Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Jaja, regota kb most eloszor nem volt olyan vicces :(
Az animacio egyszer Ishida szemeinel naggyon durva, hatalmas szemei vannak..durva..meg neha az oregember eleg erdekesen nez ki..de legalabb pusztulnak, es ennek kll orulni, remeljuk a mi jo oreg Ishidank lenyomja azt a csajt rovid ido alatt..
A ruha amugy eloszor nekem sem tetszett, aztan rajottem mi a rosszabb..az ij... :?
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

IloveRenji írta:A ruha amugy eloszor nekem sem tetszett, aztan rajottem mi a rosszabb..az ij... :?
jobban belegondolva, mondasz vmit :osgy:
a Picture Booknál, nem pont így értettem (bár nekem teccet: nem volt annyira poén, mint az eddigiek, de azért aranyos volt), én a képminőségre gondoltam->olyan mintha beállítottak volna egy kis kézikamerát a tv elé és úgy vették fel... :osmad2:

a nagy lendületben elfelejtettem: sokkal többet vártam ettől a harctól. igaz hogy Mayuri is szívott egy kicsit, de csak az önteltsége miatt sikerült megsérülnie. a végén már simán legyőzte az öreget. reméltem h az öreg szintje egy kicsit megközelíti Mayuri-ét, de nem...
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

De azert az a vegen vicces volt amikor kiharapott belole egy darabot a halacska (amugy az amikor mondta a hal nevet mindig az oreg, Bakku asszem, az meg Okay-ozott folyton, nagyon untam mar azt is..) es akkor bepoccent, es akkor mellesleg kuldott egy Bankai-t miert ne alapon, es pff vege lett az oregnek :shock:
A Mayuri-ra mar lassan nincs mentseg, komplett pszichopata az a vmi..mondanam h ember, de hat nem lehet..
Ezt meg nemreg talaltam..--> Muki
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

A bountok gyorsabban halnak mint várni lehetett volna, 3 rész óta törtek be és már 3 halott :shock: Sztem amúgy az öreg volt a leghasznavehetetlenebb a csapatban :?
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

Hát nemtom, én lassan ott tartok, hogy mindet rühellem... Mondjuk a legrosszabb az idegbeteg szőke gyerek volt, őt meg szerencsére már kinyírták. És Karijya Jin... tök jó lenne, ha Ichigo belátható időn belül lehentelné. :D Már az is nagyon röhej volt, hogy a napokban kijött egy Bleach Beat Song, amin Kariya bácsi nyivákol... Viszont a Gintamában jól megkapta a magáét, csúnyán ki lett parodizálva a kificamodott ízlése, meg az egész megalomániája :lol: --> Kariya-sama
Az aktuális rész meg tök jó volt, a végén még Mayura-samával is megbékélek. Irtó komoly volt, ahogy letépték a fél oldalát, ő meg nyugisan elemezgeti a helyzetet. XD

Btw Nurrik, ijesztő az avatárod :lol:
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

Kariya vs Byakuya + Ichigo MEGINT!!! az lenne jó :-P amúgy 102 ben Ishida levadássza a nagyarcú csajt, onnantól meg már csak *számol* 2 bounto marad :o

off: :lol: ty
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Ja, 2 marad de 2 tapos sajna..azoknak sok resz kell meg :-P
Amugy en az elejetol fogva a legjobban a hulyefeju Kariya-t utaltam..utalatom notton-nott..es tuti h lesz Ichigo Bankai akkor az nem lesz eleg, es akkor jon a Hollow Ichigo :mad:
Off:nagyon kivancsi vagyok erre a Gintamara, de nem tudom sehol leszedni :cry:
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

én szeretem a hollow Ichigot azt a röhögést meg dumát amit lead az ellenfélnek olyankor, hát az kewl :-P

Aizen vs Ichigo lesz majd uber...waaah kár h messze van még :cry:
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

IloveRenji írta: Off:nagyon kivancsi vagyok erre a Gintamara, de nem tudom sehol leszedni :cry:
Torrentről elérhető pedig, csak keress rá tokyotosh-on, a Shinsen már kidobta az első 4 részt, BakaNeko meg a 6. résznél jár, de az övék szerintem kicsit gyengébb minőségű, már ami a képminőséget illeti.
Újabb Gintamás spoiler kép: Gin paródia, már ha valakinek még rémlik a harca Hitsugaya taichouval :D Egyébként ha csak Bleach paródiák miatt érdekel, akkor nem biztos, hogy be fog jönni, mert eddig csak az első 2 részben volt néhány.

