Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

kösz az infót és bocs a duplapostért
------------------------------------------

Megnéztem a movie 2-őt, nektek hogy tetszett? nekem nagyon nem, egyrészt a grafika miatt, nagyon nem volt Bleach-es ez a vékonyvonalas megrajzolás, ráadásul az animáció sem volt olyan jó, nem igazán volt méltó egy movie-hoz, csak a végén a harcjeleneteknél volt 1-2 szép megoldás, de amúgy semmi extra nem volt benne. Kevés harc volt benne, az ellenfelek kicsit gagyik voltak, a sztori sem volt éppen jó és túl sok karaktert paszítottak bele egy rövid történetbe így mindenkinek túl kevés szerep jutott. (Chad és Ishida kábé 30 másodpercet szerepeltek, közülük asszem Ishidának volt 1 mondata összesen, fölösleges volt belerakni mindenkit).
Ja és túl komoly volt az egésznek a hangulata, nem volt Bleach-es az egész...

----------------------------------------

A sorozat egész jól megy és Ichigo nagyon rosszul tette, hogy nem mondta el a kiscsajnak, hogy mi történt Orihimével...ja és most sok a depizés meg a szomorkázás, kevés a pörgés, de ennyi még bőven belefér, sőt kell is. Hányadik résztől jönnek megint fillerek???
Asszem bepótolom a bounto arc-ot, vagy ne tegyen, ti mit gondoltok?
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Movie 2? :weh:
Az nem csak decemberben jön?
Kép
Avatar
Khaos
Profi
Profi
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2007.09.30. 22:36
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Khaos »

Goofy írta: A sorozat egész jól megy és Ichigo nagyon rosszul tette, hogy nem mondta el a kiscsajnak, hogy mi történt Orihimével...ja és most sok a depizés meg a szomorkázás, kevés a pörgés, de ennyi még bőven belefér, sőt kell is. Hányadik résztől jönnek megint fillerek???
Asszem bepótolom a bounto arc-ot, vagy ne tegyen, ti mit gondoltok?
A bounto arc-cal nincs semmi gond. Szvsz még jó is a sztorija. A kérdés am végighúzódik a bountók történetén, és a csattanó nekem nagyon adta az érzést.
Meg van benne rengeteg kúl csata is.
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Khaos: Ebben nem igazán értünk egyet.
A bounto arc-cal sok gond van. A sztorija borzasztóan erőltetett, elnyújtott. A csattanóban nincs semmi meglepő (nem is lehet igazán csattanónak nevezni) A harcok borzalmasak. BORZALMASAK. A szereplőink körülbelül olyan jó helyzetfelismerő képességgel rendelkeznek, mint egy ötéves. (Szétvágom a vizet és nem lesz semmi baja! - Sebaj Ichigo, vagdossuk még 2 részen keresztül.) De a legszomorúbb akkoris az amit Ishidával műveltek.

Szóval én NEM ajánlom, hogy bárki is megnézze a bountokat. A plüssöket amiket bevezettek utállom. Mostanában is vannak olyan részek amiken nem értem, hogy miért ilyen rosszak, aztán fölbukkannak a plüssök és akkor rájövök, hogy JAA ez is egy rohadt filler!
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Hát akkor most nem tudom, hogy nézzek vagy ne nézzek bounto arcot... de ha tényleg annyira borzalmas mint ez a három nyomorult plüss akik szerencsétlenkednek még most is a sorozatban... hááát meggondoandó.
Keresgéltem bounto arcos videókat neten hátha volt valami jó fight amiről lemaradtam, hát mit látok (!?) Ichigo egy oriáspókkal harcol (?!) hát mi ez Inuyasha vagy mi történt?
Egyébként az új részek most már nagyon dragonballos jellegűek, harc közben hőseink többet vannak a levegőben, mint a földön, de mi ez már, hogy a levegőben éllnak a semmin? Sőt csúsznak is a levegőn meg fékeznek rajta: csak úgy füstöl... a narutóban még meg volt magyarázva, hogy hogyan tudnak a vizen járni meg a faágon állni függőlegesen, de itt a Bleach-ben semmi elméleti alapja nincs annak, hogy fékeznek a levegőben... omg...
Tudjátok szerintem az első 20 rész volt a legjobb az egész sorozatban, szép szines volt a grafika és az animáció is kiemelkedő volt szerintem, sajátos színvilága volt nagyon, pörgős volt, izgi volt. Aztán a Soul Society arcnál már igencsak romlott a minőség, megváltozott a grafika, már nem volt olyan szép szines, több lett a duma és kevesebb a mozgás, az animáció lényegesen darabosabb lett és hirtelen túl sok karaktert léptettek a színre. A bounto arcról nem nyilatkozom, nem láttam belőle semmit csak hallottam sok rosszat. Az új részek pedig már túl dragonballosak.
Amúgy egész jó kis sorozat, de ha tartották volna azt a színvonalat ami az elején jellemezte a Bleach-t akkor jobban örültem volna...
Nemtom minek irogatok itt ennyi mindent....
Avatar
Khaos
Profi
Profi
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2007.09.30. 22:36
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Khaos »

