Gankutsuou

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Nah... már tegnap kivégeztem 16-18ig, de egyszerűen akkora volt a hatás, hogy még beírni sem bírtam ide a fórumra. Nah, ez az a pont, mikor tipikusan NEM lehet azzal vagdalódzni, hogy "ugyan, ez csak egy rajzfilm" O_o na igen, de akkor mér' van ekkora hatása az emberre?? Kb. Utena végénél voltam így kiütve másnap, meg esetleg AnC-nél, bár ott folyamatosan, csak kisebb hullámokban... WR-ben meg meglett volna talán ez az érzés, ha kicsit hamarabb kapom meg a folytatást, és nem kell a hülye befejezésre (ami egyébként naon jó lett *_*) ennyit várni...

Na de Gankutsuou... Röviden jellemezve:

ep.16: *_*
ep.17: *__________* ill. ;________;
ep.18: ;_____; ill. T_________T ill. >_________<

És akkor értelmesebb gondolatkifejtés, spoilerekkel ^^;
MaKo írta:

A 17.résznél én is csak azt tudom mondani, egyszerűen nem hogy az idegeimet tépték szét, de a szívemet is... a rendezés, ahogy a képkockák egymás után jönnek, annyira zseniálisan ki lett találva, hogy ilyet tényleg nagyon rég láttam. Ahogy Albert egyre többet tud meg, egyre sodróbb, zaklatottabb, az ember hátán feláll a szőr... És amikor a gróf csak hallgatott, és tényleg semmi zene betét nem volt, csak azt hallottad, hogy esik az eső, és tiszta csönd... Fantasztikus jelenet volt (más kérdés, hogy a szívem szakadt meg). Ahogy a kesztyűt hozzávágja Albert, az is hát, nem találok szavakat, mindenesetre zseniális volt az egész *_* Egyszerűen semmi hiba nem volt sehol se.

Nah és akkor jött a 18, aminek a mecha-harcát én is csak dícsérni tudom, én még ilyen párbajt ritkán láttam, pláne animében. Ahogy Franz félelme átjött a páncélon keresztül [seiyuunak pirospont, remek volt a játéka!], egyre jobban és elborzasztóbban. Egyszerűen hihetetlen... és OLYAN szép lett volna, ha úgy zárják le, ahogy már fentebb írta mufurc és Kirara-dono, hogyha nem hagyják az egészet csak így levágva. Én is aláírom, nehéz lehetett megírni ezt a részt, de csak úgy kihagyni a grófot O_o, ez naaagy-nagy hiba volt. Mellesleg is, nem Monte Franz Hakushaku a főszereplőnk -_-' Ráadásul ez a Gankutsuou-s vonal most nagyon fontos lett volna, hogy kiderüljön mi a reakciója, mikor meglátja, hogy Franz volt a páncélban. Erre kihagyják... :boom: Elbeszélgetnék a rendezővel, hogy ezt most mégis miért kellett így... mert az tény, hogy Franz NEM annyira főszereplő, hogy csirip-csirip, hajnal van, és egy naaagy tipikus haldoklási jelenetet levágjon, ahelyett hogy azt az időt a grófra fordították volna. Hát gratulálok T_T. Na mindegy, megyek tovább füstölögni, ezen... És egyetértek mufuccal, nem igazán tudom, ebből hogy fognak kimászni... NAGYON remélem, hogy nem lesz a grófból valami lelketlen hűdegonosz, és majd Albert a hűdejó legyőzi... mert annak semmi értelme nem lenne. Tényleg úgy lenne logikus és értelmes csak, ha Edmondot felszabadítaná valahogy... de hogy ez hogy lesz, na az az élet naagy kérdéseinek egyike...

Az egyetlen amit most tehetek, hogy pattogok, a következő részig...:bounce:
Avatar
Keshik
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.03.18. 09:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keshik »

Szépjóreggelt mindenkinek !

Aki netán megint előbb nézne be ide, mint az http://www.anime-kraze.org honlapjára, megjelent a 17. ep subbolt verziója: http://www.anime-kraze.org/torrent/[Ani ... vi.torrent
"Before we let euphoria
Convince us we are free,
Remind us how we used to feel
Before when life was real."