ON: Ichigo Bankai nagyon jó! Épp tegnap olvastam a mangában azokat a fejzeteket, mikor megpróbálja magában elnyomni a Hollow-ot, nagyon meg volt rajzolva, az a marha (mármint Ogihci Ikasoruk XD) megint sokat vigyorgott hülyén! :D Viszont a Mayuri-féle Bankai rém gusztustalan, meg az is, mikor azt a dobálhatós izét előhúzkodja a füle helyéről... Egyáltalán mi ő, Frankenstein?
A bountok meg csak hullanak hála a jó égnek, remélem Ishida is jól bealázza jövő héten a legyezős csajszit. :-P
Aizen meg... Imádom, mióta begonoszodott és csak a trónján, meg a hülye kanapéján ücsörög naphosszat odaát, egyébként is tiszta Kozsó feeling az a tincs neki XD A csúcs az volt, mikor egy teljes fejezeten át teázgatott, imádom azt az embert (?). Egy barátom mondta, hogy ő egy dolgot tanult a Bleach-től hála Aizennek: ha leveszed a szemüveged és hátranyalod a hajad, durván gonoszabbnak nézel ki. :D
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Gin-paródia: :lol: :lol: :lol:
Aizennel egyébként semmi bajom nem lenne,ha csak dekorációnak lenne,meg teázgatna,a gond ott kezdődik,hogyha csinál is valamit...Amúgy kipróbáltam ezt a szemüveg le-séró hátralőve cuccot,helyesebb nem lettem tőle,viszont közölték velem,hogy én eddig is úgy néztem ki,mint egy sorozatgyilkos... :shock: :)
Hanatarou desu.
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

102.:
Grafika megint nem a legjobb, szinek eléggé el vannak lőve.Ishida vs. Bounto csaj...Hm...Jó, de kár, hogy a Bounto nem halt meg.
Végre...Felcsendült egy régi OST.Number One.Ez az ami még akkor is oríási Reiatsut ad Ichigonak, amikor már csak meg kéne peccinteni, hogy meghaljon.De még egy rossz pont.Most Kariya sokkal táposabb lett.Kiváncsi, vagyok, hogy fog meg halni, ha Byakuya és Ichigo se tudták legyőzni...
Tudom már.Zaraki egy Ban Kaijal.De arra várhatunk. XD
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Én azt szeretném,ha Nemu ölné meg Kariyát...az olyan aranyos lenne :-P
Hanatarou desu.
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Hát ja, de szinte biztos, hogy Ichigo öli meg.
Márha megölik egyáltalán... O_O
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

A bounto csajnak lőttek, a 103 ban tuti h elpatkol. Kariya feltápolta magát rendesen, remélem a Grand Commander is beszáll majd a harcba Kariya ellen :-P
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Ja, s Yamamoto fogja kinyírni egy Ban Kaiial.Vagy Zaraki egy Ban Kaijal.
Nagyot néznék. O_O
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Ryou írta:Zaraki egy Ban Kaijal.
Nagyot néznék. O_O
Hát még én.. milyen kár, hogy Zaraki nem képes a bankai-ra, sőt, még shikai-ra se.. :-P
Kép
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Nem az, hogy nem képes, nem akar képes lenni.
Bár egyszer megprobálta nevén szolítani a Zanpaktouját, de nem találta el.
Ez a baj, kéne tudja, hogy mi a neve. :)
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Ichigo elleni harca után azért már sztem igyekszik megtudni a nevét... és nemhinném h korábban is az lett volna a gond h nem akarta volna tudni a nevét, vagy nem akart volna shikai-t vagy bankai-t. A Zanpakutou-ja nevét. Egyszerűen nemtudta... és nemtudta hogyan szólíthatná meg... mert nem becsülte többre a kardot mint egy egyszerű eszköz. Az Ichigo elleni harcban tanulta meg ezt. Nem egyedül harcol, hanem a kardjával. Együtt harcolnak.

