Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Sztem Hueco Mundo nagyon el lett találva, nincs avval semmi baj. Kies, üres, minimalista. Főleg a Los Nachos-i eligazító terem tetszik, a székekkel :D

Sztem nem lesz Ichigo barátnője Orihime. Ichigo karaktere pont azért jó mert mentes a gyengéd érzelmektől. Ha valakivel összejöhetne az Rukia, legalábbis a SoulSociety Arc közben sokáig érezhettük ezt. De nem történt meg, Ichigo továbbra is az a laza, bunkó csávó, aki mellé egy nőt nem lehet elképzelni...

Aizen-t Ichigo győzi majd le... efelől kétségem sincs. Elvégre Ichigo a főhőse ennek a mesének, és a mesékben a JÓ győzi le a rosszat. A Jó HŐS... és itt Ichigo ez az ember. EZ Klisé, de még Grimméknek is bejött :)

Lehet h Aizen örökké akar élni... bár gyanítom h csak szimplán világuralomra tör :) Mindenesetre ha ehhez vagy ahhoz kell Orihime, nekem mind1, hogy eddig hány Animében, Shounenfight-ban láthattuk ezt. Jó ez, vajon AIzen mégis mint főgonosz, mit akarhatna? EZ egy mese, ahol a gonoszok általában nem Deftones Koncertre akarnak jegyet szerezni :)

Szóval, egyszónak is száz a vége. A Bleachnek van egy egyedi, hibákkal tarkított világa, tele fantasztikus karakterekkel, jó designal, és egy okés storyline-al. Nekem így tetszik :)
Kép
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Köszi,Mayer :) :) :)
Hanatarou desu.
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

minap jutott eszembe: Aizenék helyére kijelöltek vkit? és ha nem, akkor ki vezeti azokat az osztagokat?
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Éreztem én, hogy nem szabad az itt lévő postokat olvasni. Eddig még csak pár percet szerepelt Aizen ( 31. résznél vagyok ), nekem eddig abszolút szimpatikus, erre valahol azt olvasom, hogy meg fog halni. :cry: Erre most meg azt olvasom, hogy ő lesz a főgonosz :crazy: ::jcrazy:: :troll:
Most hogy is van ez?
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

bwuhahaha :mrgreen: csak figyeld és meglátod!! így-> :shock: néztem, amikor kiderültek a dolgai. egyébként ügyes módon átvert mindenkit, a halála is csak megrendezett volt, h eltűnjön egy kicsit.
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Spoiler (vele a válasz outsyder kérdésére)

Aizen, Gin és Tousen helyére már keresik az utódokat. Hogy pontosan kik vezetik ezen osztagokat, nos arról nincsen tudomásom, de kapitány jelöltekről, legalábbis egyről már van infó, aki nem más mint Ikkaku. Elvégre ő is tud Bankai-t, de ő nem akar Zaraki kapitánysága alól elkerülni, így titkolja a Bankai képességét (habár egyszer kénytelen használni...)
Kép
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

anubys írta:Éreztem én, hogy nem szabad az itt lévő postokat olvasni. Eddig még csak pár percet szerepelt Aizen ( 31. résznél vagyok ), nekem eddig abszolút szimpatikus, erre valahol azt olvasom, hogy meg fog halni. :cry: Erre most meg azt olvasom, hogy ő lesz a főgonosz :crazy: ::jcrazy:: :troll:
Most hogy is van ez?
Tökéletes példa a "miért ne olvassunk spoilereket" kérdésre! Igen. Ez van. Ájzentájcsó...
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

nekem aizen előszörre sem volt szimpi....szerintem nagyon egy antipatikus karakter és ugyanúgy gin is nagyon egy alattomos sunyi karakter....nek látszott előszöre aztán..másodszorra is:D

mikor lesz vége a fillereknek? *éshánykötetesakronokruszéd?*
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Hát mindigis egy nagymamára hasonlított a fenyőmikis szemüvegével és idegesítő volt. Örültem is neki amikor meggyilkolták (tényleg) mert így legalább kiírták a sztoriból. Hittem én balga. De legalább a szemüvegét nem hordja.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Számomra eddig Ichimaru a legidegesítőbb karakter. Valahogy nem bírom az ilyen csukott szemű karaktereket. Ergo Proxyban is nagyon zavaró hatással van rám Vincent Law.

Másik kérdés:
Történet szerint, aki meghal, a Soul Society-ba kerül, magyarán ez a mennyország. Aki gonosz volt, az a pokolba. Aki meghal a mennyországban, az hova kerül? És hogy halhatnak meg a halottak? :weh:
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Pedig Ichimaru nagyon jól eltalált karakter. Ahol ő megjelenik, ott mindig történik valami, és ezért nem unatkozik melette senki...
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

SoulSociety az átlaglelkek túlvilága... elméletileg 5 világ van.

A Mennyország, ide nemtudni ki kerül, talán senki, talán a nagyon jó lelkek (gandhi biztos ittvan akkor :-P) (SPOILER: Aizen is ide szeretne elmenni, hogy Isten "üres"(?) trónjára ölve betöltse a helyet. Vagy csak szimplán le akarja Isten-t taszítani a helyéről (persze ha létezik ez a biznoyos überIsten...)

Aztán van Soul Society, avagy a Commoners Túlvilága. Az átlag lelkek mind mind idekerülnek ezért is oly népes SS.

Aztán van szerény kis földünk... avagy az Élők világa (egyesek Középvilágnak titulálják)

Van a Hueco Mundo, avagy afféle Semi-Pokol, mert mégse pokol, de nem is kedves hely. Ide a Hollow-k kerülnek, (vagy majd kikerül h esetleg milyen lelkek kerülhetnek ide...)