The Delgados- The light before we land
Avatar
Kirara-dono
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2004.12.29. 18:16
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kirara-dono »

Keshik írta:Szépjóreggelt mindenkinek !

Aki netán megint előbb nézne be ide, mint az http://www.anime-kraze.org honlapjára, megjelent a 17. ep subbolt verziója: http://www.anime-kraze.org/torrent/[Ani ... vi.torrent
Affene... Megeloztel... ::argh::
Jo toltogetest mindenkinek!

Kirara
Kép
Teron
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2004.04.14. 21:56

Hozzászólás Szerző: Teron »

No, most hogy felirattal néztem meg a 17. részt némi apróság kiderült...
Vigyázatt EP18 spoilerek is vannak:

Spoiler:
Nem tudom, de feltűnt nektek az a mondat, amit a gróf mond mercedes-nek, hogy Edmond Dantes halott, és ezt holnap reggel meg is látod...
Ez tényleg olyan, hogy ő nem Albert-et akarta megölni, hanem ezzel Mercedest tönkretenni... hogy ilyen kegyetlenséggel öli meg a fiát... De bakker mondjuk azért tényleg jó lett volna látni, hogy mit lép a gróf amikor meglátja, hogy nem is Albertet ölte meg... De ha belegondolok, Albert-nek ez iszonyatos nagy beégés, hogy nem volt ott, pont ő aki a ngy becsületről meg hogy na msot megmutatom szöveggel jött....

Teron

"Boku wa motto tsuyoku naru,
dare no chikara wo karizu,
mamorubeki mono mo motomezu,
tada boku jishin no tame ni.
Dare yori mo tsuyoku naru!"
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Teron írta:Nem tudom, de feltűnt nektek az a mondat, amit a gróf mond mercedes-nek, hogy Edmond Dantes halott, és ezt holnap reggel meg is látod...
Ez tényleg olyan, hogy ő nem Albert-et akarta megölni, hanem ezzel Mercedest tönkretenni... hogy ilyen kegyetlenséggel öli meg a fiát...
MaKo írta:Szerintem ez egyáltalán nem volt így. Teljesen másmilyen volt a hangsúlya a grófnak, szerintem iszonyatosan szomorú hangon mondta. Mellesleg ha annyira már akkor meg akarta volna szivatni Mercedest, szóba se áll vele, már akkor. Egyébként is, az igaz, hogy előbb-utóbb fel kellett számolnia az Alberttel való kapcsolatát, és azt, hogy ennyire jóba lett vele, de ezt a párbajt Albert provokálta ki, és ő hívta ki a grófot. Akkor -imho- még NEM Gankutsuou volt.
Avatar
Kirara-dono
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2004.12.29. 18:16
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kirara-dono »

Wah, en meg siman x*x-edik alkalommal szetzokogom magam az egeszen...
SPOILER!
En nem tudom, mi van most itt, csak ez az egesz engem nagyon szomoruva tett. Mikor meg a 17. reszebn ott allnak Alberttel az urkikotoben... es a grof nez szomoruan, aztan elkezd rohogni... es amit akkor Albert kap tole... Es az a jelenet a grof hazanak Mercedessel... *zsepit keres* es az a harc... *zsepit cserel egy nagyobbra*... basszus, en ebbe belehalok... mint mikor a WR veget internetes lelki tamogatassal birtam csak vegignezni, sorozatos sirogorcsok kozepette... mintha nem is felnott ember lennek, hanem egy kis romantikus taknyos... Bocs...
Visszaterve... Rettegek es varva varom a kovetkezo reszt... Kivancsi vagyok, mi lesz benne... Mi lesz a groffal... Mi tortent vele voltakeppen a parbaj vegen... Maradt-e meg benne ember. Avagy jogunk van-e szornyetegee lenni...
Es elkezdtem a sorozathoz DVD-menut csinalni... :oops:

Kirara
Kép
Teron
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2004.04.14. 21:56

Hozzászólás Szerző: Teron »

17. rész spoiler:
Szerintetek a gróf szemét volt Albert-el? Úgy általában, hogy így kihasználta? Hogy éltétek meg a 17. rész elején azt a nagy jelenetet? De szemét ez a gróf? Vagy de hülye voltál kis Albert? Vagy ez most elkerülhetetlen volt és mindenki tudta, csak Albert nem?

