Gankutsuou

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Teron írta:Mit vélekedsz ahhoz az ecchi jelenethez, amit Heloise nyomott? Nem gáz?... Kicsit túl erős szerintem azért...
? Miért lenne gáz? Nem fanservice volt (nem is hívnám "ecchi" jelenetnek...), és Heloise karakteréről elég sokat elmondott. Egyébként is, ez az anime (este fél 12-kor megy (ha nem fél 1-kor, nem emlekszem), felnőtt közönségnek, úgyhogy teljesen belefér egy ilyen jelenet, főleg ha igy, színvonalasan van megcsinálva. (Én a magam részéről csak néztem egyet, hogy na, itt kene kirakni a 16-os karikat...)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Teron
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2004.04.14. 21:56

Hozzászólás Szerző: Teron »

mufurc: mit nevezel fanservice-nek? Szerinted mi az ecchi kategória?

Azon gondolkoztam, hogy amúgy lehet, hogy Heloise-nak betehetett aznap délután a kis összeröffenés a Gróffal.. Ha minden igaz avámpírok harapása igazi kéjérzetet okoz.. szegénynek rég lehetett ilyen, ez magyarázat lehet az esti viselkedésére, főleg, hogy a gyűrűt is már felvette...
Teron

"Boku wa motto tsuyoku naru,
dare no chikara wo karizu,
mamorubeki mono mo motomezu,
tada boku jishin no tame ni.
Dare yori mo tsuyoku naru!"
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Hát, úgy látom, már vannak itt nagy szakértők a témában :D , nekem csak az első 4 rész van meg az AnimeHQ-ról, és csak kettőt láttam belőle, de...

Azt már az első perctől észrevettem, hogy művészfilm (nagy megállapítás :hammer: ), márpedig azok sosem veszik ki magukat túl jól nálam, nem vagyok elég elvont... :D, de gondoltam, teszek ezzel egy próbát. Ez a rettenet sok CG eléggé zavart az elején, főleg a ruháknál ::jcrazy::, de meg lehet szokni. Viszont a hátterek meg az épületek nagyon jól néznek ki! Meg az első rész végén a tüzijáték nagyon szép volt.

A gróf tényleg elég Drakula-formára sikeredett, de a jellemét (már ami eddig lejött) nagyon bírom. --> Az első részben a kivégzős jelenet imho eléggé odacsap... Albert igencsak naiv, Franz meg nem nagyon csípi a grófot, de hát istenem... Meg is értem, elég darkos figura.

Viszont napi egy (max. 2) rész nekem bőségesen elég, ez a számomra furcsa szürrealista-dark-CG-stb... színvilág eléggé nyomaszó, nem tudnék rendesen koncentrálni. De azért remélem, a többi rész hamarosan megy az AnimeHQ-ra. ^_^'

Ui.: Ending király! :cool: ::jthrill::
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
mana
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2003.06.13. 12:53

Hozzászólás Szerző: mana »

Bittorrenttel már 7 feliratos rész letölthető innen.
*BAFU!*
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Hmm... végigfaltam a 8-as részig ^_^ Egyre jobban érezni hogy nagyon átjön a "regényes Dumas" fíling ^^ ha lehet így fogalmaznom... Nekem nagyon tetszik^^ Jó hogy sok mindent nem magyaráz, hanem árnyékban hagy, így még izgalmasabb, és hát a 8-as rész bomba volt ^^!! Ahogy a gróf mindenkit irányít... rulz =D

Ja, és sajnos kénytelen vagyok egyetérteni, Franz tényleg bunkó... -_- csak tudnám miért kell ennyire pattognia, néha leütöttem volna párszor. Bár Albert miatt is lefejeltem egyszer-kétszer az asztalt, azért még egyben vagyok persze... ^^"
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Elnezest, de nem tudom megallni...

9. resz - HOGY VAN POFAJUK ITT ABBAHAGYNI MI AZ HOGY NINCS TOVABB ES VARHATOK EGY HETET EZERT MEG BEPERELEM OKET!!!!

>_>

In other news: Franz, KOSZONJUK hogy elmondtad a nyilvanvalot, es nagyon remelem, a temara nem fogsz tobbe visszaterni. >____> Angsteljel szepen magadban. :P
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Tegnap lenyomtam végre a 3.-4. részt is. Kicsit tovább bírtam, mert itt már nem olyan sötét a színvilág, mint amikor Lunán voltak.

