Ah! My Goddess TV

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Pet-net
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2004.10.21. 13:26
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Ah! My Goddess TV

Hozzászólás Szerző: Pet-net »

Habár tudom, hogy nem szép dolog az önreklámozás, de ha úgy gondolják a főnökök, akkor majd úgyis kitörlik a hozzászólásomat. Biztos sokan tudják, hogy nemrég elkezdődött az Ah! My Goddess tv sorozat japánban, és ennek örömére az AnimeStars-on is elkezdtük(/tem) feliratozni, szóval aki még nem kezdte el a sorozat beszerzését, annak szeretettel ajánlom a magyar feliratots verziót, aminek az első két része érhető már el nálunk. Remélem nem voltam túl szemtelen ezzel a beírással, és köszönöm, ha bennmaradhat! :) A sorozat szinkronszínészei ugyanazok, mint az OVA-é voltak, szóval csak ajánlani tudom már csak ezért is:)
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Annyit tudok hozzászólni, hogy eddig nagyon tetszik ^_^ Natsukashii fílinget kölcsönöz nekem, egyszóval nosztalgikus, ahogy ismét Oh My Goddess-t tudok nézni...
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Eddig nekem is tetszik. A zenék nagyon jók, és illenek a sorozathoz (várom már az OST-ot :) ), a grafika is szép, néha túlzásba viszik a CG-t, de amúgy nem vészes. (Mondjuk én az OVA-t és a Movie-t nem láttam, csak a mangához tudom hasonlítani.)
Kép
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Huhh...megnéztem a 2 részt...
Rajzolsásilag sokkolt, mert szerintem elég béna lett! Már csak a történetben bízom, hogy kárpótol.
Azthiszem túl sokat vártam tőle, mivel OMG, és ezért csalódtam ekkorát.
De majd meglátjuk, lehet még a kedvencemmé fog válni a végén...Bár még nem hiszek benne...
Kép
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Az első két részt láttam eddig és nekem nagyon tetszik. A grafika nálam a nem rossz kategória. A zene nagyon bejön és a történet is jónak tűnik.Remélem nem lesz csalódás bár elnézve ezt a két részt nem hiszem:)
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Setike írta: Rajzolsásilag sokkolt, mert szerintem elég béna lett! Már csak a történetben bízom, hogy kárpótol.
Azthiszem túl sokat vártam tőle, mivel OMG, és ezért csalódtam ekkorát.
Izzéééé...
Szerintem egy mai animéhez képest kifejezetten nagyonszép O_O
Nem egy mozifilm, de jó látni a minden mai weirdségtől mentes, klasszikus karaktermegformálást. Kicsit a szinek lehetnének lágyabbak, de különben eddig nagyon tetszik.
Bár igaz, az lenne a legszebb ha végig olyan lenne mint az ending állóképei *_*
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Jah, egyetértek Meglivornnal ^^ Pl. fények teljesen movie szinten vannak megcsinálva, tök szép imho. Opening meg *_*

Egyébként megnéztem 4-ig, sztem tök jó ^^ Elsősorban azért élvezem, mert újra OMG-t lehez nézni, ez vhogy olyan fílinges dolog, a régi időkre emlékeztet =) *sóhaj, könnycsepptörlés, stb.*
Sztori meg hátistenem nem egy hullámvasút, de az OMG sose volt az, és nem értem miért mondja mindenki hogy "úristenderózsaszín"... O_o Ezt mire értitek konkrétan? Sztem semmi se volt az benne, vagy legalábbis nem jobban mint az OVA-ban. Azért érzi mindenki talán ezt, mert az OVA pörgött, ez meg nem. De a manga se túl pörgős (legalábbis amit olvastam ^^), és imho ez tök híven visszaadja azt a fílinget. Szal nekem bejön eddig =)

Csak UUUURD... *_* Jöjjön má'...*türelmetlen*
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Én is már láttam az első négy részt és teljesen igazat adok Makonak ::beer::
Sztem ez egy nagyon jó kis sorozat és el is éri az ova szintjét..sztem:]
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Pfff...
Mivel az OVA 4-5. része egy naaaaaagy nyááálhömpöly volt, és már eltellt 5 rész, de Belldandy még nem mondta hogy "gomennasai Keiichi-san" már sokkal jobb mint az OVA :pppp

Eddig szépen hozzák a mangát, hangulatban és történetben egyaránt. A 6. részben jövő héten meg már megjön Megumi is :D
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Meglivorn írta:Pfff...
Mivel az OVA 4-5. része egy naaaaaagy nyááálhömpöly volt
Ezt hogy érted O_o? Nem 'tom, én ált. kiakadok a túlzott nyáladzáson, de engem nem zavart annyira az OVA végén lévő jelenetek romantikája^^ (ebbe beletartozik az is, hogy több mint 5 éve láttam, lehet hogy ez elhalványult az évek során ^^"""). Az egy dolog, hogy hűdenagyon egymással foglalkoztak, de engem nem zavart mondjuk. Bár tény, hogy az eddig legjobb OMG-s cucc, az a movie volt, legalábbis számomra az van a top-on. Grafika, történet, élvezhetőség, a fíling, a zene... minden ilyen *_* volt.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

