My/Mai HiME

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Prof. William írta:DE ezek a ruhák honnan vannak? Mashiro megkattant és új egyenruhát vezetett be? Kicsit olyan középkoris fílingje van a dolognak. Kíváncsi vagyok hogy magyarázzák meg a dolgot.
Ha maradt a régi verzió (maid-képző), akkor ez iskolai egyenruha (mondjuk gyakorlathoz). Van "sulis" cuccuk is, nézd meg paTKany linkjének jobb oldalán, van ott pár kép. :)
Prof. William
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2005.06.09. 09:35

Hozzászólás Szerző: Prof. William »

Amúgy a nagyképen a szélső sunyin vigyorgó lány nem Chie? (A Mai Himeben ő volt a mobilos fényképezős/szemüveges lány, haverja meg Aoi-volt. )
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Prof. William írta:Amúgy a nagyképen a szélső sunyin vigyorgó lány nem Chie? (A Mai Himeben ő volt a mobilos fényképezős/szemüveges lány, haverja meg Aoi-volt. )
De, sztem is. Sőt, én megkockáztatom, hogy a szőke meg Aoi-ra hasonlít.
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Igen a sunyin vigyorgó az Chie. Ahogy a neve is mutatja チエ = Chie.

A szőke csaj neve エルスティン ホー ezt én ki nem olvasom. Kb. ilyen lehet amikor egy átlagnémet nevet megpróbálnak leírni a japánok. :D

De lesz Aoi is, nem is bocsátanám meg a Sunrisenak, ha úgy lett volna Chie a sorozatban, hogy elmarad mellőle a párja. :)
Kép
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

paTKany írta:A szőke csaj neve エルスティン ホー ezt én ki nem olvasom. Kb. ilyen lehet amikor egy átlagnémet nevet megpróbálnak leírni a japánok. :D

De lesz Aoi is, nem is bocsátanám meg a Sunrisenak, ha úgy lett volna Chie a sorozatban, hogy elmarad mellőle a párja. :)
Pontosan hogyan is olvasnád ki? :wink:

Remélem MINDENKI marad (Yukino, Haruka, Midori, Mai kell, meg a többiek is), bár sztem a legtöbbjüket igyekeznek ide is átültetni.

Már NAGYON várom, hogy Chiba Saeko újra megszólaljon *___________*.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Erstinhau [esetleg Erstinhaw] vagy valami ilyesmi, de azt jó lenne tudni, hogy ez csak a keresztnév vagy nem?
Prof. William
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2005.06.09. 09:35

Hozzászólás Szerző: Prof. William »

Sztem volt valami közvéleménykutatás prsze csak japánban, hogy ki tetszett az előző sorozatból. Chie pl nagyon bejött nekem is. A barátnőm kiköpött ő. :) Bejött a stílusa még ha mellékszereplő is volt. Talán most valami fontosabb szerepet is kap? Ki tudhatja?

Hajrá Himek!
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Első sorozatból nekem Mikoto meg Mai meg Shiho tetszettek a legjobban ^^
Prof. William
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2005.06.09. 09:35

Hozzászólás Szerző: Prof. William »

Na íme a jelenlegi szereplőlista. Az official oldalról szedve. +akia hangjukat adja.

Ami Koshimizu as Nina Wong
Mika Kikuchi as Alica Yumemiya
Yukana as Mashiro Vintobrum
Ai Shimizu as Mikoto :D
Akiko Kimura as Youko Helene
Akira Ishida as Nagi :D
Junko Iwao as Akane Sowaaru :D
Katsuyuki Konishi as Sergei Wong
Kikuko Inoue as Yukariko Steinburg
Kumiko Higa as Irina Woods
Mai Nakahara as Mai Tokiha :D :D :D
Minami Kuribayashi as Erstin Hou
Mitsuki Saiga as Chie Hallard :D
Naomi Shindoh as Shizuru Viola
Ryoko Shintani as Aoi Sena
Saeko Chiba as Natsuki Kruger
Sakura Nogawa as Shiho Yuitto :lol:
Youko Matsuoka as Maria Graceba

Na asszem ebből véglegesen kiderült hogy lessz e Mai.

Már várom! Biztos jó lessz!!! ÁÁÁÁ legyen már október!!
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Prof. William írta:Na íme a jelenlegi szereplőlista. Az official oldalról szedve. +akia hangjukat adja.
Direkt megnéztem most mind a három official oldalt.
Egyiken sem szerepel még Mai Nakahara (中原麻衣) neve a cast listában, nem tudom honnan vette az ANN, és Arika nevét is jól elírták pedig az még a hivatalos oldalon is Arika: http://www.my-zhime.net/character/img/img_p_arika.gif
Kép
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

A paTKany által belinkelt oldalon nézelődtem: ki ez a Sergei? O_o Mi ez az orosz beütés? (amúgy Tate2)

Nagi megy úgy néz ki az új szerkójában, mint vmi... Hát nemtom. Ez az Abel Nightroad cucc...
Prof. William
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2005.06.09. 09:35

Hozzászólás Szerző: Prof. William »

Az Anime News Network-on volt fenn a szereplőlista.