Nekem tetszett, és még mindig tetszik, de egyre csak rá kell jönnöm, hogy amit megnézek az nekem megtetszik és kész. Túlságosan belecsücsülök a sztoriba. És az nekem jó. Gondolom a többiek elemző jellegű animézése már nem fogad be könnyen mindent...
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Én a bountos részeket halálosan untam. Nemcsak a szereplők viselkedése miatt.. de az a sok szöveg...váh. Annyit magyarázatk és néztek benne a karik hogy már nemisolvastam a feliratot :dirr:
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Ayumie írta:Én a bountos részeket halálosan untam. Nemcsak a szereplők viselkedése miatt.. de az a sok szöveg...váh. Annyit magyarázatk és néztek benne a karik hogy már nemisolvastam a feliratot :dirr:
Szintén így voltam vele, és hamar abba is hagytam a nézését. Néha belepróbáltam ugyan, de csak egy csalódott filetörlés lett a vége minduntalan. Számomra a Soul Society Arc végénél volt vége az egésznek, és bár odáig vagyok az arrancarok designjáért, valahogy a manga se az igazi azóta. Vagy az én ízlésem lett kényesebb azóta, a fene jobban tudja :hee:
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Khaos írta:Gondolom a többiek elemző jellegű animézése már nem fogad be könnyen mindent...
Azt hiszem túl válogatós vagyok anime téren mostanában és egyre magasabbak az elvárásaim.
kurosaki
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2007.10.08. 18:18
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: kurosaki »

alvaro írta:
Ayumie írta:Én a bountos részeket halálosan untam. Nemcsak a szereplők viselkedése miatt.. de az a sok szöveg...váh. Annyit magyarázatk és néztek benne a karik hogy már nemisolvastam a feliratot :dirr:
Szintén így voltam vele, és hamar abba is hagytam a nézését. Néha belepróbáltam ugyan, de csak egy csalódott filetörlés lett a vége minduntalan. Számomra a Soul Society Arc végénél volt vége az egésznek, és bár odáig vagyok az arrancarok designjáért, valahogy a manga se az igazi azóta. Vagy az én ízlésem lett kényesebb azóta, a fene jobban tudja :hee:
én is! a soul society után a bountos részek télleg unalmasak voltak de most a arrancaros részek jól kezdődnek. :)
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Khaos írta:Gondolom a többiek elemző jellegű animézése már nem fogad be könnyen mindent...
Ha most az elemző jellegű animenézés alatt azt érted, hogy megpróbáltam megindokolni, hogy miért is idegesített és miért untam nagyon, akkor igazad van.
De azért nem úgy zajlik a dolog, hogy jól szórakozom rajta DE mert elrontották ezt, meg azt ezért nem tudok rá kettesnél jobb jegyet adni, hanem inkább úgy, hogy a rész nézése közben azt veszem észre, hogy iszonyúan unatkozom és idegesítenek a szereplők. Ehhez azért nem sok elemzésre van szükség.
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Bleach 144

azta, új opening! És nemis rossz! A kép-összevágások egész jól sikerültek bár egyes pillanatok ironikusak... erősen emlékeztetnek egy másik népszerű shonnenre :P

vú Ichigót beállították a sarokba XD És azok a csapdák sem semmik XD Lehet hogy még annakidején tették oda őket amikor még új volt, és senki sem merészkedik a Hueco Mundo-ba ezért azóta is ottvoltak XD

Az ending is új. Fura. Szereplőhiányom van benne, pedig bemutat egy rakat új arcot : /

Tecc, tecc. :wink:
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Ayumie írta:Bleach 144...
És most folytatták a történet, vagy fillerkednek? Rászánjam vajon a netkapacitást a letöltésére?
Avatar
Tara
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2007.08.30. 09:53
Tartózkodási hely: a számítógép előtt

Hozzászólás Szerző: Tara »

Ez a rész folytatás és következő pár is az lesz, de csak a 147. részig vannak még meg a címek.
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Tara írta:Ez a rész folytatás és következő pár is az lesz, de csak a 147. részig vannak még meg a címek.
Végül leszedtem, megnéztem, és láttam, hogy nem filler. Meg szerintem szörnyen gyönge volt (pedig mostanában előfordult pár kifejezetten OK rész) :( Egyetlen pozitívum, hogy szerepelt benne madár-arrancar (Iceringer), aki esetleg támpontot adhat a hollow formám megtervezéséhez.
Avatar
Shin
Profi
Profi
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2007.01.19. 21:42
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Hozzászólás Szerző: Shin »

