Fruits Basket

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

mufurc írta:..., hogy Tooru vegulis kivel jon ossze, ha egyaltalan, stb.
...hát, imho az már egy másik történet lenne. Szerintem egyébként külön plusz pont az animének, hogy nincs benne ez az egész szerelmi téma erőltetve. Először is mert olyan karakterekről van szó, akiknek egy naagy adag szeretet-terápiára lenne szüksége, mert annyira kavaros volt az életük, hogy még messze állnak a szerelem témától. Mintha egyébként ezt mondanák is vhol az animében... Szal nekem ez így imho tökéletesen megfelelt. Nem baj az, ha nincs belekeverve ^_^ Nem kell minden animébe szerelem.

Mellesleg sztem történet alatt az akciózást meg a kerekséget kell érteni (én legalábbis azt értem), ami a Furubába sztem sincs annyira, viszont üzenete és "lelke" tényleg van neki, ami nagyon jó ^_^ Nem is kell ebbe más =)
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

Most kaptuk meg DVD-n nem rég. Az utolsó négy résznél tartok.
Aranyos,télleg vannak benne Bishounenek is,(nem kevés) de nekem némelyik rész kicsit már túl lassú volt...Ah..Végülis mivel jár az " átok súlya?" Merthogy szerintem Akito attól let ilyen. ( Remélem mindenki érti mire gondolok.) Na meg gondolom azért is mert már szinte születésekor rögtön fel kellett nőnie, és tulajdonképpen vele nem nagyon törődtek.
Csak féltek, vagy kerülték. Nem? Azért lett ilyen ellenszenves.
Őt még mindig túl nagy homály lengi körül!! ::jcrazy::
A mangából több dolog kiderül? ::jhuh::
Kép
Avatar
Amy Jade
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.08.29. 10:53
Tartózkodási hely: koncerten akar!!! *____*
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amy Jade »

Akito tipikusan olyan, hogy "ha nekem sz*r, legyen az másnak is", de hogy miért nem derül ki. sajnos mangábol nem sokat láttam, pedig kellene...
az anime jo volt ugy, ahogy volt, bár a miérteket + a hogyan továbbokat hiányoltam...
Kép
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

Most fejeztem be az animét. ::taka:: Az utolsó 3 rész még valamennyire izgalmas is volt!!...De.....Hogyan tovább????

-----

Ma reggel néztem meg az utolsó epizódot.
És épp mindjárt újra kell néznem a hugommal.... :osgy: Mert neki fordítani kell....
Kép
Avatar
Malitia
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2003.12.15. 15:26
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Malitia »

Mindenkinek ajánlom hogy kezdjen bele a mangába. Bár ha jól tudom messze nem érhető el az egész lefordítva. (Ha jól tudom legalább 16 kötet. Én 8 kötetet láttam angolul, de lehet hogy van több is.) :)
"Olyan sokoldalú, hogy az már gömb." - "Tudod hol a határ a végtelen és a semmi között?"
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

A mangat mar regen licenszeltek, sz'al addig van scanlation, ameddig... es nem lesz tovabb.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Hát amíg el nem hozza vki ^^
Eroguro hentai girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2004.01.24. 21:44
Tartózkodási hely: room 304.

Hozzászólás Szerző: Eroguro hentai girl »

És sem tudtam hozzáférni sehol, pedig fokozottan érdekelne, csak most nyárig semmi idő az ilyesmire, előtte se volt sok, ez egy ilyen év x_x *utálja az egyetemet*. De majd körbekérdezek, hátha megvan valakinek az ismerettségi körből, hogy a német irodalom mellett valami értelmeset is olvassak xD.
Kép
Avatar
Malitia
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2003.12.15. 15:26
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Malitia »

