Gankutsuou

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

OMG!!! What is this??? :shock: :dirr:
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Nos befejeztem a könyvet és elkezdtem nézni az animet. A könyv egyenesen fantasztikus!!*_* A végére totál belezúgtam a grófba és úgy izgultam érte mint egy kis fangirl, hogy happy end legyen^_____^
Az animne is tetszik bár Eugenie és Morcerf kapcsolatát kicsit eltúlozták.. elvileg ők ennyire nem szívlelték egymást.. sőt...>_> na mindegy! Cavalcanti rulezz.. wow.. én a könyvben valami ficsúrnak képzeltem el, deeee így már nem is olyan rossz :)))) De akkor is a gróf a kedvencem. Mondjuk nem igazán vagyok tisztában azzal a jellel a homlokán, hogy ez most mit fog szimbolizálni, pedig szerintem figyelmesen olvastam a könyvet. Á mondjuk biztos meglepi lesz :)))
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Sakumo írta:Az animne is tetszik bár Eugenie és Morcerf kapcsolatát kicsit eltúlozták.. elvileg õk ennyire nem szívlelték egymást.. sõt...>_>
Oo, marmint Al de Morcerf-re gondolsz? Ize, abban direkt tertek el az originaltol, gondolom azert, hogy normalisan be tudjak fejezni a sztorit (itt ugye Albert a foszereplo, kell neki vmi rendes lezaras). ^^;; Az animeben soha nem utaltak egymast - egyszeruen csak az volt a bajuk, hogy kicsi gyerekkoruk ota termeszetesnek vettek a masik jelenletet, raadasul ugye amint Lazado Kamaszkorba leptek, mindkettonek problemaja tamadt azzal, hogy tul'kepp a megkerdezesuk nelkul, masok erdekeben kell majd osszehazasodniuk. Amint az eljegyzes megszakitasaval ez a helyzet megszunt, rajottek, hogy ezen kivul az egvilagon semmi bajuk nincs egymassal, sot. ^^;;
Sakumo írta:Cavalcanti rulezz.. wow.. én a könyvben valami ficsúrnak képzeltem el, deeee így már nem is olyan rossz :))))
Miert, itt nem ficsur? ^^;;; Tipikus nyalas, nyomulos, kikent-kifent "arisztokrata", a hatamon felall tole a szor (de annyira jo figura, nem tudom utalni xD).
Sakumo írta:Mondjuk nem igazán vagyok tisztában azzal a jellel a homlokán, hogy ez most mit fog szimbolizálni, pedig szerintem figyelmesen olvastam a könyvet.
Az sajat adalek (vagyis nem teljesen sajat, hanem mondhatjuk, tiszteletadas a Tigris, Tigris c. regenynek, ami szinten egy sci-fi Monte Cristo feldolgozas), akarcsak a "Gankutsuou" (ami egyebkent a MC egy japan, gyerekek szamara keszult adaptaciojanak a cime xD). En mar sejtem, mi lesz a jelentosege (ep 13-ben azert eleg sok minden kiderul), de gondolom meg jo ideig nem fogjuk pontosan megtudni.

Ami a 14. reszt illeti... nem volt annyira feszult, mint az elozoek, de eleg nyilvanvalo, hogy ez csak vihar elotti csend. (raadasul szukseg is volt egy ilyen epizodra, mar nem maradt kormom, amit leragjak :/) Ami pedig a karakterfejlodest (legfokeppen a grofet) illeti, eleg sok minden kerult a helyere. A spoilerek...