Teron

"Boku wa motto tsuyoku naru,
dare no chikara wo karizu,
mamorubeki mono mo motomezu,
tada boku jishin no tame ni.
Dare yori mo tsuyoku naru!"
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Ooo, a 17. resz kijott mar, mi lenne, ha rendesen irnank...? >_>;; Aki meg nem latta, az ugyse nez ide (ha tudja, mi a jo neki).
MaKo írta:Szerintem ez egyáltalán nem volt így. Teljesen másmilyen volt a hangsúlya a grófnak, szerintem iszonyatosan szomorú hangon mondta. Mellesleg ha annyira már akkor meg akarta volna szivatni Mercedest, szóba se áll vele, már akkor.
Jah. Mondjuk, nekem van egy olyan elkepzelesem, hogy Mercedest igazabol soha nem akarta kozvetlenul bantani (marmint leszamitva a csaladja tonkretetelet ^^;; ). Talan nem is lett volna ra kepes, erezzen iranta barmit is. De most, hogy megtudta, hogy Mercedes sosem felejtette el ot es tulajdonkeppen mindig is szerette, azt is tudja mar, hogy Edmond Dantes halala neki is fajdalmat fog okozni.
MaKo írta:Egyébként is, az igaz, hogy előbb-utóbb fel kellett számolnia az Alberttel való kapcsolatát, és azt, hogy ennyire jóba lett vele, de ezt a párbajt Albert provokálta ki, és ő hívta ki a grófot. Akkor -imho- még NEM Gankutsuou volt.
Ja, akkor meg csak a dontes volt meghozva, hogy megkemenyiti a szivet es vegleg teljesen Gankutsuou lesz. Marmint, az eg szerelmere, ott sirt a szobajaban, mikor Mercedes jott latogatni.
Kirara-dono írta:En nem tudom, mi van most itt, csak ez az egesz engem nagyon szomoruva tett. Mikor meg a 17. reszebn ott allnak Alberttel az urkikotoben... es a grof nez szomoruan, aztan elkezd rohogni... es amit akkor Albert kap tole...
Erre mondtam azt, hogy a 17. resz osszetorte a szivemet aztan tancolt a darabjain. .____. Az az urkikotos jelenet olyan kegyetlen, amilyent animeben meg nem nagyon lattam. Amikor a grof elkezd mosolyogni, es Al elkezd remenykedni.... aztan megse, hat az egeszen egyszeruen kegyetlen. Es mikor Al eldobta az orat, azon kesz voltam. Es vart elotte kicsit, nem tudta azonnal eldobni... aaaaaaa.... T_T
Teron írta:Szerintetek a gróf szemét volt Albert-el? Úgy általában, hogy így kihasználta? Hogy éltétek meg a 17. rész elején azt a nagy jelenetet?
Hat persze, hogy szemet volt! o_O Masok kihasznalasa sosem szep dolog, az meg aztan vegkepp nem, hogy magunkba habaritjuk, aztan vegig kihasznaljuk... meg akkoris, ha idokozben a grof maga is megszerette Albert-t. Valoszinuleg a 15. reszben a grof vegulis ezert kuldte el Albert-t - elszegyellhette magat, latva, hogy mennyit is jelent o Alnak, val'szeg abba is belegondolt, hogy Al mennyit jelent oneki, es hogy ez mit jelent ugy altalaban a bosszuja szempontjabol.
(A jelenet ateleserol mar eleget irtam, legyen eleg, hogy nagy adag Jane Austen kellett ahhoz, hogy tultegyem magam rajta.)
Teron írta:De szemét ez a gróf? Vagy de hülye voltál kis Albert? Vagy ez most elkerülhetetlen volt és mindenki tudta, csak Albert nem?
A grof volt szemet - ezert megbocsathatatlan, amit tett. Meg akkor is, ha vegul megszerette Alt, meg akkor is, ha a vegen mar nem akart neki rosszat. (Vedelmere legyen mondva, tenyleg soha nem hazudott Alnak. Csak, uh, nem mondott el mindent. ^^;; ) Al meg... honnan tudta volna, hogy a grof kicsoda es mit akar? Egyedul annyiban volt hulye, hogy ilyen hihetetlenul naivan kepes volt megnyilni egy total ismeretlennek, es hagyta, hogy a szeretet elvakitsa... de kb. ennyi. Meg azt sem lehet a szemere vetni, hogy nem hallgatott Franzra, mert erted, 15-16 eves srac. Melyik korabeli ne viselkedett volna hasonloan?

