Kiddy Grade (Csajkommandó)

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Eddig nekem is tetszik, és örülök, hogy ismétlik. :) (és Eclair valóban aranyos :) )
Kép
Avatar
Tokubei
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2004.10.06. 20:27
Tartózkodási hely: Soul Society

Hozzászólás Szerző: Tokubei »

A rajzok néha valóban jók, de a mellékszereplők pl NEM ::jumph:: A kutyát sem érdekli a mondandója?...Eclair aranyos?MIÉRT nem mondja ki itt senki, hogy ku**a jó a teste, és emiatt minden mozzanatánál kint van a p******? Aranyos?Csak így kerülhetett be a topicba?
Kép
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

ÁÁÁ ez nem a legszebb megfogalmazás.... Talán nem kéne ilyen durván fogalmaznod LÉGY KEDVES... :wviolent: olyan kedves mint ez a sorozat....szerintem azzal hogy "kilóg"nem akartak dúrván erotikusak lenni csak egy kicsit többet akartak mutatni.... ::jsmile:: és ez a dolog egy animéban nem túl szokatlan.....Főleg ha két igazán "aranyos"kis hölgyemény van benne.... :whaaa:
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Tokubei írta:A rajzok néha valóban jók, de a mellékszereplők pl NEM ::jumph:: A kutyát sem érdekli a mondandója?...Eclair aranyos?MIÉRT nem mondja ki itt senki, hogy ku**a jó a teste, és emiatt minden mozzanatánál kint van a p******? Aranyos?Csak így kerülhetett be a topicba?
Talán mert nem egy f*mnál vezérelt alak vagyok. És igenis aranyos. Tood, a karakter a viselkedése, ahogy másokhoz tud viszonyulni, ahogy néha kifejezetten gyerekes.
Aranyos.
Az ég világon semmi köze ahhoz hogy milyen alakja van, vagy hogy a miniszoknya alol mennyit villog a bugyija.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Tokubei írta:A rajzok néha valóban jók, de a mellékszereplők pl NEM ::jumph::
Azért ne általánosítsunk... A 3. részben szereplő rendörfőnök és segédje nekem pl. bejöttek, mint mellékszereplők. :) ("Joguk van ügyvédet fogadni....sajnos." :D )
Tokubei írta:A kutyát sem érdekli a mondandója?
Egyelőre nem sok mondandót láttam benne, leszámítva, hogy Eclair az adott epizódszereplőt becsületesebb/kedvesebb/rendesebb emberré teszi, ezen kívül inkább arra figyeltek oda, hogy minden részben meglegyen a kellő mennyiségű akció. :wink: (Persze ettől nekem még tetszik, egyébként sem a "mélyenfilozófikus" darabok szoktak a kedvenceimmé válni, és ez még csak a 4-5. rész, még bármi kisülhet a dologból. :) )
Tokubei írta:Eclair aranyos?
Igen, az. :)
Tokubei írta:MIÉRT nem mondja ki itt senki, hogy ku**a jó a teste, és emiatt minden mozzanatánál kint van a p******? Aranyos?Csak így kerülhetett be a topicba?
Ahogy Meglivorn is mondta, mi itt a viselkedésére és a személyiségére értettük, hogy aranyos, de való igaz, hogy külsőleg sem hagy semmi kivetni valót maga után. :)
Kép
Avatar
Tokubei
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2004.10.06. 20:27
Tartózkodási hely: Soul Society

Hozzászólás Szerző: Tokubei »

Úgy kezdődött ez a sorozat, mintha valami nagy készülődne, vmi csattanó, vagy ilyesmi.Ehelyett a vége olyan volt mintha még hátralenne 40 rész...ja.Mind1 :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tokubei 2005.03.11. 12:03-kor.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Tokubei írta:Úgy kezdődött ez a sorozat, mintha valami nagy készülődne, vmi csattanó, vagy ilyesmi.Ehelyett a vége olyan volt mintha még hátralenne 40 rész...ja.Mind1 :roll:
Erről nem tudok nyilatkozni, mert eddig 3 részt láttam. :wink:

-----
Sazu írta:Kicsit rossz címre nevezeték Kiddy Grade-t Magyarországon. Kár, hogy a magyarok nem pontosan arra a címre fordítottak amelynek az eredeti.
Először én is így voltam vele, aztán megkérdezte tőlem az egyik fórumos, hogy "Miért, a "Kölyök Osztály" jobb lenne?", és azóta áldom a "Csajkommandó"-t. :)
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Szerintem egész jó a sorozat, a mostani részek nagyon izgalmasak és érdekesek :)

OFF: 666 a postom, emiatt egy kicsit változtattam avatart :wink:
EDIT : mostmár nem 666, ha nem láttad a sátánt, akkor buktad.. :-P
Kép
Avatar
Relunx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2003.11.07. 23:16
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: In a Hot Spring with My Goddess

Hozzászólás Szerző: Relunx »

Sztem egész jó olyan max 2xer nézhető anime a Kiddy Grade.
Karakterek egész jók benne, főleg Eclair RULZ! :D

A szinkronhangok nekem tetszenek, és sztem jól eltalálták.

Relunx
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

MaKo írta:Egy részt láttam, és nem igazán az én stílusom, de a szinkronja magyarul nagyon jól sikerült imho (lehet azért mondom, mert nem láttam még a japánt, de látatlanban csak dícsérni tudom).
Nekem pár magyar rész után idegesítő volt a japán. XD Amúgy az első rész alapján nem kötött le, még jó, hogy utána rögtön a 10-től láttam. Bár lehetett volna jobb is a vége, de azért az egyik kedvencem marad.
A későbbi részeknél, a sorozat második felétől már úgy voltam, hogy mikorjönmárakövetkezőréééész.
Gonzo animék közül *halkan megjegyzem, nem sokat láttam* eddig ez tetszik a legjobban. A zene nagyon szép, az animáción meg a rajzokon meg egyszerűen semmit nem tudtam kifogásolni.
És most egy kérdés, ami spoileres:
Gondolom a gyerek a végén Eclair-é, de kitől van? Armblast-tól? O.o Ezt vhogy nem értettem. o.o
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Sister Tenshi írta:
Gondolom a gyerek a végén Eclair-é, de kitől van? Armblast-tól? O.o Ezt vhogy nem értettem. o.o
Igen es csakazertis es senkimastol. xD;;; Es ha megse, nekem ne mondja el senki. xD
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Dreamcleaver
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2005.05.05. 20:28
Tartózkodási hely: The World

Hozzászólás Szerző: Dreamcleaver »

Az A+-on az egyetlen nézhető sorozat a CB, az meg már évekkel ezelőtt láttam. A többi tipikus idióta gyerkes anime. Yu-Gi-OH! meg Slayers na ne...Persze ez nem lenne gond ha mondjuk, 50-50%-ban nyomnák a gyerekes meg a komolyabb animékat , hogy mindenki nézhessen valamit, ami tetszik neki, de erről szó sincs. Sztem van olyan ember , aki pont az A+ műsorába való beletekintés után dönt úgy, hogy soha nem néz animét.
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

1. A+-nak van saját topicja máshol.
2. Ennek volt köze a Kiddy Grade-hez?
3. A KG hol gyerekmese...?
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Dreamcleaver írta:Sztem van olyan ember , aki pont az A+ műsorába való beletekintés után dönt úgy, hogy soha nem néz animét.
Jah, biztos. Mint ahogy olyan is, aki eldönti, hogy néz. :) (Az olyan abbaráltakat, mint én, akik 18 évesen Slayersen és Inu Yasha-n élnek, most hagyjuk ki a sorból. :D :roll: )
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Dreamcleaver írta:Az A+-on az egyetlen nézhető sorozat a CB, az meg már évekkel ezelőtt láttam. A többi tipikus idióta gyerkes anime. Yu-Gi-OH! meg Slayers na ne...
Ez hülyeség már megbocsáss...
A Slayers egy igenis jó sorozat, és nem is gyerekeknek való. Mondjuk csak azt nem értem, hogy miért a Kiddy Grade topicba megy ez.
Kép
Avatar
Dreamcleaver
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2005.05.05. 20:28
Tartózkodási hely: The World