A designerek meg kitettek magukért, az biztos! Albert-ék hall-ja sem volt piskóta, de a gróf házát látva még inkább meggyőződésemmé vált, hogy milliárdos akarok lenni. :)

Most olvasom a könyvet is, mert én még csak a filmet láttam valamikor régen, és nem sok mindenre emlékszem.

---------- másnap, dec. 3. --------

5.-és 6. rész ---> Egyre jobb ez az anime! Albert-en már nem is tudom, hogy nevessek-e vagy sírjak,olyan naiv (hogy már kezdi a hülyeség határát súrolni. Ennyire el vannak kényeztetve ezek a gazdagok?) De sztem éppen ezért szimpatikus a srác. Danglarsék meg szörnyen bunkók, látszik rajtuk, hogy nem igazi kékvérűek ---> jómodor egyenlő nulla. Remélem a gróf jól megmutatja majd nekik is :) Az operás jelenetben Haydeé ruhája ::daisuki:: gyönyörű volt!!!
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Kinn van a 8. resz: http://www.anime-kraze.org/torrent/[Ani-Kraze]_Gankutsuou_-_08_[1A4B86D5].avi.torrent

...Albert-ke es az o fantazialgatasai... xD Es az Eugenie-vision! xDD *kirakira*
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Teron
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2004.04.14. 21:56

Hozzászólás Szerző: Teron »

mufurc:
Az előző avatárod jobb volt :(.

No meg is néztem a 8. részt, de hmm mi van abban a dobozban? Vagy khm.. Ez nem igaz, hogy így fejezik be a részt, ez tényleg disznóság...
Teron

"Boku wa motto tsuyoku naru,
dare no chikara wo karizu,
mamorubeki mono mo motomezu,
tada boku jishin no tame ni.
Dare yori mo tsuyoku naru!"
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

8. rész: grófunk kezd bekeményíteni... Nem is baj, elég jól áll neki ez a vámpír-viselkedés :twisted: Villefort-t sikerült igencsak ellenszenvesre meg nagyképűre megcsinálni (nem tudom, a könyvben milyen a jelleme Monte-Cristo visszatérése után, még nem tartok ott), igazi útálható figura. Danglars-ék bunkósága meg már kezdi lecsapni a biztosítékot.

Szakértők: mielőtt a gróf odaadta Albert-nek a dobozt, levette a kesztyűjét, és a kezén valami sebek voltak. Mik voltak azok?
Teron írta: de hmm mi van abban a dobozban?
Na erre én is kíváncsi vagyok, de úgy tűnik, Madame Danglars-nak nem közömbös a dolog... :twisted:

Surci már nagyon várja a 9. részt!
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

