Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
t-motion
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2005.02.25. 15:17
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: t-motion »

Nekem sokáig az opening volt ellenszenves, de lassan megszerettem.
Most így 29 rész után én azt tudom mondani, hogy odaszegezett a monitor elé. Nagyon várom már a folytatást...
Kép
Avatar
Merma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2004.07.16. 20:52
Tartózkodási hely: Final Fantasy XI - Remora szerver
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

Bleach 31... Spoiler veszély...

Ebben a pillanatban fejeztem be... hát.. kész... Eszmélettlen jó volt! Annyira energikus gondolatok, és jelenetek voltak benne... amikor Ichigo stabilizálta a tudatát, és a kardja fényleni kezdett, még a visszaemlékezésben.... elképesztően tetszett... Szerintem sokkal energikusabb volt mint a 133as Naruto [amikoris feléled narutóban a démon.. kicsit jobban mint eddíg] Bár nemtom, lehet hogy a pillanat heve...
Edit : assem volt semmi hogy elvetette az eddígi akcio animek peldajat... mikor rájött, hogy Renji csak 3x tud egyhuzamba támadni, szinte már úgy tűnt hogy nyerte....


Szal a lényeg, hogy jó volt, és 28-30 ig a 2 kevésbé tartalmas rész után ez már kellett!!

Bleach 32 Előzetes...
Ez is új..egy egész részes visszaemlékezés... Bízom benne hogy jó lesz, mert Renji az egyik kedvenc karakterem. Azt is remélem hogy nem huzzák sokáíg.. jó a sorozat, de nem kéne 50 résznél tovább nyújtani, hogy Inuyasha, DragonBall vagy Naruto féle legyen...
Avatar
Hoc
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2004.10.01. 23:33
Tartózkodási hely: magam alatt

Hozzászólás Szerző: Hoc »

Egyetlen bajom az ilyen visszaemlékezéssel, hogy néha felemésztik az egész részt, és olyan érzetet keltenek vele mintha...spórolnának. :D
Avatar
Merma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2004.07.16. 20:52
Tartózkodási hely: Final Fantasy XI - Remora szerver
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

Hát ez az :D pont erről beszélek :P Meglátták benne a pénzt, és most nyújtják rendesen.

EDIT : Kevés a Bleach fan, vagy csak hanyagolják a topicot?? nem értem!!
Avatar
Tyrael
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2004.11.01. 00:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tyrael »

tegnap elolvastam a manga elso reszet, ma pedig megneztem a 31es reszt, asszem ezt nezni fogom rendszeresen.
eloszor is leszedem a regebbi reszeket.

Tyrael
Avatar
ela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2005.05.09. 18:54
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Hozzászólás Szerző: ela »

Bleach a másik kedvenc animém. Szerintem az egyik legjobb rész volt a 31., bár tényleg eléggé húzzák a storyt.

Kíváncsi vagyok a rózsaszín hajú leányzó mit tud! :D

A rajzolás pedig szerintem közel sem olyan vészes mint Narutonál.
Avatar
Merma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2004.07.16. 20:52
Tartózkodási hely: Final Fantasy XI - Remora szerver
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

Jaja! nem is az hogy annyira, csak az hogy az első pár rész annyira igényes volt és szép :) ezekhez a mostanikhoz képest
Avatar
ela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2005.05.09. 18:54
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Hozzászólás Szerző: ela »

Értem, de az is lehet hogy azért romlott le a rajzolás minősége mert nem az a csapat rajzolja aki az elején, vagy nem? Annyira még nem mozgok otthonosan a témában. :roll: :weh:
Avatar
Merma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2004.07.16. 20:52
Tartózkodási hely: Final Fantasy XI - Remora szerver
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

nemtudom, de valszinű hogy mások rajzolják, mert ichigo arca nem csak minőségben változott de úgy full... szal hasonlít de telljesen másak az arckifejezései... meg ilyesmik

Plüsöröszlán : Kon :DDD
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Merma 2005.05.13. 22:14-kor.
Avatar
ela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2005.05.09. 18:54
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Hozzászólás Szerző: ela »

Mellesleg tök sajnálom hogy nem vitték magukkal Ichigoék a plüss oroszlánt. (nem jut eszembe a neve ::jhuh:: ) Pedig őt nagyon bírtam :D
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

Én csak most kezdtem el...de nagyon tetszik mind az artwork, mind a zene...
Waaah!-folytatást-folytatást...
Kép
Avatar
Tyrael
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2004.11.01. 00:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tyrael »

jah, reggel en is elkezdtem nezni, tizenvalamennyinel jarok, es tetszik :)

-----

hat, vegigneztem, illetve vegigolvastam a mangat...
es egyre jobban tetszik :)

Tyrael
Avatar
Tryst
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2004.10.11. 12:12
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tryst »

szerintem a megrajzolás annyiban változott, hogy azt a különös fény hatást elhagyták (ami szvsz hiba volt), és most már Ichigo és a többi kari inkább úgy néz ki, mint a mangában.
tehát nem egy új animés vonalat követnek, hanem maradnak a manga stílusnál, ami szerintem nagyon jó.
pl. Rukia és Inous (nemtom eddig hányszor írtam le xD), de megszépült az első részekhez képest...
Avatar
Tyrael
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2004.11.01. 00:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tyrael »

kicsit spoilerkedek
Mekkora poen lesz, mikor Icigo visszaadja Rukia-nak az erejet, es meg igy is erosebb lesz, mint O :)
Ban-Kai
nagyon allat :)

