Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Az angol-japán szótáram szerint azt jelenti:passenger.
Hanatarou desu.
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Tulképp tényleg amolyan "átutazó" lelkek-re mondják h Ryoka.

Azon lelkek akik nem tartoznak SoulSocietybe. Ichigo-ék nem haltak meg a földön, nem kéne h a lelkük SOulSocietybe kerüljön. Ergo: nem oda tartoznak.
Kép
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Xelloss írta:Igen, ez Ichigóékra vonatkozik.
Nem csak rájuk.A fillerekben a Bountokra is azt mondják, hogy Ryoka, amikor SoulSocietyba mennek.
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Kicsit elkezdtem számolgatni és sajnos az egyik "legrosszabbra" fel kell készülnünk.

Jövőhéten új Opening és Ending. Namármost, új Opening átlalában akkor szokott az új Arc-okkal foglalkozni mikor már benne vagyunk az Arc-ban. Most új Opening következik, pont akkor mikor elkezdődik egy arcon belül egy helyzetváltás, azaz a Bounto megkezdi a támadást, és behatol Seireiteibe. Emlékezzünk vissza Ichigoék küzdelmére.... Seireitei bizony nagy. Sok csata lehet még itt, és mivel kövi héten érkezik az új Opening, így szinte biztosra veszem, h a következő 25 részből legalább 20 filler lesz. A következő Opening meg szinte biztosan evvel a filler arc-al foglalkozik (akárcsak a Beat Crusaders - Tonight Tonight Tonight-os)..

De nézzük a "kellemesebb" oldalát, valszeg kevesebb ideig lesznek Bleach filelrek, mint Narutoban voltak összesen... (szegény Naruto széria... :( )
Kép
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Reméljük a legjobbakat, sokan leírták a Naruto-t a sok filler miatt, a Bleach-t is ne írják le annyira.Bár ezek a filler részek biztos izgalmasak lesznek, de szivesebben látnék Aizen vs. Ichigo vagy Aizen vs. Byakuya vagy Ichimaru vs. Hitsugaya csatákat...Ti is nem? :roll:
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Mi is nem is. is.
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Talán kicsit érthetőbben? :P
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Nna megneztem a fillereket (egybe)...imhol egy "kis" velemeny:
Uj ending:nagyon joooo...dnb-s beuteses vidam nekem nagyon tetszik..
Renji:*fangirl mode on* :szivecskes smajli, vmiert nem jon be a gepemen:, olyan edi..es vegre-vegre megnyert egy csatat (igaz, h az tervbe volt veve, de sebaj..), meg amikor megeszi a csipos kajat, meg ugy egyaltalan :sziv, sziv, sziv: meg vegre normalisan van megrajzolva, nincs elcsuszva a feje, tehat Renjit szeressuk nagyon (es meg a szobat is kitakaritja!!).
Hisagi: ot is szeressuk nagyon, azon annyira fetrengtem a rohogestol, amikor mondja a Rukia, h oljetek meg, o meg egybol rafleshel, h hat igen, ez a jo dontes, majd en megollek.. :D *fangirl mode off*
Ami meg jo: Shinigami cup Golden-ek (a Komamuras, meg a furdoruci Nanaonak, meg a nagyresze LOL)
Biakuya vs Karya: nagyon jo, vegre egy jo fight, amihez Ichigo tenyleg nem kellett egyaltalan..
Es a tobbi: áááá
A sztori: :wtf:, szegeny Ishida, megint megalazzak, az egesz betorunk Seiretei-be gaz, raadasul mindezt akkora fatorzsekkel amik nem leteznek,
meg embereket gyujtunk, nem tudom..retarded..
A soha veget nem ero, vegtelen fightok remunalmasak, amikor tudod h mindenki megmenekul, senki soha nem hal meg, BORING!!!
Nem tudom nekem tunt-e fel, v masnak is, de eddig nem gurultak 2 km-t az emberek, most viszont megutnek vkit, egyfolyaban hosszan gurulnak (Renji, Ichigo), azonkivul Matsumoto levag siman egy hosszu indat, Kira meg kardozik ugyanazokkal, ahelyett h levagna, meg ilyen apro nyalanksagok dogivel..
Amikor viszik haza a haldoklo baratot a Kiraval, es akkor melyfilozofiai fejtegetesek kovetkeznek, ahelyett h rohannanak vele haza.. :weh:
Bountokat en tovabbra is utalom, mostmar meg is tudom oket kulonboztetni, tehat mar szam szerint mint az 5ot, de legfokepp a karyat, meg a nagydarabot, aki szinten egyfolytaban filozofal, unalmas...
Szal szegeny Ishida, gizda akart lenni, hat nem sikerult...nagyon nem...(es a ruhaja is gaz, meg a nyila is..)
Hmmm, asszem roviden ennyi..osszesegeben nezheto, de nem tudom minek filozofalunk a vegerol...a bountok SEBEZHETETLENEK!!=soha nem lesz vege a fillereknek, ez meg legalabb 2 resz mire nagynehezen kinyirnak egy bountot (ha kinyirjak oket egyaltalan), + a filozofiai mondanivalo + ugye mindig meg kell beszelni h mi tortenik ("en most megollek.-jaj, nem en ollek meg.-de nem mert nekem a dollom a szel.-jaj, de nekem gizda kardom van..."), tehat meg nagyon sok resz lesz...
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Ryou írta:Talán kicsit érthetőbben? :P
sokan leírták a Naruto-t a sok filler miatt, a Bleach-t is ne írják le annyira.
..Ti is nem?
Nem tudom Erdélyben pontosan hogyan beszélnek, szóval valószínűleg innen a megnemértés.

