Onegai Twins

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

BNC írta:Ebbe az animébe senki se fog belemagyarázni semmit. Annál sokkal öszintébb és emberközelibb.
Szívemből szóltál mester... humorosnak homoros, aranyosnak aranyos, szépnek szép, szerelmesnek szerelmes... mindez bonyodalmak nélkül... felhőtlenül élvezhető darab... mindenképpen érdemes megnézni...
Avatar
Merma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2004.07.16. 20:52
Tartózkodási hely: Final Fantasy XI - Remora szerver
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

nah én most néztem meg az OVA-t (13.rész) ami mégjobban megkeseríti bennem azt a tipikus "dekár hogy nincs több rész" feelinget, mert ez is aranyos volt, vicces, és még fanservices is ::jwin:: .... szal kár hogy nincs több rész, és sajnálom hogy nem is lesz ::bawl:: már kezdett úgy tünni hogy átusznak a tömény erotikába, de jött Karen-chan és mindent a helyére tett...
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Igen, az Onegai Teacher az fordítva, ott első a szerelem, amiből kevés anime van, és érdemes megnézni
BNC írta: Kövezés nem lesz. Felölem lehet nagy kedvenc. De örület akkor se lesz belölle. Túl kevés a "szimbolum", meg érthetetlen, több órás beszéd. Ebbe az animébe senki se fog belemagyarázni semmit. Annál sokkal öszintébb és emberközelibb.

örülök hogy kevés a szimbólum, azt úgyse szeretem ^^
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Merma: és honnan szerezted be az OVA-t?
Avatar
AMD
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2004.01.18. 14:14
Tartózkodási hely: Over the hills and far away...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AMD »

Raisu: AHQ-n fennvan (asszem én toltam föl még anno). Sok szerencsét a bejelentkezéshez! (aki már kapott server full üzit azon az FTPn, tudja mit beszélek ^^)
.: Failures of Society :.
#fosanime@IRCnet
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Hát, már nincsen fent, legalábbis nem az Anime1-3 könyvtárakban :(
Avatar
Merma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2004.07.16. 20:52
Tartózkodási hely: Final Fantasy XI - Remora szerver
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

Raisu írta:Merma: és honnan szerezted be az OVA-t?
találtam egy Cuki torrentet és 50-el lejött ha érdekel megkereshetem neked megint...
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Megtennéd? Azt nagyon megköszönném :)
Avatar
Merma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2004.07.16. 20:52
Tartózkodási hely: Final Fantasy XI - Remora szerver
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

http://www.boxtorrents.com/download.php ... VA.torrent
én innen szedtem le, remélem neked is működni fog...
Amúgy egy kérdés... ha nekem tetszett tetszett az Onegai Twins akkor a Teacher is tetszeni fog?:D
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

Merma írta:Amúgy egy kérdés... ha nekem tetszett tetszett az Onegai Twins akkor a Teacher is tetszeni fog?:D
Merma a Teachert még nem láttad? huh... sztem pont fordítva kellett volna nézni Teachert előbb és utána a Twinst.
Kép
Avatar
Merma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2004.07.16. 20:52
Tartózkodási hely: Final Fantasy XI - Remora szerver
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

tudom hogy a Story szerint így van, de engem eddíg nem nagyon vonzott, a "kiscsávó felszedi az idősebb nőt" story... inkább legyenek egyidősek, meg persze az sem árt ha akkor már középiskolások :D...jeh meg láttam sok sok képet az animeről és azért néztem meg... :D...

de nemtom, talán kedvet kaptam a Teacherhez is, csak nemtom hogy mennyire hasonlít a 2 anime...
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

Merma írta: "kiscsávó felszedi az idősebb nőt" story...
Hát ő.... ezt sztem nem pont így van..... De mind1. Egyátalán nem hasonít a 2 anime egymáshoz és talán ezért is lett volna jobb ha az Onegai Sensei-el kezded.
Kép
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Sztem nem kéne feltétlenül összehasnolítgatni ez a két animét... igazán semmi értelme... az egy dolog, hogy félig ugyanaz a címük, de akkoris... bár lehet, hogy ezt csak én gondolom így... akkor shitsurei shimashita...
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

dehogyis! A gyerek szedi fel a felnőtt nőt az pont a jó! Nagyon ritka az ilyen. Szerintem nagyon aranyos!

na jó többet nem fogok offolni ^^
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Merma: köszi a linket! Le is jött egy óra alatt :)
Avatar
Merma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2004.07.16. 20:52
Tartózkodási hely: Final Fantasy XI - Remora szerver
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

Nahhhhhhhh!!! Megnéztem az Onegai Techert, nemtom..... talán ha előbb látom, tetszene, de így a Twins messze jobban tetszett :)... Vajon lesz még 1 Onegai??? :P
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

Nah én meg nem rég fejeztem be a Twins ovaját ^^ nagyon komoly volt XDD De az feltűnt,h Kei-kun nagyon rosszul lett megrajzolva sztem. Így gondolokozva sztem mind2 nagyon aranyos meg minden de a Teacher nekem még mindig jobban tetszik ^^
Kép
Avatar
Merma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2004.07.16. 20:52
Tartózkodási hely: Final Fantasy XI - Remora szerver
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