1) OMG A GROF HASZNALTA A -TAMAE RAGOT!!! *dies* *____*
2) Asszem innentol egyertelmuek a grof erzelmei Albert irant. Az elozo reszekben egyre jobban latszott, hogy Al egy ismeretlen tenyezo, amivel a grof nem szamolt; halalra frusztralja, hogy utalnia kene a sracot, de megse tudja, es ez mar a bosszuja rovasara megy. Most lett teljesen nyilvanvalo, hogy tenyleg szereti Alt, es tenyleg oszinte es nyitott vele, nem csak megjatssza a baratsagot.
3) Szegeny, szegeny Villefort. *integet* Par resz mulva Albert flashbackelhet, hogy "hm, az oreg megmondta..." xD
4) Benedetto. xDDDD Annyira zsenialis. xDD Nyomul ezerrel, es elvezi a kis macska-eger jatekat Danglars-ekkal. Szegeny Eugenie... ^^;;
5) Beauchamp! xDDD Belole se lesz az uj Picasso. xD
6) Eugenie-nek nem all jol ez a szoknya. Cserelje le vmi masra.
7) Franz... ez az elso epizod a kb. masodik ota, amiben Franz szimpatikus volt. ^^;;; De tenyleg, vegre abbahagyta az angstelest (jojo, tudjuk, hogy a szive valojaban sir, de hal'istennek azt nem latjuk), es az elhatarozasa is szimpatikus (meg ha nem is szeretnem, hogy sikerrel jarjon ^^;; ).
8) Poor Albert. T___T (Nehez lehet az egyetlen lelkileg 10evesnek lenni a kornyezeteben. xD) Nah, telleg, szegenyke, ugy sajnaltam. *szutty*
9) Zuhogo eso - check. Ejszakai varos - check. Hid - check. Egyedul setalo, szomoru fohosbe veletlenul belebotlo szere... ahem, grof - check. Brutalromantikus "koroshimonku" - check. Mufurc elnyulva a sajat vereben - check. *____* Iszonyu jo jelenet volt, akarhogy is nezzuk. *__*
10) Eugenie es Benedetto - na erre kivancsi leszek. Kizart, hogy Eugenie elhiggye, hogy Al egyszeruen csak vallat vont az eljegyzese hirere, es lelepett... ha elhiszi, akkor Albert-nel is hulyebb (pedig az nagy szo). xD
11) A PREVIEW! #_______# Ugy latom, ep 15-ben kiderul a grof sztorija, Haydee pwnolja Morcerf papat, es.... .....es asszem ismet jo adag karakterfejlodest kapunk. MOST AKAROM!!! #_#


Huuuu. :D Sz'al ez is egy baromi jo kis resz volt, es a kovetkezo jopar resz (a preview-bol ill. a Newtype spoilerjeibol itelve) igazi erzelmi hullamvasut lesz. *almatag sohaj* xDD
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Teron
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2004.04.14. 21:56

Hozzászólás Szerző: Teron »

Az Anime-Kraze kihozta a 13. részt!!!
http://www.anime-kraze.org/torrent/%5BA ... vi.torrent
Teron

"Boku wa motto tsuyoku naru,
dare no chikara wo karizu,
mamorubeki mono mo motomezu,
tada boku jishin no tame ni.
Dare yori mo tsuyoku naru!"
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Most néztem meg a 9-10. részt (jóvanna, le vagyok maradva, tudom ^_^'), Villefort papa kezd "szimpi" lenni ("szimpi", mi? XD XD), Benedetto-t meg már előre útálom. Még semmit nem csinált, (na jó, egyszer beszólt Albert-nak XD) de elég nyálas figurának tűnik...

Ja, Heloise: Amikor még a 7. részben a gróffal beszélt, nagyon jól előadta a szegény, szerencsétlen, magányos hölgyet. Akkor komolyan azt hittem, hogy Villefort-t akarja/szeretné megmérgezni, de úgy látszik tévedtem. A 7. rész végén annál a bizonyos *khm*-jelenetnél még sajnáltam is --> hát nem kellett volna. Szemét kis méregkeverő. Nem tudom, mi lesz a sorsa (még nem tartok ott a könyvben), de remélem, rendesen kenterbe vágják...
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Hoc
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2004.10.01. 23:33
Tartózkodási hely: magam alatt

Hozzászólás Szerző: Hoc »

Szerintem inkább én vagyok lemaradva, én most tartok a 3. résznél..^^"
Tetszik ez az arisztokrata világ és a jövő keveredése és ez az érdekes színezés, néha olyan, mintha az embereken a ruha is életre kelne(na jó, ez hülyén hangzott)...
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

