Air

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
IchiGo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2003.08.15. 12:32
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest ^^
Kapcsolat:

Air

Hozzászólás Szerző: IchiGo »

Ez egy új anime. Két rész van fenn az AnimehQ-n. Nagyon kawaii, és aranyos anime. Ja, az ugyanaz. ^_^" Aki látta, s van valami képe róla az küldje át nekem... ^_^ Onegai! ^_^
Mindig van két lehetőség. Vagy nincs.
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Most néztem meg 1024x576 felbontású HD-rawban az első két részt. Ilyen szépet és részletgazdagot állóképben is nehéz alkotni.
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

meg lehet kérdezni, hogy miről szól
Kép
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Egy bishoujo-játék feldolgozása. (Esetleg aki játszott vele az többet tud majd mondani róla.)

Ami az eddigi két rész alapján kiderült:
Yukito a főszereplő egy utazó "mutatványos" (azért idézőjelben, mert láthatóan nem él meg belőle) és az utazása során egy lányt keres akinek szárnyai vannak. Így juttott el arra a nagyon vidéki településre, ahol a történet játszódik. Ami fontos, hogy Yukitonak is meg a falu több lakójának is ilyen-olyan egyszerű természetfeletti képességei vannak. Műfaji besorolásra "supernatural drama", de a drámai szakasz még nem kezdődött el.

De őszintén bevallom, én ezt az animét nem a története miatt nézem. Az animáció lenyűgöző minősége és a hozzá illő zenei aláfestés ami érdekel benne. Ezért is örültem meg nagyon amikor megtaláltam a HD rawokat.
Kép
Avatar
romero83
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2005.01.01. 20:45
Tartózkodási hely: Nagykőrös
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: romero83 »

HD rawokat hol lehet találni?
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

romero83 írta:HD rawokat hol lehet találni?
Ezeket spec. a http://bt.dmhy.net kínai BT trackeren keresztül töltöttem le. ( 01-18 21:06 Air 01话02话和TVCM [raw][1024x576] )
De semmi sem garantálja, hogy a többi rész is elérhető lesz majd ott hasonló módon.
Kép
Avatar
romero83
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2005.01.01. 20:45
Tartózkodási hely: Nagykőrös
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: romero83 »

Kösz az infot...
Most én is a minőségre hajtok, ilyen raw-ot még életemben nem láttam.
Kíváncsi vagyok milyen...
Mondjuk elég lassan jön...max 10K.
Avatar
Merma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2004.07.16. 20:52
Tartózkodási hely: Final Fantasy XI - Remora szerver
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

eehh.....ano'sa..... hogy tudom elérni az AnimeHQ ftp??? újabban nem müxik.. nekem... a jelszó megváltozott??? [már egy ideje]

Sztem az Air nagyon szép rajzolatú, csak nemtom, jók szoktak lenni az ilyen játékból készült animek?
Avatar
IchiGo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2003.08.15. 12:32
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest ^^
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IchiGo »

Mindenesetre ez nagyon jó lett, a rajzolása tényleg szép, és nekem ez az első animém, aminek egyszerre meg tudtam nézni mind a két részét. Várom a folytatást.... ^_^ De nagyon! Ööö... Mi az a supernatural drama?
Mindig van két lehetőség. Vagy nincs.
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Merma írta:hogy tudom elérni az AnimeHQ ftp???
Úgy gondolom, hogy az ilyen jellegű kérdések nem ebbe a topicba valók. Mellesleg nem változott meg semmilyen publikus acc.
IchiGo írta:Mi az a supernatural drama?
A supernatural szó jelentése "természetfeletti". Azaz (imho) a sorozat egy dráma, melyben természetfeletti képességű szereplők vannak. (Remélem jól értelmezem a dolgot. :dirr:)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
IchiGo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2003.08.15. 12:32
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest ^^
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IchiGo »

Jaaaaaaaaaaaaa... Rendben, köszi. ^_^"
Mindig van két lehetőség. Vagy nincs.
Avatar
romero83
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2005.01.01. 20:45
Tartózkodási hely: Nagykőrös
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: romero83 »

Hmm. Ezek a RAW-ok tényleg kajak minőségűek...

