Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Azta új op és end! jók a kép összevágások..
ja és.. aszem végig fogom nézni a bleach-et...
itt egy kép ami kissé magyarázatra szorul..: http://www.deviantart.com/deviation/569 ... n%3Ascraps
megegy másikat is leltem... ez most megint csak egy jólkinéző fanart?? :
http://www.deviantart.com/deviation/514 ... n%3Ascraps
érdekes képek, szerintem :)
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Chipp Zanuff
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.10.24. 18:48
Tartózkodási hely: Mezőkövesd, Gödöllő

Hozzászólás Szerző: Chipp Zanuff »

Az utólsó az nagyon érdekes! :D A soha nem látott spoiler! XD Ha-ha-ha-ha!
Real World Espada
Kép
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

128 filler és a 129 is az lessz...
Legalábbis ez nincs benne a mangában és hát...
Nagyon unalmas egy rész volt...
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

Pocsék egy rész volt :(
Azt hiszem megint nem nézünk Bleach-et egy darabig...
Kép
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Komi remélem h most nem kezdik el megint a fillereket.
S pocsék lessz a következő is...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ryou 2007.06.07. 20:46-kor.
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Ezek a szemét Dattebayosok! Ők tehetnek mindenről! A gonosz feliratukkal átformálják a csodás részeket fillerekké!

Csak engem zavart, hogy a volt Rangiku fanservice, DE hogy még véletlenül se legyen fikarcnyit se szórakoztató, sokszor ötnél alig több vonallal sikerült megrajzolni?
Mert a szándék, hogy el akarják terelni a figyelmet arről, hogy hiányzik a sztori az akár meg is lenne bocsájtható, hogyha helyette produkálnának valamit...
Kép
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Tom tom...Hibáztam ^^
Csak hírtelen Dattebayo ugrott be...
Nem tom de ennek a résznek semmi értelme nem volt...
A bountoknál még úgy ahogy...
De itt...
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Zols
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.09.03. 01:20
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zols »

Dattebayo se valami túlzottan jó, de studio pierrotot kell szidni főleg, hogy ilyen szar részeket csinálnak naruto és bleach terén is :\ szánalmas.
Mennyi filler rész várható?
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Remeljuk h most csak 2.
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Azt hittem, hogy Bleach -ben nem várható filler, de sok kötet, és a rajongók érdeklődése meghozza végül?

Naruto esetében, csak hallottam, hogy ideális csak a 120 valahanyadik résznél abbahagyni, mert a fillerek unalmasak...

A Bleach története nagyon megfogott, bár nagyon sok történet van, amiben a Shinigamik feltűnése már általánossá vált. Azt hiszem, hogy még is van benne valami, ami különlegessé teszi (Talán Ichigo korántsem szokványos modora, kinézete, és viselkedése az emberek iránt)

Hát... anime terén sehol se vagyok, igyekszem
pótolni ^^" Mivel még csak a magyar fordítást olvastam... manga terén is le vagyok maradva, de itt a nyár, azt hiszem, hogy a Full Metal Alchemist, Full Metal Panic! TSR, X/1999 és a Romeo x Juilet közé beszúrom ezt is... na meg lehet, hogy a Fate/Stay Night-ot is XD
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Aiko írta:Azt hittem, hogy Bleach -ben nem várható filler, de sok kötet, és a rajongók érdeklődése meghozza végül?
A fillereket szerintem sosem a rajongók kedvéért csinálják egy animében, hanem mert beérik a mangát, és ilyenkor vagy fillerezni lehet, vagy abbahagyni a sorozatot, és esetleg 1-2 év múlva folytatni, de minek hagynák abba, ha a fillert is elegen nézik, és jön a pénz?
Kép
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Legalább abba hagyták , mondjuk most nem lehet azt mondani h beérték a mangát és a mult héten és ezen a héten is filler volt/lessz...
Ha megint elkezdik , komolyan elgondolkodom h kedvenc marad-e...
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Jaaku
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2007.03.10. 20:19
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Jaaku »

A napokban Bleach téren a következő megállapításokra jutottam:
Három féle Bleach Karakter tipus van:

Paraszt*:
Ichigo, Renji, Kenpachi, Ikkaku, Chado stb.

Cool:
Ishida, Byakuya, Urahara, Hitsugaya stb.

És az a pár egyéb:
Rukia, Inue...stb.