12.rész... ELEGEM VAN!
Most tényleg mérges voltam, hogy lehet ilyen helynél abbahagyni? >_> Szemétség volt, tudják hogy az egész fandom lerágja mind a 10ujján a körmöt, és képesek mégis itt abbahagyni >_______>

Huh, mindenesetre... Eugenie... *_____* Ilyen gyönyörű ruhát még az életbe nem láttam... Bár Hayde-ét nehéz lenne felülmúlni, de jahjistenem, olyan szép volt ^^!! És Albert *.* Imádnivalóan viselkedett ebbe a részbe *_* És mikor már minden szépen haladt, akkor jött Cavalcanti, és GRR... *lerúgja Cavalcantit a képről* De igazán, tényleg... olyan szép lett volna az a jelenet... *.* Na és a vége... és wáhá, jönnek a mechák =D yeah! ^_^ Kezd a sztori nagyon beindulgatni *_*

...azért remélem lesz még alkalma Eugenie-nek meg Albertnak ezt bepótolni, egyszerűen annyira aranyosak voltak ketten ott^^ Meg egyáltalán, az a helszín, wow, függöny mögött, etc... szal tök romantic =)
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Surci írta:Ja, Heloise: Amikor még a 7. részben a gróffal beszélt, nagyon jól előadta a szegény, szerencsétlen, magányos hölgyet.
Dunno, szerintem tenyleg szerencsetlen es maganyos... ^^;; raadasul gondolom ahem, freudi ertelemben frusztralt is, ki nem lenne az ilyen ferj mellett. xD (Villefort gondolom osszehozta vele azt a gyereket es azota ra se nezett. ^^;; ) Nomeg, ehhez meg hozzajohet a szokasos unalom is, amikor az eletben soha semmi dolga nincs vkinek (viktorianus idokben ebbe bele is orultek emberek). De persze ettol meg szemet, nyomulos kis meregkevero. Imadtam mikor a 9. reszben maszott ra a grofra, az meg gyakorlatilag mar menekult elole... xD
MaKo írta:Huh, mindenesetre... Eugenie... *_____* Ilyen gyönyörű ruhát még az életbe nem láttam... Bár Hayde-ét nehéz lenne felülmúlni, de jahjistenem, olyan szép volt ^^!! És Albert *.* Imádnivalóan viselkedett ebbe a részbe *_*
Jaja, az a ruha csodaszep volt *__* Haydee-e is pretty volt, de olyat csak egy Haydee tudna viselni ^^;; de Eugenie cucca druul volt, es Eugenie maga is gyonyoru volt benne. *_* (a sok kirakira is rulzott ^^)

Albert meg... hat ha eddig nem szerettem volna, attol a jelenettol mindenkeppen beleestem volna. :D Szolot vitt!! xDD Eeedesem~ egyem meg a kis szivet. xDDD

Es ja, en is remelem, hogy Benedettot hamar elteszik az utbol, Al es Eugenie annyira zabak egyutt... tipikus bakappuru. xD
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mufurc 2005.01.25. 14:27-kor.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Teron
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2004.04.14. 21:56

Hozzászólás Szerző: Teron »

MaKo: Jaj tényleg, Eugenie nagyon szép volt a 12. részben! A haja is ruhája is, huh! :)
Azóta kedvenc bishojo-m Eugenie lett.... Na kéne néhány wallpaper róla már... (Előtte Mishima Reika volt a RahXephon-ból)

Calvalcanti: de utálom azt a csávót, és ami felbosszant, hogy:
Mintha egyáltalán nem tartan a gróftól (13. ep)! Hogy képzeli? Saját elképzelései vannak?
Teron

"Boku wa motto tsuyoku naru,
dare no chikara wo karizu,
mamorubeki mono mo motomezu,
tada boku jishin no tame ni.
Dare yori mo tsuyoku naru!"
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Teron írta:Cavalcanti: (...) Saját elképzelései vannak?
Nekem egyre inkabb ugy tunik, hogy igen... (sot, igazabol mar csak a sztori kedveert is az kell hogy legyen a helyzet, kulonben az uccso 5-6 reszhez a grofnak nem sok koze lesz ^^;; )