Tyrael
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Spoiler-chan írta:Még nagyobb spoiler: Tyrael, arra a poénra várhatsz. ;)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Tyrael
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2004.11.01. 00:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tyrael »

sztem meg fog tortenni :)
es a mangaban hamarosan

Tyrael
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Tyrael írta:sztem meg fog tortenni :)
es a mangaban hamarosan
Szerintem meg én szoktam olvasni a legújabb raw chaptereket (is) és nem fog. ;)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Tyrael
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2004.11.01. 00:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tyrael »

hat most a legujabb resz talan a 178, ami meg csak raw (tegnap meg nem volt belole angol)
most sztem Rukia halalbuntetese tuti el lesz torolve, Ichigoek tuti hogy joba lesznek a Soul Society-vel, Ichi-nek mar nincs szuksege Rukia erejere, hiszen megvan a sajatja (meg a kardja mondta neki akkor mikor majdnem Hollow-va valtozott.) Rukianak meg szuksege van ra. :)

-----

http://www.kefi.org/forum/index.php?topic=172.15
itt van a 178as resz forditasa
nem feliratozott manga, csak a parbeszedek angolul

Tyrael
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Tyrael írta:Ichi-nek mar nincs szuksege Rukia erejere, hiszen megvan a sajatja
Javaslom, olvasd el még egyszer a mangát / nézd meg az animét. Még az elején volt ugyanis szó arról, hogy
Spoiler-chan írta:Byakuya támadása "kiölte" Rukia erejét Ichigoból (mikor Renji-vel jöttek Rukiáért). Úgyhogy már régóta nincs benne a "kölcsönvett" erő. Mellesleg, ha már linkeled a legfrissebb chaptert, illene tudnod, hogy mivel Aizen kiszedte Rukiából a hougyoku-t, emberi lélekké változott (SOHA nem lesz belőle újra shinigami). Így teljesen felesleges lenne "visszaadni" az erejét (de mint említettem, nincs mit visszaadni).
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Tyrael
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2004.11.01. 00:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tyrael »

hat a kalapos nem tudhatta, hogy Ichigonak van sajat ereje death god ereje, mivel Ichi sem tudta egeszen addig, viszont vissza akarta allitani a death god erejet, nem pedig felebreszteni a sajatjat.
elolvasom ujra azt a reszt, ahol kiveszi Rukia-bol a cuccot, de nem emlekszem ilyenre, hogy ettol emberre valt volna. Amugy elejen Rukia csak a fele erejet akarta atadni, tehat lehet jut is marad is alapon erot atadni, es technikailag ichi is csak ember volt akkor (meg nem ebredt fel a sajat ereje). Szal ahogy anno Rukia akart Ichinek adni erot, ugy Ichi is tudna most Rukianak, vagy nem?


Tyrael
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

SPOILER írta:Rukia teljes ereje el lett szívva Ichigo által, majd azt a Rukia-powert Byakuya ölte ki belőle. Emlékszel mikor elrabolták Rukiát? Nah, akkor. 2 szép vágás, oszt ott hagyták meghalni. Urahara találta meg, majd keltette fel Ichigo SAJÁT erejét. Ez szép angol mondatokban le van írva a mangafordításba. Szóval ami most van, az Ichigo valódi ereje. Nomeg amit a benne élő hollow ad neki. :P Azzal magyarázható a csap-effektus, hogy minél nagyobb erő hat Ichigora, annál nagyobb az ő ereje is.
Avatar
Tyrael
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2004.11.01. 00:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tyrael »

Zelmor írta:Rukia teljes ereje el lett szívva Ichigo által, majd azt a Rukia-powert Byakuya ölte ki belőle. Emlékszel mikor elrabolták Rukiát? Nah, akkor. 2 szép vágás, oszt ott hagyták meghalni. Urahara találta meg, majd keltette fel Ichigo SAJÁT erejét. Ez szép angol mondatokban le van írva a mangafordításba. Szóval ami most van, az Ichigo valódi ereje. Nomeg amit a benne élő hollow ad neki. :P Azzal magyarázható a csap-effektus, hogy minél nagyobb erő hat Ichigora, annál nagyobb az ő ereje is.
azt vagom, hogy a mostani a sajat ereje
de anno a sapkas boltos (aki anno valamilyen kapitany volt Soul Society-ben) azt mondta neki, hogy van 1 mod, hogy VISSZAHOZZAK a shinigami erejet (sapkas tisztaban volt Ichi serulesenek sulyossagaval, megis megprobalta, vagy tudta azt, amit meg Ichi sem, hogy valojaban o mar azelott is shinigami volt, hogy Rukia atadta az erejet, vagy pedig bizott benne, hogy vissza lehet allitani Ichi erejet.), raadasul mint 1. reszbol is latszik emberbol is csinalhat shinigami-t egy masik shinigami.
Szal en meg siman elkepzelhetonek tartom.
Tyrael
Avatar
megumi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2004.06.24. 16:48

Hozzászólás Szerző: megumi »

:weh: asszem eme "csatározásból" kimaradok, viszont ezer hála a 178 ch. fordítás linkért, pont jókor jött.... sikerült egy nap alatt elolvasni azt a 177 chapternyi mangát és már épp mutatkozni kezdtek az elvonási tüneteim... XD szóval köszi!!!!
ennél szebb már csak az lenne, ha végre jönne ki új rész az animéből..... ::hoo::
Avatar
Tyrael
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2004.11.01. 00:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tyrael »

asszem ma, vagy holnap
utana valo nap pedig Naruto
amugy asszem ezen a forumon mindig fent lesz a legujabb forditas :)

Tyrael
Avatar
megumi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2004.06.24. 16:48

Hozzászólás Szerző: megumi »

Tyrael írta: amugy asszem ezen a forumon mindig fent lesz a legujabb forditas :)
ó,csúcs!! akkor megérte azon a fórumon reggelni.... :cool: ugyse bírom ki, hogy megvárjam, amig editált-forditott formában hozzájutok a mangához XD
Válasz küldése