Ah! My Goddess TV

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Biiru Seijin
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.07.18. 15:13
Tartózkodási hely: ( ◕ ‿‿ ◕ )

Hozzászólás Szerző: Biiru Seijin »

Olvasom a mangát, és most tűnt fel hogy a második sorozat openingjában ott figyel a Trubadúr is :D Ha tényelg benne lesz, akkor egy igen beteg epizódra számíthatunk :)
MOE - SERIOUS BUSINESS
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Biiru Seijin írta: Ha tényelg benne lesz, akkor egy igen beteg epizódra számíthatunk :)
Már megvolt a Trubadúros rész régebben.
Most fejeződött be a Devil in Miss Urd sztori.
A hétvégén következő részben pedig már érkezik Hild.
Rohamléptekkel halad a sorozat...
Kép
Avatar
Biiru Seijin
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.07.18. 15:13
Tartózkodási hely: ( ◕ ‿‿ ◕ )

Hozzászólás Szerző: Biiru Seijin »

Már megvolt a Trubadúros rész régebben.
Most fejeződött be a Devil in Miss Urd sztori.
Okéoké, de nekem még csak a tizedik résszel van me felirattal... :( És legalább jól sikerült a Trubadór? Egy jó seiyuu-val igen komly lehet :D És a Devil in Miss Urd hogy sikerült?
MOE - SERIOUS BUSINESS
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Biiru Seijin írta:És legalább jól sikerült a Trubadór? Egy jó seiyuu-val igen komly lehet :D És a Devil in Miss Urd hogy sikerült?
A Trubadúros rész jó lett, fülgyilkosan kegyetlen hangja van amikor a férgeket idézi.

A Devil in Miss Urd részek közül, az elejével elégedett vagyok, a két Urd közötti csatát viszont megcsinálhatták volna látványosabbra is...
Kép
Avatar
Biiru Seijin
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.07.18. 15:13
Tartózkodási hely: ( ◕ ‿‿ ◕ )

Hozzászólás Szerző: Biiru Seijin »

Én a Trubadúrnak mondjuk idétlenebb hangot képzeltem (mármint egy kicsit túljátszottabbat, de jó volt. Ez a Sentaros rész meg nem igazán tetszett (tegyük hozzá, hogy a mangában sem.) Hol tart a sztori a tévében?

Illetve végeztem a lefordított mangákkal (214-ig) és nagyon tetszik. Bár Hild hogy fog feltűnni, az érdekes, de már várom, nagyon bírom :D Milyen gyakran adnak ki új fejezeteket?
MOE - SERIOUS BUSINESS
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Biiru Seijin írta:Hol tart a sztori a tévében?
Érdekesen halad. Megvolt Hild érkezése meg a teáskancsó-csókolgatós rész. Aztán most kicsit visszakanyarodott egy sokkal régebbi mangafejezethez. A ma esti részben Nozomi, Hikari és Kodama vagyis a mini-nindzsák voltak.
Kép
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

hmm bepótoltam a lemaradásomat, persze csak a lefordított részekig. Noble Scarlet kawaii ::daisuki:: ::daisuki:: ::daisuki::
Olyan ez a sorozat mint egy mézesbödön :D Imádom :D
Kép
Avatar
Kurz Weber
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2006.05.26. 15:40

Hozzászólás Szerző: Kurz Weber »

Az tényleg aranyos. Viszont szerepelhetnének kicsit többet az angyalok, főleg Urdét bírom nagyon (nagyon kúlra van megdizájnolva)
cszeles
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2006.08.28. 10:44

Re: Ah! My Goddess TV

Hozzászólás Szerző: cszeles »

Pet-net írta:Habár tudom, hogy nem szép dolog az önreklámozás, de ha úgy gondolják a főnökök, akkor majd úgyis kitörlik a hozzászólásomat. Biztos sokan tudják, hogy nemrég elkezdődött az Ah! My Goddess tv sorozat japánban, és ennek örömére az AnimeStars-on is elkezdtük(/tem) feliratozni, szóval aki még nem kezdte el a sorozat beszerzését, annak szeretettel ajánlom a magyar feliratots verziót, aminek az első két része érhető már el nálunk. Remélem nem voltam túl szemtelen ezzel a beírással, és köszönöm, ha bennmaradhat! :) A sorozat szinkronszínészei ugyanazok, mint az OVA-é voltak, szóval csak ajánlani tudom már csak ezért is:)
Az idézettből azt gondolom hogy van szinkron hozzá, de lehet hogy rosszul gondolom, máshol kérdeztem hogy van e szinkronja és ott azt mondták hogy nincs . Az Elfen Lied szinkronja is érdekelne, köszönöm válaszotokat .
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Ah! My Goddess TV