Amugy kijott a 14. resz az Anikraze subjaval:
http://www.anime-kraze.org/torrent/%5BA ... vi.torrent
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Teron
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2004.04.14. 21:56

Hozzászólás Szerző: Teron »

Változott valami azóta az OST kijövésével kapcsolatban? Biztos, hogy csak Február 25-én jön ki?
(nagyon kéne már)

Eugenie Wallpaper WANTED! Van valakinek?

15 preview:
Jól láttam a 15. rész előzetesében, hogy Cavalcanti egy mosolygó arcú Eudenie-t tart a karjaiban? Ugye nem? Hű Haydee juj nagyon kíváncsi vagyok rá amikor morcos...
Teron

"Boku wa motto tsuyoku naru,
dare no chikara wo karizu,
mamorubeki mono mo motomezu,
tada boku jishin no tame ni.
Dare yori mo tsuyoku naru!"
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Teron írta:Változott valami azóta az OST kijövésével kapcsolatban? Biztos, hogy csak Február 25-én jön ki?
Nem, februar 23-an jon ki (ezert meg fizetni fognak.... eh, ugyis en fogok fizetni, de legalabb nem most >,>).
Teron írta:15 preview:
Jól láttam a 15. rész előzetesében, hogy Cavalcanti egy mosolygó arcú Eudenie-t tart a karjaiban? Ugye nem?
Oo, de. ^^;; Marmint, remelem hogy nem, de az nem is valoszinu... ^^;;; sztem csak Albert-ke fantazial megint. (Es go Haydee go!)

Es a Nap Hire: Benedetto hangja Seki Tomokazu??! @_______@ wtf, fel se tunt. o______o Wow.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Teron
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2004.04.14. 21:56

Hozzászólás Szerző: Teron »

öö Seki Tomazu miről híres?
Teron

"Boku wa motto tsuyoku naru,
dare no chikara wo karizu,
mamorubeki mono mo motomezu,
tada boku jishin no tame ni.
Dare yori mo tsuyoku naru!"
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Teron írta:öö Seki Tomazu miről híres?
Tomokazu. Van (Esca), Kamui (X muvi), Ikumi (Ryvius - hm, igy belegondolva meg ez a hang hasonlit leginkabb Benedettoehoz), satobbi. :D

[edit]
Ep 15.... a szivem. Asszem most megyek bogni a hoba.... #__#
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Teron
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2004.04.14. 21:56

Hozzászólás Szerző: Teron »

Mi van mi történt az EP15-ben?
Nem mondod, hogy Eugenie meg Cavalcanti megszerették egymást.....???
Teron

"Boku wa motto tsuyoku naru,
dare no chikara wo karizu,
mamorubeki mono mo motomezu,
tada boku jishin no tame ni.
Dare yori mo tsuyoku naru!"
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Maj' meglatod, ezt nem lovom le.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

mufurc írta: Es a Nap Hire: Benedetto hangja Seki Tomokazu??! @_______@ wtf, fel se tunt. o______o Wow.
NEM. Nehee... Kitagadom magamat >_>''' Ennyire süket nem lehetek... képtelenség... X_x'''''
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Elképzelhető, hogy G.... grófnő is szerepelni fog az elkövetkezendő epizódokban? Ha jól emlékszem, valamelyik őszi vagy téli Newtype-ban láttam róla egy képet... Valamelyik előzetesben nem szerepel? Kíváncsi lennék rá.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Surci írta:Elképzelhető, hogy G.... grófnő is szerepelni fog az elkövetkezendő epizódokban?
Ep 15-ben feltunik, de csak ugy van, nem csinal semmit. ^^;; Persze fene tudja, meg lehet, hogy lesz vmi szerepe.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Keshik
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.03.18. 09:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keshik »

Nah, tisztelt közösség, aki még nem elenőrizte volna Ani-Kraze honlaőját, tessék rohanni, van Gankutsuou 15. ep. : http://www.anime-kraze.org/torrent/[Ani ... vi.torrent

Ez somethin BFO ! ::japtoun:: ::jthrill:: *megy letölteni a 16. epizódott RAW-ban*
"Before we let euphoria
Convince us we are free,
Remind us how we used to feel
Before when life was real."

