Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

Az eddigi egyik legjobb OP szám, szeressük YUI nénit. ^^ Már szerda-csütörtök magasságában le lehetett kapkodni torrentről, azóta mérgezem magam vele napi szinten. :-P Köszönjük a linket!

Szerintem Chado inkább gyengéden kapargálja azt a vágott bibit, de hát mit tehet két gyógyítás terén totál inkompetens szereplő, ha Inoue nincs a közelben? XD
A néha köhögős Ukiakét nem bántani semmiképpen, őt NAGYON szeressük alkesz-taichouval együtt. Számomra a 103. rész csúcspontjai azok voltak, mikor őket mutogatták a könyvtárban túrkálni. ::^_^::
Ishida harcában meg talán az volt a legviccesebb, hogy a néni meghótt egy szívenlövéstől, de előtte még azért volt ideje végighallgatni Ishida fennhéjázós magyarázatát, hogyan volt képes az ő szuperintellligenciájával rájönni a néni kiiktatásának trükkjére... Ishida tényleg kezd idegesítő és illogikusan cselekvő karakterré avanzsálni, pedig soha nem volt vele semmi bajom. De Tousent még mindig debilebb karakternek tartom, hogy lehet a sötét oldalhoz pártolni az igazság nevében?! Még hogy kevesebb vérontás... Bah! XD
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Szerintem is az egyik legjobb OP szám a Rolling Star. :P
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Szerintem a legrosszabb, de persze ez csak az én véleményem. :p De most komolyan, mi ez? Nem azt várom, hogy Iniquity - The Bullet's Breath szintű muzsika legyen a Bleach-hez, de könyörgöm, Baby It's You?... WTF is this shit? :weh:
YUI zenéjével meg úgy általánosságban véve nincs bajom, de imho ez a szám borzalmas. Mai blícses flémelésünket hallották. :dirr:
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Sabroso
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.05.09. 07:40
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sabroso »

Hm, szerintem a 3. legjobb (az Asterisket meg az Ichirin no Hanát nálam nehéz felülmúlni), de az ed tényleg elég béna. Kivéve persze Rukia huncut mosolyát, amikor mutatják a Shinigami-lányokat :)
Legjobb az 1. meg az 5. opening/ending párosítás volt szerintem (a Life Is Like A Boat főleg sok ismerősömnek tetszett, aki nem is ismerte az animéket).
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Adminoknak visszaflémelni életveszélyes...úgyhogy lehet hogy tényleg ócska az ED,akkor nekem meg ócska a zenei ízlésem,nem baj :-P
Ukitake pedig Juushirou (bocs,IloveRenji,de tényleg :oops: )
Hanatarou desu.
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Az új opening szerintem jó. Nem a szám miatt (ami nagyon semmilyen) hanem mert nagyon jól össze van rakva a vizuális rész. (kicsit zavaró is, hogy a részekben az intró van a legjobban megrajzolva :))
És lehet, hogy az Ichi no Hana zeneileg magasan(!) felülmúlta ezt, de alatta csak ilyen arcok villództak és a gonosz pinokkiók bénán nyúlkáltak ki az égből.
Most nemrég visszanéztem mondjuk az első részeket (kiváncsi voltam az angol szinkronra) és azért az messze jobb volt minden tekintetben.
Mondjuk ha a sorozat szinvonala olyan lett volna a kezdetekben mint most, akkor nem valószínű, hogy nézni kezdem. Most a heti egy rész pont elegendő belőle...
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Hat...@Karasu-->Őőő Egyebkent attol is fugg honnan nezed meg..mert en is ugy emlekeztem h Juushirou, de gondoltam megnezem Anime Nets Networkon..es hat hosszas gondolkodas utan ugy dontottem, h ok jobban tudjak :dirr:
A legutosebb OP akkor is az UVERworld, de pl nekem mindket Yui tetszik nagyon, ez a mostani nagyon feelinges..az ending..hat arrol nem tudok velemenyt mondani, mert 10 masodpercnel tovabb nem sikerult meghallgatni annyira bunrossz..de ugy altalaban az endingek, a Houki Boshi meg a Life kivetelevel nem nagyon tetszettek..
Es kozzeteszem h Michiyo meg jomagam sulyos agyi karosultsagunknak es addictsagunknak koszonheoten letrehoztuk ezt Belepo fejeben barmikor meg lehet tekinteni a remekmuvet :dirr: Jovo hetre Byakuya van tervezve, rettegjenek az oridzsinal blícs pluss gyartok, elvesszuk az ipart..
Na ja a szinvonalcsokkenes..nagyon durva, megnezve a regi Soul Society-s reszeket..te jo eg..oltari nagy a kulonbseg!!
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Az a Renji annyira de annyira aranyos leeeeett! ^^

Jövőhéten faragok Isshin babát jéééééj! Nagy Bleach Plüssfeszt :dirr:

Nekem mindig hangualtfüggő h éppen melyik a kedvenc openingem. Szinte heti rendszerességgel váltakozik, ha egyet túlsokat hallgatok kicsit emgunom és máris egy másik az elsőszámú. Most ígyvagyok a Yui-val...