Onnan szedtem le.
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Kijött egy második trailer amiben Mai és Arika szerepelnek. Arika szónokol Mai meg unott arcot vág hozzá. :D

Továbbá kikerült a moonphase-re a pontos kezdődátum ami október 6-a.
Kép
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

paTKany írta:Kijött egy második trailer amiben Mai és Arika szerepelnek. Arika szónokol Mai meg unott arcot vág hozzá. :D

Továbbá kikerült a moonphase-re a pontos kezdődátum ami október 6-a.
ROFL! Ez nagyon nagy... XD Ez alapján Arika kb. Midori2 lesz. Mondjuk komolyságban biztos verné...:D Amúgy tetszik a hangja.

Október 6? Ez tök korrekt (csak ne tolják el későbbre >_<).

Trailer itt. A jobb oldali enterre kattintva bejön az oldal, és a híreknél promo cím alatt megtalálható. (a cikkben promo szóra katt).
Prof. William
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2005.06.09. 09:35

Hozzászólás Szerző: Prof. William »

Na! Akkor a Mai kérdés egyszer és mindenkorra megoldva.

Csak kár hogy olyan keveset mutatnak a sorozatból.

Mai támyleg nagyon le van fáradva. :)
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Konomi írta:Mai Hime nekem inkább elején lassú végén pörgős sorozatnak tűnt és kétségkívül megvannak a kellemes pillanatai is, mint pl. a "dokka asobini ikou" rész ^^;; nekem nagyon tetszett...
Az elején lassú? O.O Szerintem nagyon gyorsan indult, aztán a közepén belassult, és utána megint beindult.

Ez melyik rész is? Ilyet címet nem találtam... :?
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Midoo írta:Ez melyik rész is? Ilyet címet nem találtam... :?
Ez nem részcím. Nagyjából azt jelenti, hogy "menjünk játszani", gondolom Konomi arra a részre gondolt, mikor Mai és Mikoto elmennek kicsit szórakozni (és találkoznak Miyuval és Alissa-val [remélem így hívják, már nem emlékszem pontosan :dirr:]).
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Rage írta:gondolom Konomi arra a részre gondolt, mikor Mai és Mikoto elmennek kicsit szórakozni (és találkoznak Miyuval és Alissa-val [remélem így hívják, már nem emlékszem pontosan :dirr:]).
A hivatalos (elvileg) Alyssa (de tökmindegy amúgy, fansub-tól függ). Erre a részre nem emlékszem...@_@ Mai és Mikoto Alyssa-val és Miyu-vel? Biztos, majd beugrik, köszi.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Jah, ahogy Rage mondta, én arra a részre gondoltam, szám szerint a 11-es és annak is a második fele, ha pontos akarok lenni ^^;; csak nem akartam spoilerezni és leírni, mi van a részben, hátha egyszer idetéved egy olyan valaki, aki még nem látta ^^
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Konomi írta:Jah, ahogy Rage mondta, én arra a részre gondoltam, szám szerint a 11-es és annak is a második fele, ha pontos akarok lenni ^^;; csak nem akartam spoilerezni és leírni, mi van a részben, hátha egyszer idetéved egy olyan valaki, aki még nem látta ^^
OK, még mindig nem rémlik ^^". Majd újra megnézem (a 8-dik és a 19-dik rész között nem mindenre emlékszem). Azért köszi nektek. :)
Avatar
Haku
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2005.04.03. 22:25

Hozzászólás Szerző: Haku »

Nah végre eljött a várva várt Mai Hime nézés... mit is mondhatnék? Mai-HiME -----> 10ből 11 pont! ::japhaha:: A vége kicsit fura volt, de egyáltalán nem mondanám rossznak, sőt így nyugodott meg igazán a kicsi lelkem :D

Az új részektől viszont tartok egy cseppet, ugyanis az ember önkéntelenül is (miért is ne tenné?) az előzőhöz fogja hasonlítgatni a folytatást, de bízok a Sunrise-os fiúkban/lányokban, nem hiszem hogy csalódnunk kéne majd. Mondjuk ez a Macska-Mikoto így elsőre szíven ütött *_* ...
Ja és arra nincs esély hogy Midori ( ::hehe:: ) esetleg visszatér?? csak mert ő az egyik kedvencem és ha nem látom viszont .... ::bawl:: :sobsob: ::jtears::
Prof. William
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2005.06.09. 09:35

Hozzászólás Szerző: Prof. William »

Nagy itt a pangás... Van valami hír?

Kiváncsi leszek a történetszövésre. Mert most vagy egy poenos kis sztorit csinálnak, vagy megint elkezdik sötétíteni a történetet majd hepiendel fejezik be. - De ezt már előtték a Mai-Himeben.

Szóvak kíváncsi leszek mit találnak ki.
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Szerintem (nem lenne hátrány) humor-akció-dráma lesz, de (a szereplők életkorára való tekintettel) nem lesz ilyen léptékű, és remélem, hogy most vmi újjal rukkolnak elő.
Prof. William
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2005.06.09. 09:35

Hozzászólás Szerző: Prof. William »

Vagy.... elkezdik sötétíteni a sztorit majd no hepiend. :wevil:

Erre senki sem gondolt? Persze kicsi az esély rá de makkorát néznénk már ha bejönne! :crazyy:
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Kicsit késő (korán) van, de benyomok pár képet...

Kép1
Kép2
Kép3
Kép4
Kép5
Kép6
Kép7
Kép8
Kép9
Kép10

Lehet nézelődni, a nevek ügyében pedig várom paTKany-t (Midoriiiiiiiiiiiiiiiiiii hol van?).
Válasz küldése