10. resz: #_________# high tension!! (es sajna tul keves grof, de jah, most neki igazabol semmi dolga, csak hatradolni a popcornnal, es nezni a musort ^^;; ) Eeeeeeeee legyen mar jovo heeeeet!!! (es hehe, megjott Caderousse :D es HEEE, Eugenie mit mondott? megismegismegis? *_* *falatkapar*)
Surci írta:Villefort-t sikerült igencsak ellenszenvesre meg nagyképűre megcsinálni (nem tudom, a könyvben milyen a jelleme Monte-Cristo visszatérése után, még nem tartok ott), igazi útálható figura. Danglars-ék bunkósága meg már kezdi lecsapni a biztosítékot.
Dunno, nekem Villefort egeszen szimpatikus. ^^;; Danglars-ek meg viccesek. xD Ahogy most allunk, a harom jomadar kozul meg Villefort-t birom legjobban, Mondegot meg a legkevesbe (bar ha jol emlekszem, a konyv eseteben is igy volt ^^;; ). Villefort papa legalabb kakkoii.
Surci írta:Szakértők: mielőtt a gróf odaadta Albert-nek a dobozt, levette a kesztyűjét, és a kezén valami sebek voltak. Mik voltak azok?
Oo, hat amit mondott, nem? Vmi korsag, amit vhol/vhogy osszeszedett (persze nyilvan nem ilyen egyszeru a dolog, es nagyon fontos lesz kesobb). ^^;; (Hogy a konyvben is benne volt-e, azt nem tudom... kezd nagyon meglatszani, hogy vmi het-nyolc eve olvastam. >_>)
Teron írta:mufurc: Az előző avatárod jobb volt .
Ha', ez van. :D Ez (+ alairas) jobban kifejezi hatalmi torekveseimet. xD
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Nemt'om, nekem Villefort eléggé ellenszenves... Talán a grófhoz való hozzáállása miatt. ^^ Nekem úgy tűnik, hogy még a többiekhez képest is fennhordja az orrát. Danglars papához meg nagy kedvem lenne néha hozzávágni valamit, hogy: "Vedd már észre magad te tapló, nem a sarki fröccsöntőben vagy!" ^^ Morcerf-ék legalább tudnak viselkedni (legalábbis eddig).
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Surci írta:Nekem úgy tűnik, hogy még a többiekhez képest is fennhordja az orrát.
Teny, de mondjuk neki legalabb van esze meg tartasa. ^^;; sz'al, nem olyan, mint Morcerf meg Danglars, akik azert probalnak bevagodni a grofnal (foleg Danglars). Btw, ha jol emlekszem, a konyvben is Villefort volt a legkemenyebb ellenfele a grofnak.
Surci írta:Danglars papához meg nagy kedvem lenne néha hozzávágni valamit, hogy: "Vedd már észre magad te tapló, nem a sarki fröccsöntőben vagy!"
xDD De legalabb a hangulatot oldja neha. ^^;; (Danglars mint comic relief xD)

Btw, update az ofisal szajton:
- mar van official blog. :3 Ha kicsit is olyan lesz, mint a Bones FMA-blogja, akkor jopofa lesz. xD (abban voltak mindenfele szkeccsek, random kommentarok, a stab rajzai, fotok, meg hasonlok ^^)
- uj kep a galleryben (grof ur & Haydee)
- es a lenyeg: a jovo heti, 11. epizod lesz az utolso, amit iden vetitenek - a 12. reszt januar negyediken fogjak vetiteni.

...
RAAAAAAAAAAAAAAAAAARRRRRRGGGHHHH @______________@
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Teron
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2004.04.14. 21:56

Hozzászólás Szerző: Teron »

9. rész anime-kraze feldolgozásban:

http://www.anime-kraze.org/torrent/%5BA ... %2Etorrent

------

Az a doboz egyre izgalmasabb már komolyan, de godnolom nem derül ki a következő részben sem....

Viszont valaki megmondja, hogy konkrétan ki az a szőke srác, és miért van ilyen idegesítő stílusa? Állandóan csak kacarászik.... Idegesítőbb már lassan ,mint a Danglars-ék....
Teron

"Boku wa motto tsuyoku naru,
dare no chikara wo karizu,
mamorubeki mono mo motomezu,
tada boku jishin no tame ni.
Dare yori mo tsuyoku naru!"
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Teron írta:Viszont valaki megmondja, hogy konkrétan ki az a szőke srác, és miért van ilyen idegesítő stílusa? Állandóan csak kacarászik....
SPOILER - a dobozt illetoen is: az Andrea Cavalcanti termeszetesen csak alnev. A srac valodi neve Benedetto, es o Mme Danglars es Villefort torvenytelen fia, akit az apja ujszulottkent elve eltemetett abban a bizonyos dobozban. Bertuccio talalta meg veletlenul, majd o es a novere(? vmi rokona) neveltek fel nagy szeretetben. Ennek ellenere Benedetto bunozo lett - kihasznalva azt, hogy szep, sarmos, es zsenialisan tud hazudni. A tortenet soran majd o fogja meggyilkolni Caderousse-t. Persze lehet, hogy az animeben kisse mashogy fognak alakulni a dolgok.