Az egesz meg elkerulhetetlen volt, de ezt senki nem tudta, csak a grof. Talan... nekem ugy tunik, meg Haydee is remenykedett abban, hogy Al megvaltoztathatja a grofot, de a grof lathatoan nem hagyta magat.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Kirara-dono
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2004.12.29. 18:16
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kirara-dono »

17. resz...
Teron írta:Szerintetek a gróf szemét volt Albert-el? Úgy általában, hogy így kihasználta? Hogy éltétek meg a 17. rész elején azt a nagy jelenetet? De szemét ez a gróf? Vagy de hülye voltál kis Albert? Vagy ez most elkerülhetetlen volt és mindenki tudta, csak Albert nem?
Reszemrol dobbenten, es szornyulkodve.
En azt hiszem, maga a grof sem hitte, hogy meg fogja kedvelni ellensege fiacskajat, ugyhogy eloszor tuti a "kihasznalas" dominalt. Azutan nem. Szerintem a grof igenis szereti/te a fiut... Valahogy meg mindig bennem el az Ateuil-i eset, mikor Villefortne onagysaga a sracot is sikeresen megmergezte. Az az aggodalom, ami akkor volt a Grof arcan, nem hiszem, hogy megjatszott volt. Es milyen duhos volt utana a szépasszonyra... Meg mikor a fiu utan ment a szinhazba, mikor azt onnan kiebrudaltak...
En Albertet a kikotoben nem ereztem hulyenek. Egyszeruen abban a korban van, mikor az ember a szemelyiseget epiti es ehhez idealokat keres. Idealista, tapasztalatlan, naiv ember. Es most akkora taslit kapott... szegeny. A grofnak percek alatt sikerult a fiu egesz addigi vilagat romba dontenie. Megsertette, elarulta a fiu iranta valo erzeseit, sarba tiporta az onbecsuleset, kinevette... Hogy jol tette-e ezt... nem tudom. Amikor a fiu kihivta... a szivem majd megszakadt, pedig akkor meg nem is tudtam, mi lesz a film masodik feleben meg plane a 18-ikban... Es meg akkor is kigunyolta... Kovezzetek meg, de meg tudtam volna olni akkor a Grofot... Bar vegig azt ereztem, ez a helyzet ot sem teszi eppen boldogga.
Vagy csak remenykedem benne? Nem is tudom.

SPOILER:
Azert azt hiszem, ez a sorozat NAGYON hosszu ideig nem fog kimenni a fejembol..., Márha a további részekben is képesek így megragadni vele... Fuuuuuu... Megneztem megint az utso 3 reszt... Szornyu az a jelenet az urkikotoben, majd Mercedessel a Grof hazanal - Es igy jobban megnezve, asszem akarmit is mutatott a grof a kikotoben, nagyon kikeszult o is attol a jelenettol, tenyleg ossze volt roskadva Mercedes erkezese elott... Az a barbeszed... es a 18. resz... a parbaj... Tudom, ismetles, de nem birok magamhoz terni... Mersedes seiyuu-ja vilagklasszis! Nem sokat ertek abbol amit kiabalt, de annyira atjott az iszonyat, a retteges, a feltes es a ketsegbeeses... Amugy sem nehez kitalalni, mit mond... "Ne öld meg a fiamat..." vagy valami ilyesmit... Uramisten. A szivem belesajdult, es annyira lehetett erezni, hogy a "fiat" ert minden utest o is erez, atel, ahogy vergodik... Uramisten!Hogy legszivesebben kettejuk koze vetne magat, a kard ele allna... Ilyet en meg filmen - semmilyen filmen - nem tapasztaltam... :shock:
Szerintetek a ket szolgaja kit szolgal? Gankutsuou-t, Edmond Dantest vagy Monte cristo Grofjat? Csak mert Bertuccio Gankutsuou-nak szolitotta tobbszor is, mar az elozo reszekben is...
Mufurc írta:Erre mondtam azt, hogy a 17. resz osszetorte a szivemet aztan tancolt a darabjain. .____. Az az urkikotos jelenet olyan kegyetlen, amilyent animeben meg nem nagyon lattam. Amikor a grof elkezd mosolyogni, es Al elkezd remenykedni.... aztan megse, hat az egeszen egyszeruen kegyetlen. Es mikor Al eldobta az orat, azon kesz voltam. Es vart elotte kicsit, nem tudta azonnal eldobni... aaaaaaa.... T_T
Igy van. abban a mozdulatban benne volt Albert egesz osszetort lelke, elpusztitott idealja.
Mufurc írta:...meg akkoris, ha idokozben a grof maga is megszerette Albert-t. Valoszinuleg a 15. reszben a grof vegulis ezert kuldte el Albert-t - elszegyellhette magat, latva, hogy mennyit is jelent o Alnak, val'szeg abba is belegondolt, hogy Al mennyit jelent oneki, es hogy ez mit jelent ugy altalaban a bosszuja szempontjabol.
(A jelenet ateleserol mar eleget irtam, legyen eleg, hogy nagy adag Jane Austen kellett ahhoz, hogy tultegyem magam rajta.)
Nekem is ajanlhatnal valamit... :? Talan bele kene kicsit melyednem a pszichologiaba... :oops:
Aki meg egyszer azt meri mondani, hogy az anime gyerekes, infantilis szorakozas, felhentelem...

