Air

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

Peorthita írta:viszont elképzelhetőnek tartom, hogy majd valamikor még egyszer megnézzem az Air-t, mert elsőre nem volt minden világos a számomra, de ami késik, nem múlik..^_^
Am az ismertetőjében is benne van h minimum 2szer meg kell nézni h tiszta legyen a kép :-P Az egyik legjobb anime amit láttam eddig :o
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Azért nem _kell_. Elég egyszer, és aztán megbeszélni még néhány emberrel, vagy végigolvasni itt a fórumot! XD
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Kaen írta:Azért nem _kell_. Elég egyszer, és aztán megbeszélni még néhány emberrel, vagy végigolvasni itt a fórumot! XD
Tervbe van véve, hogy én is megnézem, de nekem is elég bonyolult a története, mivel keveredik a reinkarnációval, mely elindít egy korábbi szálat...
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

Belekezdtem már régebben, csak aztán abbamaradt. Talán majd folytatom egyszer. De egyébként aranyos anime.
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
Avatar
zbory
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2007.07.08. 09:01
Tartózkodási hely: http://Hungary/Budapest

Hozzászólás Szerző: zbory »

Én most fejeztem be (vagyis 13 oldal topicolvasásnyival ezelőtt :D ). Nagyon tetszett! Bár annyira nem tudtam beleélni magam, hogy mondjuk zsepihez kelljen nyúlnom, de mindenképpen drámai a törtténete. És nekem tetszik az ilyen fajta rajztechnika is! NAGY SZEMEK RULZ :D :D :D

OFF
Nem tudja valaki, hogy manapság honnan lehet leszedni a nagyfelbontású raw-os részeket? Ha egyáltalán még látogatják ezt a topicot...
ON
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Avatar
Kyra
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2006.04.11. 07:41

Hozzászólás Szerző: Kyra »

Tudna valaki segíteni.
A speciális részét keresem de ár letörölték internetről :-P
Ha valakinek megvan nem tudná átküldeni vagy megmondani honnan lehet leszedni??
Avatar
sergyu
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2007.09.14. 18:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sergyu »

Ok, itt van:
http://www.mybittorrent.com/info/679431/#
Amúgy, ha valamit nem találsz, és nem annyira speciális dolog, akkor egyszerűen torrentre rákeresve megtalálhatod. Probléma csak annyi lehet, hogy egy pár napig eltart, míg lejön. Vagy mondjuk spanyol hozzá a fansub, ahogy például én jártam legutóbb :shock:
Animekritikák, cikkek, minden héten sok friss olvasnivaló:
http://animecomment.blog.hu

AnimeComment - Animékről kritikus szemmel
Avatar
Khaos
Profi
Profi
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2007.09.30. 22:36
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Khaos »

Tokyoshoto.com és limewire legújabb verziójával nem volt egy nap amíg lejött az Air teljes packja...
Avatar
sergyu
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2007.09.14. 18:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sergyu »

Az szerencsés. Én az OST-vel hetek óta próbálkozom. Arra nincsen tipped véletlenül?
Animekritikák, cikkek, minden héten sok friss olvasnivaló:
http://animecomment.blog.hu

AnimeComment - Animékről kritikus szemmel
Avatar
Khaos
Profi
Profi
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2007.09.30. 22:36
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Khaos »

http://weedy.1.vg:8394/torrents/Air%20O ... 1f34d1e263
Ezt a LimeWire egyből elkezdte szedni. 1123 MB 30 kb/s átlagsebesség. A semminél jobb...
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Nekem ez van meg, ezen minden rajta van, az OST, a game zenéi, remixek,piano versiok. Ha gondolod.http://www.torrentz.com/c0cdd5302b74d93 ... 1f34d1e263 Air ost collection
Kép
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

Félretettem a lustaságomat, és letöltöttem végre normálisan. Nem bántam meg. Az Air nem anime, hanem egy életérzés. Egy nagyon rossz és stresszes nap után totálisan felszabadulok tőle. Mindenki nézze! Kötelezőő :D
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
Avatar
sergyu
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2007.09.14. 18:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sergyu »

Milyen igaz... Ez a a jó dating sim-ben. Ha szereted, akkor legritkább esetben a történet miatt - az gyakran teljesen banális vagy érthetetlen - hanem, mert áraszt magából egy hangulatot, ami egyszerűen elkap. Az ef-ben is ezt szerettem pont.
Animekritikák, cikkek, minden héten sok friss olvasnivaló:
http://animecomment.blog.hu

