Inuyasha

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Nem: Férfi

Re: Inuyasha

Hozzászólás Szerző: iskariotes » 2020.05.14. 22:05

Én nem nagyon értem min megy itt a rugózás. Honnan lehet Sesshomarunak utóda:
1. Talált valakit akiben meglátta a trónörökös lehetőségét és kinevelte azt.
2. Bele szeretett egy random nőben aki gyermekkel áldotta meg.
3. Megismerkedett vele egy fél-démon nőstény és tőle van az utód.
4. Feltámasztotta/újra kreálta Kagurát vagy OMG magát Kikyout.
5. Szimplán az anyja kiházasította egy arra érdemes démon hadúrnőhöz.
6. Sesshomaru sama szeszélyből feltámasztott valakit.
7. Valaki ellopta az ő magját.
8. Végig Shippout látjuk aki így szopatja Sessht.
9. Ahogy Ricz mondta: "lettek".

Rin+Sess: Szerintetek hány pasi/srác mert kikezdeni Rinnel amikor mindenki tudta, hogy a Nyugati Földek ura Sesshomaru sama az ő "nevelőapja"? Vélhetőleg kevesen. Egyrészt. Másrészt. Sessh minden bizonnyal érez/érzett valamit Rin irányába, de biztosan nem apai szeretet. Ha egyszer esztendőkkel később megkívánta akkor a magává tette és részéről ennyi, a következmények nem az ő hanem Rin problémája. Valamilyen törődést biztos adott, de gondolom csak azért, hogy Inu ne tudja a szemére vetni, hogy rossz apa.

Btw. Ebben a sorozatban különösen sok a "nem hagyományos" családi modell. Sango családja (apu, anyu kiiktatva), Miroku (helló nőcsábász apa), Sesshomaru (csá lelépő fater aki megcsalta muttert), Inuyasha (szia elhagyó apa, fitalon meghalt anya), Shippou (üdv családírtás) Kikyou (cső csonka család) Kagome (szervusz halott apa és nagyszülők). Ebben a csapatban a Rin + Sessh páros még egy egészen normális kombót alkotnának.

Ja igen! Az utolsó variáns: Kagome + Sessh: Mi van?!

Amúgy rájöttem, honnan ismerős a kis csávó innen valamint eminnen.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/

Dodgers
Sensei
Sensei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dodgers » 2020.05.15. 15:18

Elég spontán komment lesz, de szerintem is "lött valahogy a gyerök, oszt' kész" helyzet van Sesshomaru gyerekét illetően. Az persze egy dolog, hogy a sztori mindig is Sessh elérhetetlenségét hangsúlyozta ki a legtöbb szereplő számára, de szerintem Rumikotól abszolút kitellik, hogy vagy "talál neki" egy méltó asszonyt, vagy ez az sztori a démonvilág hierarchiáját fogja jobban kibontani a gyerekeken keresztül, úgy meg nem elképzelhetetlen, hogy Sesshnek kerít egy asszonyt az élet ilyen-olyan formában.
Kép Kép

iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő

Hozzászólás Szerző: iskariotes » 2020.05.17. 23:44

Tisztességes InuYasha fanok közben kiderítették, hogy ha a RinxSesshomarou kapcsolatnak van alapja akkor azt az Asatte dráma CD 4. száma adhatja meg. Amit angolul itt lehet elolvasni. De, ha ez nem lenne elég akkor ott van még ez a szám is.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/

Leju
Újonc
Újonc
Nem:

Hozzászólás Szerző: Leju » 2020.05.22. 11:46

Elképedtem amikor megláttam, hogy Inuyasha folytatás. Bár az a kérdés hogy Sesshomarunak hogy lett gyereke engem is foglalkoztat. Én a RinxSesshomaru kapcsolatra szavazok de hát ki tudja. Reméljük az anime során ez is kiderül :)

Ayla
Fanatikus
Fanatikus

Hozzászólás Szerző: Ayla » 2020.06.08. 02:34

Ha jól emlékszem, a Négy lélek ékkövével lehetett utazgatni a kúton át. (többek között)

Részemről abszolút logikus a RinxSess, egyrészt a feljebb említett ok, hogy inkább csak egy person of interest volt a Sess Rin esetében, sosem gyám, illetve akkori Japánban, igenis abszolút normálisnak találom azt is hogy Sessnek tetszedjen egy idősebb Rin, vagy egy idősebb Rinnek tetszedjen egy Sess. És a szintén feljebb elhangzó ok, hogy mindenki tudta Rinről ki védelmezte korábban, is elég nyomós ok. Sőt, megkockáztatnám, hogy Rinnek még a gyerek szemében is Sess már egyből herceg volt lóháton. Nem furcsa.

Inkább a fiúnak tűnő lánykari a furcsa, ha ráadásnak kap egy olyan szinkront aki sűrűn játszik fiút is, akkor már lehet túl sok lesz nekem a pcség. Mert amúgy emelett, Sangoról már megtanultuk, hogy a harcoló és kalandozó nők, akkoriban NAGYON NEM VOLT DIVAT, most meg tessék itt van három is. Oké....
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?

Válasz küldése