The Delgados- The light before we land
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

BFO? o_o;;

Ep 16rol egyebkent nem nagyon lehet semmit mondani (leszamitva, hogy az a jelenet a grof hazanal azonnal a Jungle wa itsumo Hare nochi Guu-t juttatta eszembe ^^;; )... Egyertelmuen atvezeto ep, kezd minden osszeallni, es telleg 17 lesz majd a vegjatek kezdete (hogy aztan hogyan fogjak elhuzni az uccso reszig, azt nem tudom o_o).

Egy dolog csak: eppen kezdtem megkedvelni Franzot, 16-ban nagyon jo volt... de sajna a rajongoi miatt valszeg megint nem fogom szeretni. :(
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Teron
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2004.04.14. 21:56

Hozzászólás Szerző: Teron »

Morr...
Kicsit morcogok, mert az előző rész végén már lehetett tudni, hogy Haydee és Morcerf között miféle párbeszéd lesz, ráadásul azt is tudtuk, hogy mi volt előtte.

Kicsit morr, mert valahogy úgy éreztem, hogy semmi új nem történt a részben...
Ami meg főleg gáz, hogy a Gróf már nagyon ördögi arc volt, azért ez nem igazán szép tőle, hogy így bánik Albert-el... Vagy szóval argh... Ez a röhögés Albert idiótaságára szólt, vagy inkább, hogy "at last we will have revenge" ?
Teron

"Boku wa motto tsuyoku naru,
dare no chikara wo karizu,
mamorubeki mono mo motomezu,
tada boku jishin no tame ni.
Dare yori mo tsuyoku naru!"
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Teron írta:Kicsit morcogok, mert az előző rész végén már lehetett tudni, hogy Haydee és Morcerf között miféle párbeszéd lesz, ráadásul azt is tudtuk, hogy mi volt előtte.
Igen, ez elegge nyilvanvalo volt... de az is elegge nyilvanvalo mar (nem csak azoknak, akik ismerik a konyvet), hogy kicsoda Edmond Dantes, mi koze a harom jomadarhoz, hogy mi tortent anno, es hogy a grof miert akar bosszut allni. Ez nem krimi, hanem pszichodrama es "revenge play" egybegyurva, es sztem nem igazan az a lenyege, hogy mi tortent/fog tortenni, hanem hogy hogyan es miert. (A konyvben ugye az egesz hattersztorit elmondjak a legelejen, sz'al ott se meglepetes, hogy ki ez a grof es mit akar... az a buli, hogy hogyan viszi vegbe, a terveit, es hogyan valtozik meg kozben.)
Teron írta:Kicsit morr, mert valahogy úgy éreztem, hogy semmi új nem történt a részben...
Ahem... o______o Hat, ha ugy nezzuk, tenyleg csak annyi tortent, hogy a grof es Al elvoltak az urhajoban, a tobbiek meg elvoltak a Foldon, es mindenki osszevissza dumalt... o___O De ha kicsit jobban odanezunk, azert lathato, hogy eleg sulyos lelki dolgok folytak a grof es Al reszerol, nameg ugye ott volt a grof kis sztorija a tengereszrol, meg a par darabka info a Gankutsuou-rol... ezek nem csak random, lenyegtelen dolgok. ^^;;

