Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Ha olyan lenne mint a Blue Gender movie, h ugyanaz mint a sorozat, csak nehany dolog egy kicsit mas, akkor az agy nagy adag tragya a kepunkbe, es az irdatlan nagy csalodas es gaz lenne.. :mad:
Amugy idopontot nem mondtak, v vmit?
Igazad van vhol Kuresz, de hat a szivem megszakad, eddig minden reszert (a regebbiekert of corze) utogettem mar szerda reggeltol a billentyuzetet, h naaa mikor jon mar ki, de vhogy az ujabbak mar nem is erdekelnek..
es h jon a 81.reszbe Hitsugaya? :shock:
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

IloveRenji írta:es h jon a 81.reszbe Hitsugaya? :shock:
Nagyon egyszerűen: őt is beleépítik a fillerszezonba. Ennyi.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Decemberre várható a Movie...

Hogy jön Hitsugaya a 81. részbe? Egyszerűen megnyílik SS kapuja és voila, otterem :) Nem kell ebben logikát keresni, ez Filler :D

Ha van Naruto movie (nem is egy) ami nem összevágásokkból áll, ala BG, akkor talán ez reménykeltő lehet, hogy velünk sem az fog történni mint BGvel.

Remélem tisztességes lesz, kb mint a Sealed Sword Frenzy, bár azért ha lehet legyen annál jobb. Azért mégiscsak egy Movie-ról van szó...
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Ertem en valahol h mindent be kell dobni a fillerekbe meg Hitsugayat is..csakhat ez, olyan bizarr :neutral:
Azert kivancsian varom a Movie-t, decemberre csak osszehoznak vmi nezhetot..*remenykedik nagyon...
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Hitsugaya az egyik legnépszerűbb karakter, szóval amíg a fillerekkel próbálják a megfelelő nézőszámot tartani be kell vetni ezeket a karikat.
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Decemberre jön csak ki a movie? O_o
Akkor nem biztos, hogy csak egy összevágott Blue Gender féle movie lesz...
Mondjuk érdekes, hogy ennyi ideig csinálják a moviet. Ezek a moviek általában nyáron szoktak menni (FMA movie, Naruto movie 1, 2, 3, és még sorolhatnám).
Hát, imádkozzatok, hogy Hitsugaya-t nem rontják el a fillerek. :neutral:
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

80. Ep... Ööööh, hát ez borzalmas. Mintha Filler lenne a Fillerben. EZ már nagyon gáz. Nehogymár a Byakuyaverő Ichigo-t ilyen könnyen ki lehet cselezni még úgy is h ha Renji is ott áll mellette meg Rukia. EZ a rész nagyon gáz volt.

Köv epizód Máj30. Két epizódot vetítenek. Azaz jövőhéten nem kapunk Bleach-et.

A Mangát akarom :D
Kép
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

Csak én látom egyre rosszabbnak a megrajzolást?Amúgy sz.tem poén akart lenni a rész,de kicsit gagyira sikeredett.Kíváncsi vok a következő duplarészre...
Kép
Kép
Kép
SuMMeR
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2006.02.21. 22:17

Hozzászólás Szerző: SuMMeR »

Jesszus... Valaki magyarázza meg, mi a fenének nézem ezt a sorozatot, ez valami katasztrófa... :mad:
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Mert ez első 62 epizód (egykét kivételével) nagyon jó volt :)
Kép
SuMMeR
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2006.02.21. 22:17

Hozzászólás Szerző: SuMMeR »

Őszintén szólva most nem is árt egy hosszabb szünet (a fansubbok majd kicsit később jönnek, június elején), ha a duplarész nem nyeri meg a tetszésem, akkor befejeztem, engem már az se fog érdekelni, ha abbahagyják valamikor a fillergyártást. Jobb dolgokra is el tudnám pazarolni az amúgy is szűkös sávszélességemet.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Nekem tetszett ez a resz, legalabb jokat nevettem rajta, mar az is regota volt a Bleachnel-mekkora volt mar a nagy harcias Renji a sepruvel??XD
Azert nezzuk, h kitartsunk a jobb reszekig, mert szeretjuk a Bleachet (hu de nyalasnak hangzik, de magamat is gyozkodnom kell)..amugy nem kell felteltlen nezni a fillert, majd szolunk ha megint jo :D
(bar azert a Narutosok mar egy eve szenvednekt, ugyh nekik sokkal rosszabb..)
A megrajzolas a fillerek ota egyre rosszabb, bar szvsz kivetelt kepez alola a 78.resz, az nagyon jol nezett ki..
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

IloveRenji írta:Nekem tetszett ez a resz, legalabb jokat nevettem rajta, mar az is regota volt a Bleachnel-mekkora volt mar a nagy harcias Renji a sepruvel??XD
Hát ez a 80-as rész... én nagyon jókat derültem rajta.
Viszont egyre jobban utálom azt a csirke mod-soult, éljen Kon-sama. ::jhihi::
Az Afroman beszólás se volt rossz, de a seprű ::japhaha::
Szóval szerintem ez a rész nagyon jó ("agylazító") lett. (filler mércével nézve)
IloveRenji írta:(bar azert a Narutosok mar egy eve szenvednekt, ugyh nekik sokkal rosszabb..)
Én azt is követem. Mazoista lennék? :roll: :oops:
Kép
Kép
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

A valasz: igen XD (plane a 2ot egyutt..)
Hat igen, ez a resz egy kicsit fel akarta dobni a dolgokat, es sztem sikerult is :D
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
megszerettem a blícset. :S

-----

nah, mivel annyira kihalt a topic, felteszek egy kérdést:
ugye a shinigamik azok közül az emberek közül választódnak ki akik egyszer meghaltak és abba a városba kerülnek a soul society-ben...right?
aztán néha elsétálnak a földre és irtják a hollow-kat.
kérdés: mi lesz a shinigamikkal, ha meghalnak? hova kerülnek?