Egy nap szerintem biztos látunk majd tőle is bankai-t/shikai-t, de az még odébb van.
Kép
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

Amúgy is van még pár sünigumi, aki nem villantotta meg a bankai-át, lesznek itt még meglepetések. ^^
Engem kifejezetten felidegelt ez a legutóbbi epizód, miért kellett Kariyát még jobban feltápolni?! Így most biztos több részen át el fog húzódni a kinyírása... A csaj meg szintén borzasztó ellenszenves, remélem Ishida hamar helyreteszi. :-P
Egyébként én ezeket a grafikai hullámzásokat valahogy nem érzékelem, vagy csak nem vagyok elég érzékeny rájuk. Nem vettem észre, hogy sokkal rondább lenne a sorozat, vagy ilyesmi. Egy félelmetes jelenet volt, mikor Chad és Ichigo összefutott Kariyával: ott az arcukon az árnyékolás valami egészen brutálisra sikerült... Ja meg az új ED zenéje is büntet, leszedtem a teljes verzióját és nekem tiszta Backstreet Boys japán kiadásban. XD
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Jo szo ez a buntet :D mert telleg buntetes..olyan arin kezdodik, azt hiszi az ember h lesz belole vmi jo..hat mekkora tevedes X__X
En sajnos erzekelem a hullamokat, de sztem most joval igenyesebb a grafika, mint anno a fillerek elejen..kulonosen a 100.resz volt jo..
Egyebkent en lassan ara kezdek rajonni, h nekem mindegyik Bounto ellenszenves..az elejen megcsak Kariya volt az, de aztan lassacskan rajottem h mindegyiket ruhellem..
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Mayer:
Ez most olyan költöi volt. *felnéz Mayerre*
Bár igazad van, az Ichigo elleni harc után megprobálta nevén nevezni, csak hát nem jött össze. :roll:
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Nem rossz ez a 102.resz..a grafika annyira nem pocsek, rosszabbat vartam az elmondasok alapjan..de KARIYAT GYULOLOM! Istenem, minek kellett ez a meg taposabb lettem, ultimate power..egyszeruen egy nagy adag tragya...mit kell meg itt szenvedni, vki nyirja mar ki... :mad:
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Egy kis summary az elkövetkezendő részekről

103 - 15/11/06
Ishida, Surpass Your Limits, Strike!

Ishida has taken large damage from Needer, Yoshi's Bount. Ishida tries to attack
an opening in his opponent, but his battle power is unstable and the battle
turns ugly for him. Meanwhile, Kariya receives the Joukaisho, which has the
power to destroy Seireitei, and the Shinigami confer to plan a counter strategy,
but...


104 - 22/11/06
Battle to the Death, 10th Division!
Release Hyourinmaru


Hitsugaya uses Kuraudo's Bount Sensor to track down the evasive Koga. On
Hitsugaya and Rangiku's orders, Division 10 pursue Koga, but Koga uses Daruku to
disrupt their communications. He takes that chance to take out all of Division
10. Hitsugaya sees an injured division member, and vows to take on Koga by
himself. Hitsugaya uses his zanpakutou, Hyourinmaru, and clashes with Daruku.


105 - 29/11/06
Kariya! Countdown to the Explosion

Hitsugaya defeats Koga, and returns to the Division 10 Q. Ichigo and his group
are there with the wounded Ishida. Kariya is the only Bount left, but since he
has the Joukaisho they can't just recklessly attack. Kariya, meanwhile, goes
into hiding to wait for the Joukaisho to fill up with power. In the midst of the
one-on-one battle, Ranjima's past is revealed.


106 - 6/12/06
Life and Revenge!
Ishida's Ultimate Decision


Kariya discovers that his Doll was given to him by Ranjima. In despair, he
decides to destroy Soul Society.

Egy ideig még fog menni a filler.
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Ha mangában sem érte még el Zaraki a BanKait, akkor a sorozatban még jócskán várnunk kell rá. Remélem, hogy egyáltalán meg fogja tudni a nevét. Talán ő lenne a legerősebb karakter (perzse csak egy ideig :-P )
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

Húzni fogják még egy ideig a dolgokat :? ááh mire kijön 106...több mint 1 hónap :cry:
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Válasz küldése