Hozzászólás Szerző: Dreamcleaver »

Hm igaz ez itt off topic lol, csak visszaolvastam és az A+ról vitatkoztak, amikor válaszltam már el is felejtettem mi a topic. Nem is vagyok biztos benne melyik az a KG... :D ha az amiben csajszikból álló valami űrbéli félkatonai/szuperhős/kémszervezet tagjai kalandoznak, főszerepben egy Asuka jellegű vörössel, meg egy kisebb lila hajúval..akkor az még nézhető. Bár nekem valahogy nem tetszenek a magyar szinkronok. Assszem velem van a baj, nekem a japán nyelv angol felirattal az igazi, XD
Kép
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

"Asuka jellegű"
BWAHAHAHAHAhahahaaah... °^_^°
akkor most nem fűzök kommentárt az ellaposodott gondolkodásmódról és az egysíkú hasonlítgatásról :DDDD

Ja, amúgy ha nem tudod mi az a KG akkor hogy kerültél a topikba? O_O
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Szerintem a KG egyáltalán nem gyerekes, nekem nagyon tetszett, pedig nem szeretem a sci-fi animéket (az ilyen űrizéseket). De ez nagyon bejött. A végén vannak elvarratlan szálak, de ez nem vészes. A KG magyar szinkronja meg szerintem van olyan jó, mint a japán (ha nem jobb).
Avatar
Antras
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2005.06.25. 09:56
Tartózkodási hely: Zeg

Hozzászólás Szerző: Antras »

Midoo írta:Szerintem a KG egyáltalán nem gyerekes.
Egyetértek. Igaz csak néhány részt láttam belőle, de nagyon bejött. Tudtok valamilyen címet ajánlani ahol a sorozatot be lehet szerezni? Jó lenne!
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Na sikerült végignézni és kikapcsolódásnak tökéletesen megfelelt.
Most valahogy a sok panty-shot se zavart.(hiába no Eclair-t jól megrajzolták :oops: )
A sztori is korrekt könnyen emészthető.
Viszont nekem Lumiere japán és magyar hangja se tetszik.Eccerűen idegesít.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Szabi írta:Na sikerült végignézni és kikapcsolódásnak tökéletesen megfelelt.
A sztori is korrekt könnyen emészthető.
Vhogy én is így vok vele.
Avatar
Antras
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2005.06.25. 09:56
Tartózkodási hely: Zeg

Hozzászólás Szerző: Antras »

Szabi írta:Viszont nekem Lumiere japán és magyar hangja se tetszik.Eccerűen idegesít.
A japán hangot még hallottam a magyar hangok szerintem kiválóak. Egytől - egyig.

-----

Na most már én is hallottam Lumiere japán hangját. Szerintem tök édi! ::daisuki:: Nagyon tetszik és Eclair-é is.
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Végig néztem a sorozatot. Nagyon jó volt és izgalmas. Főleg Armblast az, akit nagyon megkedveltem.:D
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

Jó kis sorozat ez is.Ahogy mondtátok egy kis kikapcsolódásnak tökéletes
Kép
Kép
Kép
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Nekem bejön :D Bár nem láttam az egészet de non jó részeket fogtam ki :wink:

-----

Nem tudja véletlen valameikőtök hogy mikor megy újra az Apluszon e fantaszikusz remekmű :?: :D
Válasz küldése