Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Gemini22
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2007.10.31. 00:53
Tartózkodási hely: Im Bankai-Zustand

Hozzászólás Szerző: Gemini22 »

Még csak a századik résznél tarok, de mivel a Bleach a második jó anime amit nézek ezért, kedves leszek.
Miután Ichigo-ék megmentették Rukiát és visszatértek a való vilgába, a sori leengedett. Már Konnal is voltak problémáim. Nem fért az agyamba annak a rikácsoló plüssnek a lényege, de ez a másik három izé ... :tard: eltűnnek valaha? Meddig szépítik még itt a dolgokat?
Byakuya után már a harcok sem ugyan olyanok. Ezek a Baunto-s részek egyszerűen unalmasak, már csak abban reménykedek, hogy gyorsan túl leszünk rajta, és ha ez még nem elég a 99. vagy a 98. résztől? új Opening és Ending lett... :computer: Segítség!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gemini22 2007.12.30. 22:48-kor.
Der Tod und die Erdbeere
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Igazából Én az egész Bount-os saga alatt azt éreztem, hogy a készítők megpróbálták azért kihozni a maximumot, amit egy filler saga-ból kilehet. És sikerült is nekik. Kb. 7-8 rész erejéig. Aztán a színvonal csökkent, a Bount-ok kivétel nélkül jellegtelenek;; Bár Kariya azért dobott valamit a feelingen, de amúgy semmi érdekes és érdemleges nem történt, szal megnéztem, de ha újranézem a Blícset, akkor ezeket asszem átugrom. Bár a Hitsu-Koga fájt kifejezetten jó lett. De nagy átlagban n00b!! Főleg, hogy *FANBOY MODE ON* Ichimaru-t olyan sokáig nélkülöznöm kellett :?
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mariko »

146: A sztori nem nagyon haladt előre, de legalább sokat ökörködtek, és a grafika se volt olyan gány mint a múlt héten. Nell nagyon édi volt és hangját is eltalálták. Viszont jővő héttől jönnek a fillerek és ezúttal állítólag hosszabb ideig fognak boldogítani minket. :(

De kárpótlásul a manga kezd beindulni! :mrgreen:
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Igen ez a rész már sokkal jobb volt mint a múltkori. :D
MEgint fillerek jönnek? nEEEE??? NEm érnek oda a palotába? ÁÁÁ... :( ÉS ez meddig fog tartani? (megint nem kell Bleach-et néznem)
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

OMG, OMG, és mégegyszer OMG!!!... ja, és WTF!?
Mariko írta:De kárpótlásul a manga kezd beindulni! :mrgreen:
ez így elég enyhe kifejezés... ha nem töketlenkednek tovább, a 298 vége alapján naggyon durva dolgok várhatók :mrgreen:
SPOILER
főleg Byakuya-nál, Unohaná-ra nagyon kíváncsi leszek, mert ott nem ússzák meg harc nélkül, és sztem Isane nem bír egyedül azzal az espada-val... és OMG!!! Mayuri vs. Szayelaporro!! micsoda párosítás! ...Istenem, add h kinyírják egymást!! :dirr:
hosszú ideje ez volt a legütőssebb fejezet:3
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Ja-ja, abban én is bízom, hogy [manga spoiler]a két őrült tudós kicsinálja egymást. Mondjuk én már Szayel halálában is kieggyeznék. És remélem Zaraki jól a helyére teszi Noitrát, piszlosul irritál a fazon.[/manga spoiler] A kövi fejezetben tuti jó kis akció lesz. :mrgreen:
Kép
Szélfi
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2004.04.21. 12:15
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Szélfi »

Mariko írta:146: A sztori nem nagyon haladt előre, de legalább sokat ökörködtek, és a grafika se volt olyan gány mint a múlt héten. Nell nagyon édi volt és hangját is eltalálták. Viszont jővő héttől jönnek a fillerek és ezúttal állítólag hosszabb ideig fognak boldogítani minket. :(

De kárpótlásul a manga kezd beindulni! :mrgreen:
Nekem nem olyan érzésem van, hogy fillerek jönnek. A 147-et már láttam, és semmi filler jellege nem volt. Vagy mennyi fillerről is van itt szó? Gondolom nem 50-100 részről mint a bounto ügyben volt? Érdekes lenne így Hueco Mundo közben...