MaKo írta:Jah, egyetértek Meglivornnal ^^ Pl. fények teljesen movie szinten vannak megcsinálva, tök szép imho. Opening meg *_*
Igen, szerintem is igazatok van. ::jeye::
MaKo írta:Sztori meg hátistenem nem egy hullámvasút, de az OMG sose volt az, és nem értem miért mondja mindenki hogy "úristenderózsaszín"... O_o Ezt mire értitek konkrétan? Sztem semmi se volt az benne, vagy legalábbis nem jobban mint az OVA-ban. Azért érzi mindenki talán ezt, mert az OVA pörgött, ez meg nem. De a manga se túl pörgős (legalábbis amit olvastam ^^), és imho ez tök híven visszaadja azt a fílinget. Szal nekem bejön eddig =)

Csak UUUURD... *_* Jöjjön má'...*türelmetlen*
Ezt én sem értem, mármint rózsaszínnek valóban rózsaszín, dehát a manga is az, szóval nem értem, ezzel mi a baja sok embernek. :) Ugyanezt tudom mondani arra is, hogy "nem pörög eléggé". Ha majd megérkezik a többi istennő (a démonokról már nem is beszélve :twisted: ), egyre érdekesebb, izgalmasabb, és viccesebb dolgok fognak történni, de amíg Bell a főszereplő, addig ez van. :wink: Bár ahogy már korábban is írtam, én csak a mangával tudom összehasonlítani, de szvsz azt teljesen jól "adaptálja". :)
Kép
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Na végre én is megnéztem az eddigi részeket, és nagyon nagyon tetszik! :D
Opening csodálatos *_*
Urd és Skuld pedig már nagyon hiányzik^^;; Alig várom, hogy ők is megjelenjenek!!!*^^*
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

hmm én is láttam az első 4 részt, és tök jó szerintem :roll: egyetértek Meglivornnal, összehasonlíthatatlanul jobb az OVA-nál. Itt végre Belldandy nem csak a tökéletes nő, hanem kihozták a nagyon naiv és kicsit Osakás viselkedését :D ami az OVA-ból szerintem eléggé kimaradt (bár már én is nagyon rég láttam)

Urdra mikor lehet egyébként számítani, nem tudja valaki? :roll:
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Na 07 raw megnézve, ennek a végén már én is azt mondtam, ezt nem biztos hogy kellene...
De 08ban jön Urd, és már szerepel Skuld is (sztem azért ő le még nem jön :D )...
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

OMG TV sorozat licencelve. Animesukiról már el is tűnt.
Solar és Anbu már beszűntette a feliratozást.
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

most akkor Oh! my godess vagy AH! my godess ? Láttam mindkét féle képpen.
(amúgy nem tudok hozzászólni a többihez, még nem láttam :roll: )
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

ああっ女神さまっ

A többi meg alapfokú japán-angol tudás :>
Főleg, hogy GoDDess :>
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

EZ a hozzászólás számomra sajnos nem válaszértékű, ugyanis annyit tudok Japánul, amennyi látszik :)
(elnézést, goddess.)
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

DeluksZ írta:ugyanis annyit tudok Japánul, amennyi látszik :)
"Aa~ Megamisama~" van odaírva szerintem.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Rage írta:"Aa~ Megamisama~" van odaírva szerintem.
Minden valószínűség szerint az... ^^ látni ugyan én sem látom... ^^
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Na szép... még egy japán support sincs a gépeden? ^_^°
Avatar
sodd
Profi
Profi
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2003.06.03. 12:55
Tartózkodási hely: The Outback

Hozzászólás Szerző: sodd »

A gépemen van, de ehhez a fejembe kéne, hogy legyen... :D
"... the smoking caves, the Gods who eat mountains, the flying dragons, the rivers of gold, the LEOPARD QUEEN..."
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Meglivorn írta:Na szép... még egy japán support sincs a gépeden? ^_^°
Hehe... nem a saját gépemen neteztem, hanem az ELTE ADS második emeleti gépteremben... ugyanis a sajátom jelenleg nincs hálózatra kötve... ^^ az enyémnek persze nem okozna gondot a dolog, meg ennek sem, amit éppen használok... ^^
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Megtudja valaki mondani hogy kb hány részesre várható a sorozat??
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Azt nem tudni. Remélhetőleg a Meitanei Conan és a Pokémon lesz a példa és legalább 300+ :D

Komolyan: tényleg nem tudni, de ahogy haladnak, nem hiszem hogy beérik 26 résszel. Olvastam olyan interjút, hogy mennek a manga alapján, amíg csak lehet.
Ha mégis 26 rész lesz, imádkozom hogy ne csapjon át nyöszörgésbe mint az OVA >_<

-----

Na, mindenki legnagyobb örömére megjött Urd, és még Skuld is kapott egy pici szerepet :D

------

És IGEN!
Megjött Mara :D
Hozz a formáját szegény, kúlos démon, de valahol rettenetesen szerencsétlen :D Az a jelenet a gyerekekkel ütött :D
Takano Urara meg ismét nagyon jól hozza a hangját :D

------

A 12. rész csalódás volt. Egy manga epizódot csináltak m,eg de valahogy gyenge lett és túljátszották.
Pláne hogy a rész legjobb poénja (Belldandy mint Mara menyasszonya) kimaradt, és Mara bizonygatja a pánikoló Sayokonak hogy ő is nő és semmi "olyat" nem csinált/tervez vele...
:\
Szal ez nekem most rossz pont volt.
Válasz küldése