Valaki tud mondani címet ahonnan feliratot tudnák tölteni hozzá..
Angol vagy Magyar..

(Japánul azért még nem tudok..) :D
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Na, gondoltam ha már IchiGo kétszer is megnyitotta a topicot neki (mangazinon is ^^), akkor belenézek. Megnéztem az első két részét. Nagyon nem szoktak az ilyen animék bejönni nekem (a túl nagy tányérszemeket, meg ezt a sok lányt egyedül a PitaTenben voltam képes elviselni, de az más tészta, mert az külön nagy kedvencem ^^). Viszont a főszereplő fiú hozzáállása elég új volt számomra (főleg mikor az első rész végén kétszer is leütötte a kiscsajt, egyrészt díjazni tudtam amit csinált, másrészt meg ritka, hogy egy fiú üssön egy lányt az animében, úgyhogy a poén tetszett ^^). A sztori egyelőre nem igazán nagy, a grafika nem tetszik igazán (lehet hogy nagyon kidolgozott, de nem az én stílusoom), mindenesetre voltak benne érdekes kis viccek ^^ egyelőre.
Avatar
IchiGo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2003.08.15. 12:32
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest ^^
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IchiGo »

Nekem mindig is a kedvencem volt ez a kawaii stílus. Imádom az ilyen animéket! ^_^ Nem tudom... Tekintve, hogy nem nagyon értek se angolul, sem japánul, nem nagyon értettem a történetet... ^_^""" De majd ha már húszadszorra is megnéztem, talán megértem.... ^_^
Mindig van két lehetőség. Vagy nincs.
Avatar
romero83
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2005.01.01. 20:45
Tartózkodási hely: Nagykőrös
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: romero83 »

Ha valakit érdekel: AIR OST torrent

http://tracker.boxtorrents.com/details.php?id=126822
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Érdekes drámai események történtek a 3. részben, köztük néhány szürreális is amit én sem értettem. (Utána kell járnom, hogy mi van a pampafű-mező szimbolikája mögött ami hirtelen ottermett a szentélynél, majd ugyanolyan hirtelen el is tűnt.)
Ami viszont kristálytisza volt az az, hogy Kano skizofrén, és a lappangó énje olyan személyiség akivel nem szeretnék közelebbi ismeretséget kötni. Yukito viszont úgy tűnik közvetlen közelről is meg fogja ismerni.
Kép
Avatar
IchiGo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2003.08.15. 12:32
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest ^^
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IchiGo »

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! Fenn van a 3. rész... o.O Ma reggel néztem, akkor még nem volt... :( De már szedem is!!! :D
Már állok is neki nézni... Leszedte!!! ^_^

-----
romero83 írta:Ha valakit érdekel: AIR OST torrent

http://tracker.boxtorrents.com/details.php?id=126822
Kösziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D :D :D Nagyon boldog lettem tőle!!!! ^_^
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára IchiGo 2005.01.23. 22:31-kor.
Mindig van két lehetőség. Vagy nincs.
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Kép
Avatar
IchiGo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2003.08.15. 12:32
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest ^^
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IchiGo »

Hmmm... a felét nem értettem, de a másik fele jó volt, azokon nevettem is. ^___________^

