még Death Note-ból is sok lenne... Bár figyelemmel követem a magyar fordítást, és a magyar szinkronos animét (sőt megpróbáltam végig nézni angolul is, de ez storno egyenlőre :/, míg suli van), azért van egy bizonyos határ, ami nálam már sok. :)

Csodállak titeket :) Látszik, hogy igazi fanok vagytok :)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Az IY mangából egészen pontosan a héten jön az 508. fejezet, kötetben asszem most tartanak az 51-nél, lassan 52.

Baromi hosszú, az igaz, de én egyszerűen úgy vagyok a legtöbb mangával (így nem csak az IY-vel), hogy ha megszeretek egy adott történetet, és a karaktereket, akkor igenis érdekel, hogy mi lesz velük, egészen a sztori végéig. Lásd FMA, ahol az anime ugyan be van fejezve, de nekem az a verzió olyannyira nem tetszett, hogy nem voltam hajlandó elfogadni, hogy így legyen vége, ezért belekezdtem a mangába, és nem bántam meg. :) (pedig még annak sincs vége) Az IY-nél pedig még csak be sincs fejezve az anime, úgyhogy én utána alapból vetettem rá magamat a mangára. Aztán az más kérdés, hogy mostanára már eléggé el lett húzva az egész sztori, simán lehetne úgy 10 kötettel rövidebb, de azért megvárom a végét, egyrészt érdekel, másrészt idén talán csak befejeződik végre, bár ebben nem vagyok olyan biztos. De szerintem megéri végigolvasni, főleg hogyha valaki most kezdi folytatni a mangát onnan, ahol az anime véget ért, akkor is van több, mint 10 kötetnyi olvasnivalója. (Amikor még anno én is megvártam, hogy kb. kétkötetnyi fejezet összegyűljön, nem volt ilyen őrjítő a várakozás a következő adagig.)
Kép
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

tyuuuuhaa : )) latom itt aztan kemeny manga fanok is vannak.. hat én megértem h érdekel a vége... de 500 akkor is kicsi sok :D nem gondolod?

... és ráadásul még be sincs fejezve....
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Dehogynem, ha én lennék Rumiko, már 40 körül legkésőbb befejeztem volna, de így csak annyit tehetek, hogy várom a végét. Persze, nem jó egy sztori befejezését elsietni, de ez már a másik véglet. Amúgy felőlem nyújthatná még sokáig, ha tudná tartani a színvonalat, de az valahol úgy pont 40 körül, illetve azután lassan, de biztosan esni kezdett, és szinte már csak "upgrade" megy mindkét fél oldaláról. :( A múlt heti fejezet pl. most megint jó volt, de előtte volt két olyan Shippou-s filler rész, ami szerintem az IY manga eddigi mélypontja. Még így is szeretem a mangát, de kár volt addig húzni a sztorit, amíg már alig maradt benne fantázia.
Kép
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

te aztán nem vagy semmi :) vedd jó értelemben. még a húgomon is túlteszel. az is nagy inuyasha rajongó... elismerésem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára matsuo-chan 2007.06.06. 12:44-kor.
Kép

life is pain, get over it
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

A Shippou- srészek kelletek gondolom a mangaka így akarta oldani a feszültséget ami volt az elmult egy pár részben. De ez a mostani gonosszal is legalább egy hónapig elfogunk vacakolni.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

De miért pont Shippo-speciál? Miért nem lehet más? T_T

Jóvanna, mindjárt eldugolok... :dirr:
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Narumi valld csak be hogy Shippo van háttérnek beállítva a gépeden! :dirr:
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Nem is, mert ők :dirr:

És hogy ne csak off legyek... Ha a kedves Rumiko Shippoval akarná levezetni a feszültségeket, sajnos nálam nem jönne be. :dirr:
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Narumi nem jojózik a szemed? XD
on: kérdés: az a rész amikor Miyoga (így írják?) menyasszonya érdekes dolgokra (LOL) készteti a csapatot az abszolút filler vagy a mangában is benne van? jó az a rész- most volt A+on és szétröhögtem magam rajta, ahogy Mirokut majdnem lehugyozza a kissrác, meg ahogy Inuyasha elkezd vetkőzni XDDDD
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A Myoga menyaszonnya rész teljesen animés filler. :)
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

köcc! sejtettem- magában nem igazán tudtam volna elképzelni,de tetszik XD
szeretem az ilyen agyament dolgokat ^^
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Engem lefárasztott... ::jwar::
Olyan idétlennek tűnt, kissé erőltetettnek is látszott..
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Hm, nem tudom, engem különösebbképp nem zavarnak a filler részek, habár a mangában ezek a részek nincsenek, azért mindenképpen érdemes végig követni Inuyasha idétlenségét... :)) Hehe. (Emellett a kiváló szinronhangok is gondoskodnak, hogy az élmény örök maradjon XD) Nagyon sajnálom, hogy Ayame nincs benne a mangában, pedig Kougát megilletné egy "normális" farkaslány, nem Kagome... Bár az is elég kellemetlen, hogy Kougának csak a Renkotsu eset után tűnt fel valami :)) !!spolier!! ekkor után tűnt fel neki, hogy Kagome tényleg őt szereti. Ez az egyik kedvenc részem, mikor Kagome könnybe lábadó szemeivel öleli át a gyűlölköző ellenfél egyik tagját, természetsen InuYashát XD

És elkezdtem újra a magyar mangát! Szuper XD Imádom Bankotsu-t :))
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Az IY fillerek tényleg nem olyan rosszak, de pl. ez a Myogás pont azért volt béna, mert a következő rész is filler volt, ami totál másról szólt, aztán nem értettem, hogy "He, hová tűnt a bolhanő? O_O" XD Ha viccesebb filler kell, akkor ajánlom a Kulturális Fesztivált, az baromi jó. :D Vagy amikor Mushin-samához mennek látogatóba, és az öreg mindenféle melót rájuk sóz. XD A komolyabb fillerek meg szinte mind jók szerintem, csak ugye az bennük a zavaró, hogy nem viszik előbbre a sztorit. ^^"
Arra én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy Kougával mi lesz a manga végén. Rumiko már egy ideje "kiírta" a sztoriból, de azért remélem a végső harcnál még látjuk, mert elég béna lenne, ha úgy rendezné le az IY-Kagome-Kouga háromszöget, hogy Kouga rájött, hogy nem elég tápos, hogy leverje Narakut, és szépen eltűnik. :? Ayame szerintem is nagyon jó karakter, először el sem akartam hinni, hogy a mangából teljesen kimaradt. :) (Ezért is vagyok kíváncsi, hogy ott hogyan lesz Kougának csaja, illetve egyáltalán lesz -e...)
A mangával kapcsolatban: Korábban beszéltünk arról, hogy a Mangazinra miért nem kerül vissza a magyar IY, ha egy ideig még úgysem adják ki? Hát most a kiadó engedélyével visszakerült, és még folytatódik is a fordítás. :D Szóval aki eddig azért nem olvasta a mangát, mert nincs tovább magyarul, az most kezdheti. :) További jó hír, hogy a Mangafan nem tett le teljesen az IY-ről, csak gondolom amíg a két hosszabb shounen manga közül legalább a Kenshin le nem fut, addig nem akarnak újat kiadni.
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

*miyu vicces fillert akar!* ::japhaha::
vagymi: epizódszámot tudsz nekem mondani? csakhogy ne túrjam fel a fél világot (még mindíg lusta vagyok megnézni az animét végig ^^")
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Ha kiadják az Inuyashát magyarul, szerintem beruházok rá. ^^
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

ember... kit érdekel egy bolha menyasszonya? főleg hogy ő egy totál mellék szereplő.. legalábbb sesshomaru vagy miroku v mittomen mien filler reszekrol lenne szo

amugy a mangarol va szo? mert nem nagyon értettem : )) :vigyor: ::onigiri::
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Vegyesen mangáról és animéről is. :lol:
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Válasz küldése