Kirara

Ui. :
Nincs valakinek valami nagyon jellegzetes es hasznalhato gankutsuou kepe? A menu fokepenek kellene...
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Kirara-dono írta:Kovezzetek meg, de meg tudtam volna olni akkor a Grofot... Bar vegig azt ereztem, ez a helyzet ot sem teszi eppen boldogga.
Vagy csak remenykedem benne? Nem is tudom.
Hat, az en szivem mindkettejukert faj. Marmint, Albert az egyertelmubb, ugye, de az is jol latszik, hogy a grof se jokedvebol csinalta az egesz balhet. Ha a 15. reszbe belegondolunk, ott volt egyertelmu, hogy a grof igenis szereti Alt, es ennek ellenere, ezt elnyomva magaban lokte el most magatol ennyire durvan, es mondta el neki az igazsagot - azert, hogy megkemenyitse a szivet es kepes legyen a bosszujat veghezvinni. (Az Al iranti erzesei ugye akadalyoztak ebben.) Enszerintem ha barki is ketelkedik benne, hogy a grofnak is ugyanolyan kiborito volt az egesz ugy, mint Alnak, az csak nezze meg a 15. resz veget. A grof ott ul es zokog. Nekem ez eleg bizonyitek. :/ (Nameg ott az az ominozus jelenet a 17-ben. Kit sirat vajon? Albert-t? A sajat lelket/emberi felet? Mindkettot? :/)
Kirara-dono írta:Mersedes seiyuu-ja vilagklasszis! Nem sokat ertek abbol amit kiabalt, de annyira atjott az iszonyat, a retteges, a feltes es a ketsegbeeses... Amugy sem nehez kitalalni, mit mond... "Ne öld meg a fiamat..." vagy valami ilyesmit... Uramisten.
mufurc írta:Hat Inoue Kikuko... ^^ Nem veletlenul az egyik leghiresebb seiyuu. Egyebkent amikor a grofnak uvoltott Mercedes, akkor azt mondta, hogy majd o magara vallalja "Edmond" minden szenvedeset... vagyis gyakorlatilag ez volt az, amikor felajanlotta az eletet Al elete helyett. Egyetertek, nagyon megrazo jelenet volt.

Kirara-dono írta:Szerintetek a ket szolgaja kit szolgal? Gankutsuou-t, Edmond Dantest vagy Monte cristo Grofjat? Csak mert Bertuccio Gankutsuou-nak szolitotta tobbszor is, mar az elozo reszekben is...
Ez jo kerdes, mar en is elgondolkodtam rajta... bar lehet, hogy tudni kene, hol szedte ossze oket. Bar vegulis, ha azt nezzuk, hogy grof = Edmond es Gankutsuou kevereke.... Meg ha a Gankutsuou-nak eskudtek is huseget valahogyan/valamiert, Edmond-t is ugyanugy szolgaltak.
Kirara-dono írta:Nincs valakinek valami nagyon jellegzetes es hasznalhato gankutsuou kepe? A menu fokepenek kellene...
Oo, nagyjabol mekkora kene hogy legyen? pixelre.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Teron
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2004.04.14. 21:56

Hozzászólás Szerző: Teron »

Van 18. rész is az Anime-Kraze feliratozásában!!
http://www.anime-kraze.org/torrent/%5BA ... vi.torrent
Most már érteni is fogjuk... wow....

a 19-et biztos nem nézem meg raw-ban...