Bár a legtöbben mégis a parasztok vannak, kérdem én, miért kell egy shounen "hősnek", primitívnek lenni? :D

*Jelenesetben, a parasztot nem teljes mértékben pejoratív jelzőként értem, értsd: primitív, ösztönös, stb. - kb. mint icihigo :D
Kép
Avatar
Baoko
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2005.10.11. 17:10

Hozzászólás Szerző: Baoko »

Ichigo, édeském... paraszt vagy... sniff...
bár van igazság abban, amit írtál, Jaaku... de hát ez egy shounen, és szerintem az átlagos shounenhez képest rengeteg lelkizés meg tök jó, kiforrott karakterek vannak benne. Most vetettem rá magam a mangára, már a 220-as részeknél tartok. Majd utána jöhet az anime, hogy képben legyek... hát a Bleachet kár lett volna kihagynom! :D :D
Jessie: - Már megint övék a vár...
James: - És miénk a lekvár.
Avatar
Chipp Zanuff
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.10.24. 18:48
Tartózkodási hely: Mezőkövesd, Gödöllő

Hozzászólás Szerző: Chipp Zanuff »

Jaaku írta: Bár a legtöbben mégis a parasztok vannak, kérdem én, miért kell egy shounen "hősnek", primitívnek lenni? :D

*Jelenesetben, a parasztot nem teljes mértékben pejoratív jelzőként értem, értsd: primitív, ösztönös, stb. - kb. mint icihigo :D
Hmm...
Lehet, hogy Ichigóék nem azok az észlények, de a szívűk mindenesetre a jó helyen dobog - bár vannak kivételek.

Bár, hogy miért "parasztok". A fiúk többsége az akcióra vagyik, ez jelent nekik kikapcsolódást. Így nekik, az ideális karaktert a "tökös" jelzővel felruházható antihős/ök, vagy a "rosszfiús" természetű szerplő/főszereplő/-k jelentik. Jelen esetben -itt-, az általad megemlített ösztönlények.
Bár itt is vitát lehet nyitni, hogy valójában mi (fiúk) mit is szeretünk; ez előbbi csak egy változat a sok közül.
Real World Espada
Kép
Avatar
Zsan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2003.11.22. 17:23
Tartózkodási hely: Kaposvár

Hozzászólás Szerző: Zsan »

Baoko írta: de hát ez egy shounen, és szerintem az átlagos shounenhez képest rengeteg lelkizés meg tök jó, kiforrott karakterek vannak benne.
Mondjuk nem hinném, hogy a Bleachben sokkal kiforrottabb karakterek lennének, mint bármelyik másik ilyesféle sorozatban. Tulajdonképpen tök tipikus karakterek vannak nagyrészt tragikus múlttal, hogy lehessen sajnálni meg szeretni őket. Kb minden shounen fighting cuccban ez van. Valószínüleg ezekben az animékben inkább a poénokon és a harcokon van a hangsúly nem a realisztikus lélekábrázoláson.
Persze ez csak az én véleményem. :)
Avatar
Jaaku
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2007.03.10. 20:19
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Jaaku »

Chipp Zanuff írta:A fiúk többsége az akcióra vagyik, ez jelent nekik kikapcsolódást. Így nekik, az ideális karaktert a "tökös" jelzővel felruházható antihős/ök, vagy a "rosszfiús" természetű szerplő/főszereplő/-k jelentik. Jelen esetben -itt-, az általad megemlített ösztönlények.
Bár itt is vitát lehet nyitni, hogy valójában mi (fiúk) mit is szeretünk; ez előbbi csak egy változat a sok közül.
Azzal nincsen bajom ha valaki antihős, sőt...
De pl. Ikari Shinji is egy "antihős", és én pl. ezerszer jobban tudok érte rajongani mint Ichigoért valaha...
Egyébként meg ne álltalánosítsunk hogy a fiúk mit szeretnek, mert pl. itt Magyarországon legalább annyi lány rajong a shounenekért mint fiú. És a fiúknak egy jelentős része, meg a tartalmasabb animéket szereti inkább...