Ami Albert-t illeti, kb. a 12. resz ota arrol szol az egesz, hogy az o eddigi, biztonsagos es gondtalan elete hogyan hullik darabokra, hogyan csuszik ki a laba alol a talaj, es hogyan "vesziti el" vegul a grofot, akit pedig imadott, es akiben feltetel nelkul megbizott. (Mas kerdes, hogy a 17. resz ezt lathatoan jol at fogja huzni :/ pedig de jo lett volna, ha Al akkor egyedul nez szembe a dolgokkal.) Nemsokara pedig megtudja az igazsagot, ahogy a grof megigerte, es akkor aztan bye-bye kicsi, naiv Albert.
Teron írta:Ami meg főleg gáz, hogy a Gróf már nagyon ördögi arc volt, azért ez nem igazán szép tőle, hogy így bánik Albert-el... Vagy szóval argh... Ez a röhögés Albert idiótaságára szólt, vagy inkább, hogy "at last we will have revenge" ?
Eh, az szerintem kb egyenlo aranyban szolt Albert-nek, onmaganak, meg ugy altalaban az egesz szituacionak. ^^;; Ahhoz kepest, hogy a grof hogyan erkezett, es hogyan allt hozza a dolgokhoz az elejen, nagyon sokat valtozott, Albert-nek koszonhetoen. Azt hiszem, most jott el az a pillanat, hogy beismerte maganak, hogy megszerette a sracot (nomeg eszrevette a hasonlosagot maguk kozott), es nem akar neki fajdalmat okozni... de azt is, hogy a bosszujat nem akarja, nem is tudja mar megallitani emiatt, ugyhogy tonkre fogja tenni Albert eletet (ugy, ahogy az o eletet tettek anno tonkre), meg ha utalni is fogja magat emiatt. Azt hiszem, tenyleg elszegyellhette magat (foleg miutan Al kiontotte neki a lelket), es ugy dontott, most mar nem jatszik tovabb Albert-rel, elnyomja az erzeseit iranta (amik valodiak, legalabbis en nem latom ertelmet annak, hogy az az utolso jelenet koztuk is szinjatek legyen), es teljesen atadja magat a "bosszu demonanak" - ugy egyszerubb lesz neki is es Alnak is (meg persze fajdalmasabb, dehat anelkul nincs drama ^^;; ). Ezert mondhatta, hogy valszeg tobbe mar nem talalkoznak... mert akit Al legkozelebb latni fog, az mar nem ez a grof lesz.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Teron
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2004.04.14. 21:56

Hozzászólás Szerző: Teron »

Hm ami mondjuk nagyon tetszett a részben, az az, ahogy Haydee-Morcerf párbeszéd lezajlott. Nagyon ottvolt az a lélekábrázolás, hoyg jön egy 14 éves kislány, és egyszerűen azt mondja a "nagy high-and-mighty Morcerf ursaágnak, hogy elég volt Mondego, szóval ahogy ezzel ráparancsol, és a Mondego csak néz, gügyög, elveszti lába alól a talajt, valami félemetesen jól lett ábrázolva. Az a kis Haydee huh... Szuper lélekábrázolás. Menynire előjött a gerinctelen jelleme a Mondegonak...

Ami meg a grófot illet:
Kicsit nekem furcsa jelenet volt. Mert leült, és nekem úgy tűnt, hogy elkezdett sírni vagy mit csinált. Aztán utána meg vicsorog, akkor az a bevágás az elhervadt rózsával. Kicsit olyan volt a jelenet, mintha a grófnak megbomlott volna az elméje némileg (ha eddig ez nem történt volna meg). Vagy tényleg sírt vagy már egyszerűen megnyiffant az egész eseten? Gondolod, hogy nem színészkedett Albert-el?
Teron

"Boku wa motto tsuyoku naru,
dare no chikara wo karizu,
mamorubeki mono mo motomezu,
tada boku jishin no tame ni.
Dare yori mo tsuyoku naru!"
Avatar
Keshik
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.03.18. 09:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keshik »

Mondom én ... BFO ! :D

Albert a padlón, Morcerf papa is már majdnem, hogy teljesen a padlón van, Haydée berzerkel, Franz a mindentudó, Noartier papa műkeze és emlékei ...

Vagyis Brutal Force Overkill ! Elérkeztünk az utsó felvonásig ... ::japtoun::
"Before we let euphoria
Convince us we are free,
Remind us how we used to feel
Before when life was real."

The Delgados- The light before we land
Válasz küldése