Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Márciusban még biztos, hogy végig ezek a zanpakutou-s fillerek lesznek, majd talán valamikor áprilisban visszatérhetünk a mangához. Nagyon jó volna már, mert a színvonal lassan már a béka seggénél is mélyebbre süllyed. :roll:
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Ep 265:
Progess!? The Last Sword Fiend Threat!

Fény az alagút végén?
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Igen, elvileg az lesz az uccsó filer rész, aztán még lesz egy recap epizód és vissza is térünk a mangához.
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Végre!
De szerintem még most sem fogom belevetni magam, most úgyis itt van a tavaszi szezon, inkább azokkal foglalkozom.

A manga viszont elég LOL.
Mi fog most kiderülni? Hogy Isshin meg Aizen gyerekkori jópajtások voltak? :roll:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Új OP nem is rossz, persze lespoilereznek mindent. :thumb: Namind1, nézni úgy sem fogom, ott a manga ami le tud kötni 2 havonta 20 percre. Az elég is bőven.
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Hát kíváncsi leszek erre a 271-es részre!Igazából a manga után már nem fogok csodálkozni de a megvalósításra kíváncsi leszek!Ulquiorra átment Batman-be ezek után Aizen csak nem szuperman-é fog átváltozni a hogyoko segítségével.Őszintén szólva miután leverik Aizen-t milyen fordulat lesz még?
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Ahhoz, hogy Aizen Supermanné váljon kicsit színesebbnek kellene lennie, jelen pillanatban jobb esélye van arra, hogy teljesen beleolvadjon a nemlétező háttérbe. XD
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Ez nem túl jó hír. Igaz ugyan, hogy már vagy 15 rész összegyûlt nézetlenül, de terveztem, hogy a közeljövôben újra felvegyem a fonalat... :(
Aizen outfit-rôl meg inkább nem is mondok semmit. :roll:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Junchi »

>anubys

Ha ~15 nézetlen epizód gyűlt össze, akkor gondolom az a sword fiendes fasság is beletartozik, amit szerintem nyugodtan ugorj is át (256-265 részek, asszem). Borzalmasak, nem érdemes koptatni velük a látóidegeket.

Utána viszont (266-tól) királyság az egész, ilyen jó talán még soha nem volt egyik arc se. QUALITY-fejek száma lényegesen kevesebb, animáció bejövős, grafikán messze nem érezni a Tesco gazdaságos szintet, szal... I STILL LIKE THIS SHOUNEN SHIT, DAMMIT!! :3
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

anubys írta:Ez nem túl jó hír. Igaz ugyan, hogy már vagy 15 rész összegyûlt nézetlenül, de terveztem, hogy a közeljövôben újra felvegyem a fonalat...
Attól nem kell félni, hogy nem lesz felirat, csak nem a DB fogja csinálni. A Horriblesubs mindig nagyon szívesen rippel bármit, ami fenn van a Crunchyrollon. ^^

A sword fiendes sz@rt meg szerintem is ugord át, volt benn egy-két viccesebb megmozdulás is, de a nagy része csak simán fájdalmas volt.
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Pont ott hagytam abba a dolgot. Már úgy tûnt, hogy a vége felé közelít a Muramasa-s filler, mikor nekiálltam, hogy behozzam a lemaradást, erre kiderült, hogy még tovább húzzák a dolgot. Ekkor hagytam abba. A 258. rész most, ami következik. De ha már eddig végignéztem az összes részt, ezeket sem fogom kihagyni. (Bár lehet, hogy ez már a mazochizmus határássúrolja.) :D
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Junchi »

anubys írta:Pont ott hagytam abba a dolgot. Már úgy tûnt, hogy a vége felé közelít a Muramasa-s filler, mikor nekiálltam, hogy behozzam a lemaradást, erre kiderült, hogy még tovább húzzák a dolgot. Ekkor hagytam abba. A 258. rész most, ami következik. De ha már eddig végignéztem az összes részt, ezeket sem fogom kihagyni. (Bár lehet, hogy ez már a mazochizmus határássúrolja.) :D
Te tudod... :D

De mondom, még ha kaparod is a falat tőlük, no para, ami utána jön, az szerintem simán übereli a manga idevágó fejezeteit, sőt, még most is tart a katarzis. :3 (Vagy csak én vagyok nagyon elfogult? o.O)
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Csak 8 rész van hátra a fillerekbôl, úgyhogy azt tényleg gyorsan kipörgetem majd. :)
A Kaiji-bôl amúgy is már csak 7 rész van hátra, azt már a héten befejezem, utána meg bepótlom a lemaradásom. :)

Manga:
Ahogy elnézem, most egy pár hónapnyi Ichigo-tápolás következik.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Hogy pontosak legyünk 2000 óra azaz kb 3 hónap színtiszta gyúrás legalábbis Isshin szerint! :D

P.S.
Amúgy már szinte meg sem lepődök ezen a Dragon Ball-ból átvett átmegyek egy másik dimenzióba ahol valahány 1000x lassabban telik idő mint a sajátomban azt szarrá gyúrom magam végül gizdán megjelenek és különösebb erőfeszítés nélkül levágom az ellenfelet.Na jó ez így nem teljesen igaz adók neki pár esélyt ,hogy pár epizód alatt fangirl-ők/boy-ok megcsodálhassák az új ruhámat + legyen idejük visszaakasztani állaikat a gyorsabb és agyontápolt támadásaim után.