-------

Csak szeretnék valamit hozzá fűzni Nona (feltéve ha olvassa) leírásához az animéről. Lehet, hogy csak én vagyok ennyire aprólékos, meg pontos, meg minden szöszmösz (amúgy nem, de ez az anime szívügyem). De Kano nem citromsárga sálat hord a kezén, hanem kendőt (és én is olyat akarok *_*). ^_^;;; Hmmm... Ráadásul most jön a negyedik rész (nem, nem tudtam kivárni) és nagyon, de nagyon szeretném már nézni, de nagyon, de nagyon lassan jön... Gao... :(
Ja, s Potato hiába emlékeztet plüssmacira, egy nagyon, de nagyon kawaii kutyus és tényleg annyira, de annyira aranyos... Waaai!!! *____*
Mindig van két lehetőség. Vagy nincs.
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Kijött az 5. rész és ahogy várható volt a történet egyre drámaibb alakot ölt. Kano sztorija csak a bevezetés volt. Minagi titka jóval súlyosabbnak néz ki az 5. részben látottak alapján. Nagyon kiváncsi vagyok, hogy ezek után milyen lehet majd Misuzujé, amiből szintén adott egy apró részletet az epizód. Nagyon megindító volt a jelenete ahogy küzdött a sírás ellen, de mégse tudta elkerülni az összeomlást.
Szegény kislány... :ossad:
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Hmm, megnéztem a 4-est, nekem egy kicsit zavaros volt, de a fílingje még mindig elég jó (egy pirospont neki, hogy nyáron játszódik, legalább elfelejteti velem, hogy most hideg van és tél >_>). Jah, és ide lehet lőni, de én nem szeretem a kutyát >.< Halálra idegesít...
Viszont a sztori vonal elég jó, nincs az az idegesítő változás mint a Kanonban, hogy az egyik fele ilyen a másik olyan, hanem a kettőt legalább ügyesen mixeli. Karidizájnt szokom, de nem jön be továbbra sem <_> Viszont azok a cg-s búzatáblák =) Nagyon nagyon szépek voltak *.* Teljesen átjön a fíling, hogy Te is ott állsz, nyár van, és nézed az eget ^^!
Avatar
IchiGo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2003.08.15. 12:32
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest ^^
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IchiGo »

Ez nem lehet!!! ::box:: :boom: Hogyan lehet valamit így befejezni??? Hát itt zokogok, az összeomlás határán... Erre... Erre... ÁÁÁ!!! Most várhatok egy hetet, hogy kiderüljön mi lesz... neeem... ::bawl:: ::pirate::
Mindig van két lehetőség. Vagy nincs.
t-motion
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2005.02.25. 15:17
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: t-motion »

Az új animék nekem valahogy nagyon be tudnak jönni. Nem tudom miért!
Ilyen az AIR is.
Amikor először láttam az 1 rész, akkor az első benyomásom az volt , hogy ez egy beteg anime érezelmi és értelmi fogyatékosokkal, csonka családokkal.
Aztán el kezdtem normálisan figyelmesen megnézni az első 6 részt. és olyannyira megtetszett, hogy nagyon :) (ez hülye megfogalmazás volt)
Tényleg nagyon bejövös és mikor a kis Michiru elmegy tényleg könnyfakasztó.
Várom a befejezést!
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Nos Air-9 rész. Meg kell mondanom egyre megrázóbbnak érzem egyre jobban várom a végét. Az egész valahogy nemhogy veszít a szépségéből, hanem ahogyan haladunk a történettel úgy lesz számomra egyre szebb és egyre mélyebb. Kiemelkedő alkotás szerintem. Betegnek nem nevezném, inkább talán elvontnak, de még annak sem a magam részéről.Nagyon-nagyon szép ez a 9- rész. ::sugoi::
Kép
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Én csupán 2 részt láttam eddig az animéből. meg kell mondjam nagyon magával ragadott. A hangok, a kerekterek gyermekded jellemvonásai, a "Gaou"-zás... Potato "Pika-pika"-zása (ez csak nekem nagyon olyan, mint Pikachué?:))... sokat mosolyogtam az animén :) Misizu muterja tök olyan, mint Misato az NGE-ből... folyton issza a sört:) Én még nem érzem benne a drámát, talán majd most a 3. résztől kezdődően. nekem egyenlőre nagyon jó élmény. Magával ragad, várom a folytatást :wink:
Válasz küldése