Hozzászólás Szerző: Titkos »

cszeles írta:Az idézettből azt gondolom hogy van szinkron hozzá, de lehet hogy rosszul gondolom, máshol kérdeztem hogy van e szinkronja és ott azt mondták hogy nincs . Az Elfen Lied szinkronja is érdekelne, köszönöm válaszotokat .
Elfen Liedből és OMG-ből japán szinkron van, azért a fanok még nem annyira profik, hogy szinkronizáljanak, ők maradnak a magyar feliratozásnál. :wink:
Kép
cszeles
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2006.08.28. 10:44

Re: Ah! My Goddess TV

Hozzászólás Szerző: cszeles »

Titkos írta:
cszeles írta:Az idézettből azt gondolom hogy van szinkron hozzá, de lehet hogy rosszul gondolom, máshol kérdeztem hogy van e szinkronja és ott azt mondták hogy nincs . Az Elfen Lied szinkronja is érdekelne, köszönöm válaszotokat .
Elfen Liedből és OMG-ből japán szinkron van, azért a fanok még nem annyira profik, hogy szinkronizáljanak, ők maradnak a magyar feliratozásnál. :wink:
És mien programmal lehet szinkront csinálni + esetleg oldal cím . Érdekelne, köszi .
Avatar
CLS
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2005.12.22. 22:43
Tartózkodási hely: Velence
Kapcsolat:

Re: Ah! My Goddess TV

Hozzászólás Szerző: CLS »

cszeles írta:És mien programmal lehet szinkront csinálni + esetleg oldal cím . Érdekelne, köszi .
:roll: Nem kéne ezt inkább a profikra bízni. Valamit leszinkronizálni nem kis dolog.
ああっ女神さまっ,えいえんに! (Mindörökké Aa! Megamisama!)
"Feladni valamit annyit jelent, mint eldobni magunktól az álmainkat."
Avatar
Biiru Seijin
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.07.18. 15:13
Tartózkodási hely: ( ◕ ‿‿ ◕ )

Hozzászólás Szerző: Biiru Seijin »

Megnéztem a teáskannás részt :) Jól sikerült, pláne Tamiyáékon röhögtem jót :) De Welsper hiányzott eléggé... :roll: (chibi-Hild és chibi-Mara kawaii! :D
MOE - SERIOUS BUSINESS
Avatar
Biiru Seijin
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.07.18. 15:13
Tartózkodási hely: ( ◕ ‿‿ ◕ )

Hozzászólás Szerző: Biiru Seijin »

Ep21: hát eléggé nem tetszett... Voltak benne aranyos dolgok, de eléggé wtf sztem... Nem igazán tették jól szerontem hogy ennyire elugrottak a manga vonalától (bár mostanában szerintem a manga sem a legjobb...:( )
MOE - SERIOUS BUSINESS
Avatar
Fushicho
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2006.11.01. 13:47
Tartózkodási hely: A Tűz Birodalma vagy az emberek világ

Hozzászólás Szerző: Fushicho »

én eddig csak képeket láttam róla meg olvastam egy pár informáciot és tökre tetszett majd mostanság ha időm lesz elkezdem nézni ha van rá lehetőség ::jblush2:: ::japtoun::
A Főnix tűzből születik és tűzzé válik, mikor újászületik mindig egy erősebb főnix lesz belőle
Ne menekülj előlem úgy is megtalállak és az lesz a vég!
Avatar
Khaos
Profi
Profi
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2007.09.30. 22:36
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Khaos »

Üdvözlet a mindentudóknak :)

Kérdés: 2007 decemberében és most januárban fel lett pakolva 2 rész usteamra Tatakau Tsubasa alcímmel. Ez egy új évad lenne?
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

nem, az csak két rész, ami (ha jól tudom) a Megami-sama xedik évfordulójára készült (többek közt).
amúgy nagyon jó kis két rész, ajánlom :cool:
Kép
Avatar
Khaos
Profi
Profi
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2007.09.30. 22:36
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Khaos »

Mámegnéztem :D

És nem is lesz több akkor?
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

tudtommal nem :( (bár épp most nem vagyok jól tájékozott ebben a témában :drop: )
Kép
Avatar
Khaos
Profi
Profi
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2007.09.30. 22:36
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Khaos »

Kár ha nem tervezik egyelőre, de szerintem azért még csinálnak hozzá. A manga ugye megy tovább, és nem hinném, hogy egyhamar vége lenne (ha már 88 óta fut ^^)
Avatar
sergyu
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2007.09.14. 18:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sergyu »

Úgy tűnik, tényleg csak két rész:
http://www.animenewsnetwork.com/encyclo ... hp?id=8679
Animekritikák, cikkek, minden héten sok friss olvasnivaló:
http://animecomment.blog.hu

AnimeComment - Animékről kritikus szemmel
Válasz küldése