Én egyenlőre csak 131ig láttam. Folytattam volna tovább, (ugye most ott tartok, hogy mindenki nagyban edz ) erre 131től 135ig az összes filler....Úgy döntöttem hogy kihagyom a 131et egy ideig, folytattam volna, de azt, hogy a többi rész utána is az....Nah itt már sok volt és kikapcsoltam XD :lol:
Konoha Forum Team: Ahol zajlik az élet. Jó társaság, jó bulik. Csatlakozz te is!
http://forum.konoha.hu/
Avatar
Tara
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2007.08.30. 09:53
Tartózkodási hely: a számítógép előtt

Hozzászólás Szerző: Tara »

alvaro írta:szerintem szörnyen gyönge volt (pedig mostanában előfordult pár kifejezetten OK rész) :(
Szerintem is elég gyengére sikerült ez az epizód. A legjobb része az opening volt, a folytatáson csak ásítoztam.
Pedig a múltkori részek után jobbat vártam volna.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Nekem nem jött be se az új OP, se az ED. Az OP videója még OK lenne, de a zene ami alatta megy olyan... semmilyen.

Maga az epizód meg eléggé gyengécske volt. Mondjuk ez a rész a mangában se volt valami ütős, de itt még megspékelték egy kis időhúzással is.
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

GAgyi volt ez a rész nagyon... Hogy néz már ki az a két szerencsétlen Arrancar? Meg megint nem volt szinte semmi mozgás az egész részben, a csapdák fájdalmasak voltak, Ishida új fegyvere tiszta gáz ahogy lövi azokat a nyilakat omg....
...többet nem tudok hozzáfűzni jajj, remélem hamar elintézik őket.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mariko »

145: A grafika az valami kritikán aluli, a bountos fillereket idézi. Rég nem láttam ilyen nyomi fejeket a Bleachben, szegény Grimet egyszer sem tudták tisztességesen megrajzolni.
De legalább nem húzták nagyon az időt. És a kövi részben jön Nell! :D
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

NEm láttam ilyen gyenge részt a Bleachből már 1 hete :roll:
Hát ez valami borzasztó volt... (145) EGyáltalán odaérnek valaha a kastélyhoz?
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Hát elvileg, ha a manga szerint mennek tovább, akkor a következő részben oda kell érniük Las Nochesbe. De az epizódcímek alapján nekem nagyon úgy tűnik, hogy novembertől fillert kapunk. :(
Kép
Avatar
Baoko
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2005.10.11. 17:10

Hozzászólás Szerző: Baoko »

Tutira tele lesz már megint fillerrel... nem nagyon tehetnek mást, de azért tökre kár. Mondjuk szívesebben várnék a magam részéről akár fél évet is, de akkor normális legyen a sorozat!! Utálom ezt a loholást a manga után, és tuti a színvonal rovására megy. Szerintem Ishida új fegyvere jól néz ki.
A plüssök meg nagyon nyavalygósak. Ichigo dublőroroszlánját még nagyon bírtam, de ez a sok plüss olyan fanservice-szagú. (De ugyan milyen shounen-fanok azok, akik plüssre nyomulnak??!!) A bountos sztoritól meg az elején voltam nagyon kiakadva... vámpírok a Bleachben??!!! na ne már!! de gyenge... aztán valahogy visszakavartak a fősodor felé, de akkor is... maradjunk csak meg a mangánál.
Jessie: - Már megint övék a vár...
James: - És miénk a lekvár.
Avatar
Chipp Zanuff
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.10.24. 18:48
Tartózkodási hely: Mezőkövesd, Gödöllő

Hozzászólás Szerző: Chipp Zanuff »

Baoko írta:...maradjunk csak meg a mangánál.
Ebben egyetértek!
Real World Espada
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Na megneztem nemreg a Movie-t..lehet h nem kellett volna, eleg nagy Blíícs kihagyas utan..mert lehet h jol nezett ki, mert ja nagyon is (bar ah nezegettem az anime is nezett mostansag igy ki) de ez a szemet tragya "tortenet" amit a kepembe vagtak..ez sertett..inkabb lehetett volna a movie egy baseball meccsrol a karakterek kozt, mert akkor nem hiszem h lesz vmi ertelme..mert igy beleestem abba a hibaba..raadasul vartam Ukitake-t..es fúúú itt mar 15 masodperce is volt :dirr: bar lattam megint a gizda kardjat <3
Válasz küldése