Ova ova... :P most megnézted a sorozat utsó részét... de amúgy tényleg rossz dolog, hogy nincs feltűntetve hogy tulajdonképpen ez a ~tizenharmadik~ rész... de ha tetszett, akkor nézd meg, a sorozatot is... :D nagyon ajánlom azoknak, akiknek a Teacher tetszett ;) :dirr:
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

Merma írta:de ha tetszett, akkor nézd meg, a sorozatot is... :D nagyon ajánlom azoknak, akiknek a Teacher tetszett ;) :dirr:
A sorozatot még idén év eleje fele láttam talán,de nem tetszet nagyon akkr se és most se. Bár az ovában Karentől idegbajt kaptam amilyen volt ::jwar::
Én nem igen ajánlom azoknak akik a Teacher tetszett mert tök más lapra tartozik mind2 sztem.
Kép
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Hehe, én láttam a Teachert is odáig voltam érte, és a Twins is nagyon tetszett ^.^
Avatar
DBob
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2004.11.12. 17:23

Hozzászólás Szerző: DBob »

Nekem pl a teacher jobban bejött...sőt..2x is végignéztem egymás után :-]
a twins is jó volt...de vhogy nem kötött le olyan szinten..

haver pont fordítva van vele, de neki meg is tudta magyarázni hogy miért tetszik neki jobban a twins...ő mindig is lány testvért szerett volna magának (4-en vannak fiúk), erre itt hirtelen felbukkan két lehetséges testvér :]]

Amúgy nálam is a "topvalamennyibe" van mindkettő :]
Avatar
Sagara6
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2004.10.25. 22:58
Tartózkodási hely: Afganistan

Hozzászólás Szerző: Sagara6 »

Hi All!

Végig olvasva a fórumot arra a következtetésre jutottam IMHO hogy lövésetek sincs arról, hogy az Onegai Teachernek valójában egy másik szögből más szereplőkkel a folytatása az Onegai Twins. nem véletlen bukkanak fel a régi szereplők is Miután az egész sorozat központja az iskola ha megfigyeled. Ugyan oda járnak és így elég valószínű hogy ismerik is egymást a környék ahol laknak az is ugyan az. Ha nem a Teachert szerették volna egy kicsit másképp folytatni akkor az egész helyszint mondjuk áttehettékvolna Kyoto-ba vagy bárhova máshova. Az hogy a helyszínek a szereplők megegyeznek az azért lett így mert szerették volna érzékeltetni, hogy folytatás de miután néhány értelmes ember él Japánban akik tudják hogy elbasznák a Teachert azzal ha 100%-ig uazt folytatnák ezért megváltoztaták a storyt, a szereplő gárda egy részét de a story forgási pontját az falusi kisváros,suli,lakhely-eket direkt nem. Egyébként a Két anime Uaz Graf Technikát Használja a címük se véletlen Onegai mind a kettőnek.
:cool: És ha tetszik megnézitek őket rendesen és oda figyelve, ha meg nem tetszik a Graf akkor egyiket se nézzétek meg mert uazok készítették.
Thx (A legfontosabb forgó pont a perverz iskolai vezető vöröses barna hajú alacsony kiscsaj aki állandóan azt hajtogatja "Uhuhu") bocs hogy nem jut eszembe a neve de azóta már 100 másik sorozatot is megnéztem és nem minden szereplő nevére emlékszem, de az egyik kedvencem az Onegai Páros.
Sagara ready for Action...
Avatar
AMD
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2004.01.18. 14:14
Tartózkodási hely: Over the hills and far away...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AMD »

Wááá Sagara, központozás, ember, központozás!! Tudom avantgarde meg gondolati szabadság meg Apolinaire, de amíg a művészek egy versben megtehetik, addig a földi halandók egy fórumpostban nem... 3x kellett elolvasnom amíg megértettem @_@

Sztem a legtöbben tisztában vannak vele hogy folytatás (aki nem, az vessen magára), de van 1-2 elfogult ember akinek feltétlenül más kell legyen a véleménye (pl aelem meg hasonló flamerek) :)
És az egyik nem létezhet a másik nélkül, igaz a Twinsnek látszólag különálló a sztorija, valójában teljesen más ha csak ezt nézed meg/ezzel kezded, mintha a Teacher után néznéd...
.: Failures of Society :.
#fosanime@IRCnet
Avatar
Sagara6
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2004.10.25. 22:58
Tartózkodási hely: Afganistan

Hozzászólás Szerző: Sagara6 »

Na Ok! Igazadvan lehet külön is nézni de azért úgy teljesebb a kép ha az alapot is látod.
Sagara ready for Action...
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

Nos miután már kétszer végígnéztem a sorozatot (Twins) elmondhatom hogy a kedvenceim közé került. Egyszerűe imádom... eleinte nekem is furcsa votl kicsit a karakterábrázolás, de annál jobban megszerettem. Sztem nagyon aranyosak a jellemek. Főleg Karent bírom: Nyuuu.... ::japsmil::
A sztoriban is van fantázia nem is kevés, sztem az egész anime egy szívetmelengető történet, ehhez passzoló zenével, rajzokkal. Egyszerűen kiragadja az embert a legméllyebb depresszióból is szerintem. :-P
Jah meg a Student Council vezetőjének röhögését bírom... az vmi kiakasztóan jó! ::jhihi::
http://jgraph.extra.hu Sajátkészítésű anime wallpaper weboldalam. Nézzétek meg... járjatok vissza... töltsetek fel! ]=-
[/size]
Válasz küldése