Amúgy tény, hogy fillerek tekintetében igen gyengén muzsikáltak a készítők. Ami azt illeti, én a Bounto sagát egyáltalán meg sem néztem. Szerencsére a mangához jól tarthatják magukat a rendezők, mert a 63. rész után a 110.-et nézve abszolút nem volt olyan érzésem hogy hiányzik valami.
(Belekezdtem ugyan a Bounto sagába, de olyan kritikán aluli volt, hogy inkább félbe is hagytam.)

Mayuri meg... Hát ízlése az nincsen. -.-' Azok a gépek, fúj! Meg a zanpakutója, fúj fúj fúj! Meg a maszkja, amiben úgy néz ki mint egy harmadrendű hollow... überfúj!
Viszont ahogy egyre több dolog derül ki Uraharáról, kezd olyan érzésem lenni, hogy Mayuri igazi felüdülés lehetett utána. Mayuri legalább megmondja a kísérleti alanyoknak hogy kísérleti alanyok lesznek...
Avatar
Chipp Zanuff
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.10.24. 18:48
Tartózkodási hely: Mezőkövesd, Gödöllő

Hozzászólás Szerző: Chipp Zanuff »

Spoiler:
Ahogy látom a külföldi fórumokon is, a legtöbben azért szurkolnak, hogy kicsinálja egymást a két tudós. Azonban szivesen fogadnám azt a jelenetet miképpen Szayel megszégyeníti valamelyik körben Mayuri-t.
A Zomari vs. Byakuya-harcból szerintem egyértelmű ki kerül ki győztesen.
Nnoitra vs. Zaraki. Nos nem venném rossz néven, ha az 5. Espada - mégha egy kicsit is -, de elbizonytalanítaná Zaraki-t.
Real World Espada
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mariko »

A 147 az bizony filer volt. Ha a mangát követnék, már rég Las Noches falait kéne Ichgóéknak döngetniük. Úgy nézem az epizódcímek alapján, hogy az aggodalon felesleges volt, mert csak 3 részen keresztül kell élveznünk ezt a kis mellékágányt.
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Miért van az, hogy Ichigo egy nyomorult Getsuga Tenshou-val lecsap egy Menost??? Ne mondjátok, hogy ennyit erősödött egy-két hónap alatt? A tizenvalahányadik részben alig bírtak 1 darab menossal itt meg csak úgy lecsapja őket. Mi van itt már emberek?
------------
Azt már meg sem kérdezem hogyan vágott át 5 MEnost a maszkos csávó...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Goofy 2007.11.17. 21:40-kor.
Avatar
Khaos
Profi
Profi
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2007.09.30. 22:36
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Khaos »

Vagy én tévedek, vagy te maradtál le valamiről.

Például már amikor megmenti Rukiát (remélem nem lövök már le semmiféle spoilert) - pedig az elég rég volt ehhez képest - már akkor is lenyomja ugye Byakuyát, márpedig egy kapitánynak simán cafatolni kell egy menost...
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Lelőni a spoilert? ilyen kifejezést se hallottam még. Elég régen láttam már a Byakuya vs. Ichigót és tény, hogy lenyomja sőt még Zarakit is lenyomja. Úgyhogy visszaszívom amit az előbb mondtam és többen nem fogok gondolkodni a Bleach-en, csak nézem és kész, de a legjobb az lenne ha nem is nézném ezeket a csetva fillereket.
Avatar
Jaaku
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2007.03.10. 20:19
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Jaaku »

Goofy írta:Miért van az, hogy Ichigo egy nyomorult Getsuga Tenshou-val lecsap egy Menost??? Ne mondjátok, hogy ennyit erősödött egy-két hónap alatt? A tizenvalahányadik részben alig bírtak 1 darab menossal itt meg csak úgy lecsapja őket. Mi van itt már emberek?
Nem tudom hogy követted-e az animét, de azóta már több tréningen átesett, és überkirály shinigami lett :D

Meghát könyörgem ez egy shounen, itt bármi megtörténhet. :lol:
Kép
Avatar
Gemini22
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2007.10.31. 00:53
Tartózkodási hely: Im Bankai-Zustand

Hozzászólás Szerző: Gemini22 »

Huhh!
Már megszokott számomra, hogy amint haza jövök az egyetemről (két hetente) szép hosszú Bleach-Maratont rendezek a gép előtt. A campuson kivégeznének, ha fognám magam és leülnék animét nézni a gépteremben.
Így hát elvonási tünetekkel leülök a gép elé, és mit ad a Jó Isten, már csak két részt kell átszenvednem a lélekszürcsölő-önmarcangoló-félemberekkel.