AnimeComment - Animékről kritikus szemmel
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Mondjuk az Airnak azért imho a története sem rossz.... :)
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

nohát én is lassan eljutottam arra a pontra h végignézzem :)

nagyon nagyon tetszett, minden minden. potato annyira kawaii volt :P és hát örvendek h szivesek voltak beletenni egy Yukito-san nevezetű bishit is : ))

habár a 13ik résznek már nem sok értelmét láttam.. jah és a special-t még meg sem néztem. habár az már valoszinüleg vmi töltelék lesz, legalábbis a preview alapján.
Kép

life is pain, get over it
Avatar
DDv
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2007.11.29. 14:11
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Göd

Hozzászólás Szerző: DDv »

Töltelék, de nagyon jó. A legviccesebb részek. :D
Kép
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

no, special-on is tul vagyok. hát mit mondjak. nagyon LOL volt az egész ::japhaha::

volt 1-2 kiemelkedő rész amire már aszontam h WTF. egyik az volt amikor Kanna aludt és vmi kétértelmű szöveget motyogott közbe XD a másik meg az volt amikor az ártatlan kis Kanna Uraha tanácsára elkezdett vetkőzni Ryuuya előtt..
Kép

life is pain, get over it
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Omfg, Yukito mint bishi o_O ..szamomra o annyira nem a bishi kategoria volt, meg ez az anime nem a "keressunk benne bishit"-rol szolt vhogy..dehat izlesek es pofonok XD
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára IloveRenji 2008.04.11. 22:45-kor.
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

természetesen tisztában vagyok vele, hogy nem a bishi célt szolgálta, de ennek ellenére, szerintem bishi :) legalábbis nekem nagyon megtetszett a karakter. mondjuk Ryuuya sokkal bishibb :P de az már más téma megint. mert ő hosszuhaju és középkorbol van :D
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Dark-san
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.06.01. 11:48
Nem: Férfi

Re: Air

Hozzászólás Szerző: Dark-san »

Na... megnéztem a sorozatot, a specialokat, illetve a movie-t is. Nem bántam meg, az Air szerintem igazi mestermű. Mondjuk, azért kell némi hangulat hozzá. A grafika gyönyörű, a történet nagyon szép, a karakterek és a seiyuuk zseniálisak voltak. És a zene... nincs rá elég méltató szó. Egyedül csak a túlzott fényábrázolás zavart helyenként. A legjobban a movie tetszett, a summer specialok azért könnyedebb szórakozást nyújtottak, de a movie-ban szerintem minden elegendő mennyiségben volt. A párhuzamos történetvezetés nagyon tetszett, jobb volt a többi megvalósítás is, mint a sorozatban.
10/10, nekem alap, hogy mestermű. ::jthrill:: ::daisuki::
Kép
Avatar
Cleetus
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2008.02.29. 13:06
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: River City Highschool /Mah Boi! Inc.

Re: Air

Hozzászólás Szerző: Cleetus »

Hát akkor engem az összes AIR rajongó kövezzen meg!Nekem nem jött be, unalmas volt,alÍg értettem belőle valamit,és a nagyon nagy szemek kicsit zavartak.Régen néztem meg az AIR-t,lehet hogy megint rá kéne szánnom magam,de annyira nem fogott meg.Annyira lassú az egész,és elfolytam a székemben a gép előtt,mire valami értelmes történt.Jók voltak a szereplők,de mire megszerethettem volna őket,addÍgra történt velük valami számomra nagyon elvont,vagy éppen nem történt velük semmi.Néztem a monitort,de nyitott szemmel aludtam,annyira nem jött be az egész.
Mah Boi! This peace is what all true warrior strive for!
The King,Spaceninja88 powa.
Youtube profilom:youtube.com/CleetusSilversurfer
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Air

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Thread necromancy!

Szóval megnézve. 8 éve volt on-hold listán, és csak le akartam tudni. Letudtam. Az opening még mindig zseniális, a múltban játszódó részek már majdnem érdekesek, a többi untatott. Leginkább se füle se farka az egésznek.
Egy kicsit több Haruko fanservice még elfért volna...
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Air

Hozzászólás Szerző: Leara »

pintergreg írta: 2018.09.16. 21:33 a múltban játszódó részek már majdnem érdekesek,
Ha azok tetszettek, akkor nézd meg az Air in Summer specialt... az a két rész szerintem jobb, mint az egész sorozat XD. Jó, mondjuk már elég rég láttam, annyira emlékszem belőle, hogy szerettem a zenéit és eszembe juttatja, hogy mennyire hiányzik Kawakami Tomoko :(.
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Air

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Leara írta: 2018.09.17. 19:12
pintergreg írta: 2018.09.16. 21:33 a múltban játszódó részek már majdnem érdekesek,
Ha azok tetszettek, akkor nézd meg az Air in Summer specialt... az a két rész szerintem jobb, mint az egész sorozat XD. Jó, mondjuk már elég rég láttam, annyira emlékszem belőle, hogy szerettem a zenéit és eszembe juttatja, hogy mennyire hiányzik Kawakami Tomoko :(.
Az a mai estimese. :wink:
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Válasz küldése