Mindenesetre: "Bleach-et ne írják le", és "Ugye Ti is?" vagy "Ti is, nem?"

De én értettem h mit írtál :-P

Én leginkább Isshin GrandFisher oltását nézném és Ichigo Grimmjaw elleni harcát, vagy csak simán Ulqiourra emo-zkodását :)
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Ryou írta:...sokan leírták a Naruto-t a sok filler miatt, a Bleach-t is ne írják le annyira.
Bleachnek is csökkent a nézettsége a fillerek óta. :|
Azt nem értem még mindig, hogy a Pokemon-nak miért van olyan magas ratingje.. :weh:
Kép
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Akkor kiegészítem IloveRenji postját*fangirl mode on* IZURU!!!!!!!!!*fangirl mode off* :oops: De azért szívesen látnék már Ulquiorrát is...
Hanatarou desu.
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

ezaz! tüntessünk h legyenek már vége ezeknek az agysorvasztó fillereknek:D manapság amúgyis divatba jöttek az efféle értelmes mozgalmak:D

reményeim szerint januárban vége lesz ennek a filler ökörségnek.... ha meg előbb,legalább boldog leszek:D

tipp: a báuntókkal (még a nevük is nyomi :S) addig küzdenek mignem kiderül attól a csajtól h hogyan lehet kiölni őket, aztán happy minden, és beinditanak egy újabb filler arc-ot:P
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Don't give 'em Ideas :dirr: (még a végén megtörténik, és akkor mi is kapunk évekig fillereket...)
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Karasu írta:Akkor kiegészítem IloveRenji postját
Tehat elolvastad, koszi :-P
Sztem ha vhogy kinyirjak a bountokat akkor vege lesz a fillereknek...marminth egyszeru folytatni a manga sztorijaval, ugyis mar mindenki a real world-ben van...
En meg majd azert tuntetek h nagyobb szerepe legyen az Ukitake-nek, szamomra o nem szerepel eleget :D
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

csatlakozom a tüntetéshez...dobáljuk meg a stúdiót eperrel :-P
Hanatarou desu.
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

akár "filler", akár nem, most hogy megint lekerült a csipet-csapat a Soul Society-be (és beszálltak a játékba a nagyok ^__^), felpörögnek az események. és ez teccik :D
Kép
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Most tényleg kicsit érdekes fillerek lesznek, de akkor is fillerek.Szivesebben látnék Byakuya vs. Aizen harcot, mint Byakuya vs. Kariya-t.
Szerintem is Ukitake keveset szerepel, szerintem azért, mert mindig beteg. :lol:
Én már akarok látni Benihime ShiKai t és BanKai-t. :D Legföbb vágy. :lol:
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Ryou írta:Én már akarok látni Benihime ShiKai t
Azt már láthattál, ha nem emlékszel rá, akkor javaslom, hogy nézd újra az első 20 részt.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Bankai Bankai Bankai Bankai.......

Őszintén szólva rühellem azt h a fillerkben csakúgy osztják a Bankai-t... És ami decemberben érkezik movie állítólag Bankai-áradat lesz.... (Bankaiukkake :dirr:)

Bár a Manga is tele van Bankai-al, ott kevésbé zavaró mint itt (mangában megérthető ha azt használják, itt viszont szembejön egy Bounto máris BANKAI BANKAI BANKAI!)...

Én leginkább arra lennék kiváncsi, h Zaraki Kenpachi-ról mikor derül ki, h mennyire sikerült elmélyítenie a kapcsolatát a kardjával, megtudta-e már a nevét stb :)

Jah, és Rage már válaszolt, de ha nem akarod sokadszorra is végignézni akkor csak Ichigo Kiképzését (Urahara féle kiképzés) nézd meg, és meglátod Benihime Shikai formáját...