Annak, aki nem akar spoilert: a doboz majd kiderul, miert fontos, a srac pedig termeszetesen nem az, akinek latszik, es nagy szerepe lesz majd a tortenetben.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Teron
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2004.04.14. 21:56

Hozzászólás Szerző: Teron »

mufurc:

spoiler:

Első körben én is azonnal erre gondoltam, amikor még a 8. részben Mdm Danglars gyereket emlegetet meg hogy itt szülte és a gyere khívja most, aztán előkerült a doboz és elájult. Csak a kétségeim ott adódnak: Egy ekkora kicsi dobozba belefér egy gyerek?
Teron

"Boku wa motto tsuyoku naru,
dare no chikara wo karizu,
mamorubeki mono mo motomezu,
tada boku jishin no tame ni.
Dare yori mo tsuyoku naru!"
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Teron írta:Csak a kétségeim ott adódnak: Egy ekkora kicsi dobozba belefér egy gyerek?
Hat, erre mondom, hogy lehet, hogy itt kicsit mashogy fognak tortenni a dolgok... ^_^;;
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Teron
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2004.04.14. 21:56

Hozzászólás Szerző: Teron »

mufurc: na de mit lehet egy ilyen dolgon eltérni... nem igazán van hozzá fantáziám... elég sarokpontja a történetnek... mindegy majd meglátjuk... de SZVSZ a doboz akkor is túl kicsi.

------

Láttátok, hogy megjelent egy Teaser premier CD a Gakutsuou OST-hez. A nyitó és a zárószám van rajta. Nekem csak a zárószámot sikerült IRC-en beszerezni, valaki esetleg tud valamit a nyitózene megtalálási helyéről?
Teron

"Boku wa motto tsuyoku naru,
dare no chikara wo karizu,
mamorubeki mono mo motomezu,
tada boku jishin no tame ni.
Dare yori mo tsuyoku naru!"
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Teron írta:Láttátok, hogy megjelent egy Teaser premier CD a Gakutsuou OST-hez. A nyitó és a zárószám van rajta. Nekem csak a zárószámot sikerült IRC-en beszerezni, valaki esetleg tud valamit a nyitózene megtalálási helyéről?
? Errol nem hallottam... o_O honnan van az info? (Az official oldalon nem irjak.) Van egy single, amirol csak kepet lattam eddig, de ha azon rajta van az op/ed, mar mindket zenet le lehetne tolteni, en pedig sehol se lattam egyiket se (jo, winmxen neztem csak ^^;; ). Amennyire en tudom, az ending full verzioja jelenleg csak a Bandai channelen hallgathato meg (itt... valahol, lusta vagyok megkeresni ^^;; ), de az opening meg egyaltalan nem jelent meg sehol. Az OST, amin persze mind az opening, mind az ending rajta lesz (remelhetoleg full verzioban), januar 21-en fog megjelenni.

MA TIZENEGYEDIK RESZ IDEN UTOLSO RAAR IDEGBAJ. (Please don't mind me.)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Na, végre befigyeltem a 9. részt...

Először is imho megfelel a doboz a méretnek ^-^" Ha tényleg gyerek volt, sőt ugye újszülött, akkor simán belefért... Ráadásul amikor a gróf fogta a rész végén, sztem elég nagyra (legalábbis nagyobbra) rajzolták mint a 8. részben... Na ennyit a dobozról egyelőre ^^".

Villefort sztem igenis jó =DD Legalább van vki aki keményebben lereagál a gróf előtt, nem csak bájolog meg hízeleg neki ^^ Na, és ami még nagyon jó volt, az a grafika *_* Mikor megláttam a gróf visszatükröződését a teáskannában, hát kész voltam *_______* Nem mindennapi lehet ilyet lerajzolni =DD Meg egyáltalán... a végén a vihar is oan gyönyörű *_*!!! Szóval ha még nem szerettem volna bele eléggé a grafikába, hát most megtörtént *-*

Ja, és Franzhoz csak ennyit: -_______________-' Csak tudnám mit kellett ennyit tökölni hogy végre tisztázza? >_>
Teron
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2004.04.14. 21:56

Hozzászólás Szerző: Teron »

mufurc: http://www.stranglers.org.uk/jj_burnel/ ... mo_cds.htm

MaKo: lehet, hogy jó a méret... na sebaj :)).. én most a 10. részt várom...

Hm ha az Anime-Kraze jól dolgozik és mint eddig minden héten egy részt kiad, akkro talán pont nem marad ki egy hét sem... na jó karácsony hete kimarad biztos....
Teron

"Boku wa motto tsuyoku naru,
dare no chikara wo karizu,
mamorubeki mono mo motomezu,
tada boku jishin no tame ni.
Dare yori mo tsuyoku naru!"
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Hm.... Ez nem hasonlit arra a CDre, amit en lattam (sajna nem talalom rola a kepet :/). Ahogy elnezem, ez egy promo-single, amit a radioknak kuldtek el (meg nyilvan a dalok szerzojenek, JJ-nek), hogy jatsszak oket a mindenfele musorokban, de kereskedelmi forgalomba nem kerult. Egy hivatalos release ennel sokkal csinosabb lenne (az a bizonyos single is sokkal szebb volt). ^_^;; nameg azt reklamoznak is.

