Inuyasha

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Mármint az RTL-es magyart láttad? A kardot Goshinki harapta szét. Nem? Aztán Inu átváltozott teljesdémonná, és felaprította Goshinki-t. Én úgy emlékszem, hogy csak a keze volt véres. A véleményemet az RTL-ről meg inkább nem mondom... :roll:
Hoby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2005.05.21. 19:08

Hozzászólás Szerző: Hoby »

Mikor szétcsócsálja Goshinki-t azt nemcsodálom hogy kivágták,de mér vágták ki mikor ketté harapta a kardot, lehet Inu túl félelmetes lett volna a gyerekenek, nemértem már ezt az rtl teljesen.....


*ha véres volt a keze az szerintem még nem ok.Eddig úgy vettem észre hogy csak a fröccsögős jeleneteket szokták kivágni.Mi lessz a véres részekkel majd minden Inu rész 5-10 perces lessz vagy mi???
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Hoby írta:...Mi lesz a véres részekkel majd minden Inu rész 5-10 perces lesz vagy mi???
Vszínűleg le se adják. Pókemberbe nem vágnak bele? Az nem félelmetes? Vagy mi van?
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

De most legalább csak 3 percet vágtak ki és nem 7-et mint a 40.részben.

Egyébként az RTL most tárgyal az újabb 52 rész megvételéről.
Avatar
Atesz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2005.06.17. 19:43
Tartózkodási hely: Pusztaszabolcs

Hozzászólás Szerző: Atesz »

Tudnátok nekem adni egy címet ahonan le lehet tölteni a teljes inuyashat?
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Jobb kérdés: Látta már valaki a DVD-t? :D
Hoby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2005.05.21. 19:08

Hozzászólás Szerző: Hoby »

Elhaym írta:Egyébként az RTL most tárgyal az újabb 52 rész megvételéről.
Ne vegyétek rossz néven de inkább ne tárgyalnának a többi részről!!
Ennyire elpancserolni egy sorozatot már szánalmas.
Elhaym írta:Tudnátok nekem adni egy címet ahonan le lehet tölteni a teljes inuyashat?
Olvass vissza :) 1-2 oldallal arrébb vannak linkek.
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Nekem baromira idegesített a vasárnapi rész=>ennyire bénán, minden lényeget kivágott részt még az életben nem láttam. Tiszta gáz volt! :mad: Anyám, csak ilyet többet ne lássak!
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Hoby írta:
Ne vegyétek rossz néven de inkább ne tárgyalnának a többi részről!!
Ennyire elpancserolni egy sorozatot már szánalmas.
Szerintem igenis jól megcsinálták, annak ellenére hogy az angol verzióból fordították ( mert az a fordítás eléggé xar...a szinkronok meg szerintem nem rosszak :) )
Neked ugye nem tetszik, és nem akarod a többi részt megnézni mert szánalmas, attól még a többiek láthatják.

DE ha az RTL-es verzióról beszélsz, ami jól meg van nyírva, akkor abban igazad van, de az A+ -on normálisan adják, és ha megveszik a többi részt, az A+ -on is leadják vágatlanul.

Ide is leírom, egy lány azt írta hogy látta az A+ -on az Inuyasha 53. részét, és hogy nézzem ma mert a Yu Yu Hakusho után van...kiváncsi vagyok mennyi igaz ebből.... :roll:
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Edina-chan írta:Ide is leírom, egy lány azt írta hogy látta az A+ -on az Inuyasha 53. részét, és hogy nézzem ma mert a Yu Yu Hakusho után van...kiváncsi vagyok mennyi igaz ebből.... :roll:
Én tegnap láttam a Yu Yu Hakusho-t, de utána Blue Gender volt. Mondjuk az az esti ismétlés volt. Mindenesetre köszi az info-t! :D

Egyébként szerintem is jó a magyar szinkron, nekem tetszik minden hibájával együtt. Élvezni kel, nem görcsösen ragaszkodni az eredetihez. Én jól szórakoztam az SM-en és a Slayers-ön is. Pl amikor meghallottam az IY-t magyar után japánul.... Mi ez a ....? Ez a japán? Szal szerintem, csak megszokás kérdése. Persze jobb (általában) a japán, de szerintem a magyar is jó.
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Aki először a magyart nézi, annak a japán a furcsa, aki először a japánt, annak a magyar, ez így van. :wink:

Jaigen, és az Inu folytatásával kapcsolatban:
hiszem, ha látom..
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

A+-on biztos nem lesz még 53.rész.Amint az RTL megveszi és leszinkronizáltatja,az A+ meg csak utána tudja tőlük megkapni.
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Ami pénteken volt IY, az az 52. rész volt, amit azért adtak le most, mert a múltkor elfelejtették ^^"
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Elég gáz volt az rtl klubbon az Inuyasha tegnap.
Szimplán csak azt hagyták ki, hogy eltörik a kard, Inuyasha átalakul, és megöli Goshinkit. :-P
Kép
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Pata írta:Elég gáz volt az rtl klubbon az Inuyasha tegnap.
Szimplán csak azt hagyták ki, hogy eltörik a kard, Inuyasha átalakul, és megöli Goshinkit. :-P
Csupán a lényeget, hogy miről is szólt volna a rész... :neutral:
Hoby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2005.05.21. 19:08

Hozzászólás Szerző: Hoby »

