Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Gondoltam, hogy ezért igyekeznek befejezni a fillereket. Ha Naruto-ból mennek a rendes részek, Bleach-ből meg a fillerek, akkor nagyon zuhanhat a népszerűség/nézettség, így részben kényszerből folytatják a sorozatot. Viszont úgy tudom, Bleach-ből még nincs annyi chapter, így hamarabb utóléri a mangát a sorozat. :( (És akkor jönnek ismét a fillerek)
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Mindkét sorozatnak alapbol nagyot zuhant a nézettsége, hála a fillereknek.
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Lesz most majd egykét speciál amit nemtudok sehova sem tenni :weh:

106. Life and Revenge! Ishida, the Ultimate Decision
Inochi to Fukushuu! Ishida, Kyuukyoku no Sentaku 「命と復讐!石田、究極の選択」

000. BLEACH Capture Navigation!!
BLEACH Kouryaku Nabi!! 「BLEACH攻略ナビ!!」

000. BLEACH The Night Before the Decisive Battle Part 1
BLEACH Kessen Zenya Zenpen 「BLEACH決戦前夜 前編」

107. The Swung-Down Blade! The Moment of Destruction
Furiorosareta Yaiba! Hametsu no Shunkan 「振り下ろされた刃!破滅の瞬間」

108. The Wailing Bount! The Final Clash
Doukoku no Baunto! Saigo no Gekitotsu 「慟哭のバウント!最後の激突」

000. BLEACH The Night Before the Decisive Battle Part 2
BLEACH Kessen Zenya Kouhen 「BLEACH決戦前夜 後編」

109. Ichigo and Rukia, Thoughts Revolving Around Heaven
Ichigo to Rukia, Kaitensuru Omoi 「一護とルキア、廻天する想い」

Namost akkor a Final Clash valszeg az utolsó filler epizód... aztán ittvannak ezek a 000-ás címek amik elvileg hétvégenként lesznek leadva, gondolom valami rövid filler arch, talán mint volt az OVA2. But I have no idea, talán valaki tud innen valamit.

Mindenesetre 109-nek a címe ilyen levezető filler epizódnak megfelelne, talán 110 már nem filler, viszont az még 4 epizód, januárig kihúzza, de egykét esetben talán lehet kihagyás, és akkor talán a februári fillervég is bejöhet... Hát, még eltart egy kis ideig emberek de nem sokáig, hála a jó égnek.

(btw, ezmost OFF de elkell mondanom, h épp a melóhelyen vagyok EDSnél és nemrég csináltam meg 3 ASM change-et, ami igazából nemtommi, de poén, jah és angliába utánanyomoztunk egy Laptop kiküldésnek, és kiküldettünk még egy laptopot még egy embernek :dirr: móka)
Kép
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

Nem lehet h a special részekben majd a Memories of Nobody-t próbálják vhogy elhelyezni, ami úgyebár 4 nap múlva kijön...
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mariko »

IloveRenji írta:Ó, naiv Mariko...mindig van rosszabb..1. es 2.
Lehet hogy kissé degenerelátak lettek szegénykéim, de legalább van FEJÜK! Ami ugye lényeges szempont.
Bár megértem ha téged kissé érzékenyen érint a rondán animált Renji.
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Na jo van de milyen???^^" inkabb azt mondom h ne legyen...merth tavolrol nincs feje, hat hopp beleolvadt a kornyezetbe..de ennel vhogy sokkal sulyosabbnak erzem..(najo lehet h azert mert Renji ujfent a legosmanyabb az osszes kozul :S)
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Nemláttam a 107-et... csak képeket belőle... és kiakadtam...

SPOILER
Ichinose él...
Spoiler END
Kép
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

De mi a f**********-nak? Az volt az egyetlen olyan rész amire még azt mondtam, hogy hű itt történt valami és hogy szép, de nem. Ez is csak toszakodás volt. Pedig annyira jól meghalt. :P
Nyilván 10x erősebb lesz és megfingatja egy kicsit Zarakit aminek semmi értelme, de hát az erőviszonyokat manapság elég szabadon kezelik (Ishida vs. Kariya... na ne röhögtessenek).
Hát kénytelen leszek elsírni magam.
Kép
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

SoonDead írta:Hát kénytelen leszek elsírni magam.
Ugyan-ugyan, ezen nevetni kell. :D Beletekertem én is tegnap a rawba (tök jó, tele volt szórva reklámokkal XD) és néztem nagyokat, hogy az illető kissé lehasználtan, de visszatért... GÁZ.
Más: Ha már vicces képeket pakolásztok ide, akkor hadd én is: ITT látható Karéj Dzsinn és az ő kifordult karjának az esete. Vagy csak elfelejtettek neki hüvelykujjat rajzolni..?
És akkor már egy kedvenc is, hogy valami jó is legyen. :D
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

http://img133.imageshack.us/img133/2462/ichigoonf2.jpg

Azért ez se semmi. A mai rész animációja aránylag türhető volt, de még mindig nem tökéletes.. :wink:
Kép
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