------

Te jó ég... ez a rész.... huh...
Hát ha szöveg nélkül kegyetlen és kiborító, akkor szöveggel.... halálos... Ugh.... egyszerűen nem jutok szóhoz te jó ég.... Hát szóval te jó ég... _sóhaj: :knife: :knife: :knife: :cry: :cry: :cry:
Teron

"Boku wa motto tsuyoku naru,
dare no chikara wo karizu,
mamorubeki mono mo motomezu,
tada boku jishin no tame ni.
Dare yori mo tsuyoku naru!"
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

mufurc írta:
Kirara-dono írta:Kovezzetek meg, de meg tudtam volna olni akkor a Grofot... Bar vegig azt ereztem, ez a helyzet ot sem teszi eppen boldogga.
Vagy csak remenykedem benne? Nem is tudom.
Hat, az en szivem mindkettejukert faj.
EnyémisEnyémis ;___;
És tényleg ott a 15.rész, ami teljesen egyértelműen bemutatja, meg az a kép, ahogy mutatják Albertet, ahogy elmegy a géppel, szerintem már az egész itt be volt harangozva, ennek egyszerűen meg kellett történnie. És másképp nem történhetett....és a franc essen bele abba, aki kitalálta a sadame-t, de ez akkor is olyan volt ;_; tiszta francia-regény fílinges... csak épp belehaltak a nézők... ;____;
Kirara-dono írta: de annyira atjott az iszonyat, a retteges, a feltes es a ketsegbeeses... Amugy sem nehez kitalalni, mit mond... "Ne öld meg a fiamat..." vagy valami ilyesmit... Uramisten.
Igen, valóban nagyon megrázó jelenet ;_; És mondom, az, hogy kevesebb volt a zene, ettől annyira valóságos lett, semmi nyálas túldrámázás, csak a valóság. (Egyébként ehhez hasonló durva jelenetet anya és gyermeke közt talán csak a Scrapped Princess végében láttam, ott is kb. ennyire ütős volt, csak ott nem volt ennyire nyomott légkör, hanem egyszerűen csak paff, 180%-os fordulat, és a szívedhez kapsz... )
mufurc írta: Ez jo kerdes, mar en is elgondolkodtam rajta... bar lehet, hogy tudni kene, hol szedte ossze oket.
Háát... elnézve a fejüket :D Vmelyik másik bolygóról? ^^ Amúgy nekem teszik a társaság, de Haydee megelőzi őket, mert ő egyszerűen annyira szép *_*
Avatar
Kirara-dono
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2004.12.29. 18:16
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kirara-dono »

Megint megeloztek a nagy bejelentessel...
Menten megkövezem magam!!! Igen, van 18. resz...
munkabol hazajovet kabatban kapcsoltam be a gepet, hogy megnezzem, van-e... Rohanok ide, erre Teron kieloz... Affene... :? :cool: :D
Kép
Avatar
Kirara-dono
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2004.12.29. 18:16
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kirara-dono »

mufurc írta:
Kirara-dono írta:Nincs valakinek valami nagyon jellegzetes es hasznalhato gankutsuou kepe? A menu fokepenek kellene...
Oo, nagyjabol mekkora kene hogy legyen? pixelre.
Tökmindegy, atmeretezni at tudom, csak eppen elegge gyonyoru es jellemzo es jol hasznalhato - pl. a feliratok latszotjanak - kepet nem lelek. Ha van, e-mailben, de msn-en is szivesen fogadom.
Minel tobb van, annal jobb, annal tobbol valogathat rajongo kicsi szivem. :oops:
e-mail=msn :
shimadakambei@hotmail.com

Kirara
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Na, hat en se vagyok elarasztva scanekkel (rohadt Minitokyo es a kasztrendszeruk), de amim van, foleg kisebb/kozepes meretu kepek, az itt van, lehet letolteni. :3 Remelem, egyik jo lesz... (Btw, az img05.jpg papiron is megvan, be tudom scanneltetni.)

