Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Goofy írta:-anubys ne már hogy te is megtértél??? Csak én maradta megyedül :(
Csatlakozz te is a megtértekhez! :dirr:
Belekukkantottam anno az egyik fejezetbe, és épp egy Ulquiorra release-hez volt szerencsém, úgyhogy nem bírtam magammal. :mrgreen:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Egész jó rész lett volna, ha nem cenzúrázták volna szokás szerint sz@rrá. :roll: Szegény Matsumoto sérüléséből egy kis horzsolást csináltak, pedig eredetileg az az ocsmányság kitépett egy jó darabot az oldalából.

Csak arra leszek kíváncsi, hogy Hitsu kettészelésével mit fognak kezdeni.
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Annyira nem is érdekel már a dolog, hogy gyorsan befaljam a mangát, szerintem még egy darabig maradok az animénél, elnézegetem a heti részeket. De ha jön az új filler akkor lehet nekiugrog a mangának.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2527
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Ep226

100/10, baromi jó rész volt, még több ilyet a jövőben is. Na, de nem is ez a lényeg, hanem a manga.

GIGASPOILER: Harribel és Barragan túlélték a két támadást, Wandergyökér lepöcköli Ukitakét, Stark Shunsuit, a nagydarab izé ugyanaz az egyszemű "cucc", ami SS-saga végén is feltűnt, valamint Aizenék kiszabadulnak a tűzből és a ch végén feltűnnek a vaizardok. EPIC! That is why I LOVE this shitty manga. xD
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: outsyder »

Junchi írta:GIGASPOILER: Harribel és Barragan túlélték a két támadást, Wandergyökér lepöcköli Ukitakét, Stark Shunsuit, a nagydarab izé ugyanaz az egyszemű "cucc", ami SS-saga végén is feltűnt, valamint Aizenék kiszabadulnak a tűzből és a ch végén feltűnnek a vaizardok.
és az mennyire biztos így is fog történni?^^;
(btw, ha tényleg így lesz, hátast dobokXD és akkor végre csak blogolok róla^^; )
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2527
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Junchi »

>outsyder

Háát, a spoilerek állapota confirmed, szal 99%, hogy nem fake. :P
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Confirmed ide vagy oda, én akkor is szkeptikus vagyok, ez túl szép ahhoz, hogy igaz legyen, majd csak akkor merem elhinni, ha lesznek spoliler képek is.

Minden esetre ha igazi a spoiler, akkor ezzel a húzással Kubo egycsapásra helyreállítaná a már igencsak megtépázott becsületét.
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2527
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Junchi »

LQ RAW: http://www.mediafire.com/?jv4tlyzjd1d

Ugye mindenki egyetért velem, ha azt mondom, hogy ez egy b*szottul EPIC, 11/10-es ch volt? :D
Avatar
Odin2
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2004.02.19. 14:24
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Odin2 »

Junchi írta:Ep226

100/10, baromi jó rész volt, még több ilyet a jövőben is. Na, de nem is ez a lényeg, hanem a manga.

GIGASPOILER: Harribel és Barragan túlélték a két támadást, Wandergyökér lepöcköli Ukitakét, Stark Shunsuit, a nagydarab izé ugyanaz az egyszemű "cucc", ami SS-saga végén is feltűnt, valamint Aizenék kiszabadulnak a tűzből és a ch végén feltűnnek a vaizardok. EPIC! That is why I LOVE this shitty manga. xD
...aztán on hiatus till september;D
Amúgy nyamm:3

*közben elolvassa*

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Ez tényleg állat volt
VÉÉÉÉÉÉÉÉGREEEEEEE
"Egyszer eljön az idő, amikor eljön az idő" - Nabeshin
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Junchi 100/10 ? He? :roll:

