Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

2 OVA van (Jump Festa Anime Tour-ként is léteznek asszem, de ha nem ezekről van szó akkor nemtudom :dirr:)

Az első OVA a Memories in the Rain, mely a Grad Fisher elleni küzdelem újragondolása, amolyan Remixe. Egykét rész kihagyásával, de sokkal inkább egy egész történetként tálalva. Szóval tulajdonképpen ezt a Grand Fisher-es temetői harcokhoz lehet sorolni story szempontjából...

A 2. OVA-t (The Sealed Sword Frenzy) még nem nagyon lehet sehova sem besorolni. Ez is egy fillernek tekinthető hiszen a Manga storyjában nincs benne. Szóval tulajdonképpen nem lehet sehova se tenni úgy igazából, de ha valahova mégis kéne akkor mindenképpen a SoulSociety Arc utáni időre tehető.
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

anubys írta:Magérkezett Renji. Közel sem annyira cool, mint amire számítottam ( bocs Rita )... Aztán persze lehet, hogy fog még Renji is villantani, de az eddigi mutatványa nam volt valami nagy szám...
Noshat kerlek kedves anubys, nemtudom h mirol beszelsz, de biztos vagyok benne h Renji fog meg vmit villantani (ha mar csak nem is az en kedvemert :-P )
Na varjunk csak, kozben osszeallt a kep, de most kezdted el nezni nem? Hat ne haragudj, de annal coolabb, mint ah ult a villanypoznan *egybol gyorsabban dobog a szivem*, meg ah mondja Rukianak, h "You didn't dodge my attack, i let you dodge them", szal annal coolabbat el sem tudok kepzelni...
Aztan szegeny Renji mindig coolan indul, es hat majd meglatod, a vegere mi lesz belole...
Mondjuk nekem Ishida mint cool, szoba sem jott soha..ha mar cool akkor pl Hisagi Shuuhei, vagy a Kyouraku, nna ok coolak..meg persze Renji :cool:
Amugy olyan hervaszto h semmit nem tudok hozzaszolni az uj reszekhez..nade varjatok csak, meg 2 het... :twisted:
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Nem nagyon van mit hozzászólni, de persze kiváncsian várjuk majd a véleményedet a fillerek alakulásáról :)
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Jó híreim vannak. A Bleach fillereknek is vége lesz hamarosan. Merchandise képek vannak már a suli ruhás Hitsugayaról, Matsumotorol, Ikkakurol, etc. A képeket a naruto topikban meg lehet tekinteni :)
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

"hamarosan"... OH emléxem én még azokra az időkre mikor ezt gondoltuk :)

De valóban látszik h valami történik. NAruto és Bleach világa megmozdult, és a fillerek Javulnak (igaz eddig ez Bleachnél csupán egyetlen epizód erejéig történt meg) és felpörögnek, és lassan elérkeznek a végkifejlethez...

Bocsi ezt nemtudom kihagyni, de már Bleachnél is Tüntetnek h leváltsák Seiretei-i vezetést :dirr:

Mindenesetre örülök h felpörögtek az események, de attól tartok még sok harcnak nézünk elibe. Ott van még rengeteg Bounto, de mostmár a végső támadásukat kezdik meg... a legalattomosabb filler húzás jeleneg az volna ha jó szokásukhoz híven egyszerűen lefújnák a támadást a közepén és elmenekülnének. De mostmár csak nem tesznek ilyesmit, hacsak nincs mégvalami a zsebükben (és ajánlom h ÜRES LEGYEN AZ A ZSEB :))
Kép
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Mayer írta:Bocsi ezt nemtudom kihagyni, de már Bleachnél is Tüntetnek h leváltsák Seiretei-i vezetést :dirr:
Úristen,ezt elképzeltem... :lol: :lol: :lol:
Hanatarou desu.
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

95. rész.
Ez szerintem a rajzoláson kivül nagyon jó rész, bár szerintem a rajzolással sincs sok gond. :P Ahogy Byakuya, Kariya meg Ichigo harcolnak, egymásután két Ban Kai. :D Nem semmi.
Ichigo:"Bankai!"
Két perc mulva:
Byakuya:"Ban Kai, Senbonzakura Kageyoshi!" :D
Meg ahogy beszol Byakuya, hogy:
"You're in the way!"
Szal. nekem nagyon tetszett ez a rész.
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

további rész címek :
99. Shinigami vs Shinigami! The fast wild power!
99. Shinigami vs. Shinigami! Bousou suru chikara!