Egyebkent meg ugye holnap jelenik meg az OST (HORRR), ami igy fog kinezni:
Kép

*vodorbe nyaladzik*

KELL.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Kirara-dono
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2004.12.29. 18:16
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kirara-dono »

Mufurcˇ írta:Hat, az en szivem mindkettejukert faj. Marmint, Albert az egyertelmubb, ugye, de az is jol latszik, hogy a grof se jokedvebol csinalta az egesz balhet. Ha a 15. reszbe belegondolunk, ott volt egyertelmu, hogy a grof igenis szereti Alt, es ennek ellenere, ezt elnyomva magaban lokte el most magatol ennyire durvan, es mondta el neki az igazsagot - azert, hogy megkemenyitse a szivet es kepes legyen a bosszujat veghezvinni.
Nem mondtam, hogy az en szivem nem fajt mindkettejukert. :cry: Tudom, hogy a Grof szereti a fiut, azt hiszem eppen ezert haragudtam is ra... :oops:
Mufurcˇ írta:Enszerintem ha barki is ketelkedik benne, hogy a grofnak is ugyanolyan kiborito volt az egesz ugy, mint Alnak, az csak nezze meg a 15. resz veget. A grof ott ul es zokog. Nekem ez eleg bizonyitek. :/ (Nameg ott az az ominozus jelenet a 17-ben. Kit sirat vajon? Albert-t? A sajat lelket/emberi felet? Mindkettot? :/)
Szerintem mind a kettot. :cry:
MaKo írta:És tényleg ott a 15.rész, ami teljesen egyértelműen bemutatja, meg az a kép, ahogy mutatják Albertet, ahogy elmegy a géppel, szerintem már az egész itt be volt harangozva, ennek egyszerűen meg kellett történnie. És másképp nem történhetett....és a franc essen bele abba, aki kitalálta a sadame-t, de ez akkor is olyan volt ;_; tiszta francia-regény fílinges... csak épp belehaltak a nézők... ;____;
Igen, asszem az itt jelenlevok tobbsege igy volt vele... :cool: Szeretem az animet, de eleg keves az, ami ennyira hatasa ala von...

Kirara
Kép
Avatar
Keshik
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.03.18. 09:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keshik »

Na ja ... Van 18. ep. És én baromira szerencsés voltam, mert tegnap elvoltam Battletech-ezni *mekamániás*, és csak éjfélre keveredtem haza. Aminek következtében, még egyi deig szöszmötöltem a mai napra szóló beadandó feladatommal, és hajnali kettőkor ránéztem az Ani-Kraze oldalára ... És ott volt a 18. ep subbolva ... Hát mit mondjak ?!

1. Keveset aludtam az éccaka ... Aludtam egyáltalán ?
2. Megint csak annyit, hogy: BFO !

És hát igen ... Szegény minden érintett szereplő ... *megy Franz temetésére*
"Before we let euphoria
Convince us we are free,
Remind us how we used to feel
Before when life was real."

The Delgados- The light before we land
Teron
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2004.04.14. 21:56

Hozzászólás Szerző: Teron »

Ugye ma jelenik meg a Gankutsuou OST.
Mivel OST szerzésben nem vagyok profi, el tudja nekem valaki mondani, hogy hol érdemes keresni? Esetleg merre lehet letölteni?
Teron

"Boku wa motto tsuyoku naru,
dare no chikara wo karizu,
mamorubeki mono mo motomezu,
tada boku jishin no tame ni.
Dare yori mo tsuyoku naru!"
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Imhol az OST.

(wow, ez gyors volt o__o)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Teron
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2004.04.14. 21:56

Hozzászólás Szerző: Teron »

Közvéleméynkutatás: hogy tetszik nektek az OST?
Melyik a kedvenc track-etek?
Teron

"Boku wa motto tsuyoku naru,
dare no chikara wo karizu,
mamorubeki mono mo motomezu,
tada boku jishin no tame ni.
Dare yori mo tsuyoku naru!"
Avatar
Kirara-dono
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2004.12.29. 18:16
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kirara-dono »

mufurc írta:Imhol az OST.