Az endingek meg valóban Life-on és Houkiboshi kivételével... nos... említésre méltatlanok :-P habár a Lie is Like a Boat is kellemes szám tud lenni a maga nevében. Jó dúdolászni...
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Life, Life is liek a boat és HoukiBoshi rulz. :-P
Openingek közül most a Rolling Star nagyon tetszik, Ichirin no Hana is nagyon jó, meg az Asterisk. A második opening meg a 3x Tonight is jó, de nem annyira, mint az elöbb felsoroltak.
Kép
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

De édes Renji :) :) :) Az eredeti aranyosabb azért,de csak egy fokkal :-P Gin meg izuru mikor lesz? :)
Hanatarou desu.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Koszi..a varro szakkorre lehet jelentkezni :D..egyenlore Gin-t meg Kira-t nem tervezunk, de ha belejovunk akkor majd nem lesz megallas :dirr:
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Azon tűnődöm itt egy ideje,hogy mit szólna a család,ha Gint kérnék karácsonyra... :-P
Hanatarou desu.
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

Karasu írta:Azon tűnődöm itt egy ideje,hogy mit szólna a család,ha Gint kérnék karácsonyra... :-P
Én is én is, bár biztos kiakadnának! Sajna ahogy elnézem, valamiért eltűnt az animebolt kínálati listájáról a Gin babóca, pedig az annyira... Szóval nekem mindenképp kell egy olyan, mielőtt meghalok :lol:
A Renji babó tényleg jó lett, le a kalappal. Csinálhatnátok Gint, Ukitakét, Aizent (őt plüsskanapéval XD) stb. Ne fogjátok vissza magatokat! ^^
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Azt hittem Karasu elo Gin-re gondolt..azt meg mi sem tudnank keriteni :dirr:
Amugy nalam Ukitake tervbe van veve, mert nagyon szeressuk..lehet h most hetvegen meg is csinalom.. ::jhihi:: (nagy am a szam, de a muki Renjihez volt mirol "puskazni"..de lehet h mar magamtol is ki tudnek otleni vmit..na majd megprobalom..bar pl Mayernek is a pluss Isshin-hez is kutfobol kell vmit eloasni..) Es "alkatreszeket" meg nem vettunk tervbe..Renjihez is elkelne egy Zabimaru, meg ilyenek h plusskanape egyenlore meghaladjak a Bleach plussgyar kepessegeit.. :-P de majd ha keszulnek tovabbi remekmuvek majd belinkeljuk azokat is :D
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Ukitake is jó lesz :) Milyen kis aranyos volt már a könyvtárban...sajnálom amúgy azt a szegény könyvtárat,nem úgy nézett ki,mintha az elmúlt pár száz évben járt volna ott valaki.Kyouraku is inkább lett volna bárhol másutt... :-P
Hanatarou desu.
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

http://img122.imageshack.us/img122/7390/kp028dg6.jpg

hát, én Isshin-t valahogy így gondoltam :-P alapjába véve ugyanolyan mint egy Ichigo akiről van is valahol kép a neten (tőled kaptam Rita :dirr:) szóval, megvannak az alapok csak a haját kell másképp megcsinálni :)

De egy Gin-t egy SoiFong-ot is szívesen megcsinálnék :)
Kép
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Mindig csak shinigamik.... :-P
Ishidás nincs tervbe? :dirr:
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Szegény Ishidát most hanyagolják...
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Ha még hanyagolnák,az hagyján,de komplett idiótát csinálnak belőle...mert ez az izécske már messze nem Ishida... :cry:
Hanatarou desu.
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

Happy People :dirr: a leg****abb Ending sztem, a legjobb meg a Life is like a boat buhh...

Opening...Beast Crusaders: Tonight Tonight Tonight :lol:

Kijött a 104. ep :shock:

emo kapitánynál meg nem jutott más eszembe és lusta voltam névre vadászni Wikin vagy Networkon :-P az a lényeg h tuttátok kire értem :vigyor:
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Nurrik, most őszintén, mi a halálért emo kapitány?
Tudod egyáltalán, hogy mit jelent az EMO? :-P
Kép
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

az önmagukba forduló, pesszimista, nyivákoló, 'sz*r a világ' teória buzgó követői :) :woff: legalábbis ahogy én ismerem a fogalmat :roll: :lol:
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
Sabroso
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.05.09. 07:40
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sabroso »

Akkor már csak az a kérdés, hogy ebből melyik illik Kyoraku-taichóra :D
Mert szerintem egyik se :wink:
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

Őőő...sztem se :-P Nem is montam iet *keresi az édít búttónt*

Ti honnan szeditek le a részeket?
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

Öhm... Ha valaki emo a Bleach-ben, akkor az Kira. Ő viszont eléggé. :D
A részekhez a torrentet pedig ált. a Tokyotosh-ról szoktam lekapni (előtte meg innen-onnan halásztam a Lunaros részeket, tudniillik én csak most ősszel kezdtem Blícsezni és hoztam fel magam a jelenlegi részekig).

Leszedtem én is a 104. részt, de közben voltam oyan marha és visszaolvastam Pata korábbi, valahonnan leszedett rövid tartalomismertetőit, hogy lássam, Kariya még a 106. részben is kavarni fogja a kakit, szóval... most elment a kedvem a megnézésétől, inkább majd délután. :-P
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Válasz küldése