És van a Pokol, ahova a nagyon gonosz lelkek kerülnek...


Véleményem szerint ha egy Lélek meghal SoulSocietyben, annak LelkiÖntudata megszűnik és a lelkét alkotó Spirit Particles eggyé válik a (például) SoulSociety-t alkotó SpiritParticles-el...
Kép
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Már csak jó kis Rukia-s rajz hiányzik a magyarázat mellé! :dirr:
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

A 9. Endingből kikerült egy kis 15 mp-es Preview... azoknak akik nem bírják ki holnapig (mint pl én) azoknak itt egy link:

http://www.sendspace.com/file/i6qb3i

Valószínűleg nem FAKE a dolog, de én nem lepődnék meg ha ismét fake endinget terjesztenének a neten :)

Mindenesetre ha tényleg ez lesz az ending, akkor óriásit kell hogy csalódjak...
Kép
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

De ha Aizen a Mennybe akar menni,akkor miért van a Hueco Mundoban?Az pont az ellenkező irány...Neki is rajzolhatna Rukia egy térképet.(LOL,elképzeltem Aizent a Sixtusi-kápolna freskóin... :-P )
Hanatarou desu.
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Egy Gonosz embernek gonosz hadsereg kell... olyat meg leginkább HuecoMundoban talál... majd aztán megy ő a mennybe, döngetni annak a kapuját, csak ahhoz egymaga nem elég :-P
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Thanks Mayer.
Már sokadszorra segítettél. Respect! :thumb:

Eljutottam a 38. részig. Kíváncsi vagyok, mit fog kezdeni Ichigo Kenpachival. :)


Ami leginkább zavaró, ami nem tudom, hogy tipikus shounen jelenség-e, de számomra annak hat, hogy lenyomom az ellenséget, ő átáll hozzám, és együtt megyünk tovább. Talán DB-ben volt ez a legfeltűnőbb, de itt is erőteljesen jelen van...
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Hat.nem akarlak elkeseriteni, de itt meg nagyon sok DB fele jelenseg lesz ::^_^::
(es miert olvasol el minden spoilert? :-P )
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

IloveRenji írta:(es miert olvasol el minden spoilert? :-P )
Hogy aztán bosszankodhassam :D
Azért nem olvasom el az összeset, legalábbis vissza nem. Csak hát tudod milyen nehéz azt megállni, hogy ott van az ember szeme előtt, hogy mi fog történni, aztán próbáljam nem elolvasni :roll:

Meg sokszor nem is nagy baj, hogy tudom, mi lesz, csak még jobban fokozza a várakozásom. Így volt ez akkor is, amikor megtudtam, hogy Icigonak lesz Hollow formája is.
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

New OP: http://www.youtube.com/watch?v=SzxVbUKx0SA
New ED: http://www.youtube.com/watch?v=VzwynR2cXYY

Annyit tudok mondani, hogy Yui ismét hozta a formáját, nagyon tetszik az opening. Jó a videó, jó a zene, a változatosság kedvéért ismét hozta a formáját. :)
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Hááát... Imho mindkettő sux. :\ Mármint a zene. A video egyébként korrekt, végre nem 5000 yen-es költségvetésből csinálták... :p
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Sabroso
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.05.09. 07:40
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sabroso »

Nekem tetszett a rajzstílus mindkettőben, meg az, hogy a Bountokat lecserélték Shinigamikra :) Meg a Mod Soul-okat is :) Sőt mintha még Ichimaru is bekukkantott volna az OP vége felé Matsumotóval. Na meg Rukia mosolya az openingben, amikor a női Shinigamik vannak ::daisuki::

A zene meg... hát, Yuit szeretem :D
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Nekem az Ed szimpatikus,a zene is,meg a vizualizáció is (bár némiképp Byakuya-túltengésben szenved,mindegy,inkább Byakuya,mint a Bountok).Az OP zenéje ...hm...majd megszokom...
Hanatarou desu.
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Nah, akkor most én is véleményt nyílvánítok :)

OPENING:

A Videó: A Videó nagyon jó! Nincsenek benne Bounto-k, szépen ki van dolgozva, sok sok HINT van a fillerek végére (Hollow Ichigo vs Ichigo, Matsumoto, Renji, Hitsugaya az élők világában, Aizen, Gin (?), arrancarok árnyékai (?)) SZal eddig jó. Nagyon tetszik.

Az Audió: SZép, tetszik, de még szokni kell, sajna a videó nyűgöz le, ezért arra figyelek és nem a zenére... de tetszik asszem ez is kedvencem lesz ^^

----------

ENDING:

A Videó: szép, de nem kiemelkedő. Szokásos szereplőfelsorolás, egykét designosabb képpel megspékelve... nem nagycucc

Az Audió: Hát az borzalmas... többet nem is nagyon tudok róla mit mondani. Engem nagyon nemtud megfogni...
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Hat..őő...nekem igy elso hallasra az OP zeneje nagysagrendekkel rosszabb, mint barmelyik eddigi, de teny h jobb a kepi vilag..(bar nem tudom, mintha vegig Matsumoto lenne benne :weh: -bar ot birom)..az ED zeneje viszont nekem nagyon tetszett..de..de RENJI MEGINT EL VAN RAJZOLVA!!!Miert?? Bar jobb egy fokkal, mint a 2vel elobbiben, de megint randa.. :mad:
Amugy anubys, en is minig elovasom a spoilereket, aztan meg verem a fejem a falba :-P
Válasz küldése