mufurc írta:A mangat mar regen licenszeltek, sz'al addig van scanlation, ameddig... es nem lesz tovabb.
Hááát a Hoshimanga múlthéten még hozott ki (állítólag, nem tették ki a weblapjukra letöltésre pedig szokásuk) fejezetet... ;) ( http://hoshimanga.cjb.net/ )
"Olyan sokoldalú, hogy az már gömb." - "Tudod hol a határ a végtelen és a semmi között?"
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Én a 4-es és az 5-ös mangát láttam olaszul... ::^_^:: Ayase-chan mutatta meg... ::jblush:: Nekem tetszett! Az animéje meg végig megvan!!! De még nem sikerült megnézni...! :sobsob: Asszem a 13-14-es részig jutottam el? Elég régen láttam, úgyhogy újból meg kell néznem, mer má nem emlékszem semmire... :hee:
Avatar
Maylin
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2005.07.11. 13:02

Hozzászólás Szerző: Maylin »

Hol lehet letolteni a mangat vagy ba animet. ::jhuh::
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

usteam? animehq?
Avatar
Yamashita
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2004.12.18. 10:35
Tartózkodási hely: Otthon...

Hozzászólás Szerző: Yamashita »

Hát én még csak mangában olvastam, de elég érdekes...
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Én csak ajánlani tudom, mert egy édes anime, amit kár lenne kihagyni csak azért mert vannak olyanok, akik azt állítják, h "nincs szotri" meg ilyenek... nagyon kedves és élvezhető kis történet, a végén egy kis kavarással ^^ az OP meg az egyik kedvencem...
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

Csatlakozom Konomihoz ^^ Egy éve láttam és tervezem megint megnézni. Nagyon szeretem ésésés Kyo-kun rulz ^^
Avatar
Maylin
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2005.07.11. 13:02

Hozzászólás Szerző: Maylin »

Ayame meleg volt. ::jhuh::
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Maylin írta:Ayame meleg volt. ::jhuh::
? Sose volt rá semmilyen utalás, és ha jól tudom, a mangában sem.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Nekem is tetszett úgy alle, nagyon jó volt az egész, pláne a szituációs poénok ...nos érdemes tényleg. Azt hogy nincsen története nem mondanám, szerintem inkább az a gáz,hogy nem nagyon fejezték be, engem szíven ütött hogy megmaradt ez a hármanpárban játék...így valahogy nem volt vége. Lehet bár nem hsizem hogy lesz még esetleg valami utó-utó munkálat?
de nem hsizem.Ayame meg szerintem sem volt meleg...eddig ez eszembe sem jutott...
Kép
Avatar
Maylin
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2005.07.11. 13:02

Hozzászólás Szerző: Maylin »

De volt egy kep Ayamerol ahol noi eskuvoi ruhaban volt. ::uhoh::
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Maylin írta:De volt egy kep Ayamerol ahol noi eskuvoi ruhaban volt.
Mert éppen azt varrta, és saját magán próbálta fel. :3 Ayame egy nagyon excentrikus figura, és van pár nagyon furcsa dolga, de ettől még nem lesz automatikusan meleg. Mondjuk a magam részéről nem lepődnék meg, ha kiderülne róla, hogy az, de ettől még semmi utalás nem volt rá.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Maylin
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2005.07.11. 13:02

Hozzászólás Szerző: Maylin »

Nem tudnal infokat szerezni nekem a szereplokrol mert most kezdtem el sztori megismereset s sokat szeretnek tudni rola.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

katt ide és megtudhatsz néhány dolgot...
Avatar
Maylin
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2005.07.11. 13:02

Hozzászólás Szerző: Maylin »

Koszi a cimet de mar ismerem lenne egy kerdesem attol valtoznak at ha egy ellenkezo nem megoleli oket de mitol valtoznak vissza. ::jhuh::
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Az idő elteltével visszaváltoznak...
Avatar
Maylin
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2005.07.11. 13:02

Hozzászólás Szerző: Maylin »

Aha kosz de az vettem eszre az egesz Sohma csalad ferfitagjai ki akart kezdein Torhuval. ::jblush2::
Válasz küldése