Az ending meg, amit letoltottel, szerintem a Bandai Channelrol van (vagy pedig vki radios kiszivarogtatta, szokasuk).

[edit]
Ep11.... omgwtfwhoa (mint eddig majd' az osszes xD). Hat, ez nem a hazasparok napja volt... Fernand es Mercedes, Villefort es Heloise... eek. (De Fernand seiyuuja vegre hasznalta az Akio-hangjat! xD Villefort meg igenis kakkoii.) Franzon megin' jot rohogtem (szegenyt nem tudom sajnalni, sorry ^^;; es persze ki mas kezdene magandetektivesdit jatszani, ha nem o :/), Albert meg annyira kawaii, hogy mar be kene tiltani. *_* ("Grof ur! Meg akarok valtozni! Olyan eros akarok lenni, mint on!" KYAAAAAAAAAAAAAA~~ xD meg az az "Omedetou!!!!" Eugenie-nek... xD egyemmegapiciszivet~~) Benedetto sarga novenyei meg nagyon fajtak. xD (bar a Danglars-haz berendezesehez jol megy a szin...)

Meg vicces volt az a bizonyos "Gankutsuou" ^_^;; me' nem frencsul irtak, ha mar mindenki frencs? ^^;; (a "le roi de la caverne" tul hosszu lett volna? ^^;;)

Viszont megnoveltek az ahem, "eset" es a jelen kozotti idot... a konyvben ha jol emlekszem, 14 ev volt, az animeben meg 20. (Akkor mar ertem, Fernand hova oszul... nemt'om a pontos korokat, de eszerint o vmi 40 korul van, a grof meg 39. Mar ha itt is 19 eves volt az "eset" idejen.)

Mindenesetre, a Nap Kepe. (aaaa kawaaaaii!! xD) Illetve egy kis teaser az egyik legerosebb jelenetbol.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Teron
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2004.04.14. 21:56

Hozzászólás Szerző: Teron »

Tud valaki valamit arról, hogy az anime-kraze és az anime-keep is miért késik ennyit a Gankutsuou 10. részének a subbolásával?
Tudja esetleg valaki, hogy hol lehet angol nyelvű subot letölteni hozzá?

mufurc: van kedved lesubbolni magyarul a 10-11 részt? Adok SubTitleStudio-t a raw-hoz... ?
Teron

"Boku wa motto tsuyoku naru,
dare no chikara wo karizu,
mamorubeki mono mo motomezu,
tada boku jishin no tame ni.
Dare yori mo tsuyoku naru!"
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Teron írta:Tud valaki valamit arról, hogy az anime-kraze és az anime-keep is miért késik ennyit a Gankutsuou 10. részének a subbolásával?
a) Nekik is vizsgaidoszak van.
b) Dolgoznak/mas dolguk van eppen (nemsokara karacsony, meg minden).
c) Mindketto.
Ilyen esetekben egyebkent erdemes eloszor az Ani-Kraze es az A-keep oldalan utananezni a dolgoknak, illetve az irc-csatikon/forumokon kerdezoskodni, bar a subberek/scanlatorok sosem szoktak szeretni a "hol van mar az ezmegaz?" kerdeseket. Ok ezt szabad idejukben, ingyen csinaljak - semmi jogunk surgetni oket.
Teron írta:mufurc: van kedved lesubbolni magyarul a 10-11 részt?
Kedvem? Persze hogy van. Idom es energiam? Az nincs. Mint mar mondtam (vhol mashol): en szivesen subolok barmit, ha valaki levizsgazik/szigorlatozik helyettem. :?
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Keshik
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.03.18. 09:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keshik »

Teron !

Fenn van a 10. ep. Ani-Kraze féle subja !
"Before we let euphoria
Convince us we are free,
Remind us how we used to feel
Before when life was real."

The Delgados- The light before we land
Válasz küldése