Kérlek szóljatok ha elvetettem a sújt a kritikáimmal!
De mondjuk minden animénél a feszültség minél tovább történő fenntartása a cél az már más kérdés ,hogy ez "hogyan" sikerül.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Nagyon remélem, hogy azt a 2000 óra tréninget nem kell végignéznünk. Eddig azt értékeltem a Bleach-ben, hogy kevés volt benne az edzés, és ha mégis volt, akkor is történtek más dolgok is vele egy időben. Bízom benne, hogy ez így is marad.
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Mariko írta:Nagyon remélem, hogy azt a 2000 óra tréninget nem kell végignéznünk. Eddig azt értékeltem a Bleach-ben, hogy kevés volt benne az edzés, és ha mégis volt, akkor is történtek más dolgok is vele egy időben. Bízom benne, hogy ez így is marad.
+ Figyelembe véve a tényt, hogy Ichigo általában gyorsan tanul, így szerintem nem lesz több ez a mostani training arc öt fejezetnél. (Max ha meg hosszabb lesz, akkor jah, szerintem tuti történni fog más is. Például fake Karakurában van vagy három-tucat félhulla, akiket össze kéne valahogy kaparásznia Unohanának. :3)
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Most fejeztem le vagy inkább be a manga 409-ik részének a történéseit és végre elmondhatom kíváncsivá tett ez a legutóbbi rész mivel az előző részek lényegében csak Aizen pózozólásából álltak.De most valahogy fordult a kocka és talán mégsem lesz olyan uncsi az a 2000 óra soul building!

Végezetül szerintem Ichigo hotelt vagy legalábbis panziót nyithatna a lelkében mert ahogy elnéztem Zangetsu meg Hollow Ichigo mellett újabb játékos tűnt fel a színen. :D
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Kashim írta:Végezetül szerintem Ichigo hotelt vagy legalábbis panziót nyithatna a lelkében mert ahogy elnéztem Zangetsu meg Hollow Ichigo mellett újabb játékos tűnt fel a színen. :D
Izé... nekem úgy jött le, hogy ez az "új alak" Zangetsu, csak éppen bankaiban ilyen cuki bishivé változik. ^^

BTW: Kubo mintha bishikkel próbálná elfedni a kreativitás hiányát, előbb Aizen növeszett hosszú sörényt, most meg itt van Tensa Zangetsu.
Kép
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Hát izé hozé nekem se teljesen tiszta de azért mondtam hogy lehet hogy nem Zangetsu a new playa mert amikor ichigo megkérdezi tőle:
Te vagy Zangetsu?
Nem én Tensa Zangetsu vagyok! (a válasz)

Ezt az elméletet meg az torpedózza meg hogy még a harc elején megkérdezi tőle hogy nem ismersz meg?De ezt én úgy vettem le hogy amikor először "merült el" magában Urahara tréningje során akkor is úgy beszélt hozzá Zangetsu mintha már ismerte volna őt.
Tudja a fene én ezt a témát már nem bolygatom tovább mivel minden animéban egy valamire való szereplőnek akár mellékszereplőnek legalább két vagy három személyisége van! :D

Amúgy Isshin múltjáról melyik részben esett szó?Mert hallottam olyanokat hogy még halálisten volt addig hadnagy vagy kapitány rangban szolgált ez igaz?
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Tényleg elég fail, hogy mindenki bishire vette a figurát.
Meglátjuk, kiket fog Aizen bedarálni, míg Ichi csiszolgatja a technikáit...
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Manga heti cuccával kapcsban:
Hát Istenem amikor ismét megjelenne kedvenc pszichopata karakterem és épp megkérdezné Ichigot ,hogy mi van gyúrunk V@zze?Akkor épp átkapcsolnak a kihalt Kamakurába és azt a két gyökért kezdik el adni.Ez számomra olyan érzés volt mint az HBO-on futó premier filmről átkapcsolni mondjuk az TV2-re ahol Joshi barát eléggé színvonalon aluli műsora fut!
Agyhalál :knife:
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Sikeresen összgyûlt 20 résznyi anime nézetlenül, úgyhogy most nekiállok ledolgozni a lemaradásom. :D
Bízom benne, hogy nem Ichigo tápolását fogjuk nézni a mangában egy negyed éven át. Jó lenne már végre egy Ici-Aizen összecsapás.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Hát Ichi vs. Aizen még nem volt, de a legutóbbi fejezetben kaptunk Don Kanonji vs. Aizent! ROTFLOL!
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Érdekes egy "küzdelem" volt, de ô miért nem került Aizen hatása alá?
A Zangetsu-Hollow Ichi fúzió pedig elég vagánynak tûnik. :D Már csak az a kérdés, hogy a fenébe fogja lenyomni?
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Válasz küldése