Aizen még túlontúl skilles ahhoz h Byakuya vagy bárki mehessen ellene... még valszeg össze kell gyűjteni egy BanBanBanKai-ra valónyi Reatsu-t h bárki is eséllyel támadjon ellene :-P
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Nekem nincsen azzal gondom, h sok a Bankai..legalabb vmi tortenik (mondjuk a Hollow Ichigo mar nekem is sok volt), meg lathatjuk h neznek ki a Bankai-ok..bar mondjuk eddig nincs vele gondom, aztan ha reszenkent 947653746565 Bankai lesz akkor mar en is ruhellni fogom..
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

SPOILERS: Aizent természetesen Ichigo fogja legyőzni a benne lévő hollow segítségével, aki ezután különválik tőle, és ezzel ő lesz az igazi főellenség. Valószínűleg a Naruto c. zseniális sorozatban is hasonlóan eredeti megoldással számolhatunk, mondjuk úgy, hogy nagyon nem lennék meglepve, ha beigazolódna ezen állításom. :p
Ja és az Ishida - Chad duó ismét hamar "ki lesz iktatva" (manga), az Orihimés dolog meg akkora klisé, hogy ebbe a topikba bele se fér. :dirr: Egyébként a szokásos shounen-klisék szerint Ichigonak kell megmentenie, majd a barátnője lesz (ezt Kubo már elő is készítette a híres "szerelmi vallomással"). És hogy mihez kell Aizennek Orihime? Nagyon egyszerű: örökké akar élni (igen, ez is rendkívül eredeti ötlet :dirr:). Hmm, mi valószínűsíthető még... Megvan. Lesz még egy "kai", amit csak és kizárólag Ichigo képes majd elsajátítani, és amit természetesen Urahara (ki más?) tanít meg neki.
Többet nem sorolok fel, de szomorú (számomra legalábbis) látni, ahogy egy nagyon jó shounenfighting-animéből egy olyasvalami lesz, ami a műfajra jellemző valamennyi klisét felvonultatja, pofátlan copypasta / plothole jelenségekkel megtűzdelve. Javaslom mindenkinek, hogy nézze meg az első szezont (ep 1 - 26), majd a mostani részek valamelyikét. (És ez alól sajnos a manga sem kivétel, sőt... Most komolyan, hogy nézett már ki a Hueco Mundo? Kubo ennyire nem tud rajzolni? :\)
Elnézést e kisebb kirohanásomért, de szomorú látni azt, ahogyan egy régi kedvencemből fokozatosan az egyik legrosszabb shounen válik, ami valaha készült...
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Termeszetesen elovastam a Spoliert :knife:
DE egyvalami legalabb akkor jo lesz, ossze fognak jonni :mrgreen: (mifele "szerelmi vallomas?"..uristen, de ha mar osszejovesek, ha nekem a Rukiat meg a Renjit osszehozzak, akkor en kitorlom az egesz sorozatot..es nevet is valtoztatok Pal-chan nagy oromere-remelem olvassa :-P)
Amugy meg tenyleg eleg hervasztoan hangzik az egesz..de fel a fejjel!!
Neked ez volt a regi kedvenced? Nem is tudtam.. :weh:
*reagal a lentebbi postra*:tudom.. :D (de kell keresni vmit aminek orulhetek)-de akkorsem tudom h mifele szerelmi vallomas.. :weh:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára IloveRenji 2006.10.01. 21:38-kor.
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Öö, a spoilerek nagy része pusztán feltételezés, ami nagy valószínűséggel így fog történni majd.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Szerintem tök jó a mostani arc Bleachben, megnézhetjük, hogy milyen Hueco Mondo. Szerintem nem is randa, nincs is randán megrajzolva, szimplán egyedi. :)

De most komolyan, hogyha ennyire nem bírod a Bleachet, akkor miért olvasod még mindig? :-P
Kép
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

egy kicsit visszakanyarodva...
Mayer írta:Bár a Manga is tele van Bankai-al, ott kevésbé zavaró mint itt (mangában megérthető ha azt használják, itt viszont szembejön egy Bounto máris BANKAI BANKAI BANKAI!)...
Ichigo és Renji esetbén még talán érthető a Bankai használata, mert a Bounto-k kissé táposak lettek (hozzájuk képest meg pláne...). Byakuya meg szerintem vagy villogni akar Kariya előtt, vagy csak simán lusta rendesen harcolni... (btw, a Senbon Zakura Kageyoshi-ban több lehetőséget látok, mint amennyit Byakuya kihasznál... vagy lehet hogy hallucinálok?)
Kép
Válasz küldése