107: No comment, ez borzalmas....
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

HÁHHÁ KANTSÍ JANTSÍÍÍÍ! :LOL:
Tehát megjött végre Quasimodo is. Vagy ez Ichigo új hollow formája? Mindegy, úgyis untam már a srácot. :D

Ez a rész fájóan tele volt klisékkel, mindenestül mehetne a klisés topicba az egész cucc. Ichinose (aki egyébként a Hegylakó) még Tousennél is gázabb, ha érvelésről van szó, mit miért tesz, Karéj Dzsinn kocka fejéből és debil műanyag szemöldökeiből meg már szintén eléggé elegem van, arról nem is beszélve, hogy a dumája annyira elcsépelt főgonoszos, hogy GAAAAAH.
"I never once thought of him as a comrade. He was just a pawn to help me reach my goals." - Lefogadom, hogy ezt még Aizentől is fogjuk hallani...
Egyébként jól szórakoztam ezen a részen is, nagyon gáz volt. :D
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Kezdem gyűjtögetni az anyagot,Bleach Image Song Collection ,pl. Ishida:Beck-Loser,K.Dzsinn:Guns'n'Roses-Sympathy for the Devil (..I'm a man of wealth and taste...)
Csak amíg újra normális részeket kezdenek adni...
:oops:
Hanatarou desu.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Ejnye Zaraki taicho nem végzett elég alapos munkát. De nam baj Kariya befejezte helyette. Egyébként mi értelme volt ennek az egésznek, azon kívül hogy kitöltött fél epizódot? Ha így haladunk Kariya még öt rész múlva is él és virul.

Az animátoroknak meg tarthatnának egy kis továbbképzést az emberi anatómiáról. Rájuk férne.
Kép
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Na. Lényegében az egészből megint annyi volt értékelkető, hogy Rukia Shinkaiozott az intróban.
Ichigo természetesen úgy kezdte a fájtot, hogy Ban-KAI aminek következtében belakkozódott feketére a kardja és átszabódott a ruhája. Sajnos a Bankai hatása ennél tovább nem terjedt, mivel Ichigo nem sokkal volt erősebb, mint amikor a kopaszt győzte le először a Soul Societyben. Végig azt néztem, hogy ezt még Orihime is hazavágná fél kézzel!
Ichinose Maki... hááhááá előbilleg az erdőből mint valami betépett yeti... Aztán meg ötlete nem lévén harcol egy kicsit mindenkivel.
És nem volt a részben olyan párbeszéd ami nem valami botrányosan nagy klisé lett volna! Tényleg nem!
Az egészen annyira ideges lettem, hogy fizikai késztetést éreztem, hogy a Shinigami Picture Bookban megüssem Kont. Mennyire nem tud már vicces lenni? Borzalmas. Kit érdekel, hogy azt képzeli, hogy nők dugják a mellük közé?
Kép
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

Pata írta:http://img133.imageshack.us/img133/2462/ichigoonf2.jpg

Azért ez se semmi. A mai rész animációja aránylag türhető volt, de még mindig nem tökéletes.. :wink:
JÉZUSMÁRIA!
Hát látom nem maradtam le sok mindenről, asszem nem mostanában fogok Bleach-et nézni, ha ez ilyen szépen néz ki ^^''
Asszem elég volt ez első 63 rész, semmi bajom nem volt vele, nem is merem tovább nézni, megijesztenek ezek a dolgok amiket itt olvasgatok ^^''
pffff emberek
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Nna en is megneztem a 107.reszt..barh minek? Mondjuk legealabb jot lehetett rajta szorakozni, meg plane azon estem szet amit siklara mondott h Maki meg Tousennel is gazabban ervel..mert ez nagyon talalo :LOL: Mostmar egyre inkabb ilyen hulyesegeket kezdek megfigyelgetni, pl h Matsumotoek hol elsetalnak, hol meg elrepkednek, de mikor hogy..random alapon..meg igen, megjegyzi Hitsugaya, hat igen ezt nem hagyhatjuk az Ichigo vallan, es meg mindig SENKI nem megy oda segiteni..nem hiszem el!! De mar nagyon csorok a nyalam a movie-ra, de meg olyan sok ido lesz mire en azt latom :(
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