(wow, ez gyors volt o__o)
Mufurc...
Szeretlek... :oops: ::daisuki::
:cool: :wink:
Kirara

Ui. :Es mostanaban kene majd jonnie a 19. resznek raw-ban, nem?
Nem fogom merni megnezni... :oops:
Valaki spoilerezzen mar majd rola, ha fenn lesz, hogy lelkileg felkeszulve kezdhessek bele... :wink:

Akit esetleg erdekel, a honlapomra kitettem letoltehtore a menukeszito progit... :cool:
Kép
Avatar
Budzoli
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2005.02.01. 19:14
Tartózkodási hely: Cinnabar Island's run-down Pokémon Mansion
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Budzoli »

mufurc írta:Imhol az OST.

(wow, ez gyors volt o__o)
Köszikösziköszi!!!

Imádom a Gankutsuou zenéjét!!! WÁÁÁH :D :D :D ::jthrill:: ::jthrill:: ::japhaha:: ::japhaha:: ::taka:: ::taka::
Teron
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2004.04.14. 21:56

Hozzászólás Szerző: Teron »

Hmm hmm... megnéztem a 19. részt...

Jó, nyilván nem értettem a történéseket a lényegesebbek kivételével,
(Danglars teljesen befürdik, akkor Benedettohoz akarja adni ezért, meg hasonlók), de az a jelenet, ahogy a párbajból távozik a gróf az kimaradt. Teljesen. Sok Franz nyáladzás. De hm... Amikor a gróf szerepel ott mond valamit ami utalna a párbajra?

Bakker ez a Benedetto ez valami nagyon gáz....

Teron

"Boku wa motto tsuyoku naru,
dare no chikara wo karizu,
mamorubeki mono mo motomezu,
tada boku jishin no tame ni.
Dare yori mo tsuyoku naru!"
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Hat, a 19. reszrol annyit, hogy ha ennek a sorozatnak volt melypontja, akkor ez volt az... nagyon remelem, hogy a keszitok hamar osszeszedik magukat, mert ha igy folytatjak, az egeszet tonkreteszik. Szerintem legalabbis.
Teron írta:
de az a jelenet, ahogy a párbajból távozik a gróf az kimaradt. Teljesen. Sok Franz nyáladzás. De hm... Amikor a gróf szerepel ott mond valamit ami utalna a párbajra?
mufurc írta:Nem. SEMMI nem utal a parbajra, az eg egy vilagon. A Gankutsuou mond az elejen valamit, amit egyszeruen nem tudok hova tenni... Ugy hangzik, mintha vegig tudta volna, hogy Franz volt az, de az keptelenseg! Marmint, nekem ne probaljak bemagyarazni, hogy a grof ezt igy tervezte, mert az fizikai keptelenseg, arrol nem is szolva hogy semmi ertelme nincs (raadasul a szavait akkor egyertelmuen Albert-hez intezte!). Szoval nem tudom, hogy most mi a budos fene van, szerintem egy jo kis logikai lukrol van szo, amit inkabb nem tomnek be, mert kell a Franz-nyaladzashoz.

Mivel Albert lathatoan mar semmit nem erez a grof irant csak gyuloletet, a grof pedig teljesen Gankutsuou mode-ban van, fogalmam nincs, mire akarnak kilyukadni... csak annyit tudok, hogy nagyon, NAGYON nem tetszik, amerre ez most megy. Remelem, nem toljak el a veget, bar most elegge afele haladnak. >___>
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Teron
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2004.04.14. 21:56

Hozzászólás Szerző: Teron »

Ja mufurc: csatlakozol te is a Benedetto verő klubhoz? Keshik már belépett ....

Na várj, biztos nem tudta, hogy a Franz-al harcol, ez képtelenség, nem értettél valamit félre?
De ez a Benedetto... anyjának szólítja aztán meg... huh, és a vége, hát meg kell verni...
Vajon mi lesz ebből még...

Teron

"Boku wa motto tsuyoku naru,
dare no chikara wo karizu,
mamorubeki mono mo motomezu,
tada boku jishin no tame ni.
Dare yori mo tsuyoku naru!"
Válasz küldése