100. Soifon's death? The Onimitsu Kidou's end.
100. Soifon shisu? Onmitsu Kidou no saigo.

101. Mayuri's Bankai! Sawatari - Demons confrontation!
101. Mayuri Bankai!! Sawatari - Akuma no Gekitotsu!
Kép
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Egyébként a 98. rész címét már leírtad? :P 97. rész is jó volt. :D Amikor Ishida megérkezik s meglássa Ran'Tao-t.Mit röhögtem volna, ha megcsokólja.
Shinigami vs. Shinigami? :D Ja persze, Zaraki Kenpachi vs. Ichinose Maki.
Végre látni megint Ken-chan-t harcolni. :D Remélem ő nyer, bár vagy ő nyer, vagy Ichinose lelép.
Soi Fon's Death? :( Sírni kezdek.Meghal Soi Fon?
Mayuri's Bankai???Láttuk már azt, kitudja, most valamit javított rajta. :D
Egyébként jó lenne ha vége lenne már a fillereknek.De nem értem, kulcstartókból honnan lehet megtudni, hogy vége lessz a fillereknek?
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Az ugye nem spoiler,ha közlöm,hogy szerintem Soi Fong nem hal meg,végül is ez filler...(meg már különben is elment a névtelen fenyegető levél :-P )
Hanatarou desu.
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Most lehet, hogy hüjének néztek, de ma befejeztem a 97. részt is mármint megnéztem az eddig leadott részeket, és nem tom milyen elküldött levélről beszélsz.Elmondanád?
Egyébként szerintem, hogyha Hitsugaya, Ikkaku és Matsumoto a Real Worldan vannak, akkor lehet az is, hogy SS elpusztul...De lehet, hogy ez csak az én szüleményem, mert akkor Rukongaiba mennének.
Karasu, egyébként te Hueco Mundoban laksz?Csak nem vagy Hollow? :lol:
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM!!!!
én most meggyűlöltem a bleachet!!! még ha tudom is h nem nyirják ki Soifongot, de akkoriiiis!!! UWAAAAAAAAH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(gyűlölöm a rohadt fillereket.)
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Ryou írta:Egyébként szerintem, hogyha Hitsugaya, Ikkaku és Matsumoto a Real Worldan vannak, akkor lehet az is, hogy SS elpusztul...De lehet, hogy ez csak az én szüleményem, mert akkor Rukongaiba mennének.
Rukongai SoulSocietyben van............... :roll:

Soi Fong's death... sír a szemem. Mindkettő: Jó dolog h SOiFong kap valami szerepet, de most jön az hogy egy nagyszerű kapitányt egy ilyen láma dolog mint a Bounto olyannyira elpáholhat h halálközelbe kerül. Legalábbis a címből ez jön le. Remélem nem így lesz... nem akarom h egy tápos csaj mint SoiFong szenvedjen egy Bounto ellen...
Kép
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Igaz...Már megint hüjeségeket beszélek, akkor úgy mondom, hogy Seireteit pusztítanák el, de akkor az úgy még is jó, hogy az SSt elpusztítsák és akkor mennek a Real Worldbe.Bár ez valószínűtlen.
Hát ami azt illeti, azért Byakuya-t is lehet, hogy kicsinálta volna Kariya, ha nem jön a képbe Ichigo...
Egyébként ma felfedeztem egy bakit.Amikor Byakuya és Ichigo egyszerre támadják meg Kariya-t, nem tom 95. vagy 96. rész akkor, Ichigo ordítsa, hogy Getsuga Tenshou, de Kuroi Getsuga-t "lő", szal ezt elcseszték.Mivel kék helyett fekete-piros volt, és nem volt Hollow, vagyis nem volt rajta a maszkja, meg nem viselkedett úgy, stb...
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Ryou:igen,a Hueco Mundoban lakom,de nem Hollow vagyok,hanem Arrancar,az igazi nevem Wonderweiss :D
Hanatarou desu.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Elhangzott az egyik részben, hogy a zanpakuto méretéből látható, mennyire erős a használója.

Ichimaru-é viszont határozottan kicsi. Akkor ez alapján ő egy gyenge karakter? 24.résznél tartok, még nem sokat láttam szerepelni...
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Ichimaru-t nem nevezném gyengének, csak nem mutatja meg mire képes, amíg nem muszáj.
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

a Zanpakutou mérete valóban jelzi hogy egy shinigami mennyire erős...

Azonban egy Kapitányi szintű shinigaminak már megvan arra a képessége hogy koncentrálva a Reiatsuját, kisebb legyen a Zanpakutou-ja.

Isshin mondta ugyebár (manga :wink: ):
"...máskülönben mindenki felhőkarcoló méretű Zanpakutou-kkal rohangálna..."
Kép
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

lmao:D

isshin mennyit szerepel most a mangában?
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Isshin eddig durván 2szer szerepelt a mangában (értem ezt a SoulSociety Arc utáni időszakra, ami még nincs Animében)

Egyszer durván 3 chapteren át, ekkor láthattunk is valamennyit abból h mennyire tápos karakter. És egyszer egy chapter erejéig, amikor is Ryuuken-el (Ishida apja) beszélgetett... olybá tűnik h nem csak az egészségügyből ismerik egymást, hanem van közös múltjuk is mint Shinigami+Quincy :)

---------------------

A jövőhéten ahogy NAruto is Bleach is megkapja az új Openinget és Endinget!!!!

YUI - Rolling Star - OPENING
JUNE - Baby It's You - ENDING

YUI-nak köszönhetjük az 5. Endinget is ("Life"). Kivácnsian várom :) ANime CON méltó ünneplés lesz ennek örömére :D
Kép
Avatar
Sabroso
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.05.09. 07:40
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sabroso »

Yaaay YUI opening... furcsálltam is, mert először csak az új endinget láttam ANN-en. De akkor minden rendben, köszi az infót :)
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Pontosan mit jelent az, hogy ryoka ? :?
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Pontosan nem tom, de azt tom, hogy azokra mondják akik betörnek Soul Societybe.
Szóval valami betolakodó féleség lehet.
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Igen, ez Ichigóékra vonatkozik.
Avatar
Sabroso
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.05.09. 07:40
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sabroso »

Egész pontosan olyan lélek, aki nem egy Shinigami segítségével jutott a Soul Society-be, legalábbis Yoruichi ezt mondja, ha jól emlékszem :)
Válasz küldése