Ma jött ki Japánban... :neutral:
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Tegnap komolyan elgondolkoztam azon, hogy belekezdek ebbe az animébe. De valahogy meginogtam és nem álltam neki lol..félek, hogy az lesz a helyzet mint a Naruto esetében...tök jó részek egy ideig aztán benyomják az egy éves fillert loool Ugyan az a stúdió szal biztos vagyok benne, hogy a bleach társadalom is meg fogja szívni =P Jah és látom az animáció is verdesi a földet =P Nah aszem mégsem kezdem el ^^
Kép
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

A.Hidekai írta:Nah aszem mégsem kezdem el ^^
Nézd meg nyugodtan a nagy schnittig, mert kb. a 65. részig szuper shounen anime. Anno én is csak úgy belekezdtem a poén kedvéért, aztán nem bírtam vele leállni... Most meg baromi jókat vihogok a durvábban elszúrt fillereken és reménykedem, hogy hamarosan vége szakad. :D Ömlesztve egyébként annyira nem tragikus, mindig ott a remény, hogy "na majd a következő" :dirr: Számomra még így is egy élvezhető anime, hiszen az eredeti szereplők többségét csipázom.
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

siklara írta:
A.Hidekai írta:Nah aszem mégsem kezdem el ^^
Nézd meg nyugodtan a nagy schnittig, mert kb. a 65. részig szuper shounen anime. Anno én is csak úgy belekezdtem a poén kedvéért, aztán nem bírtam vele leállni... Most meg baromi jókat vihogok a durvábban elszúrt fillereken és reménykedem, hogy hamarosan vége szakad. :D Ömlesztve egyébként annyira nem tragikus, mindig ott a remény, hogy "na majd a következő" :dirr: Számomra még így is egy élvezhető anime, hiszen az eredeti szereplők többségét csipázom.
Egyetértek, a 65-ig részig egy naon jól felépített, élvezhető shounen, aztán utána bejön egy oan történetszál, amit gyökerestől kéne megtaposni, elégetni, megemészteni, kiradírozni...etc. Amúgy ha elkezded, valószínűleg a rabjává válsz :lol:
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

A.Hidekai írta:Tegnap komolyan elgondolkoztam azon, hogy belekezdek ebbe az animébe.
Nyugodtan kezdj neki, én megnéztem az első 63 részt és nagyon-nagyon jól szórakoztam. Mivel utána a fillerek jönnek, azoknak nem kezdtam neki, de úgy látom, nem is maradtam le semmiről. Szerintem nézd meg az alapsorozatot, azután várd, hogy véget érjenek a fillerek. :wink:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Chipp Zanuff
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.10.24. 18:48
Tartózkodási hely: Mezőkövesd, Gödöllő

Hozzászólás Szerző: Chipp Zanuff »

IloveRenji írta:Nna en is megneztem a 107.reszt..barh minek? Mondjuk legealabb jot lehetett rajta szorakozni, meg plane azon estem szet amit siklara mondott h Maki meg Tousennel is gazabban ervel..mert ez nagyon talalo :LOL: Mostmar egyre inkabb ilyen hulyesegeket kezdek megfigyelgetni, pl h Matsumotoek hol elsetalnak, hol meg elrepkednek, de mikor hogy..random alapon..meg igen, megjegyzi Hitsugaya, hat igen ezt nem hagyhatjuk az Ichigo vallan, es meg mindig SENKI nem megy oda segiteni..nem hiszem el!! De mar nagyon csorok a nyalam a movie-ra, de meg olyan sok ido lesz mire en azt latom :(
:) Talán hamar kifáradnak a sok shunpo-zástól. Aztán meg nem megy olyan gyorsan Ichi-nii-nek az a segítség. :P
Real World Espada
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

A.Hidekai írta:Tegnap komolyan elgondolkoztam azon, hogy belekezdek ebbe az animébe..
Pedig nincs is benne yaoi :wink:
Nyugodtan kezdd el telleg, h ha az elso 5 resz nem tetszik (bar javaslom h a 16.reszig nezd ha ugy meginog a dolog, ott kezdenek felporogni az esemenyek..) akkor hagyd abba..csakhat vigyazz neh te is addicta valjal..ja, es ah irtak a 63.resz utan abba kell hagyni, majd mi akik szenvedunk a fillerekkel, megjegyezzuk, h nna emberek most lehet ujra Bleachet nezni..a fillerekkel nem erdemes bajlodni..(vicces h mindenki gyozkod, h nnna kezdjel mar bele..)
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

A.Hidekai írta:Tegnap komolyan elgondolkoztam azon, hogy belekezdek ebbe az animébe.
naaaa,légyszi,kezdjél bele... :-P
Tényleg nagyon jó a fillerekig,olyan karakterek vannak benne... :)
Hanatarou desu.
Válasz küldése