ÍÍÍÍÍÍÍÍgen, végre eltűntek a Bauntok. De a plüsik még tanyáznak egy darabig.
Nem haladok olyan gyorsan ahogy szeretnék, ezért bocs ha néha lemaradok tőletek... de jó elmondani másoknak milyen jó ez a sori, kivétel mikor nem...
Éljen Kurosaki Isshin!!!!!!!!!!! rem jól írtam a nevét :wink:
Der Tod und die Erdbeere
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

A 149. rész végén visszatértek a fősztorihoz megint :D
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Hát Én aszontam a Bountos n00bságra, hogy n00b. Mert az is volt. De amit a 128-131 részekben műveltek az kész röhej. A taknyos plus annyira idegesített, ráadásul még volt egy még idegtépőbb húga is... jáj. Több szempontból is rettenet volt, szal inkább megnézem a Bount-os saga-t újra, mint azt a 4 részt.

Amúgy hamarosan utolérem magam az Anime-vel, már csak 10 rész maradt hátra és utána jön a heti egyes kiszerelés. Amúgy azt jó hallani, hogy 149-től újra "mangáznak" :D
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Miért kínzod magad a fillerekkel? Nem vesztettél volna semmit ha kihagyod őket.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Szerintem ezek a mostani fillerek azért picit jobbak voltak a bountoknál. Nagy előnyük a rövidségük. :mrgreen:
Kép
Avatar
Susiegirlie
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2007.05.15. 10:19
Tartózkodási hely: Shinigami World

Hozzászólás Szerző: Susiegirlie »

hmmm...énis csak azért néztem meg a Bountost részt mert..hamár megnéztem egy csomot akko nehogymár kihagyjam ugye....de tényleg uncsi volt...az egy pozitivum Nova-áék voltak benne a (a plüssök)..de amúgy szinte idegesitettek a Bounto szereplők..meg a legjobban mutatja az is hogy mennyire nem csipte senki őket, hogy modnom keresek vmi fanartot boritokra stb...és a bountokrol pár darab volt csak, de azoakt is úgy vadásztam össze... :?
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mariko »

A Bountokkal szerintem az volt a legnagyobb baj, hogy egyáltalán nem illettek a Bleach világába. Már eleve a dizájnjuk is teljesen elütött a többi szereplőtől, de a vámpíros dolog aztán végképp nem fért bele. Arról nem is beszélve, hogy nekem úgy tűnt, mintha a fajtájuk története a Quincy-ktől és a Mod Soul-októl lett volna összeollózva.
Kép
Avatar
Gemini22
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2007.10.31. 00:53
Tartózkodási hely: Im Bankai-Zustand

Hozzászólás Szerző: Gemini22 »

Lenne két kérdésem. Segítenétek? Mostanában a YouTubon tudom nézni a Bleachet. A 147. résznél tartok. A neten pillanatnyilag hány rész érhető el? + a Memories of Nobody-t mikor érdemes megnézni? Kapcsolódik kifejezetten vmihez, vagy új történet?
Der Tod und die Erdbeere
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

"A neten" pillanatnyilag a 154. rész az utolsó ami elérhető, a Memories of Nobodyt sosem érdemes megnézni.
A fő történetszálhoz nem kapcsolódik, egy teljesen független történet.
Kép
Avatar
Tom
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2007.12.23. 11:35
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Tom »

attól még meglehet nézni szerintem, mert nem kapcsolódik a fősztorihoz....sztem jó movie lett
"...and if I die trying....then at least I tried!"
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

SoonDead írta:...a Memories of Nobodyt sosem érdemes megnézni.
A fő történetszálhoz nem kapcsolódik, egy teljesen független történet.
És ezenkívűl csöppet követhetetlen ill. engem nemfogott meg.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Khaos
Profi
Profi
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2007.09.30. 22:36
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Khaos »

Szvsz nagyon is követhető és következetes illetve a sztori a világ logikáját nem kezdi ki, ahogy azt néhány OVA-tól már láttam. A film nagyon visszaadja azt az elveszett hangulatot amit a Ryoka-saga kreált. Nekem...
Válasz küldése