Ennek ellenére a Bleach mint kikapcsolódás tökéletes, de nem jobb mint más első rangú shounenek, mint a DBZ, vagy a Naruto...
Kép
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Izlések és pofonok...
Egyébként Byakuya a kedvencem aki elvileg mostmár nem "antihős" szvsz...
De azé Grimmjaw is király és ő az... XD

---

129 RAW:
Spoiler-chan írta:Hát ez egyre unalmasabb...
És a következő is filler lessz...
Bár megjelent egy Arrancar és valami info t is adott Ukitake Hitsugayanak szal majd megnézem felirattal is...
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

::^_^:: énis szeretem a shonnen-eket, csakhogy legyek élő lánypélda :D

najó.. megvan a bleach a 100-as részig... megmondaná valaki hogy jelenleg hány rész van még ezenkívül? (csakhogy tudjam mit töltsek.. )

a kissé bunkóka srácok meg azért ált főszereplők mert olyan is kell és csak ilyen karakterekkel lehet vígjátékot csinálni, mert tőlük tényleg lefordulsz a székről.
:wink:
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Jaaku írta:Ennek ellenére a Bleach mint kikapcsolódás tökéletes, de nem jobb mint más első rangú shounenek, mint a DBZ, vagy a Naruto...
*Felkapja a fejet..* Most miert jobb a Naruto? De most telleg? (igen erzekeny pontra tapintottal...) ha mar kategorian belul jarunk, akkor meg plane..es elsorangu? o.o Jobb tortenetvezetes? Porgobb esemenyek? Szebb karakterek? Vagy tenyleg micsoda? Hogy ha ezt a kettot kell szetvalasztani, akkor miert? Mostmar nyugodt szivvel jelenthetem ki, miutan neztem a Naruto-t egy darabig, amig birta az idegrendszerem az elnyujtott, semmire sem szolo reszeket, h a Bleach MOST (bar a filler reszeket nem lattam, meg of corze azokat leszamitva) sztem sokkal jobb..vhogy nem tudok semmi olyanra gondolni, amitol azt tudnam mondani h a Naruto elsorangu, a Bleach meg masodrangu..es mar nem mint elvakult fangirl kuzdok, h igazam legyen, mint regebben, amikor meg kb nehany emberen kivul mindenki utalta a Bleachet :dirr: Persze, mindketto kikapcsol, es egyik sem egy hudenagy mondanivalo, meg addig huzzak, amig megeri anyagilag, most nem errol beszelek..A DBZ az ok, az mas, meg biztos jobb, igen en is szerettem anno, mint mindenki, de tenyleg kivancsi vagyok mi teszi a Naruto-t jobba..(a valasz utan megigerem, nem harapom le a fejed, mar tudol higgadtan beszelni a temarol, de ez most megis nalam magyarazasra szorul :D) Az meg h paraszt es cool-os..szvsz Ichigo-nal kulosabb karakter nem nagyon van a sorozatban, ezt a kettot nem nagyon lehet szetvalasztani..Renji is annak indult, aztan hat..nem az maradt :P
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Ayumie írta:najó.. megvan a bleach a 100-as részig... megmondaná valaki hogy jelenleg hány rész van még ezenkívül? (csakhogy tudjam mit töltsek.. )
Tegnap jött ki a 129. rész...
64-109!? ig filler van , sztem azt ne nézd meg...
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Zsan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2003.11.22. 17:23
Tartózkodási hely: Kaposvár

Hozzászólás Szerző: Zsan »

Nem azt mondta, hogy a Naruto jobb mint a Bleach, hanem azt, hogy a Bleach nem jobb mint a Naruto. A kettő nem ugyanazt jelenti ;)
Avatar
Jaaku
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2007.03.10. 20:19
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Jaaku »

IloveRenji írta:Most miert jobb a Naruto? De most telleg? (igen erzekeny pontra tapintottal...)
erre csak azt tudom reagálni, amit írtam már előbb:
Ennek ellenére a Bleach mint kikapcsolódás tökéletes, de nem jobb mint más első rangú shounenek, mint a DBZ, vagy a Naruto...

ha nem érted, az tényleg a te bajod.
:wink:
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Akkor ugy latszik telleg az en problemam marad..pedig en csak indokokat kerdeztem..de mindegy, vszleg soha nem fogom megtudni A valaszt.. :roll:
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Ryou írta: Tegnap jött ki a 129. rész...
64-109!? ig filler van , sztem azt ne nézd meg...
:D már a 82 edik résznél tartok, de mindegy mert végignézem. Tény hogy nagyon láccik hogy filler. Majdnem eleludtam és az nagy szó a Bleach-nél.
-ésakkor most azokat a Bountou-s részeket egészen a 109-esig nyújtják? mert akkor még meggondolom...
És arigato az infóért :mosoly:
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Válasz küldése