Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

14. résznél tartok. A legutóbbi kettő nagyon nem tetszett. Hirtelen mindenki Super Power lett. :roll:
Minek ez? Nehogy lemaradjanak a többiektől?
Ishida első megjelenése nagyon jó volt, főleg, hogy milyen lazán elintézte az első Hollow-t :cool:, a végére viszont nagyon zavaróvá vált, hogy az eddig csak nagy nehezen legyőzhető szörnyeket simán sorba-aprítják. :osgy:
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Nehezen legyőzhető szörnyek? Jahm. Lesz ez még durvább is. És ezek a Szuperpowák még nagyon semmilyenek. Majd a Bankaiok...
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Bankaiok, mint például a Kuroi Getsuga, vagyis a Hollow változat. :roll:
Az egy durva bankai ecsém.
Meghát.
Én most 26. résznél tartok.
Ami azt illeti a 14.résznél:
A 14. résznél még nincs is meg a Zangetsuja Ichigonak, asszem az a 18-20 részeknél van valahol.Mert ugyebár új kardja lett, mert Byakuya a 16. részben eltörte azt amit Rukiától kapott, meg oszt. Urahara tovább fokozta, hogy a pengéből semmi se maradjon, s magától amikor átváltozott Death Goddá, akkor saját maga "csinálta" a Zangetsut.
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

a Kuroi Getsuga nem Bankai :roll:... az csupán egy komment volt Byakuya-tól, a Getsuga színére hivatkozva, amit alapból tud használni Ichigo. Szal egy rendes kis Getsuga Tenshou, ami jóval powerfullabb, és csak Hollow formában elérhető :)

A Senbonzakura Kageyoshi, az egy nagyon is jó Bankai, habár a fillerek enyhén szólva elb***ták most :dirr:

A legtöbb bankai (amit eddig láttunk) viszont nem tetszik, de Ichigo és Byakuya bankai-a rulz.
Kép
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Akkor bocs. :P
Nos tegnap este megnéztem a 27. részt, és most tartok a 28. felénél, és hát végre megjelent Ishida új nyila, amit már vártam, mert nagyon erős. :D
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

És annak sincs semmi köze ahhoz, hogy tápos legyen... :D Az a baj (vagy a jó?), hogy hőseink 1-1 "karakterepizód" keretében exponenciálisan tápolódnak...
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Ez így "szokás" szerintem. :weh: Főleg a főkari(k)nál van ez!először leveri vki majd gyakorol aztán leveri aki előzőleg leverte s így tovább.Na meg a végső csapás/lövés dolog is ott van ugyebár illetve a vert helyzetből fordítás.De ez így van jól! :)
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Tipikus Shounen esemény... a Bleach is egy tucat Shounen, és nem is a storyja miatt szeretjük :) Legalábbis sztem nem egy egyedi nagyszabású mélyreható történettel bír a Bleach.

Ami miatt viszont szerethető az a (bár néha kissé paradoxonos) világa, és a karakterei.
Kép
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

37.rész
Chad visszaemlékszik, hogy beszélget egy folyó parton Ichigoval.Ichigo megkérdezi, hogy miért nem üt vissza az embereknek.Chad mondja, hogy tett egy igéretet Abuelonak.Kérdezi Ichigo, hogy ki az az Abuelo.Chad mondja, hogy az nagypapát jelent.Az igazi neve Oscar Hawkins de la Rosa.Ichigo kérdezi, hogy milyen nem zetiségű.Chad mondja, hogy Metizo, Mexikói.És még azt is mondja, hogy Mexikóban élt, azelött, hogy ide jött volna.
Úgy emlékszem valaki kérdezte, hogy milyen nemzetiségű.Hát itt van a válasz.
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Zsan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2003.11.22. 17:23
Tartózkodási hely: Kaposvár

Hozzászólás Szerző: Zsan »

43. résznél tartok. Egyre izgalmasabb.
Viszont egyes részek után ez a "Happy People"-s ending baromira elrontja a hangulatot, arról nem is beszélve, hogy ROFL.
:lol:
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Én a 40. nél. :D És a 39. rész végén van elöször Happy People.Nekem se tetszik.Egyáltalán nem. :D Ez a legrosszabb ending idáig. :D
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Chipp Zanuff
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.10.24. 18:48
Tartózkodási hely: Mezőkövesd, Gödöllő

Hozzászólás Szerző: Chipp Zanuff »

Nyugi, lesz még rosszabb is...
Real World Espada
Kép
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Ryou írta:Én a 40. nél. :D És a 39. rész végén van elöször Happy People.Nekem se tetszik.Egyáltalán nem. :D Ez a legrosszabb ending idáig. :D
Én azt még szerettem! Mindenki utálja de én meg együtt éneklem a hangfallal, hogy Heppi pípölz indö háusz... De sajnos azóta már csak romlik a színvonal...
Azt a bábos-táncos outrot nézve az első perc után a gutaütés jeleit kezdtem mutatni... Valami Kác-kácojke-cunebáj-íííí vagymi... Nagyon drogos.
Avatar
Sabroso
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.05.09. 07:40
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sabroso »

Ryou írta:Úgy emlékszem valaki kérdezte, hogy milyen nemzetiségű.Hát itt van a válasz.
Nos, nem egészen, mármint ha Chadra gondoltál :) Ugyanis ugyanabban a részben mondja, hogy Okinawán született, de a szülei halála után a mexikói nagyapja vette magához. És ugye a neve is japán (legalábbis a Yasutora biztosan, a Sado - hát az is inkább :)).