(nem láttam még az összes részt, de ez piszkálja a csőröm h mi van velük:D)
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Kb ugyanez volt az elso hozzaszolasom :lol:
Es miutan osszedugtuk a fejunket, arra jutottunk, h igen, ok mar vszleg meghaltak, es utana kerultek Soul Society-be, es aztan a tehetsegesebbek, akiknek nagy a reiatsu-juk azok meg a suliba..(mint ugye a Renji :-P ..na meg mindenki mas), es ha meghalnak, akkor puff, veguk van, akkor a lelkuk is meghal..de h hova kerulnek, hat igen :drop: (mert ok is lehetnek meg Hollowok ugyanugy, mint barki mas...) de masodszor mar nem kerulhetnek vissza Soul Societybe sztem..es nem mindegyik megy vissza a Foldre Hollow-ot irtani..de eleg sokan igen, es azoknak lesz egy teruletuk, as azt kell megvedeniuk..
Amugy hol tartasz?(Lam, lam egy ujabb emebrt "csaltunk a kelepcenkbe".. :D )
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

A shinigamik tiszta szellemek,azok a soul society-ben születnek.Ez kiderül a Byakuya-harc végén,amikor elmondja Rukiának,hogy milyen kapcsolat van köztük...És azért van lezárva a nemtommi(a cociety közepe),mert akik a kapun kívül vannak,azok voltak a halottak?Vagy most én nem értem...De biztos,hogy vannak tiszta születésű szellemek.
Kép
Kép
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Jezusom, mi meg anno ugy vettuk ki, h ok mar meghaltak :shock:
Meg kell neznem gyorsan, amit mondasz..biztos vannak, de nagyon sok shinigami van, nem hiszem h azok mind ilyen tisztan szulettek volna..(bar telleg en is azzal kezdtem, h mi van a shinigamik gyerekeivel..)
Az tuti, h a falon kivul vannak a halottak, marmint a jok, akiket a shinigamik kuldenek ide..mint pl a papagajborbe bujt gyerek..
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

Amúgy lehet,nagy hülyeséget írtam...Nincs lent az egész sorozat :weh:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Én valahonnan úgy hallottam,hogy ha egy ember meghal,akkor megy a Soul Societybe(mert mintha a Rukia meg a nővére is ilyen lelkek lettek volna..vagy nem),aztán ha elég nagy a reiatsuja,akkor mehet a shinigami-suliba,és ha meghal,akkor sutty,újjászületik a földön/real world-ben.ÉS vannak olyan shinigamik is,akik sose voltak emberek,hanem igazzy,Soul Societyben született lelkek vagy mik(mint pl Kira Izuru-3.Divízió-'szeretünk,Kira!' :-P ,aki valszeg ott született,mivel a szülei is ott vannak eltemetve...).
Na,ha ebből valaki valamit megértett,annak gratulálok.
Hanatarou desu.
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Ha már a lélek is meghal, akkor az sehova nem kerül, egyszerűen megszűnik létezni :D Az a baj, h tele van Hibával Kubo Tite rendszere, ugyanis a lelkek a tulvilágon öregszenek. Nade akkor hova és meddig öregszenek? :) És ugyan egy lélek miért öregszik már? Mert azt még elhiszem h ultralassan öregszenek a földiekhez képest, de pl Renjiék elég egyértelműen öregedtek.
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Jah, az öregedést én se értettem igazán. A Joruichi (vagy hogy írják) megtartotta "fiatalságát" és Soi Fong végén már szinte beéri :D
Amúgy tény, ha meghaltak, akkor miért öregednek.. :P
Az elején amúgy nem értettem (lehet, hogy elmagyarázták, csak már elfelejtettem), hogy a gyerek lelke hogy került bele a papagájba?
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

a gonosz hollow bácsi fogságba ejtette és belerakta a Papagáj testébe. Megígérte neki h ha elég lelket sikerül a segítségével tőrbe csalnia akkor visszahozza a mamáját a túlvilágból... mindezt persze csak kamuzta neki, hogy szivassa a gyereket aki miatt meghalt :)
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Ja igen, ezt tudom, csak azt akartam tudni, hogy hogyan tette bele. Hollowok tudnak lelkeket átvariálni?
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Hat csomo Hollownak van mindenfele kepessege..pl volt amelyik semlegesiteni tudta a bankai-t, akkor (uristen mennyire nem emlekszem mar!!), akkor ez biztos ezt tudta csinalni..
Sztem meghaltak, es ahhoz kepest az allapothoz kepest oregednek (de az egyertelmu h oregszenek a Renjiek, de pl a Byakuya egy pillanatot nem oregedett, mindig ugyanugy nez ki...es a Yamamoto hova oregszik??)..valojaban nem tudom, es ebbe a temaba mindig belezavarodtam!! De ha meghalnak, sztem nem szuletnek ujra..marmint akik egyszer meghaltak, es "meg egy lehetosege kaptak", es shinigamik lehettek, azok mar nem szuletnek ujra..Es a Kira-n kivul meg ki az aki ott szuletett?-erre sem emlekeztem, h a Kira-nak ott vannak eltemetve a szulei..
Amugy Pata, te nezed a Bleach-t? :shock:
Válasz küldése