Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kanonji is a hatása alá került Aizen "erőterének", csak gondolom nem véletlen, hogy nem esett össze azonnal, ahogy az sem, hogy a "normál ember hozzám sem érhet" jelenetet pont megzavarta Matsumoto. Gondolom így Kubo még később akármikor előhúzhatja, hogy ő is valami leszázalékolt ex-shinigami. XD (Mondjuk többek között pl. Tatsuki sem esett még össze, pedig már két chapter óta Aizen mellett álldogál, és tudtommal neki aztán ha van is spirituális ereje, az minimális.)
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Ha jól emlékszem, amikor legutóbb láttuk Tasukit, akkor épp Uraharánál hagyta ott Ichigo a többi haverjával együtt, szóval nem kizárt, hogy azóta átestek egy kisebb tápoláson.
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Idén nem maradunk Bleach movie nélkül. :D
Vagy a pontosítés végett kimaradunk belôle, mert majd csak jövôre várható a DVD.

És egy kis apró, de vicces egybeesés. Nézzétek meg a címét, és az AniDB entry számát. :wink:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

anubys írta:És egy kis apró, de vicces egybeesés. Nézzétek meg a címét, és az AniDB entry számát. :wink:
LOL! XD
Kép
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Hát régen jártam már erre mostanában az off-ban vita-fórumozok de azért szakítók időt a komoly dolgokra is most például leírnám mennyire gánynak tartom a manga 413-as részét.És , hogy miért?
1)Sehol sincs Ichigo "megdolgozása és a Soul Building
2)Csak Tasukit meg a nyomi teamet mutatják hogyan fussák a kamakura maratont!
3)Honnan került elő az a Afro mókus?
4)Aizen olyan mint Godzilla csak futnak előle!

Remélem a következő rész tartalmasabb lesz! :)
Léptem!
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Szerintem is elkég nagy fail volt a mostani fejezet. Nem is nagyon értem, hogy mi a fenének játszik velük Aizen fogócskát? Nincs ennél fontosabb feladata? :roll:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Nem ezért, de szerintem már egy jó ideje fail a manga. :roll: Ezzel a hajkurászással meg Kubo nyilvánvalóan az időt akarja csak húzni, de ennél még az is izgalmasabb lenne, ha Ichigo edzését kellene néznünk.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Most Karakura of the dead volt, hőseink a kevés túlélővel együtt harcolnak a zombik...akarom mondani gonosz shinigamik ellen. :D Viccen kívül: ebben a fejezetben végig csak futottak, de azért Tastsukiék "technikus" osztálytársán röhögtem, aki először stukkerekkel, később molotov koktéllal támadta Aizent. XDDDD Végre egy szereplő, aki ugyan gyengus, de legalább próbál visszatámadni. XD
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: miyume »

Kashim írta: 1)Sehol sincs Ichigo "megdolgozása és a Soul Building
2)Csak Tasukit meg a nyomi teamet mutatják hogyan fussák a kamakura maratont!
3)Honnan került elő az a Afro mókus?
4)Aizen olyan mint Godzilla csak futnak előle!
:thumb: xDDDD Ez tetszik!!!
A mangát már elég rég nem olvasom csak titeket- a lényeg megvan és sokkal szórakoztatóbb :-D
Azért a bishi-Zangetsu-t megnéztem- külsőre lehetne Rukia és Ichigo jövőből visszatért gyereke... :drop:
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Örülök hogy tetszett Miyume Chan!Hát nem vesztesz sokat hogy nem nézted mostanában kivéve talán Ichigo új Hollow maszkját az nagyon állat meg az általad említett Bishi mókust az is ott van!Ichigo+Rukia hát :drop: asszem van Bleach XXX abban együtt szerepelnek és ez lehet előzménye az általad felvetett teóriának! :vigyor:
Olvastam ,hogy fugszokkal foglalkozol ezzel kapcsban PM-ben kérdezhetnék valamit?
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

Én is learadtam a mangáról és a sorozatba is most kapcsolódtam be. A kedvenceim: Renji, Tousen, Hichigo (ichigo belső roszz éne vagy mi).
Nem is rossz. Akik úgy igazán spanolnak azok az Espada-sok. Tia nagyon kemény! :vigyor:
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Mariko írta:Nem ezért, de szerintem már egy jó ideje fail a manga. :roll:
Ebben igazad van, számomra az Arrancar arc kezdete óta mélyrepülés a széria, de ezt úgy értettem, hogy ez a fejezet még a szokásos gyenge színvonalat sem tudta hozni.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: miyume »

Kashim írta:Ichigo+Rukia hát :drop: asszem van Bleach XXX abban együtt szerepelnek és ez lehet előzménye az általad felvetett teóriának! :vigyor:
Dragonball után szabadon :LOL:
Kashim írta: Olvastam ,hogy fugszokkal foglalkozol ezzel kapcsban PM-ben kérdezhetnék valamit?
Persze :)
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Hát a manga 414-ben sem csalódtam maradt a szamárháton haladók 5 km/óra-ás tempó szinte érzem a szelet ahogy süvít! :)
Igaz Gin árulása (már ha ez az nem tudom mit tervez a Playa) némiképp színt vitt a mostani fejezetben de mire beindulna főszál ismét the end!!!
Hát Kubo-nak valami naggyal kell előjönnie mert ez a szégyensorozatot már a sósav is alig hozza le!!! :?
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Gin amekkora genya, nem is furcsa az árulása, csak azt nem tudom, mire fog most ezzel menni. Legfeljebb azt tudom elképzelni, hogy azért lépett, mert tudta, idôvel Aizen úgyis eltette volna láb alól. Azt meg erôsen kétlem, hogy ennyire simán el tudná ôt intézni.