(Bocs, hogy ilyen hülyeségekkel jövök, de háromszor kellett megnéznem azt a részt, és megmaradtak ilyesmik a fejemben :cool: )
És ha már itt tartunk, akkor a Lunar subban Oscar Joaquin de la Rosa volt, és ez a spanyolhoz jobban is passzol, de ebben nem vagyok biztos...
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Semmi baj, sőt teljesen igazad van.Tényleg mondja ezt.Meg, hogy eleinte nem nagyon bírja Abuelo-t, stb... :D
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Hai hai! úgyvan ahogy írtad Chad-ról :)

Viszont a Happy People még egy egész mókás ending, még akkoris ha elcsesz bizonyos feelinget :) Viszont ami a mostani "Movin!" előtt volt ending az katasztrofális volt... szvsz az eddigi elgrosszabb :)
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

SoonDead írta:Valami Kác-kácojke-cunebáj-íííí
二つ数えて休めばいい [futatsu kazoete yasumeba ii], vagyis félseggű (half-assed) fordítással "számolj el kettőig, nyugodtan pihenhetsz".
Arról nem tartok most értekezést, hogy mennyire illik ez a Bleachhez, mindenesetre annak ellenére, hogy már egy jó ideje nem nézem a sorozatot, nem tetszik ez az egyre erőteljesebb "narutósodás". :p
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

46. résznél tartok.Hát igen, kicsit nehéz lessz megkapni Ichigonak a megfelelő kardot, hogy azzal legyözze Old Man-t, s akkor előtudja, hozni a Bankai-t.Mayumi-nak jó durva Bankaia volt, de Ishida szétlötte, szal azzal már nem kell foglalkozni. :lol:
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

mayuminak nyominger bankaija van, és maga mayumi is nyomi :D
azért mégiscsak ichigo bankaija a legjobb^^
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Hátja, Old Man Zangetsu. :D Spirits are always with you!Bwahahahahahahahah!Karakura Super Heroes! :D Karakura King.Ez az 50. rész unalmas volt... :D Hitsugaya Bankaia is kawaii!! ^^ Yoruichi jó csaj egyébként. :lol:
Szerintem a két legjobb csaj a sorozatból Rukia és Yoruichi. :D
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Én pont azért szerettem a Happy people-t,mert dobott egy kicsit a hangulatomon,mikor mindenféle busongó dolgok történtek az epizódban.Meg a My Pace-t is szerettem,csukott szemmel (de az akusztikus verzióját sehol nem találom :( ),de amúgy a mostani cuccok nem tetszenek(na jó,az OP még aranyos,mert lehet énekelni,hogy tonight love is rationed,tonight custard nation... :oops: )
Hanatarou desu.
Avatar
Sabroso
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.05.09. 07:40
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sabroso »

Miért csukott szemmel, a My Pace-ben Ririn bevágásai aranyosak voltak. Csak azért nem tekertem át őket... Ugyanez volt a Hanabiban a párosoknál :)
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

52. rész:
"You want to I save ya?" - Ichimaru
"What?" - Rukia
"You want to I save ya or Renji? - Ichimaru
"Hahh" - Rukia
"Just kiddin'" - Ichimaru ( egy gonosz mosoly kiséretében, na nem mintha, nem mosolyogna mindig gonoszul. :lol: )
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Karasu írta:Én pont azért szerettem a Happy people-t,mert dobott egy kicsit a hangulatomon,mikor mindenféle busongó dolgok történtek az epizódban.Meg a My Pace-t is szerettem,csukott szemmel (de az akusztikus verzióját sehol nem találom :( ),de amúgy a mostani cuccok nem tetszenek(na jó,az OP még aranyos,mert lehet énekelni,hogy tonight love is rationed,tonight custard nation... :oops: )
Nem tehetek róla,a plüssfigurák mindig is az idegeimre mentek :(

Igen,nekem az volt Gin egyik kedvenc megmozdulása(...mennyire szemét az a fickó :D )
Hanatarou desu.
Avatar
Sabroso
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.05.09. 07:40
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sabroso »

Ichimaru nagyon ott van... a legjobb, mikor Aizent meglátja... "ejnye-bejnye, mi történt itt..."

Más: 95-ben mikor a fejhallgatós Bounto elkezdte mondani, hogy mindenki egyenrangúan érkezik a Soul Societybe, már azt hittem, hogy végre letisztítják egy kicsit a dolgokat, hogy ki hogy is kerül oda, hogy fejlődik, stb... De nem, egy csöppel se lett világosabb :mad:
Válasz küldése