Én 10/10-et adtam volna, ha nem lett volna az elején a 6 perc visszaemlékezés, de aztán megláttam az előzetest és azt kell mondjam ez egy szánalmas szar döntés volt már megint, legalább az Ichigo vs Ulq harcot adták volna még le basszus...megint miért kell ez az idióta megszakítás? :knife:
Na és akkor szeptemberig hányinger részek lesznek? talán kibírjuk azt a 8-10 részt.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Az eheti anime OK volt, de a manga egyértelműen lesöpörte a színről! :cool: Kubo végre újra magára talált, rengeteg minden történt ebben a fejezetben, csak azt sajnálom, hogy így most nem tudjuk meg egy darabig Ukitake és Kyoraku bankaiát, már ha egyáltalán túlélték a dolgot. Ugye túlélték? Már rég vártam ennyire a következő Bleach fejezetet.
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Ch. 365:
Na ha eddig kemény csaták voltak, akkor nem tudom, most mi következik. :D
Szerencsére Shnijiék nem sokat szarakodtak, máris magukra kapták a maszkokat.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Valaki nézte a filler-saga kezdőrészét? Nagyon rossz volt? :)
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Ez a rész még nem filler volt, legalábbis a mangából táplálkozott (asszem valamelyik kötet végén lévő extra fejezetekből ollózták össze), de a történetet nem vitte előrébb, mert az előzményekről szólt, úgyhogy technikailag mégis filler, de nem a beharangozott zanpaktou-s sztori. Sztem aranyos volt, de semmi több. Most egyébként is minden szem a mangára szegeződik. :D
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

kösz az infót Mariko
-ja és sikeresen áttértem a mangára én is, nem kell hónapokat várnom az Ichigo vs. Ulq fight-ra :twisted:
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: outsyder »

Goofy írta:ja és sikeresen áttértem a mangára én is...
you did it right! ^_^b
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

éééééés megjöttek a Vaizardok! Ki is tettem őket háttérnek :thumb:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Goofy 2009.10.05. 13:05-kor.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Azt hiszem, csak akkor fogok visszatérni az animéhez, ha véget értek a fillerek. Akkor végigpörgetem majd azt a cirka 50-60 részt, ami addigra fel fog halmozódni. :)
Kíváncsi leszek,most mi jön majd a mangában, hogy Aizen csapatának jónéhány tagját elgyepálták.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Elérhető a harmadik movie is!
Néztem a calendart az AniDB-n, de nem láttam, hogy érkezne most decemberben a negyedik movie. :weh:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Tipikus movie, ugyanaz mint az előző: Soul Society-ben megjelenik egy nagy undorító valami amit fél óráig gyaknak a kapitányok, mindenki benyom egy támadást (az összes szereplő) és közben a fangirl-ök csorgatják a nyálukat, meg persze megint elővesznek egy szereplőt akinek a múltjából előjönnek a jó kis movie karakterek akik had ne mondjam, hogy milyen bénán néznek ki. Gyártsátok csak tovább a jó kis movie-kat mint a Dragon Ball Z-hez! Azok is milyen szuperek voltak, mindig kiderült, hogy van még egy Saiyajin vagy egy android akiket elfelejtettek előhozni a sorozatban! A manga sztorija is olyan sebességgel halad mint a lánctalpas csigaház, az lenne a legjobb Aizennek megjönne az esze aztán lefejezne mindenkit, legalább történne valami.
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: miyume »