Ezek után sajnos nem tudom, honnan fogom beszerezni a heti Bleach adagomat.
RIP OM :cry:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Van egy tippem.

Mostani fejezetben:
Gin: Ha már azelőtt megérinti valaki a kardod, mielőtt aktiválnád, arra hatástalan lesz az illúzió.
Jövő héten:
Aizen: Gin....elfelejtettem említeni, hogy mióta a kapitányok ellen is elsütöttem Fake Karakurában, még nem unreleaseltem, és azóta is folyamatosan aktív az illúzió.
*következő képen mutatják, ahogy eloszlik a vízió, és látjuk, hogy Gin Rangikut szúrta meg*


Szóljatok, ha plothole-os, de most ezt tippelem jövő hétre. XD
anubys írta:Ezek után sajnos nem tudom, honnan fogom beszerezni a heti Bleach adagomat.
RIP OM :cry:
A One Mangát én is siratom, de nyugi, a Bleach túl népszerű ahhoz, hogy valaki ne töltse fel. :) Tokyotosho-n biztos lesz torrent, de ha beírod, hogy "Bleach manga online", általában a Gugli is kidob minimum egy oldalt. A ma esti tényleges bezárást követően biztos elkezd szerveződni az "ellenállás". XD
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Titkos: Én is abban bízok, hogy ez lesz, mert azt nagyon szeretném, ha Kubo ilyen egyszerűen kiírná Aizent a sztoriból, csak mert nem tud már mit kezdeni vele. Meg elég gáz lenne, ha 400 fejezet után cserélnék le a főgonoszt, egyébként sincs senki, aki alkalmas lenne a szerepre, még Gin se.

Én a heti Bleach adagomat szinte mindig a Mangastreamen olvasom (ez az egyetlen manga, amit online olvasok ^^) , ide is elég hamar felkerül, viszont nincs olyan sok manga fent náluk, hogy szemet szúrjanak a kiadóknak. ::^_^::
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Én mindenesetre bizakodó vagyok, és hiszem azt, hogy túléli ezt Aizen, nameg a színes képre változatlanul az van kiírva, hogy "Ichigo vs Aizen! Final battle", szal van még remény.

(+ ha pusztán ennyivel kilehetne nyírni Aizent, akkor röhögnék. Nagyot!)
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Nekem is az a tippem, hogy Aizen nem bízott Gin-ben.
Na meg ha csak ô maradna, Ichi Hollow 2.0-ban simán hazavágná. Igaz, ahhoz meg is kell halnia. :dirr:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Kashim »

anubys írta: Ichi Hollow 2.0-ban simán hazavágná. Igaz, ahhoz meg is kell halnia.[/color]
Miért kéne meghallnia szerintem most azért Soul Building-ezik hogy a végén az egész erejét uralva simán váltson 2-es fokozatba!!! :D
Ha Gin ilyen egyszerűen kiirtótta Aizent (bár ez kétséges) akkor megszavazom neki 2010 fő genyája címet!!! :knife:
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Elvileg nem a továbbfejlesztett hollow-form-ra gyúr, és gyanítom, hogy ne is lesz még képes jóideig irányítani. Sokára lesz még az, míg akaratából képes lesz majd azt a formát felvenni....
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Kashim »

anubys írta:Elvileg nem a továbbfejlesztett hollow-form-ra gyúr, és gyanítom, hogy ne is lesz még képes jóideig irányítani. Sokára lesz még az, míg akaratából képes lesz majd azt a formát felvenni....
Ja lényegében a fantáziadús "Final Getsuga Tensho"-ra megy a játék de mivel a Bishi mókus összeolvadt kedvenc fehér színű Yoker-emel így végül is ha Ichi leüti őket akkor mindketten hódolnak majd neki és ismét ő lesz a "landlord" és talán ezért megkapja mindkét új tápképességet!
Bár ha Kubo-n múlik lehet hogy Anubys jóslata jön be! :D
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Amúgy: Szerintem, hogy Aizen most meghal-e, az nem is kérdés: nem. XD Aizen a helyi Naraku (Inu Yasha), lehet, hogy mindenki kidöglik körülötte, meg háromszor cserél a történet "al-főgonoszt" (ergo Tousen, és hamarosan Gin helyett jöhetnek új csatlósok, ahogy az Arrancaroktól is megszabadult Kubo), de az fix, hogy ő egészen a végéig kihúzza majd, és Ichigo fogja megölni. Nem akarok egy fant sem megsérteni, de azért a Bleach nem az a manga, ami nagyon elrugaszkodna a szokásos shounen kliséktől, szóval én Aizen sorsával kapcsolatban sem várnék valami nagy fordulatot. XD
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Nagyon örülnék, ha Kubo-ban lenne annyi kurázsi, hogy egy laza mozdulattal kiírja a történetbôl az addigi fôgonoszt. De sajnos erre, ahogy Titkos is írta, leheletnyi esély sincs.
Legutóbb Naruto esetében is ott kezdett számomra a fény derengeni, mikor Kakashi meghalt, de aztán sajnos Kishi eltöketlenkedte.
Van egyáltalán olyan shounen-fight, ahol a mangaka mer nagyon fordítani az eseményeken? :roll:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Ch415

FAAAAAIL!

Örülök, hogy Aizen nem purcant ki ilyen szánalmas módon, meg minden, de az egész fejezet imho súlyosan alulteljesített, ha csak az artot nézzük. Aizen lepkéje pölö FFFFFFFFFFFFF-

Kapd össze magad, Kubo!
Válasz küldése