Edina-chan írta: DE ha az RTL-es verzióról beszélsz, ami jól meg van nyírva, akkor abban igazad van, de az A+ -on normálisan adják, és ha megveszik a többi részt, az A+ -on is leadják vágatlanul.
Erre gondoltam inkább. A+-om meg sajna nincs :( De akkor is a magyar szinkron annyira szánalmasra sikerült. Bocsánat akinek ezzel a lelkébe tiportam :oops:
Edina-chan írta:Aki először a magyart nézi, annak a japán a furcsa, aki először a japánt, annak a magyar, ez így van.
Erre lenne 1-2 keresetlen szavam :) Előszőr a magyart néztem kb 30-35-ig majd gondoltam eggyet és leszedtem elejétől a végéig.Már a 2-3 rész után a japán változatt 1000* jobban bejött. Főleg Inu "hangefektei" azokkon akkorákat röhögtem hogy zengett a szoba :) De a magyarban csak Inu arc kifejezésén tudtam nevetni.
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Elhaym írta:A+-on biztos nem lesz még 53.rész.Amint az RTL megveszi és leszinkronizáltatja,az A+ meg csak utána tudja tőlük megkapni.
Tudom, ezért csodálkoztam azon a csajon... :roll:


Hoby:
Ízlések és pofonok. :wink: ( de a japán tényleg jobb ^^ )

Pata:
Én nem néztem, de nem is érdekel, hagy vágják, ha az annnnyiraa jó nekik :dirr:
Csak azokat sajnálom akiknek nincsen A+ -uk, ott vágatlan. :neutral:

Ma ilyet szól az egyik gyerek a vendégkönyvembe:

"Láttam egy kicsi részletet abból ahogy megtámadja Goshinbokut"

Mondtam neki, Goshinbokut azt nehezen..:dirr: ( max. ha neki megy fűrésszel vagy a karmaival XDDD )
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Hoby írta:
Erre gondoltam inkább. A+-om meg sajna nincs :( De akkor is a magyar szinkron annyira szánalmasra sikerült. Bocsánat akinek ezzel a lelkébe tiportam :oops:
Miért nem tetszik a magyar szinkron?Naraku magyar hangja nagyon jó,sokkal jobban tetszik,mint a Japán.:)
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Hoby írta:Előszőr a magyart néztem kb 30-35-ig majd gondoltam eggyet és leszedtem elejétől a végéig.Már a 2-3 rész után a japán változatt 1000* jobban bejött. Főleg Inu "hangefektei" azokkon akkorákat röhögtem hogy zengett a szoba :)
Képzeld, bennem Inu egyáltalán nem maradt meg, szal ez sem igaz mindenkire. Jó, nem is mondtad, csak megemlítem. Pl amikor Kagome-t meghallottam Molnár Ilona után, ordítottam. De majd jobban megkuksizom én is a japánt, mert csak pár percig hallottam. :wink:
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Midoo írta: Képzeld, bennem Inu egyáltalán nem maradt meg, szal ez sem igaz mindenkire. Jó, nem is mondtad, csak megemlítem. Pl amikor Kagome-t meghallottam Molnár Ilona után, ordítottam. De majd jobban megkuksizom én is a japánt, mert csak pár percig hallottam. :wink:
Én szeretem Molnár Ilona hangját.Már a Farm óta.:D
Hoby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2005.05.21. 19:08

Hozzászólás Szerző: Hoby »

Elhaym írta: Miért nem tetszik a magyar szinkron?Naraku magyar hangja nagyon jó,sokkal jobban tetszik,mint a Japán.:)
Én komletten gondoltam az egész szinkronra.Kagome magyar hangja nekem se teccet . Én túl komolynak éreztem a magyar hangját, nem illett hozzá szerintem. De ez az én meglátásom/érzésem.
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Hoby írta:
Elhaym írta: Miért nem tetszik a magyar szinkron?Naraku magyar hangja nagyon jó,sokkal jobban tetszik,mint a Japán.:)
Én komletten gondoltam az egész szinkronra.Kagome magyar hangja nekem se teccet . Én túl komolynak éreztem a magyar hangját, nem illett hozzá szerintem. De ez az én meglátásom/érzésem.
Komolynak? O_O
Szerintem meg picit gyerekes Kagoméhez...egy csomó ember szerint.
De megszoktam ^^"
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Edina-chan írta:Komolynak? O_O
Szerintem meg picit gyerekes Kagoméhez...egy csomó ember szerint.
De megszoktam ^^"
Szerintem is... Inu magyar hangja viszont sztem tök jó, habár nem láttam a japánt, de nekem nagyon átjön, teljesen illik a személyiségéhez :)
Akinek a hangja idegesít az Mirokué... nem tehetek róla... :?
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Szerintem meg a magyar úgy jó, ahogy van, mint ahogy a japán is. :D
Hoby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2005.05.21. 19:08

Hozzászólás Szerző: Hoby »

Edina-chan írta: Komolynak? O_O
Szerintem meg picit gyerekes Kagoméhez...egy csomó ember szerint.
De megszoktam ^^"
Engem inkább a színész előadásmódja zavart/idegesített már elejétől kezdve, ezt nem tartottam Kagome karakterjához illőnek, ez már az első reésztől zavart mielőtt még a jápánt láttam volna. Lehet csak velem van a gond :)

Inu viszont téllegelég jóra sikeredet.
Válasz küldése