Azért szerintem olyan sokat a műfajtól ne várj... ez ilyen. Rétestészta shounen mangából elég nehéz lenne überállat moviet csinálni vagy legalábbis nem igazán szokott sikerülni. Nekem semmi bajom nem volt vele- olyan volt mint amire számítottam- látványos, sok küzdelemmel, némi érzelmi szállal, hogy a lányok is megnézzék, és igényesebb grafikával mint az első pl.
A kötelező körök persze mindig megvannak, Kon monológjai, Ichigo mélyen maga elé bámulva kínlódik, aztán szétcsap mindenkit, Renji keménykedik, Byakkun kúlos, nagyfater meg támadás előtt lenyom egy sztriptízt (amin valamiért mindig nevetnem kell xD)
Volt benne némi erőlködés, de ezzel még együtt tudok élni- a másodiknál nekem jobban tetszett, az már túl depresszív volt- bár ahogy elnézem inkább ezt a vonalat részesítik előnyben a filmeknél.
szóval sztem Bleach movienak rendben van a cucc- a manga már idegesítőbb mert kb 2 havonta beleolvasok, hogy végre történjen valami érdemleges is...
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Még nem néztem meg, bár nekem eleve úgy ajánlották, hogy csak röhögni jó (pont az ilyenek miatt, mint sztriptízelő Yama, pózőr módon Zabimarut meglovagló Ichigo, Hitsu jégszárnyakkal, stb.), de speciel amit eddig láttam sajnos a grafikával a Pierrot nálam megint alulmúlta magát. Yama pl. épp eléggé röhejes a vetkőzős magánszámával, de ehhez még egy olyan szájmozgás és fejforma is társul, mintha az öreg nem lenne több egy marionettbábunál vagy egy diótörő figuránál. A többi karakternek is érdekes a feje, látszik, hogy megint "önts oda egy kis tintát, oszt' jó lesz!" alapon dolgoztak a srácok, és ezt a TV sorozataiktól már meg is szoktam, de könyörgöm, ez egy MOZIFILM. Kicsit ciki, hogy a Sunrise most futó IY TV sorozata hülyére veri animációban, az viszont még jobban, hogy a szintén Pierrot által készített sokkal régebbi Naruto Movie 1-ben is szebb az animáció. Egy jogos kritika. Szóval ja, más stúdióknak fele pénzből megy kétszer ilyen jól, Pierrotéknál meg a moviekban is befigyelnek az olyan amatőr gyermekbetegségek, mint hogy 26x rajzolják el egy szereplő fejét. (A cikkben írja, hogy legalább a robbanások ott vannak, nem tudom, én azoktól sem ájultam el túlzottan, már 4 éve is láttam ennél jobbat.) Majd még megnézem végig, hátha legalább a történet jó lesz, de elég kiábrándító, hogy trailer szinten belenéz az ember a végső fight kellős közepébe, és ott is érződik a "Teszkós Anime" feeling. Aztán csodálkoznak, hogy mindenki szidja vagy kiröhögi.
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: miyume »

jó a kritika- nekem mondjuk nem volt bajom a grafikával- bár igaz, hogy 3 darabban néztem és baromi rég néztem bármilyen animét is, így nem tűnt fel hogy valami nem gömbölyű- aki nonstop ezzel foglalkozik annak jobb szeme van hozzá. Minden amit ír rendben van, de nekem koránt sem ennyire fájó, mivel nem is nagyon vártam mást
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Én is megnéztem a 3. mozit, és szvsz ez volt a legjobb az eddigi Bleach mozik közül. A sztori az persze, ahogy a korábbiaknál is, most is egy harmadosztályú fanfiction szintén mozog (se füle se farka, és annyi a lyuk benne, mint az ementáli sajtban), talán ilyen téren még alul is múlja az előző filmeket, de legalább nem volt benne Mary Sue és most olyan karaktereket fanszervizeltek, akiket szeretek.
Nem tehetek róla, reménytelen IchiRuki shipper és Urahara fangirl vagyok, úgyhogy nekem már ennyi elég ahhoz, hogy lekenyerezzenek. ^^'

A grafika az természetesen ótvarosan ronda volt, de a Studio Pierrottal szemben már rég nincsenek semmiféle elvárásaim ilyen téren.
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Ez is megvolt. :)
Azt kaptam kb, mint amire számítottam. Közepes animáció (a sorozathoz képest még így is szemkápráztató), a szokásos, ezerszer ellőtt sablonok. Talán nem is baj, ha idén kimarad az aktuális movie, és kicsit összeszedik az ötleteiket a készítők, hogy egy normálisabb résszel rukkoljanak legközelebb elő. Bár úgyis tudom, hogy ez hiú ábránd.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Válasz küldése